Ogłoszenie




#16 2012-04-22 08:40:14

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 5. 5 Man Battle Royal Match

Post Szeltona był ponownie najlepszy, jednak o ile mnie liczenie nie zawiodło, jest tam 16 zdań. Tak więc:

____________________________________________________________________________________________

Eddie Guerrero wyeliminowany po potężnym Chokeslamie poza ring! Cody Rhodes już podniósł się na nogi, David Otunga Również. Panowie, Kto ładniej, nadal max.15 zdań. Szelton i pisz te 15 zdań, bo takie są zasady.

Eddie Guerrero - Wyeliminowany!
Wade Barrett - Wyeliminowany!
Imposter Kane - Pisze!
David Otunga - Pisze!
Cody Rhodes - Pisze!

Powodzenia!


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#17 2012-04-22 14:58:02

 Hardyz

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Poradek69
Call me!
Skąd: Biurko Poradka
Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1896
Punktów :   120 
WWW

Re: 5. 5 Man Battle Royal Match

Walka toczy się dla mnie korzystnie , iż niema już 2 zawodników i łącznie zostało nas trzech . Ja , Imposter Kane i David Otunga , zatem będzie łatwiej , przejąć inicjatywę , bo Kane pozbył się Eddie'go. Podchodzimy do siebie i gdy w trójkę jesteśmy na środku ringu , zerkam na Kane'a , po czym wspólnie atakujemy Otunge . Wielki Czerwony potwór wjeżdża w niego barkiem , zmieniając jego lokalizację na naroznik . Przytrzymuje go tam , a ja wchodzę na plecy jednego z braci destrukcji i czestuje Termosa serią punchów w jego twarz .  Następnie gdy David jest obolaly , wyjmujemy go z  corner'a . Chywtam go za rękę , po czym jak najmocniej umiem posyłam Amerykanina w stronę Wielkiej Czerwonej Maszyny , A-List nadział się na potężny Shoulder Block . To musiało boleć . Następnie wchodzę na ramiona Kane'a i gdy Termos wstanie otrzymuje efektowny Missile Dropkick !!! . David już mocne ciosy zainkasował , wiec nie trudne będzie go wyrzucić z ringu . Jeszcze gdy Otunga jest na kolanach , dobijam go akcją zwaną Low Dropkick . Pomocnik GM'a łapie się za twarz . Ja nie daje rywalowi odpoczynku , zatem podnosze go i wyrzucam go nad górną liną. Jednakże , Termos złapał się za liny i utrzymał się na apronie ringu , lecz nie na długo . Odbijam się od lin i ogluszam Otunge akcją o nazwie Beautiful Disaster , powodując że ten spadł z apronu i w ringu zostałem ja i Kane .

Offline

 

#18 2012-04-22 15:53:27

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: 5. 5 Man Battle Royal Match

Jestem całkowicie wściekły, bowiem moje próby zaatakowania kogokolwiek tutaj, spełzły zupełnie na niczym, a w końcowym efekcie sam zostałem ostro poobijany oraz zszargany. Znakomicie zdaję sobie w tym momencie sprawę, że jeśli dalej nic nie zrobię, mogę bardzo szybko znaleźć się poza obrębem kwadratowego pierścienia, co jest jednoznaczne z tym, że będę wyeliminowany, a co z tym idzie, Kane odniesie kolejną wygraną, gdyż nie sądzę, aby sam Rhodes miał coś do powiedzenia lub pokazania olbrzymowi. Sam Big Red Monster zaś, miał znakomitą przeszłość i wielokrotnie wygrywał nie z tylko z dwoma, ale nawet z pięcioma innymi rywalami w jednym ringu, lecz nie łudźmy się, czas jego świetności minął, jest on już stary, kondycję ma już nie tą co niegdyś, łatwo go zmęczyć, lecz zupełnie co innego jest z moją wysportowaną, wytrzymałą i niewiarygodnie silną osobą. Dlatego, zamierzam natychmiast wykorzystać moje kluczowe atuty oraz słabość mego głównego przeciwnika, do zdetronizowania go, a więc, momentalnie stojąc już na obu nogach zadaję memu oponentowi najpierw jeden Clothesline, po którym natychmiast on wstaję, następnie zadaję mu drugi Clothesline, po którym podnosi już nieco wolniej, opierając się na linach. Hah, można byłoby powiedzieć ,,A nie mówiłem?", gdyż sprawdza się dokładnie to, co przepowiedziałem, kondycja wyraźnie mu siada, nie jest on wstanie dawać już z siebie wszystkiego, dlatego widzę, że można go jednak mimo wszystko pokonać!

Chwytam go raz za rękę, już widzę jego sprzeciw, zatem wolę się aż tak zbytnio nie narażać, dlatego "transportuję" go do narożnika Irish Whip'em, a zaraz potem atakuję go poprzez dwa Gut kicki oraz mordercze trzy Shoulder thrust'y, potem już tylko odsuwam się od niego na kilka kroków i z rozbiegu częstuję go kolejnym już Clothesline'm! Ten bydlak osunął się już tylko w narożniku, a na mej twarzy pojawił się słodki uśmieszek, zwiastujący niemiły koniec Kane'a, który już wisi w powietrzu, który to już jest całkowicie blisko. Korzystając także z okazji, chwytam go za nogi, a jego szyja jest tuż pod najniżej położoną liną i aplikuję na nim Katapultę o liny, lub też jak to inni nazywają, Decavitator ... Kolejno, nie mogę pozwolić, aby Imposter zbytnio długo leżał na macie, bez mego odzewu, gdyż mogłoby to pozwolić na jego odpoczynek, czy też jego dojście do sił lub nawet całkowite zregenerowanie, a więc niemalże od razu wstaje on z wyraźną moją pomocą w tym, po czym jeszcze raz częstuję go knee liftem w brzuch oraz dwoma elbow strike'ami w głowę, po czym znów wysyłam go Irish Whip'em, lecz tym razem w kierunku lin. Gdy się od niech odbije, i wróci do mnie na tyle, abym mógł go sięgnąć, obejmuję go mocno wokół pasa, co łączy się z mocnym rozkojarzeniem mego przeciwnika, gdyż nie wie on co się obecnie dzieje, i przerzucam go mocno nad sobą, ponad liny, najlepiej za ring potężnym Belly-to-Belly Suplexem!

Ależ niestety, pech chciał, aby mój oponent dał radę jeszcze pozostać w ringu, gdyż w ostatnich chwilach chwycił się on najwyżej zawieszonej liny, i tak nie wypadł za ring - stoi na apronie, kurczowo trzymając się tejże liny, odpoczywając zapewne przy tym. Jeszcze chwilę próbuję się z nim siłować, ażeby go jeszcze jakimś szczęśliwym trafem wypchnąć poza kwadratowy pierścień, ależ ulegam zaskoczeniu, gdy otrzymuję puncha ze strony Impostera, a jednak mimo wszystko nieco energii mnie ten signature move kosztował. Dlatego zaniecham samodzielnej próby obalenia potwora i rozglądam się, gdzie może podziewać się Rhodes, następnie widząc go, że już jest nieco przytomny, pokazuję mu, aby przyszedł pomóc mi pozbyć się Kane'a z ringu.  Przez pewien moment we dwóch próbujemy się siłować z potworem, jednakże nie daje to spodziewanego efektu, więc ja wpadam na szalony plan, bowiem odsuwam się na kilka kroków, zostawiając Cody'ego samego z Big Red Monsterem. I w tym momencie, z pełnego rozbiegu, syn "American Dream'a", inkasuje bardzo silnego, ale również bardzo zaskakującego wszystkich wokół Dropkick'a, co powoduje, że Cody najpierw siłą rzeczy odtrąca z lin Kane'a, ale również sam Rhodes wypada ponad górną liną, przez co eliminuję obu niechcianych opponentów!


