Ogłoszenie




#31 2014-09-10 19:41:10

 Wróbel

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 1321
Punktów :   37 

Re: 1. Normal Match: Triple H vs Bray Wyatt

Sytuacja z idealnej zrobiła się gorzej niż zła. Do walki wkroczyli bracia Zbawcy. Co gorsza dałem się złapać w ich sidła- Erik oraz Luke trzymali mnie od tyłu za ręce, niczym na przesłuchaniu bandyty czy podczas egzekucji w ramach porachunków mafii. Na nieszczęście młot znalazł się w rękach Braya, który stał twarzą do mnie. Swe oblicze trzymał dosłownie centymetr od mojego, z pogardą patrząc mi w oczy. Sytuacja wydawała się bez wyjścia, tym bardziej, że sędzia leżał znokautowany na skraju ringu. Nawet fani stracili we mnie wiarę, jednak w głowie układałem plan jak temu zaradzić, wiedziałem, że uratować mogę się tylko przemyślanymi działaniami. Wyatt kilkakrotnie skarcił mą twarz liściem. W końcu puściły mi nerwy i oplułem rywala, choć wciąż pamiętałem o swym planie. Bray zrobił groźną minę, tak jakby chciał mnie zabić i potwierdzając moją myśl, wziął młot w obie ręce, zamachnął się mocno i spróbował mnie nim uderzyć. Jak się okazało chybił, gdyż uniknąłem ciosu schyleniem głowy, a sledge hammer poznał się bliżej z faciatą LukaJeden z rodzinki nieprzytomny pada na matę, zostało ich dwóch. Rozgniewany Bray próbował odkupić swe winy, po raz kolejny wymierzając w moją stronę "jaśkiem". Tym razem zanim mnie uderzył mocno kopnąłem go w brzuch, a następnie pięta powędrowała między rozszerzone nogi stojącego za mną Erika- wprost w jego przyrodzenie. Tym sposobem uwolniłem się z sideł rodziny, a co więcej przystąpiłem do ofensywy. Podniosłem leżący na macie młoteczek, chwyciłem go mocno i uderzyłem prosto w twarz Braya, który padł na plecy jak zabity. Od razu przeszedłem do przypięcia... Które było niemożliwe, gdyż dopiero wtedy sędzia powoli się podnosił. Rozgoryczony stratą szansy na wygraną, wstałem i podszedłem do Erika, którego nogą zepchnąłem z krawędzi kwadratowego pierścienia, to samo czyniąc później z Luke'iem. Odwróciwszy się, wykonałem charakterystyczny taunt, napiąłem mięśnie i krzyknąłem "Game over", a następnie poczekałem, aż na pełne nogi podniesie się Wyatt, który po chwili to uczynił. Mocny kopniak w brzuch spowodował, że po raz kolejny stał zgięty niczym po 8 głębszych. Tym razem zakończę tę zabawę- pomyślałem i włożyłem jego głowę między swe nogi, by po chwili przechwycić ręce opponenta, wyskoczyć i wykonać Pedigree, zaraz za którym przeszedłem do pinu...


http://img145.imageshack.us/img145/2674/tornadous.png

Achievements(Human Tornado):
1x United States Champion
29/01/12- 12/06/12
Obrona- 4x

Karta Postaci- Human Tornado
Karta Postaci- Triple H



http://www.picshot.pl/pfiles/342996/ajref.png

Offline

 

#32 2014-09-10 21:45:08

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: 1. Normal Match: Triple H vs Bray Wyatt

Od razu wam powiem, że nie zważałem w postach na błędy ortograficzne i interpunkcyjne, ale na to jak wypełniliście swoje zadania, a także jak was poniosła kreatywność. W gimmickach byliście na równi, obaj daliście z siebie maksimum, co bardzo mi się spodobało... Ale zwycięzca jest tylko jeden, na wszelki wypadek skonsultowałem się z Rafim oraz z Mavem, którzy także czytali te posty i wszyscy uznaliśmy, że Eronics spokojnie może pisać dalej! Co zadecydowało o jego zwycięstwie? A to, że to właśnie jego poniosła kreatywność i bardzo mi zaimponował. momentem o modłach przy przypiętym rywalu. Doliczam do tego gimmick i znakomicie wykonane zadanie z użyciem rodzinki. Mimo, że jest na razie wynik 2-1 dla Ero, prosiłbym o zachowanie spokoju, ponieważ na takim wyniku jeszcze nie mam zamiaru skończyć walki ;> Tym bardziej, że obecnie pojedynek poszedł w dobrym kierunku, więc coś z was jeszcze wycisnę.

Offline

 

#33 2014-09-11 15:25:19

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: 1. Normal Match: Triple H vs Bray Wyatt

... Klucz do owych kajdanek przekazano Zbawcy i od tego wszystko zaczęło się układać w całość. Albowiem już niedługo, wybraniec ujrzeć miał niebiesko-białą bramę chwały przed swymi oczyma. Człowiek, w pasiastej czarno-białej koszuli nadal leżał... Wiedział kiedy wstać i co robić, aby Bóg pozyskał kolejnego brata swego i uczył go postępowania na swój image, czyli image dobra czystego. Leżał tak długo jak nakazano jego duszy.. Leżał wystarczająco długo, aby Bóg podszedł do niedoszłego brata swego i wypowiedział takie słowa: "Bracie mój... Wiem, iż panują nad tobą moce nieczyste, aby zapanować nad nimi, jestem zmuszony uwięzić część twego ciała w bezruchu...". Kończąc owe słowa, odpiął rękę Huntera od lin, jednak wybraniec nie mógł zrobić nic albowiem Erick oraz Luke uniemożliwiali mu to łapiąc go mocno za ręce. Zbawca zdołał zamknąć na klucz kajdanki oraz zapiąć w nie ręce HHH'a z tyłu jego ciała je umieszczając rzecz jasna. Gestem ręki odesłał braci swych za ring, gdzie się udali.. Tym samym gestem rozkazał duszy sędziego aby powstała. Tym samym, owy śmiertelnik wstał na nogi, jednak niczego nie podejrzewając. Wstał i jak gdyby nigdy nic zaczął krążyć po ringu, tak jak jest to zwykł robić zawsze. Zbawiciel natomiast sięgnął po głębsze środki albowiem objął kark Huntera ręką swą i wykonał potężne Uranage, niemalże układając go do snu w lepszym świecie. Publika odśpiewywała pieśń "He's got whole world in his hands..", a Bóg począł śmiać się na swój sposób. Sygnalizując tym samym uciechę ze swojego rytuału. Przechytrzył bestie wewnątrz Huntera, teraz już nic nie jest w stanie zagrozić jego duszy. Bracia Wyatt'a patrzyli się krzywo, już nie uderzali rękoma o apron albowiem wiedzą już i są pewni tego, iż niedługo poznają brata nowego. Aby jeszcze bardziej przybliżyć duszę wybrańca do raju, Bóg rozkazał mu aby powstał co zrobił, lecz zeszło mu z tym dość długo, albowiem ręce jego nie mogą się ruszać w uchwycie kajdanek. Gdy był już jednak na nogach, Zbawca pchnął go w narożnik, sam przechodząc do przeciwległego cornera. Tam odgiął swój tułów w stronę Huntera i zrobił mostek "pająka". Pierwszy raz widzimy Boga w takiej odsłonie! Strasznie to wygląda ale jak widać jest to konieczne. Kiedy przewrócił się na brzuch, natychmiast powstał i wystartował. Na pełnym gazie wbił swe ciało w ciało wybrańca a akcja ta zwie się Corner Body Avalanche... Koniec jest bardzo bliski..


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#34 2014-09-11 16:38:36

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: 1. Normal Match: Triple H vs Bray Wyatt

Sędzia powoli wraca do siebie i jest w miarę dobrym stanie, aby prowadzić dalszą walkę. Bray bez problemu radzi sobie z zakutym w kajdanki rywalem, wykonując na nim swoje akcje. Co dalej Wybrańcze?

Offline

 

#35 2014-09-12 13:34:05

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: 1. Normal Match: Triple H vs Bray Wyatt

... Uwięziony w postaci dobra... Jak dziwnie to brzmi. Jest to jednak obrane w realia. Bestie aż do tego czasu przejęły pieczę nad wnętrzem wybrańca. Spłynął po cornerze niczym kukła w rękach mistrza. "Prochem jesteś i w proch się obrócisz" owe słowa świetnie ukazują cały zarys dzisiejszego specjalnego przecież rytuału. Długie włosy wybrańca zakrywały całkiem jego twarz, albowiem leżał na brzuchu w pełni rozluźniony co oznacza iż jest w pół nieprzytomny. Bóg kłęczał przed ciałem Huntera. Z rozłożonymi rękoma podniósł swą głowę ku górze. Bardzo wolno wypowiedział sławne już słowa na cały świat: "Follow The Buzzards!". Po skończonym zdaniu wzniósł swą czaszkę jeszcze wyżej. W tej pozycji broda jego skierowana była w stronę dachu areny, natomiast długie włosy Boga opadały w dół. Roześmiał się na swój sposób, czym wzniecił jeszcze większą wrzawe wśród publiczności. Bracia Zbawcy, Erick oraz Luke chodzili wzdłuż ringu. Po ich zachowaniu można było wywnioskować, iż bardzo śpieszy im się, by ich Mistrz zakończył już owy rytuał. Bóg spojrzał na nich i pociągając za włosy Huntera, sprawił iż wybraniec znalazł się w pozycji stojącej. Wtem Bóg ułożył na kolanie swego brata i całując jego czoło na znak pojednania, wypuścił swą siostrę, wykonując potężne Sister Abigail , po którym samozwańczy "król królów" został przypięty przez Boga.. To był już koniec... HHH nie mógł zrobić nic albowiem ręce jego były zapięte w kajdankach.. Kolejna dusza została wprowadzona za bramę chwały..


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#36 2014-09-12 20:51:25

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: 1. Normal Match: Triple H vs Bray Wyatt

1.. 2.. 3! Wygrywa Bray i jego chłopaczki

Ostatnio edytowany przez Kevin (2014-09-12 21:20:29)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Schweiburg