Ogłoszenie




#1 2018-05-17 16:55:43

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

~ Segment otwierający Raw: Triple H and Stephanie McMahon /w. Shane Mc

~ Segment otwierający Raw: Triple H and Stephanie McMahon /w. Shane McMahon ~


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2018-05-23 17:56:49

 Maverixx

https://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1486
Punktów :   28 

Re: ~ Segment otwierający Raw: Triple H and Stephanie McMahon /w. Shane Mc



Behold the King, the King of Kings!



Wszyscy zgromadzeni na arenie wstali z miejsc i wyciągnęli swoje telefony, albowiem już za chwilę miała nastąpić historyczna chwila i każdy chciał ją uwiecznić. W akompaniamencie powyższej muzyki, niemalże całkowicie zagłuszonej przez aplauz ze strony widowni, na rampę wyszedł Triple H. Był ubrany w elegancki garnitur, więc można było założyć, że chodzi o biznes. U boku Paula stała jego żona - Stephanie McMahon! Para ruszyła żwawym krokiem w stronę ringu. Na ich twarzach gościły szerokie uśmiechy. Nic dziwnego - The Game dokonał niemożliwego, jednocząc największe federacje wrestlingu na świecie pod jednym banerem WWE.

Cerebral Assasin wszedł na apron i przytrzymał liny, pomagając tym samym swojej małżonce wejść do kwadratowego pierścienia, a po chwili sam do niej dołączył. Paul uśmiechnął się pod nosem, po czym poprosił o mikrofon od technicznego.

http://i641.photobucket.com/albums/uu132/CewshReviews/WWE/Night%20of%20Champions/NOC%202013/vlcsnap-2013-11-07-14h14m37s193_zps7868d1ad.png




Wygląda na to, że jesteście w dobrych nastrojach! Nic dziwnego... Jesteście świadkami narodzin nowej ery wrestlingu! Nic nie będzie już takie samo jak wcześniej - gwarantuję wam to! Vince McMahon mianował mnie prezesem na czas jego absencji, także wszystko jest w moich rękach.

Paul uśmiechnął się lekko i podrapał po brodzie.

Nie martwcie się jednak. Dopilnuję aby wszystko było tak, jak być powinno. Dzięki mnie do WWE zawitała światowa czołówka zawodników. New Japan Pro Wrestling? Ich największe gwiazdy są teraz pod naszym szyldem? Ring of Honor? Wszyscy honorowi zawodnicy są teraz w WWE. Jeżeli wcześniej nie mieliście motywacji do oglądania cotygodniowych RAW, teraz będziecie wyczekiwać ich z niecierpliwością!

Publiczność wybuchła gromkim cheerem, a Stephanie uśmiechnęła się szeroko, spoglądając z podziwem na swojego męża. Triple H pokiwał głową z zadowoleniem - widownia jadła mu z ręki.

A co z pasami? Jak wszyscy dobrze wiecie, wraz z początkiem nowej ery wrestlingu, chcieliśmy dać każdemu równy start. Dlatego też, wszystkie pasy zostały zvacatowane. Na przestrzeni kilku następnych tygodni, wyłonieni zostaną pretendenci do trzech pasów naszej federacji. WWE Championship, United States Championship oraz Intercontinental Championship. Zmagania rozpoczną się już dzisiaj. Zaczynamy ostro, albowiem dzisiaj wyłonieni zostaną pretendenci do głównego tytułu federacji. Kto zostanie jej twarzą? Nie mam pojęcia, ale dowiemy się tego na Night of Champions!

Stephanie wyjęła mikrofon z dłoni swojego męża, po czym przystawiła go do swoich ust.

Dokładnie! Zobaczcie sami - Triple H stara się jak może, aby zapewnić wam możliwość oglądania wrestlingu na światowym poziomie. Wszyscy powinniście to docenić. Pod jego kontrolą... Pod naszą kontrolą - WWE Universe wkroczy na zupełnie nowy, nieznany wam do tej pory poziom. Zawodnicy będą zadowoleni - tak długo, jak będą się podporządkowywać, oczywiście... Paul jest eksperetem w zarządzaniu, ma doświadczenie w biznesie i nie ma nikogo, kto nadawałby się do tego lepiej!

Po tych słowach, Steph oddała mikrofon swojemu małżonkowi. Ten przystawił go do ust, ale zanim zdążył cokolwiek powiedzieć...


https://66.media.tumblr.com/179a70460819456f1ce647cf57e7d1aa/tumblr_inline_p8cbwf8f471vgj8rv_400.gif


http://freegifmaker.me/img/res/1/5/2/7/5/0/15275073551181686.gif

Offline

 

#3 2018-05-24 11:56:58

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: ~ Segment otwierający Raw: Triple H and Stephanie McMahon /w. Shane Mc



Wrzawa, która opanowała trybuny,  osiągnęła poziom niemalże 200 decybeli. Choć było to niemożliwe, to jednak potężny pop zagłuszył wszystkie inne dźwięki próbujące przebić się przez gorącą i spontaniczną reakcję widzów. Fani łapali się za głowy i w pośpiechu robili zdjęcia i nagrywali filmiki, niedowierzając własnym oczom. Również Stephani i Triple H stali na środku ringu jak wryci. W jednej chwili z ich twarzy zniknął szelmowski uśmieszek, który towarzyszył im od samego początku. W ich oczach dominowało reraz zakłopotanie, szok i...strach? Bo oto na halę, swym skocznym i szybkim krokiem wszedł on - prawowity dziedzic fortuny McMahonów, starszy brat Stephani McMahon -Shane "O'Mac" McMahon. Niewidziany od ponad dekady.



[gif]http://m.imgur.com/t/awesome/54CjzF1[/gif]



W drodze na ring witał się z fanami, którzy byli ppdekscytowani możliwością przybicia piątki ze swoim idolem. Po przybyciu do kwadratowego pierścienia, rozłożył szeroko ręce, po czym uśmiechnął się równie okazale, po czym z ruchu jego warg udało się odczytać krótkie "You are Great!". Następnie podszedł do swojej siostry i ucałował ją w policzek, co wprawiło ją w jeszcze większe zakłopotanie. Gdy Triple H wyciągnął do niego rękę, uśmiechając się przy tym możnaby pomyśleć, że życzliwie, Shane uniósł tylko górną wargę, po czym zabrał mu mikrofon z ręki. Publiczność szalała z zachwytu. Gdy Theme gościa już ucichł, fani dali upust swoim emocjom, wykrzykując naprzemiennie "SHANE O'MAC" i "THIS IS AWESOME!". Po kilku minutach mógł wreszcie dojść do głosu.



- Witajcie! <cheer> Tęskniłem za Wami! <cheer> za Waszą dwójką mniej, ale skoro już tu jesteście...<pop> Stając za kulisami zastanawiałem się dokąd może zaprowadzić Wasz monolog. Obstawiałem jakiś etap samozachwytu, albo historii o odrodzeniu WWE. A wy najzwyczajniej w świecie zaczeliście się przechwalać, jak wielką robotę uczyniliście i jakimi to wspaniałymi ludźmi biznesu jesteście. Musiałem to przerwać, bo Ci ludzie nie zasługują na słuchanie takich bredni. Powinniście byli zacząć od tego, dlaczego federacja potrzebowała odrodzenia. Bo zaprowadziliście ją niemalże na samo dno. Swoimi decyzjami, pyszałkowatością i rozumieniem biznesu jako swojwlego królestwa, a qszystkich zawodników i tych ludzi jako swoich poddanych. <cheer> Na szczęście ojciec przejrzał na oczy i dostrzegł to samo co ja - że nie można Wam ufać i dawać do ręki pełni władzy. Odbyłem z nim bardzo długą rozmowę. Nie chciałem wracać. Miałem żal o to, jak to wszystko się potoczyło, ale wspólnie doszliśmy do wniosku, że wraz z nowym otwarciem, WWE potrzebuje czegoś, co ponownie wyniesie te federację na szczyt, a Ci wszyscy ludzie, ponownie zakochają się w prowrestlingu. <cheer> Jeszcze nie skończyłem szwagrze. Moja kochana siostra. Jak zwykle słodka i niewinna. Zawsze ma przy sobie wiernego męża, który niczym bulterier broni swej pani. Choć mam wrażenie, że w momencie, gdy pozbyleslś się włosów, przypadkowo ucieli Ci też co nieco w spodniach <WHAT?!><cheer>. Masz się za biznesmena, za prezesa? Dlaczego ktoś ma Ci się podporządkować? Z całym szacunkiem dla kariery Twojego męża siostro, ale owszem, jest ktoś kto nadaje się do tego lepiej niż on. Otóż ojciec, nim wyjechał na urlop, spotkał się ze mną jak już wspomniałem. Co bardziej istotne, złożył mi propozycję, której po dogłębnej analizie po prostu nie mogłem odrzucić. <WHAT?!>  Co prawda pełnicie teraz obowiązki COO federacji, ale pieczę nad RAW z polecenia naszego ojca, sprawować będzie Komisarz, decydujący o wszystkim, co dziać się będzie na czerwonej tygodniówce. Tym komisarzem....jestem ja. <potężny cheer>. Co? Tato Was nie uprzedził? Hah. Cieszę się, że mogłem zrobić Wam niespodziankę. A teraz wybaczcie, obowiązki wzywają. Aha, jeszcze jedno. Szwagrze, zabierz z mojego gabinetu swoje rzeczy. W tym ten różowy, lateksowy kostium. Choć...nie przypominam sobie, bym Cię w takim widział w ringu. <cheer>. A Was kochani, witam na MONDAY NIGHT RAW! <cheer> Pierwsza walka turniejowa o miano mistrza WWE rozpocznie się już za chwilę!  Miłego wieczoru i bawcie się dobrze!!!.<cheer>



Shane schodząc z ringu ponownie zbił parę piątek z fanami w pierwszych rzędach, co i rusz z uśmiechem na twarzy odwracając się w stronę swojej rodziny. Gdy stanął na rampie pomachał wszystkim, by następnie zniknąć w kulisach, zostawiając zszokowanych siostrę i szwagra na środku kwadratowego pierścienia.



***REKLAMY***

Ostatnio edytowany przez Ragarot (2018-05-24 12:12:45)


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wulkanizator fordon thc-thc