Ogłoszenie




#76 2013-01-17 11:40:53

 Hardyz

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Poradek69
Call me!
Skąd: Biurko Poradka
Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1896
Punktów :   120 
WWW

Re: Main Event: 4 vs. 4 Elimination Tag Team Match to Braggins Rights Cup

1...
2...
3...
Curt Hawkins eliminuje Chrisa Jericho, po czym zmiena się z Davidem.

W ringu CM Punk i David Otunga - Szelton wiesz co robić ...

Offline

 

#77 2013-01-17 13:01:54

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: Main Event: 4 vs. 4 Elimination Tag Team Match to Braggins Rights Cup

Chrisowi Jericho chyba odnowiła się stara kontuzja. Z trudem się podnosił, cały czas trzymał się za głowę. CM Punk wszedł zaś do ringu, i najpierw pomógł Jericho wstać, przecież jest jego tag-team partnerem. Pozwoliłem im na to, mimo, że najchętniej zniszczyłbym ich obu. Jednak i tak stoją na przegranej na pozycji. Jednak moje rozmyślania przerwała nagła scenka. CM Punk zaczął kłócić się z Chrisem, ewidentnie obwiniając go o swoją porażkę. Straight Edge Savior stał tyłem do mnie, więc grzecznie obserwowałem cała sytuację. Punk był aż czerwony z wściekłości - doszło do przepychanek, aż doszło do pierwszego puncha, w którym to Chris się złożył. "Clean Made" wtedy rozpoczął swój koncert, który publiczność co dziwne, nagrodziła jeszcze gorszym heel heat'em niż zwykle. Zaczął niemiłosiernie tłuc jego głową, najpierw o matę ringową, aż potem doszło o narożnik. Nikt nie założyłby, że zobaczymy starcie dwóch "Best in the world'ów", chociaż atakowanie bezbronnego Jericho przez Punka nie można nazwać starciem. Nadal stałem z założonymi rękoma, próbując przy tym odwracać uwagę sędziego, żeby przypadkiem nie przerwał całej jatki - w końcu to mój przeciwnik się męczył atakami, a mój odwieczny rywal dostawał srogie bęcki. Ten widok mnie uspokajał i zadowalał. Z głową Jericho było coraz gorzej, gdyż dostał już Taste of Pain od Curta. Do tego Punk atakował dalej. Wykonywał akcje typu Snake Eyes oraz Toss into ring post, centralnie i konsekwentnie niszcząc głowę Chrisa. Doszło do tego, że Punk wykonał Go To Sleep, którą to akcją Chris Jericho został wyrzucony z ringu, leżąc poza jego obrębem wpół żywy. Dopadli do niego lekarze. CM Punk zaś aż dyszał ze złości. Cieszył się jednak widokiem zniszczonego - byłego, tag-team partnera. Nadal powtarzał pod nosem, patrząc na ratowanego przez lekarzy Jericho - "To Twoja wina ... To Twoja wina ...". Wtedy do gry wkroczyłem ja! Zaatakowałem go elbow strike'm w głowę, który całkowicie go zdezorientował. Nie spodziewał się absolutnie takiego uderzenia. Dlatego też upadł na kolana, próbując odzyskać pełną świadomość. Na szczęście ja nie pozwoliłem mu w porę na to. Obszedłem go szybko z drugiej strony, lekko podnosząc i ... wykonując The Verdict, z całej siły ciskając nim w środek ringu. Pozostało tylko dopiąć formalności. Przypiąłem, patrząc miłym wzrokiem w stronę Curta, czekając aż nasza wygrana stanie się faktem, a cała walka skończy się.


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#78 2013-01-17 13:23:55

 Hardyz

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Poradek69
Call me!
Skąd: Biurko Poradka
Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1896
Punktów :   120 
WWW

Re: Main Event: 4 vs. 4 Elimination Tag Team Match to Braggins Rights Cup

Verdict !  Verdict ! O.M.G !
1...
2...
3...

Team Smackdown ponownie wygrywa puchar i udowadnia, że jest tym lepszym brandem. Curt i David świętują swoje zwycięstwo.

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
thc-thc modern gate