Ogłoszenie




#31 2015-02-05 18:43:15

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Normal Match: Big Show vs Brian Cage

no dobra.

Sędzia dolicza do czterech, a Cage nie chcąc być zdyskwalifikowany przerywa trzymanie!

Wstajecie, Kto Ładniej na max 320 słów - pamiętaj Nole, że dopiero co byłeś w dźwigni.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#32 2015-02-06 18:20:55

 Ittam

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

12671395
Zarejestrowany: 2015-01-20
Posty: 506
Punktów :   

Re: Normal Match: Big Show vs Brian Cage

Proszę o +12h

Offline

 

#33 2015-02-06 18:43:11

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match: Big Show vs Brian Cage

Post pojawi się tutaj za jakieś 20-30min. v

 

#34 2015-02-06 19:08:36

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match: Big Show vs Brian Cage

"Kurwa ale boli" - jedynie pomyślałem. Narastający ból w kręgosłupie uniemożliwiał mi sprawne poruszanie się po macie. Brian najwyraźniej wziął solidną lekcją z przebiegu całego tego starcia. Od początku to ja byłem stroną dominującą, jednakże z czasem rywal zaczynał stawiać opór, czego efekty właśnie odczuwam. "Myślisz że to pie*****ne cierpienie jest w stanie mnie powstrzymać? Mylisz się, pobudziłeś tylko me instynkty, które dążą do zniszczenia ciebie. Twój koniec gnojku jest już bardzo blisko" - strach na jego twarzy momentalnie się pojawił... Powoli wstając na równe nogi, przytrzymałem naprężony sznur by ponownie nie paść na matę. Wpatrując głęboko w oczy Pierdolonej Maszyny chciałem wywołać u niego jakiekolwiek przerażenie, ten pozostawał nie naruszony. W końcu nie wytrzymałem - rozpędzony do granic możliwości zmierzałem wprost w postać tego sukinkota. Natychmiastowo staranowałem jego pieprzone cielsko potężnym Clothesline-m. Finish był już bliziutko, pozostało postawić kropkę nad "i". Opierając się o jeden z narożników, mierzyłem oczyma personę oponenta. Dostrzegając, iż ten powoli wraca do stójki, stanąłem tuż za jego plecami. Moment, w którym odwrócił się w mym kierunku na pewno zostanie przez niego na długo zapamiętany. Broń, którą stosował dotychczasowo do niszczenia swych rywali w końcu i zniszczyła jego. Spinebuster wręcz zmiótł skurwiela z powierzchni maty, jednocześnie też ukazując mą wyższość nad wszystkimi... Lecz nadal było mi mało. Udowodniłem już, że człowiek jest lepszy niż jakaś jebana maszyna, teraz pora pokazać mą prawdziwą siłę. Stając na zwłokami gnojka chwilkę w nie popatrzyłem, a następnie chwyciłem za szyję i podniosłem ku górze. Nie zwlekając ani chwili dłużej sprawiłem, iż Brian wisiał nade mną. To już koniec Cage. Szybkim ruchem padłem kolanami na śnieżnobiałą matę, równocześnie wbijając cielsko adwersarza w nawierzchnię poprzez Spinebuster. "To wszystko na co Cię stać śmieciu? Co?" Odpowiedzi nie usłyszałem, dlatego też lekceważąco ułożyłem swą nogę na zwłokach maszyny i zmusiłem sędziego do liczenia.



Edit: drobne poprawki treściowe.
Edit2: kolorki

Ostatnio edytowany przez Nole (2015-02-06 19:24:38)

 

