Ogłoszenie




#46 2014-11-26 21:19:53

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Last Man Standing - Christian (c) vs Damien Sandow

Udane... Obaj padacie ze zmęczenia i co?
Kevin wyruchał już ciosów na finishera...
Spajk tez...
Więc zagramy o być albo nie być
Kto ładniej na maksymalnie 350 słów...
Jeśli wygra Spajk, może kończyć...
Dla Kevina wygrana będzie kluczowym momentem, być albo nie być w walce :3


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#47 2014-11-27 21:12:45

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Last Man Standing - Christian (c) vs Damien Sandow

Spóźnie się 15 minut

Wydaję się, że w końcu szczęście opuściło mojego rywala, teraz musi on zdać się na swoje umiejętności, których zdecydowanie mu brakuje. Popełniwszy tak ogromny błąd jak pozostawienie rywala samemu sobie skarciło teraz Damiena uderzając go prosto w twarz - dosłownie i w przenośni.

Sprowadziłem rywala do parteru, dałem sobie chwilę na wytchnienie i przemyślenie taktyki bowiem wchodziliśmy w etap decydujący - w ciągu najbliższych paru minut wszystko się wyjaśni. Nadszedł koniec kalkulacji, trzeba to rozstrzygnąć w równej walce twarzą w twarz....

Wykorzystując barierkę obok mnie podniosłem się na maty, rywal również nie zwlekał ze zrobieniem tego samego. Stanęliśmy twarzą w twarzą, oko w oko. Stąd nie było drogi ucieczki....Damien głośno sapał próbując zebrać tlen na ten moment, prawdą było iż przyjął on zdecydowanie więcej ciosów niż ja aczkolwiek ta statystyka zdawała się nie grać roli - w takiej sytuacji pierwsze skrzypce gra psychika zawodnika. Ten który dłużej wytrzyma, który nie pęknie i nie narazi się wygra to starcie. Zdawałem sobie sprawę z tego jak działają gierki psychologiczne rywala i jednocześnie wiedziałem jak jestem na nie podatny - wiedziałem że pęknę.

Atmosfera była idealna, setki tysięcy świadków obserwowała będzie porażkę jednego z zawodnika i victorię drugiego - Mistrza WWE. Najbardziej pożądana błyskotka trafi w ręce któregoś z nas, ale ja szczerze mówiąc nie chce się jeszcze z nią rozstawać.

W międzyczasie moje przeczucie się sprawdzało - Damien zaczął robić to co najlepiej potrafił - grać w swoje gierki. Ubierał okropne określenia w ładne słówka czyniąc je bolącymi jak nic innego. Chciałem to wytrzymać i doprowadzić go do szaleństwa....nie udało się.....Ruszyłem niczym strzała i wbiłem się w zawodnika. Upadliśmy parę kroków dalej. Będąc na górze zasypałem rywala serią punchy, następnie sytuacja zmieniła się i zmuszony zostałem przejść do defensywy, jednakże chwilę potem ponownie mogłem atakować i tej możliwości już nie oddałem. Biłem rywala bez opamiętania aż w pewnym momencie stracił on przytomność a ja zdecydowałem się na wejście do ringu, tam wszedłem na narożnik aby móc zaaplikować Frog Splash






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#48 2014-11-27 21:20:42

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: Last Man Standing - Christian (c) vs Damien Sandow

