Ogłoszenie




#31 2013-07-31 19:52:48

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: .::Normal Match::.

Ponownie Richards odzyskał inicjatywę i teraz ma zamiar zapiąć Rolling Cross Armbreaker. Kane szybko otrzeźwiał i widząc, że jego ręką znajduję się pomiędzy nogami, która już zostaję obrócona. W tym momencie dzięki sprytu Big Red Monstera, ten błyskawicznie wyrywa ją z rąk Richardsa. Ten dzięki swojej równowadze, zdołał ustać na nogach, chwiejącym krokiem.


*Filmik pomocniczy

*Kontra możliwa na 100%. W razie jakiś nie pewności w filmiku jest dokładniejsza kontra.

Offline

 

#32 2013-07-31 19:58:08

 Robert.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

18264347
Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 399
Punktów :   

Re: .::Normal Match::.

Udane! Big Red MOnster wyrywa się z objęć.

Mamy Kto Ładniej na 400 słów. Wiem, że mało, ale niech będzie ciekawiej. Podzielę wam to KŁ na kilka poddziałów i co musi być w nich zawarte  : ) Nie ma samowolki.

~Davey: Zdenerwowanie po nieudanej próbie SM. Kane: Zadowolenie po sprytnym wydostaniu.
~Pomysłowy opis wyjścia z sytuacji kiedy, oboje ruszacie w swoją stronę
~Zawarte SM ; )




http://fc07.deviantart.net/fs22/f/2009/249/5/f/Goldust_by_Altair57.png*KP*

Record:
» Wins: 24; Draws: 0; Losses: 6.

Achievements:
»1x United States Champion (Current 01.07.12 - 14.11.12)
»Pretendent do tytułu WWE

Last Match:
» Goldust vs Kurt Angle - Wygrana po Final Cut

Offline

 

#33 2013-08-01 17:50:28

 Arin

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

46078632
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 1348
Punktów :   48 
WWW

Re: .::Normal Match::.

Ze zmartwieniem muszę przyznać, iż nie udało mi się zapiąć submissiona, który bez dwóch zdań mógłby zakończyć dzisiejszą walkę. Ale tak dalej być już nie może. Wiecznie popełniałem jakiś błąd, coś psułem, ale teraz muszę wziąć się w garść i pokazać na co mnie stać. Obecnie nie ma już czasu na to, aby popełniać jakiekolwiek błędy. Michelle właśnie wyjaśniła mi w dwóch słowach, co mam poprawić i dzięki tym radom mam zamiar wygrać walkę. Powoli obróciłem się na pięcie oraz ujrzałem, że Wielka Czerwona Maszyna właśnie zmierza w moim kierunku. A ja niczym lustro również zacząłem zbliżać się do Glena Jacobsa zwanego także Kane'm. Już czuję jego oddech na mojej klatce piersiowej, ale on zapewne tak samo czuje mój oddech. Jednak on dalej idzie. Nie pozostaje mi nic, jak wystawić rękę, która znalazła swe miejsce na brzuchu Kane'a. Jak przystało na prawdziwego faceta, nie złożył się, a tym samym umożliwił mi wykonanie ładnej akcji. Szybko stanąłem obok niego, chwyciłem go za głowę, nogę postawiłem między jego nogami i wykonałem Russian Leg Sweep. Byłem zadowolony po tej akcji, z jednego tylko powodu. Nie popełniłem żadnego błędu, a to jest najważniejsze dla mnie oraz Michelle. Powoli wstałem, oparłem się o liny i zastanawiałem się co zrobić dalej. Jedno jest pewne, jestem znacznie lepszy od Glena, pomimo to, że jestem mniejszy oraz teoretycznie słabszy. Właśnie to dawało mi wiele motywacji oraz chęci do udowodnienia innym, że będąc mniejszym i słabszym można wygrać nawet z takim gigantem jakim jest Kane. Samo myślenie  nic mi nie da, gdyż mój przeciwnik już jest na nogach. Obraca się w moją stronę, ale niespodziewanie otrzymuje Gut Kick, a po kopnięciu wystawił prawą rękę i sam się prosił, o to żebym wykonał Arm DDT, które to osłabiło rękę, na której mam zamiar później zapiąć dźwignię. Antagonista upadł, a ja byłem zmotywowany do działań i zacząłem okopywać jego prawą rękę serią Stompów. Gdy sędzia doliczył do "4" musiałem odpuścić, bo nie chciałem przegrać tej walki przez dyskwalifikację. Po chwili "The Big Red Monster" podniósł swe ciało, tym samym siadając. To była tylko woda na młyn dla mnie, bo odbiłem się od lin i poczęstowałem go Low Dropkickiem, który idealnie znalazł swoje miejsce na głowie Hiszpana. Krzyknąłem i usłyszałem tylko buczenie ze strony fanów. Na mojej twarzy zagościł chamski uśmieszek i ruszyłem do działań. Pomogłem Kane'owi podnieść jego cielsko. Gdy tylko staliśmy jego brzuch został kopnięty przeze mnie, przez co zmusiłem go do schylenia się. Chwyciłem jego rękę i zapiąłem Rolling Cross Armbreaker*[SM/SUB].

