Ogłoszenie




#16 2012-01-20 15:38:26

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

Kontra udana ! Lecz czy byłbyś w stanie wykonać Suplexa ? Wasze wagi mało się różnią od siebie więc uznaję !! Fristajlo pisz dalej !!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#17 2012-01-20 16:22:38

 Marceli

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 1458
Punktów :   66 

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

Wypprowadzam 3 elbow dropy prosto w serce zamrczonego rywala. Gdy już upewnię się że ten przez jakiś czas nie wstanie wchodzę na trzecią linę i wykonuję efektowny diving leg drop. Fani na trybunach szaleją, ja natomast podnoszę już Jeffa by wyprowadzić kilka osłabiających chopów. Jeffrey zachwiał się na nogach, a ja nie tracąc czasu wykonałem rish whip. Odbity mistrz US biegnie w moją stronę ja jednak przeskakuję nad nim za pomocą tkzw. "leapfrogu" by następnie po kolejnym odbiciu od lin oponenta powitać go dropkickiem !


https://media1.tenor.com/images/4c40fe49dde3dcbd1545eb8e7d88d387/tenor.gif
Osiągnięcia: nWU sezon 1 jako Rey Mysterio
- 1 x US Champion
- 1 x Tag-Team Champion - with Jeff Hardy (Maricha)
- 1 x Cruiserweight champion
- 1 x WWE Champion
- First nWU Triple crown champion

nWU sezon 3 jako Dolph Ziggler
- 1x Intercontinental Champion

Offline

 

#18 2012-01-20 16:24:06

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

Dalej


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 

#19 2012-01-20 16:52:23

 Marceli

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 1458
Punktów :   66 

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

Zamroczony Jeff zachwiał się na nogach by po chwili zostać wepchnięty do narożnika za pomocą irish whipu. Czas na ulubiony fragment publiczności ;] Wykonuję gest podobny do "suck it" by następnie wziąć rozbieg i "wskoczyć" na Jeffa wykonując bronco buster ! Po tej oryginalnej akcji zaciągam mojego przyjaciela na środek ringu gdzie zapinam camel clutch !


https://media1.tenor.com/images/4c40fe49dde3dcbd1545eb8e7d88d387/tenor.gif
Osiągnięcia: nWU sezon 1 jako Rey Mysterio
- 1 x US Champion
- 1 x Tag-Team Champion - with Jeff Hardy (Maricha)
- 1 x Cruiserweight champion
- 1 x WWE Champion
- First nWU Triple crown champion

nWU sezon 3 jako Dolph Ziggler
- 1x Intercontinental Champion

Offline

 

#20 2012-01-20 17:07:38

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

Dobra. Maricha masz dwie szansa


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 

#21 2012-01-20 20:34:16

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

Pomyliłem się. Maricha mało oberwał i ma trzy szanse


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 

#22 2012-01-21 09:50:07

 Maricha

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

610974
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 1516
Punktów :   10 

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

[url=http://www.youtube.com/watch?v=CYv8_kg8Rew]Czas 1,23 min. Mała pomoc dydaktyczna

Ból jest okropny... Coraz to bardziej opanowuje moje ciało, powodując paraliż układu nerwowego. Czas jednak coś zrobić... Nie mogę czekać dłużej, ponieważ w tym przypadku czas jest moim wrogiem. W tle słychać doping dla Rey'a młodszej publiczności, mnie zaś dopingują osoby starsze niż 10 lat... Mam w głowie złe myśli, które są coraz to większe... Muszę się ich pozbyć. Skupiam się na swoim celu, zaciskam zęby! Jestem w pozycji dość nie wygodnej, ale co tam.. Po woli próbuje przybliżyć kolana, toteż jednocześnie nogi, w stronę nóg Rey'a... Da mi to większy manewr ruchu. Lewą ręką szukam jego łydki aby móc ją uderzyć lub uszczypać. Chcę zrobić coś co zniszczy skupienie przeciwnika na submissionie. Prawą ręką robię to samo! Doping jest coraz to większy, dodaje mi to dodatkowych skrzydeł. Udaje mi się chwycić obie łydki, było ciężko i trochę bolą mnie ręce, ale udało się. Rey zaczyna się coraz to bardziej denerwować, coraz to bardziej zaczynają nim rządzić emocje... Przybliżenie kolan i chwycenie łydek pozwoliło mi na większy krok! Rey jest lekki, co prawda nie mam dużo siły, ale daje z siebie wszystko. Ku zaskoczeniu przeciwnika wychylam się z własnej woli bardziej do tyłu, jednocześnie podnosząc się na nogach, w dużym stopniu na stopach. Jestem już wystarczająco wysoko, aby zrobić coś fajnego! Rey zdenerwował się już na maxa, ja zaś muszę utrzymać jasność umysłu. Publika wie co się zaraz stanie, ich ulubieniec wyjdzie z sideł przeciwnika! Tak, to już czas! Raz kozie śmierć! W tej dziwnej pozycji jaką udało mi się otrzymać, odpycham się na nogach ile mogę i ląduje na macie plecami Rey'a!! Z sił uderzenia przeciwnik puszcza! A ja od razu wstaje, biorąc duży oddech!