Arbiter momentalnie rozpoczął odliczanie dwóch zawodników, którzy byli tak zmęczeni starciem, iż nie mieli sił, aby móc powstać na nogi. Damien wiedząc co się stanie za sześć sekund, wturlał się z wnętrza kwadratowego pierścienia, aby móc zgromadzić w sobie resztki sił do zakończenia tego starcia. Z gniewnym wyrazem twarz, oparł się o krawędź ringu, od czasu do czasu zaglądając do swego oponenta. Christian także znalazł się na podłodze poza ringiem, nieopodal stołu komentatorskiego. Była to tylko woda na młyn dla pretendenta, który od dawna ostrzył sobie ząbki na trofeum mistrzowskie WWE. Po chwili ruszył ku personie mistrza, którego podniósł na nogi, pozostawiając go w pozycji skulonego. Damien wykorzystując zamroczenie swego antagonisty, obsypał jego czerep masą ciosów. Sandow przepełniony wściekłością, nieprzerwanie wyprowadzał kolejne uderzenia, które zakończył nokautującym podbródkowym specjalnie dla swojego rywala... Jason huknął na podłogę, dając miły odgłos uszom Damiena, który w geście hegemoni szeroko rozłożył swe kończyny, pełen radości wykrzykując słowo: You're Welcome! Z dumnie podniesioną głową, zamknął oczy, otrzymując od oburzonych hord nieczystych sprzeciwy wobec takiego traktowania ich faworyta. Pewny siebie Aaron, podszedł do barierek, sił odbierając od losowego widza butelkę z napojem gazowanym, która nie służyła Zbawcy do upojenia, lecz do oblania ledwo przytomnego Christiana. Było to zdecydowanie duże zlekceważenie dla mistrza, który został surowo ukarany za próbę powstania z maty wokół kwadratowego pierścienia. Wściekły Steven, zasypał antagonistę szarża stompów, finalizując je swym charakterystycznym gestem! Każdy ignorant wiedział, cóż to za chwilę się wydarzy... Miliony oczów ujrzało potężny, ale też fantastyczny Cubito Aequet! Po tejże akcji energicznie powstał na swe dolne kończyny, ukazując na twarzy gniew... Nadal było mu mało, Sandow za wszelką cenę chciał upokorzyć czempiona i zakończyć jego panowanie już teraz! Nie mógł czekać z zakończeniem starcia, brutalnie objął jego czerep, ponosząc na Williama na nogi. Zaszedł go od tyłu, z całej siły zablokował ręce Jasona, aby zapieczętować przepotężne You're Welcome na stół komentatorski! W okamgnieniu na hali rozległ się potężny huk, drobne szczątki stolika poleciały w oddal, natomiast każda jednostka nieczysta widziała tragiczny obraz ich wybawiciela-Christiana... Wściekłość nadal nie opadła w głębi Damiena, który bez słowa spoglądał na nieprzytomnego oponenta i resztki stołu... Na arenie dziwnym trafem rozległa się grobowa cisza, cóż ona znaczy dla ciemnych mas?


Edit: Drobna korekta.

261 słów.

Ostatnio edytowany przez Korvin. (2014-11-27 21:23:41)

Offline

 

#49 2014-11-28 15:14:26

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Last Man Standing - Christian (c) vs Damien Sandow

2-2!
nie muszę chyba mówić, ze kevin pokazał klasę nie?
Spajk widocznie spadłeś z formy, przez te dziewczyny...
Post również dobry, lecz nie ma tego co miałeś wcześniej? Hmm pewność?
W poście kevina jest wszystko i pięknie opisane....

Christian pada na matę i w szczątkach stołu komentatorskiego umiera, a sędzia odlicza...
1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... Ku uciesze wszystkich kapitan charyzma w ostatniej chwili wstał i trzymając się barierki ledwo stoi na nogach, jednak duma nie pozwala mu odpuścić!

Teraz obaj napiszecie opis sytuacji z tym iż:
Christian opisze swe zachowanie, doping publiczności, oraz ducha walki...
Sandow opisze, złość po tym jak po udanym ataku, Christian miał jeszcze wolę walki...
(maksymalnie 200 słówek)


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#50 2014-11-28 18:40:18

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: Last Man Standing - Christian (c) vs Damien Sandow

Brakowało niewiele, aby Damien wreszcie zostałby ogłoszonym nowym mistrzem WWE... Niegdyś pełen arogancji, ale też pewny swego zwycięstwa Damien, stał przepełniony wściekłością z myślą, iż pojedynek wciąż trwa. Zniecierpliwiony Zbawca próbując ukoić nerwy, począł krążyć w tę i z powrotem, z założonymi na biodrach rękoma, wpatrywał się podłogę gdzie leżała butelka po napoju, użyta niedawno przeciwko jego rywalowi. Wtem zrozumiał, iż prędko musi rozładować siedząca w nim frustrację, a swą uwagę skupił na... Niewinnej plastikowej butelce. Spojrzał na nią, po chwili zaczynając ją kopać i zgniatać, na koniec podnosząc ją i rzucając w głąb publiki. Kolejnym celem jego agresji było stalowe krzesło, złapał się na nie i zaczął walić nim o podłogę. Nieostrożny Kapitan Charzyna, po cichu zaszedł Intelektualistę gotowy na jakikolwiek atak na personę pretendenta. Sandow wiedział, o co chodzi jego antagoniście, dlatego też z impetem wyprowadził przepotężny chairshot wprost w twarz Williama! Owy cios stalowym przedmiotem, natychmiast powalił Jasona, który zakrwawiony zaliczył spotkanie z twardą podłogą...

