Ogłoszenie




#1 2016-02-29 19:34:49

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

http://bankfotek.pl/image/1979504
3. WWE Tag Team Championship Match
Uczestnicy: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machine Guns
Stypulacja: Tag Team Normal Match
Sędzia: Grand



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#2 2016-02-29 19:59:45

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi



Pierwsze nuty piosenki wejściowej wprowadziły wszystkich zebranych w spokojny klimat, aczkolwiek po kilku sekundach, młode dziewczęta zaczęły piszczeć. Powodem doprowadzania tych kobietek, był prawdopodobnie on, Enzo Amore... To przez niego przemawiała ogromna ilość energii, którą ujawniał światu poprzez energiczne wejście. Obok niego pojawił się bardziej spokojny oraz mniej porywczy Big Cass. Obaj mieli w swych dłoniach mikrofony, a gdy Enzo przyłożył ów przedmiot do swoich ust, zaczął przemowę, którą powtarzali razem z nim, wielkie tłumy zebrane, by podziwiać ich walki...

https://33.media.tumblr.com/24f9ccd0263440e308d58a4c974ec807/tumblr_npobd8irXE1t03ot9o4_400.gif

"My name is Enzo Amore,and I am a certified G, and a bona fide stud. And you can't. Teach. That.

Po pierwszych wypowiedzianych słowach, Enzo odwrócił się, aby spojrzeć na swojego Tag Team partnera, który począł uderzać się w klatkę piersiową, podczas gdy Amore wypowiadał kolejne słowa

And this right here? This is Big Cass, and he's 7 foot tall. And you can't. Teach. That.

Kolejny fragment wypowiedzi Amore został zakończony, co wiązało się z tym, że Big Cass powędrował do kwadratowego pierścienia, podczas gdy Amore chcąc dać upust swojej nazbyt dużej ilości energii, przy pomocy fanów wypowiedział ostatnie słowa...

https://38.media.tumblr.com/4397881f074a3276badebc004786f521/tumblr_nbsq7jX3oM1shsq9jo7_400.gif

Bada boom, realest guys in the room! HOW YOU DOIN'?"



Zacznie Mav ;3


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#3 2016-02-29 20:28:11

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

Licznie zebrana publiczność na dzisiejszej gali wyczekiwała z wielkim zainteresowaniem na dalszą część show. Chwilę trwało, nim reflektory przybrały czerwony oraz niebieski kolor i znalazły swoje miejsce na rampie, a cała hala przybrała złoto-szary odcień. Fani WWE wiedzieli, co zwiastują te zmiany i wybuchli wielkim heat'em, który rozległ się echem w budynku w którym się znajdowali.



Na stage'u po kilkunastu sekundach, kiedy muzyka przybrała bardziej żywiołowy rytm znalazły się trzy osoby. Jeden z nich, a imię jego brzmiało Adam Cole stanął na środku, a w jego dłoniach znajdowały się w sumie trzy piwa. Sabin stanął z pogardą na twarzy, a w ustach jarzył mu się papieros, którym się zaciągnął i wypuścił głęboką chmurę dymu nad siebie. Shelley wydawał się jakiś spokojniejszy od reszty, jednak kiedy Adam podał mu piwo, wypił je duszkiem, oblewając się przy okazji. Chris z Cole'm powoli sączyli piwko i równym tempem ruszyli w kierunku kwadratowego pierścienia. Alex po drodze rzucił butelkę w kąt i wyrwał z rąk jednego z młodszych osób zebranych na arenie plakat z jego ulubionym zawodnikiem. Momentalnie ten osobnik się szyderczo uśmiechnął i porwał dzieło dzieciaka, śmiejąc mu się w twarz. Ojciec rozpłakanego brzdąca chciał rzucić się z gołymi pięściami na "Technicznego Mesjasza", jednak w porę zainterweniowała ochrona. Chris paląc cały czas papierosa, wykonał swoje znane przywitanie z Cole'm, a następnie z Shelley'em. Moment później wszyscy zawodnicy za pomocą tego ruchu życzyli sobie powodzenia w drodze po sławę oraz pieniądze po trupach swoich dzisiejszych rywali. Chris wszedł po schodkach, Alex wślizgnął się pod najniższą linią. Sabin przystanął na apronie i wraz z Cole'm pokazali środkowy palec wszystkim zebranym, a Alex na narożniku wykonał podobny gest. Z uśmieszkiem stanęli na macie, jednak sędzia kazał zejść Cole'owi z miejsca potyczki. Ten z wielkim niezadowoleniem poklepał swoich partnerów ze stajni po plecach, życzył powodzenia i znalazł się zwinnie poza ringiem. Alex i Chris rozmawiali kto dziś stanie pierwszy na placu boju przy okazji wsłuchując się w buczenie kibiców przeciwnej drużyny jak i swoich zagorzałych wrogów, których mieli wielu, jednak nikt z nich nie był ponad nimi. Chris zaciągał się cały czas papierosem i wyrzucił butelkę za ring, a Alex zerkał cały czas na panny, które dość tłumnie zebrały się dziś na arenie. Adam Cole natomiast poprosił technicznego o następne piwo, które po chwili przyniósł otwarte i z wyrysowaną pogardą na twarzy, powoli popijał napój bogów.



Nie chce mi się edytować, ale po prawdzie walczę ja i Remik. I ja Zacznę . ;3


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#4 2016-02-29 20:45:03

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

Sędzia stanął na środku ringu i uniósł obydwa pasy, na których wydziergane były dwa gladiatorskie hełmy. Oznaczało to, że starcie Tag Team'owe właśnie się rozpoczyna, a w ringu po swoich narożnikach stanęli Big Cass oraz Chris Sabin. Cole wlewa w siebie trunek, zaś Sabin gotowy jest do walki. Enzo spokojnie oparł się o swój narożnik i bacznie obserwował swojego partnera. Czas na Kto Ładniej na max. 400 słów. Liczę na bardzo dobre posty, zatem życzę powodzenia!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#5 2016-03-01 09:42:12

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

Przeciągle ziewnąłem, spoglądając od niechcenia na oponenta. Colin rozgrzewał się w narożniku, skupiony przed walką. Na ten widok parsknąłem śmiechem, krztusząc się gryzącym w gardło dymem. Przecież to nie miało najmniejszego sensu. Czyżby Enzo i jego partner nie wiedzieli jeszcze co ich czeka? Nie spodziewali się sromotnej porażki? Jeśli tak to byli największymi na świecie głupcami. Zaciągnąłem się papierosem po raz ostatni, po czym wyrzuciłem niedopałek poza ring, bowiem moją uwagę przykuło coś innego - sędzia, wznoszący wysoko w górę brązowe pasy, z rzeźbionymi hełmami gladiatorskimi. Symbole chwały i majestatu, WWE Tag Team Championship Belts. Obserwując te dwa cudeńka, poczułem lekki ścisk w podbrzuszu. Momentalnie zapragnąłem tych tytułów, całym swym jestestwem zatracając się w chęci zdobycia Czempionatu. Odgarnąłem z oczu zasłaniające mi widok włosy, gotów do natychmiastowego działania. Ponagliłem arbitra do rozpoczęcia pojedynku. Ten chcąc nie chcąc, musiał zgodzić się z moją opinią i nakazał zabić w gong. To właśnie w tym momencie miała swój początek niekończąca się hegemonia MCMG!

Od razu natarłem. Nie bawiłem się w żadne podchody, klincze, bądź inne podobne, zbędne rzeczy, tylko wydłużające w swej istocie czas pobytu SAWFT w ringu. Moim jedynym celem było zniszczenie przeciwników, stojących na naszej drodze ku chwale! Nie patyczkowałem się, i chwytając zaskoczonego Cassady'ego w pasie, upadłem z nim na deski ringowe! Szamoczący się rywal był ciężkim orzechem do zgryzienia, jednakże młócąc rękoma i uderzając gdzie popadnie, już po chwili odczułem zmniejszenie intensywności jego starań. Niestety, popełniłem błąd. Zamiast powrócić do stójki i zdominować świeżaka, postanowiłem pokazać mu już w parterze, kto jest panem i władcą! W efekcie Colinowi udało się zablokować jeden z moich ciosów! Ponownie zaczęliśmy się szarpać, tym razem wytaczając z ringu pod dolną liną! Przemierzając w powietrzu krótki odcinek pomiędzy apronem a posadzką, moja uwaga z niewiadomych przyczyn skoncentrowała się na WWE Universe, krzyczącym z całych sił. Fani zdzierali sobie gardła, intonując "Holy Shit! Holy Shit! Holy Shit!". Dzięki tym chantom, zrozumiałem, co tak naprawdę napędza mnie do działania. Rozstawiłem więc szeroko ręce, by móc się na nich podeprzeć i wstać. Wielkolud był już w połowie drogi do wykonania tej samej czynności, gdy wbiłem się kolanem w jego nos(Knee Strike)! Publiczność zawyła, obrzydzona dwoma rzeczami - moją zuchwałością, oraz chrzęstem pękającego nosa Big Cassa! Poczułem nowy przypływ wigoru. Tym samym potwierdziłem swe przypuszczenia - moją motywacją był tylko i wyłącznie smutek obserwatorów, ubolewających nad porażką ulubieńca! Zatraciłem się w oblewającym mnie błogim uczuciu. Cassady wstał, jednak tylko na chwilę, bowiem po chwili złapałem go za głowę i z całej siły cisnąłem rywalem o barierkę odgradzającą nas od widzów!

- Rywale?! To my jesteśmy naszym jedynym zagrożeniem!


430/430


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#6 2016-03-01 20:11:06

 Maverixx

https://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1486
Punktów :   28 

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

Nadszedł wieczór próby i doskonale zdawałem sobie sprawę z tego, że nie ma co liczyć na taryfę ulgową. Przez ostatni miesiąc zmagałem się z kontuzją kolana, ale teraz powracałem do swojego drugiego domu, którym był kwadratowy pierścień. Przeciwnicy wydawali się być nie do powstrzymania, ale nie bałem się, ponieważ towarzyszył mi mój brat - Enzo. Kiwnąłem głową w jego stronę, po czym wkroczyłem do ringu ponad górną liną, dając tym samym sędziemu znać, że to ja rozpocznę ten pojedynek.


Stojąc w narożniku, rozgrzewałem nadgarstki i bacznie obserwowałem swoich przeciwników, starając się obmyślić jakiś sensowny plan. Z kilkunastosekundowego zamyślenia wyrwał mnie metaliczny dźwięk gongu, który rozpoczął starcie. Westchnąłem lekko, przymykając oczy. Miałem nadzieję, że mój refleks nie pogorszył się zbytnio przez ten miesiąc. Nie mogłem zawieść wszystkich fanów, którzy recytowali wraz ze mną i moim bratem nasz monolog podczas wejścia do ringu. Czy jestem w stanie poradzić sobie z Sabinem? Czy dam radę stawić czoła przeciwnościom i obronić pasy Tag-Teamowe?

Cass, kick their asses! They're SAWFT!



Głos Amore rozległ się po arenie. Publiczność zareagowała na te słowa gromką owacją, a ja otworzyłem oczy i byłem gotów na wszystko. Świadomość tego, że jestem wspierany przez tak wiele osób, i że tak wiele ludzi pokłada we mnie teraz nadzieję, była dla mnie jak opium. Sabin ruszył powoli w moim kierunku, ale ja nie zamierzałem polec już na samym początku. Zwinnie uchyliłem się przed nadchodzącym atakiem, po czym wymierzyłem precyzyjny Kitchen Sink w żołądek oponenta. Chris zachłysnął się powietrzem i upadł na kolana. Posłałem wrogie spojrzenie jego partnerowi, po czym chwyciłem rywala za włosy, następnie wyniosłem go do góry i posłałem do najbliższego narożnika za pomocą Irish Whipu. Na kontynuację natarcie nie trzeba było czekać długo - gdy tylko plecy przeciwnika uderzyły w poduszkę cornera, wziąłem rozbieg i zaaplikowałem na adwersarzu Corner Splash! Fani zawyli z radości, Adam Cole opluł się piwem, a Enzo krzyknął ochoczo, zachęcając mnie do siania dalszej destrukcji. Uśmiechnąłem się ledwie dostrzegalnie, po czym uderzyłem się zaciśniętą pięścią w klatkę piersiową, ukazując tym samym swoją dominację. Spojrzałem na Shelley'a po czym wykrzyknąłem do niego następujące słowa: "YOU ARE NEXT, ASSHOLE!". Alex przygryzł wargę i zacisnął mocniej uścisk na linie, ja natomiast powróciłem do natarcia. Obróciłem się w stronę przeciwnika, który zdążył już chyba odzyskać sprawność. Sabin ruszył z szarżą w moją stronę i gdyby nie ostrzeżenie ze strony mojego brata, nie dałbym rady się przed tym uchronić. Uchyliłem się przed kolejnym Clotheslinem ze strony rywala, po czym przeszedłem do pozycji pełnego Nelsona. Publiczność zawyła, Enzo im zawtórował, natomiast ja wykonałem potężny Full Nelson Slam, który wbił oponenta w matę.


https://66.media.tumblr.com/179a70460819456f1ce647cf57e7d1aa/tumblr_inline_p8cbwf8f471vgj8rv_400.gif


http://freegifmaker.me/img/res/1/5/2/7/5/0/15275073551181686.gif

Offline

 

#7 2016-03-01 21:35:11

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

Przeczytałem posty dwukrotnie i przeanalizowałem je. Teraz opiszę krótko wasze posty, aby nie było jakichkolwiek niejasności.

Jakub - post jak zwykle bardzo dobry i Sabin zdecydowanie Ci służy. Moim zdaniem pierwszy post Chrisem jaki napisałeś był najlepszy, ale ten aż tak bardzo też nie odstawał. Gimmick dobrze odegrany. Czułem tutaj tego Sabina, który uzależniony jest od używek i zdeterminowany, aby zdobyć pasy Tag Team'owe. Od razu podkreślę, że treść, słownictwo i płynność była bardzo dobra, a rażących błędów nie wyłapałem. Fajne nawiązanie do tego, jakim symbolem są pasy TT. I od wstępu przechodzimy do walki. Szkoda, że wykonałeś tylko jedną akcję, ale nie mam zastrzeżeń, gdyż wyśmienicie opisałeś całe zajście w ringu, gdzie doszło do powalenia rywala, upadliście, szarpanina i znalezienie się po za kwadratowym pierścieniem i później wcześniej wspomniana akcja. Ogólnie bardzo fajnie to wyszło, brawo.

Maverixx - super, naprawdę bardzo dobry post. Podobało mi się w nim wszystko, podobnie zresztą tak jak u Twojego przeciwnika. Ładnie opisana więź pomiędzy Enzo, a Big Cass'em i to z pewnością na plus. Dodatkowo ładnie rozpisane emocje, później ładne wejście w walkę i wykonałeś ich, aż trzy za co również plus. Treść, płynność i słownictwo również bardzo dobre i fajne, jak jak u Jakuba. Błędów również nie wyłapałem.

Posty naprawdę bardzo wyrównane były i ciężko było podjąć mi decyzję, który z was powinien mieć prawo do dalszego ataku, ale po naradzie ze Stifem uznaliśmy, że dalej powinien pisać Jakub. Oba posty na wyrównanym poziomie i nie ma tu się do czego przyczepić, bo wszystko bardzo fajne i spójne. Według nas Jakub troszkę lepiej zarysował gimmick swojej postaci. Przy takich postach jedynie trzeba dopatrywać się w takie szczegóły, gdzie kto i w czym przeważył, bo minusów w tych postach to ja naprawdę nie widzę.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#8 2016-03-01 22:44:41

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

Po wykrzyczanych słowach postawiłem na nogi Big Cassa i ponownie schwyciłem za długie kudły, by raz jeszcze cisnąć nim w obce ciało stałe. Tym razem nie była to jednak barykada, a stalowe schodki stojące obok ringu! Sędzia, wciąż stojący w ringu, wykrzyknął głośno "7!", co nakazało mi wrócić do ringu. Nie mogłem jednak tego dokonać w pojedynkę, bowiem pozostawienie Colina poza konstrukcją oznaczało wyliczenie poza ringowe. Mimo wygranej, nie zostalibyśmy mistrzami! Musiałem więc zabrać ze sobą adwersarza! Wrzuciłem go więc pod dolną liną, samemu wślizgując się obok niego i szybko wstając. Cassady przez te kilka sekund prawie doszedł do siebie, co zauważyłem po jego próbie powrotu do stójki. Nie mogłem do tego dopuścić, dlatego momentalnie odbiłem się od naprzeciwległych lin i pędząc wyskoczyłem w powietrze! Running Front Dropkick przycisnął ciało rywala do gumowych sznurów, co wywołało okrzyk bólu wyciekający z ust mej ofiary. Zadowolony z siebie wstałem, i przysunąłem się do członka SAWFT, opierającego się z ledwością o liny. Pochwyciłem go za głowę i przeprowadziłem siłą do najbliższego narożnika, w którym wyprowadziłem kilka Shoulder Thrustów, po których Big Cass wręcz spływał po narożniku. Ponownie odszedłem na kilka kroków, by zrobić sobie miejsce na nabranie prędkości, przy pomocy której wykonałem Corner Backsplash! Tym razem nie było już mowy o pozostaniu Colina na nogach - zawodnik runął jak długi na deski ringowe, a ja spróbowałam swojego szczęścia przy pinie! Arbiter doliczył zaledwie do jednego, a delikwent już odbił. Uśmiechnąłem się zagadkowo, pochylając nad wciąż leżącym oponentem.

- Nie łatwiej będzie się poddać? Zaoszczędzisz sobie cały ból i cierpienie, które dla Ciebie przygotowałem...

Po tych słowach wyskoczyłem w powietrze, co zezwoliło mi zaaplikować Jumping Senton! Adam wreszcie, po raz pierwszy od kiedy wróciliśmy w takim składzie do WWE, zainteresował się walką, domagając się wpuszczenia go.

- Ty chcesz walczyć? O kurwa, chyba sobie to zanotuję w kalendarzu, bo pewnie więcej nie doświadczę tak zadziwiającej rzeczy!

Pokiwałem z uznaniem głową, gotów wpuścić Cole'a do ringu. Wcześniej musiałem jednak przemieścić adwersarza do narożnika mojej drużyny, co też po chwili zrobiłem, wykonując Belly to Belly Overhead Suplex! Zdemolowany Cass leżał pod narożnikiem, a ja na odchodne dołożyłem mu jeszcze kilka stompów, by nastepnie uderzyć w otwartą dłoń przyjaciela, co w konsekwencji oznaczało zmianę!


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#9 2016-03-01 22:56:15

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

Zmiana i Remik atakuje!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#10 2016-03-02 00:06:12

Remik

https://i.imgur.com/BajV2HR.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 1588
Punktów :   

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

Oh Yes! - wykrzyczałem, kiedy wpadłem do ringu i seksownie zakręciłem bioderkami. W jednej chwili pisk laseczek na całej arenie zagłuszył całą nienawiść, którą trybuny kierowały ku mojej personie. Jestem przekonany, że po prostu zazdroszczą nam naszej zajebistości i poczuli, jak ich panienki zrobiły się mokre na sam mój widok! Uciszyłem ich jednym gestem - środkowym palcem skierowanym ku męskiej części trybun... i wszystkim pasztetom liczącym na coś więcej. Gdy tylko spojrzałem na zdemolowanego oponenta, niemalże natychmiast parsknąłem śmiechem, opluwając go przy okazji drobinkami śliny. Dokładnie taki był mój stosunek do niego! Nie pasowała mi jednak pozycja, w której się znajdował. Znacznie bardziej wolałbym zobaczyć go w okolicach środka ringu, gdzie będę mógł zademonstrować fenomen moich kocich ruchów. W tym celu oplotłem go rękami w pasie, po czym przerzuciłem w docelowe miejsce. (Release German Suplex) Big Cass legł na plecach i słyszałem, że oddycha coraz ciężej. Ciekawe jak natlenuje to paskudne cielsko, po tym wszystkim co dla niego szykuję! Sprawnie, jednym susem wskoczyłem na najwyższy punkt narożnika, poprawiłem włoski, aby już po chwili wyskoczyć w powietrze i z idealną gracją wymierzyć mu dewastujący Frog Splash! Lalki oszalały z zachwytu, były jeszcze głośniejsze niż wcześniej... choć z całą pewnością nie aż tak głośne, jak dzisiaj wieczorem, kiedy będę je dymał - jedną po drugiej - jako nowy mistrz Tag Team! W tej chwili przeciwnik chyba poczuł, pod jak ogromną presją się znajduje i wiedział, że to ostatnia okazja, aby cokolwiek zrobić. Podniósł tą okropną facjatę razem z tułowiem i usiadł na macie, lecz była to tylko krótka chwili marzeń o utrzymaniu tytułów. Bowiem błyskawicznie ruszyłem w jego kierunku i ze wszystkich sił wbiłem kolano w szczękę! (Shinning Wizard) Adwersarz ponownie zwalił się na deski, niczym kłoda. Czułem w sobie tą ogromną moc, tę potężną siłę, którą dysponowałem i mogłem ją uwolnić w każdej chwili! Widziałem, że Big Cass odpływa coraz bardziej, dlatego tez postanowiłem nasycić oczy foczek i pobudzić ich wyobraźnię. W jednej chwili dźwignął na wpółprzytomnego przeciwnika i przechodząc kawałek, w kierunku mojego narożnika, wgniotłem go w podłogę. (Coleteral) Podniecały się coraz bardziej! Znowu żadna mi się nie oprze!


http://bankfotek.pl/image/1980093
Achievements:
2x WWE Champion (1x as Batista, 1x as The Undertaker)
2x Tag Team Champion (1x as Kane /w. Maricha; 1x as Adam Cole /w. Jakub ;x & LUqi)
1x WWE Intercontinental Champion (as The Miz) [57 dni]
#1 contender for WWE Championship (as Finn Balor)

https://i.imgur.com/0m7Ht2f.png


https://orig00.deviantart.net/94f1/f/2016/222/f/4/nwu_good_referee_v1_by_nwu5years-daddjmv.png


https://orig00.deviantart.net/e913/f/2016/222/d/0/nwu_good_referee_v2_by_nwu5years-daddjrf.png

Offline

 

#11 2016-03-02 10:54:48

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

Frog Splash, a może nie? Cass może coś zrobić! Cole na narożniku..



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#12 2016-03-02 19:47:06

 Maverixx

https://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1486
Punktów :   28 

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

Kolejne ciosy spadały na mnie jak grom z jasnego nieba, ale poddanie się nie przeszło mi nawet przez myśl. Dzielnie znosiłem próbę bólu, na którą byłem wystawiony. Kątem oka dostrzegłem mojego brata, który energicznie podskakiwał w narożniku i zagrzewał mnie do walki. Wyczekiwałem na odpowiedni moment. W końcu, kiedy już myślałem że takowy się nie przytrafi, Cole wdrapał się na narożnik. Zaczął poprawiać sobie włosy - ta próżność będzie go drogo kosztować. Błyskawicznie zerwałem się na równe nogi, po czym wykonałem na rywalu potężny Dropkick, pod wpływem którego to Adam stracił równowagę i wpadł z powrotem do kwadratowego pierścienia, twarzą na śnieżnobiałą matę. Wracałem do gry...


https://66.media.tumblr.com/179a70460819456f1ce647cf57e7d1aa/tumblr_inline_p8cbwf8f471vgj8rv_400.gif


http://freegifmaker.me/img/res/1/5/2/7/5/0/15275073551181686.gif

Offline

 

#13 2016-03-02 20:08:35

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

O to chodziło, fajnie. Dobra kontra, to i atak się należy. Do dzieła Cass!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#14 2016-03-03 11:05:19

 Maverixx

https://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1486
Punktów :   28 

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

Uśmiechnąłem się lekko, podnosząc się na równe nogi. Udało mi się przejąć inicjatywę - teraz w końcu będę mógł zaprezentować swoje umiejętności. Chwyciłem Adama za włosy, po czym poderwałem go do góry, a następnie posłałem na przeciwległe liny. Cole odbił się od nich, po czym wrócił w moją stronę, gdzie czekał na niego już bestialski Lariat z mojej strony, który prawie urwał mu głowę! Publiczność westchnęła, a Sabin zamknął oczy, nie chcąc patrzyć na to, co dzieje się z jego partnerem. To był jednak dopiero początek tego, co przygotowałem dla mojego rywala. Podniosłem go po raz kolejny, po czym posłałem w stronę jednego z narożników (pustego). Wziąłem rozbieg, po czym zaaplikowałem na oponencie Corner Splash! Adam oparł się o poduszkę narożnika zupełnie bez sił, ale to nie był dla niego koniec niespodzianek. Cofnąłem się na środek kwadratowego pierścienia, po czym uniosłem pięść do góry, a drugą uderzyłem się w klatkę piersiową. Miało to symbolizować moją dominację i publiczność najwyraźniej odebrała to w dokładnie taki sposób. Uśmiechnąłem się lekko, po czym ponownie wystartowałem w kierunku adwersarza. Tym razem jednak, zaaplikowałem mu Corner Clothesline, który dosłownie zwalił go z nóg. Bez chwili zawahania, chwyciłem Cole'a za kłaki i wyniosłem go na barki, po czym przeszedłem z nim w stronę naszego narożnika, gdzie dołożyłem mu Snake Eyes (TACTICS) i dokonałem zmiany z moim bratem - Enzo. Niech on zabawi się z zamroczonym rywalem.


https://66.media.tumblr.com/179a70460819456f1ce647cf57e7d1aa/tumblr_inline_p8cbwf8f471vgj8rv_400.gif


http://freegifmaker.me/img/res/1/5/2/7/5/0/15275073551181686.gif

Offline

 

#15 2016-03-03 11:10:59

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: 3. WWE Tag Team Championship Match: S.A.W.F.T (c) vs. Motor City Machi

No i fajnie. Snake Eyes może nie dojść do skutku! Co robi Adam?



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
implant mokotów thc-thc