"Bo ja z natury cichy jestem... "

http://lh6.ggpht.com/_aGzQYoWxm1o/S0oJSfcGAEI/AAAAAAAAAX8/ckiUxohuTi0/joker%20sygnatura.jpg

» 2x nWU Tag Team Champion!! (Remik) / (Marceli)
» 1x US Champion
» 1st Double Champion of nWU!
» Złamanie streak'u Jakuba xD
» Drugie miejsce na wrestlera miesiąca

-----------------------------------------------

Jeff Jarrett

Offline

 

#23 2012-01-21 13:51:40

 oldThe Undertaker

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

20249001
Zarejestrowany: 2011-08-31
Posty: 831
Punktów :   18 

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

Aby przyspieszyć czas walce pozwólcie że napisze. Jeśli któremuś z was nie będzie to odpowiadało zignorujcie ten post.

Jeff'owi z trudem udaje się wyjść z Submission'a jednak nie wykonał żadnej więc jestem zmuszony dać kto ładniej? Max. 15 zdań.


http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2012/054/9/c/masked_kane_signature__by_saviortr-d4qombj.png
» Character Card:
Masked Kane

» Manager Card:
Paul Bearer

» Streak:
Wins 17; Loses 5;

» Achievements:
1x Tag-Team Champion with The Undertaker
Third of Top5 #1
Second of Top5 #2
Third of Top5 #3
Twelfth of Top15 #16
Seventh of Top15 #17
Fourth of Top15 #18
Second of Top15 #19
Fiveth of Top15 #20
Nineth of Top15 #21


» Last Match:
Smackdown #31 - Normal Match
Edge def. Kane

http://img26.imageshack.us/img26/8602/beznazwy1ip.png



Tu powinien być GR, ale już nie ma, bo Good Referee został Bartkowi odebrany. ~Szelton

Offline

 

#24 2012-01-21 18:36:34

 Marceli

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 1458
Punktów :   66 

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

Jeffowi udaje się wydostać z mojej dźwigni. Zaskoczony i zirytowany takim obrotem spraw wmawiam sobie w myślach że przecież i tak go osłabiłem i będzie mi łatwiej zwyciężyć. Stajemy na przeciwko siebie w oczach mojego przyjaciela widzę coś czego nie widziałem od dawna - autentyczną wściekłość. Zdałem sobie sprawę ile tytuł mistrza znaczy dla Jeffa jednak to nie zmienia mojej woli walki, obiecałem dać z siebie wszystko i tak też zrobię! Po wymianie spojrzeń przechodzimy do klinczu. Nasze warunki fizyczne są zbliżone jednak wydostanie się z camel clutchu zabrało mojemu przeciwknikowi bardzo dużo energii, dlatego też po chwili udaje mi się przejść do headlocku. Uciskam jak najmocniej szyję Hardego która sporo ucierpiała w moim submissionie. Próbuję usilnie sprowadzić Jeffreya do parteru, lecz ten stawia mi spory opór. Widząc że Hardy ma zbyt wiele sił i nic z tego nie będzie postanawiam wykonać inną akcję. Biorę rozbieg jak do bulodga tak by odbić się od lin. Po odbiciu puszczam Hardego i zanim ten dojdzie do siebie ja już odbijam się od przeiclwgłych lin. Następnie  po odbiciu przeskakuję leapfrogiem nad Jeffem by znów wrócić do lin. To jednak nie koniec tej sekwencji, gdyż po kolejnym odbiciu przebiegam pod ręką Jeffa który próbował mnie zaatakować by następnie wskoczyć na drugą linę i częstuję mojego TT partnera pięknym second rope crossbody! Jeden...dwa...trz.. nie !  Jeff jednak przerywa liczenie sędziego odrywając desperacko lewy bark od maty. Zfrustrowany nieskutecznym przypięciem klękam przy leżącym Jeffie rozpaczliwie próbując znaleść pomysł na kolejną akcję. Fani skandują "let's go Rey" i "619" przypominając mi tym samym że największego asa mam wciąż w rękawie. Wsatję na nogi zmotywowany wsparciem publicznośći, Hardy również się podnosi. Zwarty i gotowy częstuję oponenta trzema dynamicznymi low kickami za każdym razem wywołując glośną reakcje ze strony publiki. Hardy zachwiał się na nogach sprawiając wrażenie kompletnie zamroczonego, chcąc go jak najdłużej utrzymać w tym stanie wykonuję jeszcze dwa mocne headbutty. Hardy pada na matę dając mi okazje do przypięcia. 1..2.. Hardy niczym wyrwany ze snu podrywa się po drugim klepnięciu po to by za chwile otrzymać ode mnie elbow drop. Pragnąc jak najszybciej zakończyć to starcie podnoszę zmęczonego Jeffreya i próbuję wykonać irish whip. Okazuje się jednak że zlekcewazyłem lekko jego siłę i to nie on a ja ląduję na linach. Jestem jednak przytomny i w porę łapę się lin unikając odbicia. Zdenerwowany Hardy rusza w moją stronę z atakiem, górna lina pod naszym ciężarem ugina się i lądujemy poza ringiem! Fani wstzymali oddech, oboje jesteśmy już na resztkach sił. Rozpoczyna się brawl, wymieniamy się - cios za cios a każde uderzenie niesie za sobą głośną reakcje publiki. Jednak sędzia nie przestaje liczyć i gdy słychać 7 decydujemy się wrócić do ringu. Zarówno Jeff jak i ja z trudem łapiemy już oddech, pot spływa po mojej klatce piersiowej a tuż przy wardze widać dużą plamę krwi komponującą się z moją czerwoną maską. Jednak prawie nie czuję bólu, adrenalina i wola walki. Ponownie wchodzimy w klamrę,częstuję przeciwnika kilkoma kopnięciami w brzuch sprawiając iż ten mnie puszcza. Teraz mam wolne pole do działania, wykręcam rękę oponentowi by następnie potraktować jego nogi serią bolesnych low kicków.  W końcu puszczam rękę Hardego który wciąż odczówa skutki moich ataków, jednak ja nie zwalniam tempa i dokładam przeciwnikowi ścinający z nóg low-dropkick. Mistrz stanów zjednoczonych ląduje na kolanach by następnie zainkasować kolejny low dropkick- tym razem w klatkę piersiową ! Fani na trybunach szaleją a ogłuszony Jeff z trudem wstaje na nogi. Zdaję sobie sprawę że z każdą akcją nie tylko osłabiał przeciwnika ale również sam tracę energię i najwyższy czas to kończyć. Zachodzę więc wciąż ogłuszonego Jeffa od tyłu by następnie wyprowadzić kolejny low dropkick, prosto w obolale nogi oponenta. Hardy momentalnie pada, jednak nie na matę a na pierwszą linę obok której stał! Nic więcej nie trzeba tłumaczyć, na trybunach zapanowała wrzawa która sięgnęła zenitu gdy uniosłem w górę mój palec wskazujący. Wszyscy wiedzą o co chodzi- po odbiciu od lin częstuję oszołomioną twarz Hardego moją sztandarową akcją - 619[/b]! Jednak to nie wszystko, patrzę jak Hardy ląduje z dużym impetem na środku ringu a następnie wybijam się z górnej liny by postawić kropkę nad "i" jaką jest Springboard splash[/b][UM tactics]. Fani wpadli w euforię podczas gdy ja z łzami szczęścia w oczach przypinałem mistrza US.


(w poście Bartka jest limit 15 zdań, jednak gdy zaczynałem pisać sędziowskiego  posta napisał Aigor który o limitach nie wspominał. Nie chcę przegrywać walki przez sędziego który usuwa swoje posty dlatego więc dodaje posta dłużeszego niż wymaga Bartek bo jak mówiłem pisałem posta pod sędziowanie Aigora który może potwietdzić swój post)


https://media1.tenor.com/images/4c40fe49dde3dcbd1545eb8e7d88d387/tenor.gif
Osiągnięcia: nWU sezon 1 jako Rey Mysterio
- 1 x US Champion
- 1 x Tag-Team Champion - with Jeff Hardy (Maricha)
- 1 x Cruiserweight champion
- 1 x WWE Champion
- First nWU Triple crown champion

nWU sezon 3 jako Dolph Ziggler
- 1x Intercontinental Champion

Offline

 