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#19 2012-04-22 15:59:33

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: 5. 5 Man Battle Royal Match

[i]Kolejny raz udowodniłem że moja potęga nie zna granic, drugi rywal wyeliminowany, drugi wyleciał dzięki mnie.(1) Zostało nas już tylko trzech.(2) Wszyscy podchodzimy do siebie, po czym wymieniam się spojrzeniami razem z Cody'm co oznacza tylko jedno - współpracę.(3) Natychmiast zaczynamy zasypywać Otunge serią potężnych punchy po czym wymierzam mu potężnego Shoulder Block.(4) Jeżeli Termos myśli że to wszystko co dla niego mamy, to się grubo myli.(5) Delikatnie kucam, dzięki czemu Cody wchodzi na moje barki i wyczekujemy moment w którym David ustanie na nogach, ten wreszcie ustaje na nogach, ale natychmiast inkasuje Missile Dropkick od Rhodes'a wprost z moich barków!(6) Myślę że tyle akcji zespołowych wystarczy i czekam na moment w którym Otunga znów zacznie się podnosić.(7) Gdy jest już na nogach a jego ciało jest zgięte w pół, natychmiast biegnę do niego i wymierzam Running DDT!(8) Po tej akcji A-List znów wita się z matą, a to nie wszystko co dla niego mam.(9) Jednak widząc zapał Rhodes'a, pozwalam mu zająć się rywalem, Cody korzystając z okazji natychmiast wyrzuca przeciwnika nad górną liną.(10) Jednak chyba te akcje nie są dla Davida wystarczające, ponieważ zatrzymał się on na apronie, ale jednak zwinny Cody już miał na to rozwiązanie - wymierzył opponentowi potężny Beautiful Disaster po którym, tym razem A-List wyleciał z ringu w którym zostałem tylko ja oraz Cody Rhodes!(11)


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 

#20 2012-04-22 22:12:33

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: 5. 5 Man Battle Royal Match

Zdenerwowany z powodu wyeliminowania, staje przy ringu i ogladam poczynania rywali...




Jakub chooju to przez Ciebie xD


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 

#21 2012-04-23 08:15:31

 Hardyz

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Poradek69
Call me!
Skąd: Biurko Poradka
Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1896
Punktów :   120 
WWW

Re: 5. 5 Man Battle Royal Match

To jakiś cud , w ringu zostałem już tylko ja i David Otunga , co jest bardzo dobrą wiadomością , iż wolę walczyć z pomocnikiem Managera RAW ,  niż z wielkim czerwonym potworem (1) . Jestem już bardzo blisko zwycięstwa , więc nie mogę tego zmarnować ,  ale jestem też blisko porażki , zatem muszę być ostrożny i uważać na przeciwnika , by mnie nie wyeliminował z walki  (2) . Zdaje sobie znakomicie sprawę , że jak zaraz nie zaatakuje rywala , to będzie zemną krucho , iż dostrzegam , że A-List powoli się podnosi (3) . Nie pozostaje mi nic innego , jak zbliżenie się do Otungi i zaatakowania go , lecz obaj nie zdążyliśmy wstać , zatem jesteśmy na kolanach i wymierzamy sobie potężną serie punchów , jeden za drugim (4) . Ta seria trwa tak długo , aż do momentu w którym wstaniemy i gdzie czuje , że ataki Otungi są mocniejsze i bolesne , zatem sprytnie uderzam go kolanem w żebra (5) . David jest w pozycji schylonej , a po moim cielem przepłynął spokój , iż w obecnej sytuacji przeciwnik , mi nie zagraża , lecz zaraz oprrzytomnieje , wiec muszę coś z tym zrobić , inaczej znów będzie ta koszmarna sytuacja (6) .  Bez dłuższego zwlekania , chwytam rękę opponent'a i z całych moich sił , mocno posyłam go Irish Wheap'em do naroznika , gdzie Amerykanin mocno uderzył w poduszeczki ochronne , co mu zaszkodziło na kręgosłup , iż teraz te miejsce go boli (7) . Biorę rozbiego i przychodzę do przeciwległym corner'a , po czym potężnie wbijam go barkiiem w żebra , poczym, gdy Termos jest już obok swojej poprzedniej lokalizacj , odbijam się od lin i zaciąga przeciwnika akcją zwaną Running Bulldog i IMPACT !!! (8) . Pomocnik John'a Laurinatisa , przywitał się z matą i wreszcie czuje , że to ja rozdaje karty w ringu , a nie rywal (9) . Delikwent leży na macie , próbując się podnieść , lecz ja nie zamierzam czekac i odrazu stompuje jego główne części ciała , ręce , nogi , a także głowę (10) .  Otunga wstaje z bolu na kolana , lecz to jego błąd i wykorzystije to ,odbijam się od lin i trafiam w niego Low Dropkick'em prosto w twarz przeciwnika (11) . A-List ponownie obrywa odemnie masę ciosów i nadszedł czas powoli wyrzucać go z ringu (12) . Podnosze przeciwnika i wymierzam potężne uderzenie z podbrodkowego , czego efektem było , że. David znalazł się przy linach (13) . Siłuje się z nim , ale to nie daje żadnego skutku , wiec arogancko uderzam go slapem i odchodze (14) . Podczas mojego uderzenia , można było usłyszeć kilka obrazliwych słów w stronę rywala (15) . Otunga chciał mnie zaskoczyć Clotheslinem , lecz ja zrobiłem unik , co spowodowało , że odbił się od lin z drugiej strony (16) . Gdy wracał , ja powaliłem go Shoulder Block'em , po czym wyniosłem Otunge w gore i wykonał mu brutalny Alabama Slam (17) . Opponent bardzo odczuł ten cios i to mnie zadowoliła (18) . Następnie podnosze rywala i wyrzucam go za ring , nad górną linią , już się cieszę ze zwycięstwa , lecz niestety rywal przytrzymal się lin i jest na apronie kwadratowego pierścienia (19) . Wściekły odbijam się od lin i ogluszam go akcją Beautiful Disaster (UM.Tactics) , czego efektem Otunga zlecił z apronu i w ringu zostałem tylko ja (20) .

Offline

 

#22 2012-04-23 21:45:40

 oldThe Undertaker

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

20249001
Zarejestrowany: 2011-08-31
Posty: 831
Punktów :   18 

Re: 5. 5 Man Battle Royal Match

24h minęło a Szelton nie napisał więc walkę wygrywa Cody Rhodes.


http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2012/054/9/c/masked_kane_signature__by_saviortr-d4qombj.png
» Character Card:
Masked Kane

» Manager Card:
Paul Bearer

» Streak:
Wins 17; Loses 5;

» Achievements:
1x Tag-Team Champion with The Undertaker
Third of Top5 #1
Second of Top5 #2
Third of Top5 #3
Twelfth of Top15 #16
Seventh of Top15 #17
Fourth of Top15 #18
Second of Top15 #19
Fiveth of Top15 #20
Nineth of Top15 #21


» Last Match:
Smackdown #31 - Normal Match
Edge def. Kane

http://img26.imageshack.us/img26/8602/beznazwy1ip.png



Tu powinien być GR, ale już nie ma, bo Good Referee został Bartkowi odebrany. ~Szelton

Offline

 

#23 2012-04-23 21:57:21

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: 5. 5 Man Battle Royal Match

Dobrze, dzięki, wychodzę na bs.
Ale, żeby nie było składam odwołanie, aby moi następcy nie musieli przeżywać podobnej sytuacji.


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wanny akrylowe