417/400+20(limit)
[417/420]

*=Um. Iron Grip




1st SEASON
nxt champion(davey richards)

tag team champion(kane & jimmy jacobs)


k y l e  o ' r e i l l y

Offline

 

#34 2013-08-01 18:59:51

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: .::Normal Match::.

Już wszyscy hipokryci myśleli, iż zostanie zapięte Cross Armbreaker, lecz stało się, inaczej. Kane powinien tylko podziękować swojemu sprytowi, który uratował go od kłopotów. Jednakże obaj zawodnicy mieli swoje humory. Doomsday był uradowany i bardziej pewny siebie niż kiedykolwiek, bowiem miał powody do świętowania. W tym momencie zapomniał o wszystkich złych rzeczach, które go od jakiegoś czasu męczyły. Na jego ponurej i złej twarzy, pierwszy czas od jakiegoś czasu zagościł szeroki uśmiech i maksymalna pewność siebie. Nawet się zaśmiał swoim szatańskim śmiechem, wskazując palcem na antagonistę. Ojciec, trzymając złotą urnę pod pachą, pogratulował mu oklaskami, wiedząc, iż Kane wraca do gry. Po jakimś czasie, Big Red Monster wyszedł z narożnika, idąc pewnym krokiem w stronę Richardsa. Śmiech nadal towarzyszył czerwonej maszynie, który także rozwścieczył rywala. Davey niczym byczek, ruszył w stronę swego rywala, lecz nagle Isaac odskoczył na prawo i używając swojej nogi, podłożył konkurentowi tak zwanego haka. Amerykański Wilk czuł się upokorzony przez DDS'a. Leżał na macie, mając zamiar wpaść lamentację. Glenn lekceważąco położył nogę na plecach oponenta, czując się dalej taki pewny siebie. Po chwili jego noga brutalnie trafiała w plecy Davida, który jęczał w powodu bólu. Thomas nie przeciągając tej chwili, podniósł swojego współzawodnika, po czym wyprowadził parę krótkich kopnięć powodując przy tym skulenie Richardsa. Christmas Creature nie czekał i rzucił się na sprężyste liny, a następnie przechwycił czerep rywala i z impetem wbił w białą mate. Running DDT zostało prawidłowo zaaplikowane. Jacob siedząc tyłku, ręką otarł pot z jego twarzy, by następnie dźwignąć się z miejsca. Publiczność reagowała na widok wysłannika Belzebuba wielkim hatem, lecz ten kiwnął tylko głową i podniósł prawą dłoń w wiktorii. Amerykański Wilk zaczął się powoli podnosić, odwracając przy tym uwagę demona. Przez swoje możliwości zdołał, dał radę wstać tylko na kolana, co otworzyło furtkę Big Red Machine. Angus King ruszył się z miejsca ku linom, otaczającym ring, wyprowadzając Basemant Dropkick. Nogi Jacobsa z impetem trafiły w górną część ciała Davida, który zamroczony przeturlał się pod dolną liną na czarną mate. Kane zaglądając poza ring, po chwili sam przeszedł pod trzecią liną, zeskakując z apronu. Konkurent nadal leżał na macie, podczas gdy sędzia rozpoczął odliczanie. Pewny siebie Kane, rzucił wzrok na otoczenie i z wielką satysfakcją, "rozebrał" stół komentatorski. Gwałtownie rzucił gdzieś okrycie, po czym pomógł swemu oponentowi. Big Red Monster z diabelnym uśmiechem ponownie wgapił się w ludzi w pierwszym rzędzie, a następnie brutalnie wepchnął głowę Amerykańskiego Wilka, pomiędzy swoje nogi. Wyniósł go w powietrze i pełny determinacji z werwą, wykonał słynną akcję swojego brata zwaną Last Ride na stół komentatorski!

*Post napisany na 420. Ponownie musiałem się rozpisać z marginesem błędu

Offline

 

#35 2013-08-01 20:56:41

 Robert.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

18264347
Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 399
Punktów :   

Re: .::Normal Match::.

Davey - Rozważając pierwszy punkt. Jest dobrze zmieściłeś się, tam zdarzyło się powtórzenie. Dość pomysłowo, lecz z tego można było wycisnąć więcej no i jest SM więc 3 punkty jako tako zaliczone, a sam tekst jakoś mnie nie drgnął, był taki prosty, kilka błędów językowych i składności zdania. Lecz ogółem nie było źle.

Kane - Pierwszy punkt, lepiej wykorzystany niż u Richardsa i ładnie opisane. Drugi punk bardziej pomysłowej niż u przeciwnika i SM również jest więc przy wszystkich trzech punktach stawiam ptaszek. Tekst ładniej ubrany w słownictwo, kilka błędów interpunkcyjnych, co trochę psuło płynność. Bo w pewnym momencie zatrzymywałem się i cofałem by przeczytać to zdanie bez tego błędu. ładny post.