#25 2012-01-21 18:39:41

 Maricha

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

610974
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 1516
Punktów :   10 

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

[center]

Jestem jeszcze bardziej pewny siebie! Rey zobaczył na co mnie stać! Tak, właśnie ja wyszedłem bardzo szybko z jego trudnego uchwytu! Jednak walka musi trwać nadal, trzeba pokazać publice prawdziwe show! Nie da się ukryć że to ja mniej oberwałem od mojego przeciwnika! Jestem przez to mniej zmęczony! Jest to ważny element w tej części rozgrywki! Przejdźmy jednak do ringu! Stoimy na przeciw siebie niczym lwy gotowe do ataku! Patrzmy na siebie z przenikliwym wzrokiem, szukając słabych stron przeciwnika... Robi się coraz to goręcej, publika wrze! W tle naszego skupienia słychać jak trybuny przekrzykują się nawzajem! Jedna część dopinguje mnie, a druga młodsza Rey'a! Widać, nastąpił poważny podział wśród fanów. My nadal stoimy patrząc na siebie.
Nikt z nas nie chce zrobić tego pierwszego kroku do ataku. W końcu powoli ruszyłem w stronę oponenta. Przybliżyłem się, zaciskając pięści do klatki piersiowej o parę kroków do przodu. Rey jednak ruszył wzdłuż lin. Spowodowało to że zaczęliśmy krążyć po ringu! Zataczamy coraz to mniejsze okręgi, nadal patrząc sobie prosto w oczy! Publika jest coraz to bardziej nabuzowana, przecież chce wiedzieć kto zostanie zwycięzcom! W pewnej chwili jakiś fan krzyknął: Come Jeff! Poczułem, że ludzie stoją za mną murem... Ku zaskoczeniu przeciwnika, szybko wyprostowałem ręce, podnosząc je lekko ku górze, następnie ruszyłem w jego stronę. Rey nie miał drogi ucieczki, wpadł prosto w mój klincz. Czułem że jest zmęczony, oddychał coraz to ciężej, a pot lał się z jego braków. Na początku była lekka przepychanka, jednak po chwili zaparłem się nogami przepychając przeciwnika do najbliższego twardego narożnika. Publika od razu wstała z miejsc, dając mi większy doping! Rey od impetu uderzenia, lekko odchylił się plecami, przez co dał mi wolne pole do manewru! Odsłonił swoją klatkę piersiową! Wiem, że muszę to wykorzystać w jak najlepszy sposób! Na mojej twarzy pokazał się grymas gniewu! Szybko wykonuje potężną serię w żebra przeciwnika! Raz z lewej, raz z prawej... Z moich ust można usłyszeć słowa obelgi w stronę Rey'a Mysterio! Próbuje opanować jego psychikę jak tylko mogę.. W mojej głowie mam już myśli o zwycięstwie, jednak muszę się jeszcze powstrzymać, ponieważ wiem na co stać Rey'a! W pewnej chwili powiedziałem dość, czas zrobić coś innego! Przerwałem ciosy i chwyciłem obu ręcznie głowę przeciwnika. Odwróciłem się w stronę środka ringu i w tym uchwycie zaprowadziłem Rey'a na środek ringu. Tam od razu spojrzałem w jego oczy, które mówiły mi tylko że jest lekko oszołomiony. Widząc to dodałem od razu łokieć w brzuch oponenta, a następnie na schylonym już przeciwniku, dodałem łokieć tym razem w kark, jednak pilnując by nie upadł na matę. Teraz Rey jest już w innym świecie, są tam krówki i latające batony.. Jestem zadowolony z przebiegu walki, toteż na mojej twarzy można zaobserwować uśmiech. Nie trwa on jednak długo, ponieważ trzeba kontynuować pojedynek. Nie tracąc czasu chwytam nadgarstek przeciwnika i z dużym impetem wysyłam go na liny, które są naprzeciwko nas.  Ten ruch nazywa się Irish Weep. Skupiony w pozycji ofensywnej czekam na powrót przeciwnika, gdy to już nastąpi wychylam prawe kolano! Przez takie posunięcie oponent inkasuje mocne uderzenie kolanem.. W skutek jego schyla się bardzo mocna, a z ust słyszymy odgłosy bólu. Rey, Rey nie możesz zawieść fanów! Nie pokazuj przegranej po sobie... Po tej akcji, odwróciłem się w stronę publiki, rozkładając ręce z powodu bezradności. Zaśmiałem się cicho i wróciłem do mojego kolegi, który nie miał już ochoty na dalszą pogawędkę. Ostrożnie podszedłem do głowy Rey'a aby w spokoju zapiąć uścisk na jego szyj. Przeciwnik po woli traci oddech, a ja w tym czasie uśmiecham się w stronę fanów.. Czy to nie urocze? Jednak nie mogę tak stać wieki... Nagle z zaskoczenia zmieniam rękę wykonując Twist Of Fate [SM]!!! Wow! nikt się tego nie spodziewał.. taki mały suprise.. Czas Rey'a się kończy. Tik, tak, tik, tak. Leży sobie spokojnie na pleckach, prawie już nie oddychając... Jest z nim źle. Publika dopinguje już tylko mnie! Teraz ja jestem dla nich kimś! Jesteśmy na środku ringu, toteż z wielkim zamiłowaniem podnoszę ręce w znak tantu, jednocześnie krzycząc potężne: Rey Sucks!!! Hahaha No! Rey is my friend!... Tym ostatnim zdaniem zdziwiłem cała publikę, ehh ale muszę skończyć pojedynek, taka praca. Szybko przemieszczam się w stronę narożnika. Wchodzę uważnie po każdej linie.. W końcu odwracam się w stronę oponenta, rozkładam ręce do lotu iiiii...... odbijam się z całej siły, krzycząc buummmmm! W ten sposób wykonuje   Swanton Bomb [F]! Trafiając bardzo dokładnie, nieprzytomnego już rywala... Jesteśmy już bardzo spoceni, zmęczeni i mamy już dość... Tylko przypiąć.. Przypomnę tylko że jesteśmy już na środku! Automatycznie po akcji, biorę się za pin! 1,2,3.......



"Bo ja z natury cichy jestem... "

http://lh6.ggpht.com/_aGzQYoWxm1o/S0oJSfcGAEI/AAAAAAAAAX8/ckiUxohuTi0/joker%20sygnatura.jpg

» 2x nWU Tag Team Champion!! (Remik) / (Marceli)
» 1x US Champion
» 1st Double Champion of nWU!
» Złamanie streak'u Jakuba xD
» Drugie miejsce na wrestlera miesiąca

-----------------------------------------------

Jeff Jarrett

Offline

 

#26 2012-01-21 19:27:13

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

Cóż. Widzimy Second Rope Crossbody, a następnie kombinację 619 + Springboard Splash!

Here Is Your winner, and New United States Champion! Rey Mysterio!

Post Marceliego był mniej chaotyczny, oraz to co nie spodobało mi się w poście Marichy, to dziwnie budowane zdania, które mogą w pierwszej chwili nie mieć żadnego sensu. Dlatego z mojej strony to taka, a nie inna decyzja.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#27 2012-01-21 19:41:32

 Marceli

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 1458
Punktów :   66 

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

Szczęśliwy podnoszę pas w górę tauntując do moich fanów którzy szaleją z radości. Następnie spoglądam na leżącego wciąż Jeffa. Podaje mu rękę by pomóc mu wstać...


https://media1.tenor.com/images/4c40fe49dde3dcbd1545eb8e7d88d387/tenor.gif
Osiągnięcia: nWU sezon 1 jako Rey Mysterio
- 1 x US Champion
- 1 x Tag-Team Champion - with Jeff Hardy (Maricha)
- 1 x Cruiserweight champion
- 1 x WWE Champion
- First nWU Triple crown champion

nWU sezon 3 jako Dolph Ziggler
- 1x Intercontinental Champion

Offline

 

#28 2012-01-21 19:44:51

 Maricha

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

610974
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 1516
Punktów :   10 

Re: #3 United States Championship Match- Jeff Hardy(c) vs Rey Mysterio

Przy pomocy Rey'a wstaje na nogi.. Poklepuje jego bark, a następnie z zaskoczenia zaciągam jego głowę, wykonując Reverse Of Fate [F] !! Rey upada na matę nieprzytomny... A ja z ironicznym uśmiechem wychodzę. Publika buczy z całych sił.. No cóż taka praca.



"Bo ja z natury cichy jestem... "

http://lh6.ggpht.com/_aGzQYoWxm1o/S0oJSfcGAEI/AAAAAAAAAX8/ckiUxohuTi0/joker%20sygnatura.jpg

» 2x nWU Tag Team Champion!! (Remik) / (Marceli)
» 1x US Champion
» 1st Double Champion of nWU!
» Złamanie streak'u Jakuba xD
» Drugie miejsce na wrestlera miesiąca

-----------------------------------------------

Jeff Jarrett

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wanny akrylowe odbiór osobisty nasion marihuany