Offline

 

#51 2014-11-28 23:28:29

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Last Man Standing - Christian (c) vs Damien Sandow

Aktualna sytuacja w walce wygląda jak nieśmieszny żart. Dałem wyrwać sobie z rąk pewne zwycięstwo popełniając kuriozalne błędy - zachowanie godne amatora. A przecież jestem mistrzem federacji, jednym z najsławniejszych Kanadyjskich zawodników. To okropne uczucie, właśnie ze szczytu góry spadłem na samo dno przepaści. Nie mogę poddać się w tym momencie, po tym wszystkim co przeszedłem aby zdobyć to złoto nie oddam go pierwszemu lepszemu Amerykańcowi. Wygram tą walkę! Dla siebie, dla fanów, dla Kanady!

Miałem nogi niczym z waty, otrzymałem wiele obrażeń, jeśli nie skończę walki w ciągu najbliższych paru minut może mieć to dla mnie fatalne skutki. Moje mięśnie wciąż chcą wrócić do gry - ja także tego chcę. Odepchnąłem się od barierki aby mieć jakiś dopalacz co rozpoczęcia chodu. Trzymając się za obolałe żebra w ślimaczym tempie  parłem na przód. Po chwili dotarłem do rywala. Stał on teraz uśmiechnięty od ucha do ucha i patrzył się prosto w me oczy. Podszedłem bliżej, wtedy zetkneliśmy się głowami. Żaden z nas nie chciał odpuścić, prowadziliśmy teraz w naszych umysłach wojnę psychiczną. Ten cwaniak nie mógł tego wygrać.....

W pewnym momencie poczułem jak coś we mnie pękło. Nie wytrzymałem...złość wzięła górę i Short Arm Clotheslinem posłałem rywala na podłogę






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#52 2014-11-30 13:58:37

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Last Man Standing - Christian (c) vs Damien Sandow

No i tutaj Spajki pokazałeś ze masz jajka...
Małe ale zawsze to coś...
Twój post czyta się szybko i nie ma w nim słów ubitych na siłę...
Kapeć twój post jest również dobry, ładnie Ci idzie pisanie w trzeciej osobie...
Chyba Word Ci przestawił Charyzmę na Charzyne albo ch*j wie co..

Christian powala swego rywala, chodź obolały może kontynuować atak na swego dotychczasowego oprawcę...

Ostatnio edytowany przez Dean Ambrose (2014-11-30 14:00:08)


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#53 2014-11-30 22:01:08

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Last Man Standing - Christian (c) vs Damien Sandow

Widok bezradnego rywala pchnął we mnie nowe siły. Wiedziałem, że już tylko chwila dzieli mnie od zwycięstwa i pierwszej udanej obrony pasa. Aczkolwiek stypulacja ta idealnie nadaje się żeby trochę zaryzykować, dać fanom trochę pięknej i ekstremalnej akcji. W tym celu dołożyłem parę kopnięć na ciało rywala aby trochę dłużej przytrzymać go na łopatkach. Następnie udałem się po pewien przedmiot. Jakże ogromne było zdziwienie wszystkich gdy spod ringu wyciągnąłem dużą, srebrną drabinę. Złapawszy ją w obie ręce rozłożyłem ją. Była wysoka, bardzo wysoka a mój rywal leżał bezradny. Trzeba było wykorzystać tą sytuację. Powolnie wspiąłem się na drabinę, lecz Damien wciąż ani drgnął. To był ten moment....
Wyskoczyłem z samego szczytu i po chwili z ogromną siłą uderzyłem w ciało Amerykanina. Tak oto Frog Splashz drabiny stał się prawdą. To było bardzo widowiskowe i równie bolesne, po takim uderzeniu czułem się jakby uderzył we mnie pociąg, lecz to rywal bardziej odczuł tą akcję. Nie mogłem się podnieść, sędzia zaczął liczyć...
Gdy z ust mężczyzny ubranego w czarno-białe paski padła liczba 7 byłem już na nogach. Mogłem wprawdzie zostawić teraz Sandowa na pewną porażkę, ale chciałem więcej. To musiała być zemsta perfekcyjna...Zebrałem truchło z podłogi i po wejściu za jego plecy złapałem za ręcę. Przekręciłem się razem z rywalem aby po chwili wykonać Killswitch. To był koniec definitywny. Damien nie mógł się już podnieść






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#54 2014-11-30 22:19:43

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Last Man Standing - Christian (c) vs Damien Sandow

1...2....3....4....5....6....7....8....9....10!!!
Christian broni pas #yolo


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Göppingen Oтeли Порту-де-Галиньяш