Dalej Kane! Przeciwnik na macie!




http://fc07.deviantart.net/fs22/f/2009/249/5/f/Goldust_by_Altair57.png*KP*

Record:
» Wins: 24; Draws: 0; Losses: 6.

Achievements:
»1x United States Champion (Current 01.07.12 - 14.11.12)
»Pretendent do tytułu WWE

Last Match:
» Goldust vs Kurt Angle - Wygrana po Final Cut

Offline

 

#36 2013-08-02 10:40:45

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: .::Normal Match::.

Sędzia wykrzyczał ze swoich ust liczbę "Seven". Kane wiedząc, iż musi szybko interweniować, podniósł nieprzytomnego rywala i błyskawicznie wrzucił go do ringu. Gdy obaj znaleźli się w kwadracie, DDS niemiłosiernie okopał swojego rywala serią stompów, po czym dorzucił krótki Elbow Drop. Niestety to nic nie dało, aby przeciwnik wstał na życzenie Thomasa, więc ten podniósł go z maty prosto na jego barki. Demon powolnie przeszedł do najbliższego narożnika, po czym z impetem rzucił ku kątowi ringu, wykonując taki oto Snake Eyes. Richards nieprzytomny wyszedł z narożnika, chwiejącym krokiem, co pozwoliło Demonowi na wykonanie kolejnej akcji. David będą mniej więcej na środku kwadratu, wpadając pod Big Boot rywala. Kane spowolnił tempo swojej ofensywy, po czym rękoma oparł się o liny, mając chwilę na odpoczynek. W oddali było słychać krzyki menadżerki Wasley'a, która starała się dopomóc swojego chłopaka beznadziejny radami. The Devils Favourite Demon, z lekkim uśmieszkiem na twarzy, wpatrywał się w publiczność, która reagowała mieszaną reakcją, a następnie odwrócił się plecami i ruszył ku leżącemu rywalowi. Nastąpił odpowiedni moment na kolejny atak. Kane nagle wzniósł się w powietrze i prawą nogą wyprowadził Leg Drop na szyję Richardsa. Jego oponent rzucał się na wszystkie strony, chcąc powstrzymać nasilający się ból w jego gardzieli. Isaac siedząc na macie, wziął głęboki wdech, po czym powolutku wstał na nogi. Pomógł wstać antagoniście, od razu witając go z krótkim kopnięciem w brzuch, co dało mu możliwość do wykonania Neckbreaker'a


UM.TACTICS

Offline

 

#37 2013-08-02 12:04:32

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: .::Normal Match::.

Oponent leżał ledwo przytomny na białej macie, na oko był już na tyle osłabiony, że pora na całkowite wykończenie Richardsa. Kane wyszedł z narożnika powolnym krokiem, zatrzymując się tuż przed zwłokami rywala. Przyłożył swoją noge na ciało owego człowieka i z całej siły zacząl go obijać potężnymi stompami, zmuszając go do wstania na nogi. W tym momencie Big Red Monster znienacka objął ciało przeciwnika i z impetem wykonał Pendulum Backbreaker*! Obolały Davey upadł na białą mate, całkiem przenosząc się do innego świata. Demon, poprawił swoją rękawice i skierował swoje kroki ku najbliższemu cornerowi. Był spokojny co do próby wykonania akcji wysokiego ryzyka, bowiem jego konkurent ledwo co się mógł podnieśc. Kane usiedział na najwyższym punkcie ringu i pełen spokoju, oczekiwał na powstanie Wasley'a, które nastąpiło już teraz. Big Red Machine znienacka wyskoczył z narożnika, wykonując Diving Clothesline! Akcja się opłaciła, Richards z hukiem padł jakj mucha, a Kane zdołał ustać na nogach. Przez chwilę spoglądał na przeciwnika i już po chwili wzniósł swoją rękę ku wstającemu Richardsowi! Publicznosć zareagowała wielkim popem na widok próby chokeslamu. Pewny siebie UniBomb gwałtownie złapał szyji Davida, wzniósł go w powietrze i z hukiem wbił w mate wykonując Chokeslam. DDS postaowił kropke na ''I'', toteż rzucił się do przypięcia rywala.

1..


2..




*UM TECHNICS.
**Nie ma sensu przeciągać tego pojedynku. Wygrałem 2 Kluczowe Momenty, a Arin tylko jeden. Jednak wszystko zależy od sędziego.

Offline

 

#38 2013-08-02 12:09:09

 CarlossPL

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

969838
Call me!
Skąd: Maulbronn, Niemcy
Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 208
Punktów :   11 
WWW

Re: .::Normal Match::.

1...2....3!!

Zwycięzcą tego pojedynku jest: Kane!

Ostatnio edytowany przez CarlossWF (2013-08-02 12:09:27)



http://img198.imageshack.us/img198/2116/xjvt.jpg

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl