Ogłoszenie




#31 2011-09-03 22:41:57

 #Krzysztof2025

*Strażnik Parkingu™

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1771
Punktów :   27 
WWW

Re: #1 Curt Hawkins vs. Shawn Michaels - Normal Match

Uff... Tak niewiele brakowało, a już bym posmakował goryczy porażki. A przecież ja nie jestem tu po to! Ja jestem tu po to, by wygrywać, by to moi rywale smakowali tego co najgorsze... W głowie przelatuje mi teraz tysiące myśli. Myślę o fanach, myślę o rodzinie, myślę o... Vincencie i Christianie... Walczę w głębi sam ze sobą. Jednak udaje mi się wyłączyć ze swojej głowy chociaż na chwilę swych odwiecznych rywali, albowiem wiem, że teraz liczy się tylko to co tu, to co teraz. Nie mogę przecież zawieść swoich fanów... W tym momencie walki powtarza się sytuacja z początku walki. Obaj stoimy na środku ringu wpatrując się sobie głęboko w oczy. Po kilkunastu sekundach naszej prężnej "walki" psychologicznej jestem już cały opanowany przez adrenalinę. Szybko wykonuję swój taunt - "Suck it" po czym od razu ruszam na swojego rywala z serią punchów, sprowadzam go do lin i będąc tam wykonuję mu Irish Wheep na przeciwległe liny, a gdy Curt wróci wykonuję mu Clothesline. W głowie szybko narodził mi się szalony pomysł wykonania akcji wysokiego ryzyka! Wspinam się na sam szczyt narożnika, fani szaleją, a ja już jestem gotowy do lotu! Wszystko przygotowane i... Diving Elbow Drop! Fani szaleją, a ja sięgam po jeszcze coś! Ustawiam się w narożniku i... zaczynam charakterystycznie dla siebie tupać nogą o matę! O taak! Wszyscy fani wstali z miejsc! Wszyscy już wiedzą co się szykuje! Curt Hawkins już prawie na nogach, HBK rusza, jeszcze zbliżenie na niego... Pokazuje środkowego palca swojemu prezesowi oraz Christianowi! A już po chwili mamy Sweet Chin Music! Trafił! Teraz już tylko odciąga rywala na bezpieczną odległość od lin i kończy to wszystko pin fallem!


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 

#32 2011-09-03 22:54:45

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #1 Curt Hawkins vs. Shawn Michaels - Normal Match

Posty są bardzo podobne , z wybraniem tego lepszego miałem problemu ale udało mi sie wybrać ładniej napisany post.

Shawn Michaels na fali , trudno pomyśleć że jeszcze przed chwilą był pinowany lecz teraz już widzimy Shawn'a na narożniku i potężny Diving Elbow Drop dla Curta Hawkinsa.Shawn ustawia sie w narożniku i wszyscy wiedzą co to oznacza.HBK tupie w matę czekając aż Curt sie podniesie a gdy ten już to zrobi widzimy Sweet Chin Music po ktorym Shawn przypina swojego rywala

1....
2....
3....

Zwycięzcą tej walki zostaje : Shawn Michaels!

Ostatnio edytowany przez Spike (2011-09-03 22:56:01)






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
złączki skręcane do miedzi