Ogłoszenie




#16 2016-05-28 20:12:30

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: 4. WWE Tag Team Championship Match: The New Day (c) vs. Motor City Mac

- Czujesz tę moc, Adam? Czujesz? Bo ja tak! Tylko spójrz jak wywijam na tym parkiecie... Joannie Moro, aż szczęka opadła - tylko popatrz!

Wykonywałem ruchy słynnego króla popu, co zadziwiło publikę, albowiem trzeba posiadać dość kunsztu, by coś takiego wykonać. Cole był niewzruszony.. albo udawał! Nagle zerwał się i chciał zaatakować mnie, aczkolwiek szybko wybiłem mu ten niecny plan z głowy, bowiem zaskoczyłem go wystawiając swoją rękę, która powaliła go na deski maty ringowej - Running Clothesline! Rozjuszony do granic możliwości edeński człowiek wstał na nogi i raz jeszcze zerwał się w moim kierunku, lecz i tym razem cały misterny plan poszedł - jak głosi Siara - w pizdu, ponieważ powaliłem go poprzez uderzenie barkiem - Shoulder Block!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#17 2016-05-28 20:47:33

Tadeusz Norek

Gość

Re: 4. WWE Tag Team Championship Match: The New Day (c) vs. Motor City Mac

4 szanse dla sabina. Cole ma szanse skontrowac running clothesline - moment dowolny, a w nastepnej kolejności pomoc chrisowi w wyjsciu z suba. Jezeli znow nie pojawi sie zaden post ze strony mcmg walka dobiegnie konca.

 

#18 2016-05-29 21:54:19

Tadeusz Norek

Gość

Re: 4. WWE Tag Team Championship Match: The New Day (c) vs. Motor City Mac

No proszę...


Sabin odklepuje po Chinlocku..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................


New Day skutecznie broni tytułów mistrzowskich!

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ PĂŞra