#35 2015-02-06 19:35:04

 Ittam

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

12671395
Zarejestrowany: 2015-01-20
Posty: 506
Punktów :   

Re: Normal Match: Big Show vs Brian Cage

Przynajmniej tak mogłoby się wydawać z perspektywy obserwatorów owego pojedynku. Mój plan był jednak doskonalszy niż ludzkie umysły. Perfekcyjnie przeprowadzona walka, w której pozornie Big Show również miał szansę na zwycięstwa przez wykonywanie akcji, jednakże to wszystko to była manipulacja. Doskonały umysł powodujący nieograniczone możliwości pozwalał mi na uknucie pewnej intrygii, która miała na celu osłabienie Showa, tak aby w decydujących moemntach pojedynku nie miał siły na toczenie walk ze mną. Z tego właśnie powodu Biggie odczuwał zmęczenie, potęgowane potwornym bólem zapiętej dźwigni, dlatego okazję jaka mi się nadarzyła musiałem od razu wykorzystać. Korzystając z położenia rywala w okolicy środku ringu ruszyłem w stronę równoległych do ciała lin. Będąc każdym swoim ruchem o krok przed rywalem, wiedziałem, że moja kacja nie zakończy się klęską, gdyż opponent nie zdąży skrócić czasu reakcji na tyle, by zdołać się uratować. Owe kalkulacje dawały mi sporą pewność siebie. Mogłem sobie ze stoickim spokojem pozwolić na nastawienie mentalne przed tym, wydawać się może, cholernie trudnym manewrem. Wydawać się może dla przeciętnego przedstawiciela rasy ludzkiej, nie dla kogoś kto w hierarchii świata jest ustawiony znacznie wyżej, a każde jego zachowanie jest perfekcyjnie dopracowane. Dlatego łapiąc mocno linę obiema rękami wskakując na najwyższą z nich korzystam z rozciągłości, aby ze zdwojoną siłą uderzyć prosto w rywala. Standing Moonsault wykonane! That's the Fuckin' Machine! Żaden człowiek nie odważyłby się na tak brawurowy manewr. Rywal leżał w bezruchu na deskach, dlatego momentalnie dopadłem do niego przypinając. Kickout! Adwersarz próbuje jeszcze mierzyć się w tej jakże nierównej walce. Wcale nie zirytowało mnie to, że Big Show podejmuje nadal walkę, z górę znam wynik tego pojedynku, bo w ostatecznym rozrachunku nikt nie jest wstanie zwyciężyć Maszynę. Koniec nastaje nieubłąganie. Nadszedł tylko czas na zwieńczenie wszystkiego, na ostateczny cios. Jednak muszę uzbroić się w cierpliwość, gdyż przeciwnik szybko nie zdoła się podnieść. W ostatniej chwili spostrzegłem nie pewnie trzymającego się za linę Big Showa. Nieco zdezorientowany grubas nie dostał jednak chwili na odpoczynek, gdyż od razu został powalony za pomocą [color-green]818[/color].




słowa: 320 + 8

Offline

 

#36 2015-02-07 10:07:31

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Normal Match: Big Show vs Brian Cage

No cóż...

U Nolego w sumie jedyne do czego mogę się przyczepić, to te przekleństwa. No nie lubię zbytnio przekleństw w poście, a wściekłość można też pokazać na inny sposób. Gdyby były to 2,3 przekleństwa. A było ich trochę więcej. Samo pokazanie wkurzonego Big Showa, pragnącego rozjechać przeciwnika jak najbardziej dobre. Nie jest to Main Eventowy poziom, ale widzę że jak chcesz, to potrafisz sklecić coś ładnego.

U Ittama pierwsze zdanie mnie zniszczyło, kompletnie nie wiem o co w nim chodzi. Przynajmniej tak mogłoby się wydawać z perspektywy obserwatorów owego pojedynku. Co poeta miał na myśli? Dodatkowo chciałeś wykonać Standing Moonsault, a zrobiłeś to odbijając się od 3 liny... To oznacza że wykonałeś Springboard Moonsault, który może i masz w KP, ale za takie bzdury to obniża wartość posta. Co do gimmicku to również jest ładnie opisany, gdyby nie te błędy to post byłby całkiem przyjemniutki.

Dalej jednak Nole, który może i trochę gorzej językowo - ale naprawdę trochę - to przemyśleniem całości zwyciężył. Możesz kończyć Nolson.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#37 2015-02-07 11:37:15

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match: Big Show vs Brian Cage

Koniec jest już bliski. Rywal niemalże nie przytomny leżał na macie i nie ruszał się. Postanowiłem szybko to kończyć. Dlatego też podniosłem go momentalnie do stójki i wykonałem druzgocący Hog Log, po którym mogłem już śmiało odliczyć oponenta lecz nie zrobiłem tego. Konkurent nie zamierzał szybko wracać na nogi dlatego sam ponownie go uniosłem ku górze, tylko po to by wykonać akcję z jego arsenału. Discus Lariat*, którym to on dotychczas niszczył rywali obrócił się tym razem przeciwko niemu. To koniec!

Showman

 

#38 2015-02-07 11:42:46

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match: Big Show vs Brian Cage

Rywal jakimś cudem odkopał po jego własnym finisherze, dlatego też pora użyć mej broni. Uniosłem nieprzytomnego rywala do góry, chwyciłem za szyję i wyniosłem ponad siebie. Kilka sekund później padłem na kolana wbijając jednocześnie Brian'a w matę dewastując go poprzez Showstopper Chokeslam. Rzuciłem się do pinu.

 

#39 2015-02-07 12:11:42

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: Normal Match: Big Show vs Brian Cage

Ekhm...To tygodniówka, poza tym Mid Card  > Opener. Proszę brać to pod uwagę. 2:1 na tygodniówce wystarczy, to nie PPV.

Chokeslam wykonany, 1...2...3. Wygrywa Grubasek.


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl