Ogłoszenie




#1 2015-03-05 18:27:53

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Main Event Segment Podpisanie kontraktu na walkę o Mistrzostwo WWE

SCSA & Christian & Kazuchika Okada & Batista & CM Punk


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 

#2 2015-03-14 00:59:27

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: Main Event Segment Podpisanie kontraktu na walkę o Mistrzostwo WWE

Koniec dzisiejszej gali zbliżał się nieubłaganie. Wszystkie walki się zakończyły, a segmenty skutecznie nabudowały sytuację przed zbliżającym się PPV. Jednak w planie było jeszcze jedno wydarzenie. Wciąż bowiem nie podpisano oficjalnie kontraktu na walkę o najważniejsze trofeum w tej federacji - Tytuł mistrzowski WWE. Wszystko wskazywało na to, że będzie to miało miejsce za chwilę, gdyż ring ozdobiony był czerwoną wykładziną, w narożnikach stały wielkie kolumny, na środku kwadratowego pierścienia znajdował się ogromny stół, a po jego bokach cztery krzesła. Na każdym z nich mikrofon, a pośrodku czarnego płótna na stole, znajdował się kontrakt, opatrzony symbolem federacji i zbliżającej się gali. Gdy komentatorzy skończyli swoje przemowy...





...ciszę przerwał dźwięk tłuczonego szkła! Fani wybuchli ogromnym cheerem, a na rampie po chwili wyczekiwania pojawił się sam Stone Cold Steve Austin! Jak zwykle szybkim krokiem zmierzał w stronę ringu, by rozpocząć to, co nieuniknione. Był jednak wyraźnie poddenerwowany. Wszystko za sprawą poprzednich wydarzeń mających miejsce na RAW. Pewien chaos, który zapanował, zdawał się źle na niego wpływać. Nie mniej, musiał jednak wypełnić swoje obowiązki, dlatego gdy tylko wszedł do kwadratowego pierścienia, szybko wziął mikrofon od technicznego i przemówił do ludu.



- Witam oficjalnie wszystkich zgromadzonych na dzisiejszym wydaniu Monday Night RAW! <cheer> Jestem tu dopiero teraz, bo wcześniej miałem sporo spraw do załatwienia na zapleczu, a i tak odnoszę wrażenie, że nie wszystko mi się udało. No, ale mniejsza. Czas przejść do sedna mojej wizyty. To co tu widzicie, nie znalazło się w ringu przez przypadek. Już za kilka dni odbędzie się długo wyczekiwane Fatal 4 Way < cheer> W walce wieczoru czterech wojowników zmierzy się w walce o najcenniejsze złoto w tym biznesie. Czy są tego godni? Nie wiem. Czy zasługują na bycie waszymi wybrańcami? Sami oceńcie. Czy oddadzą życie za zwycięstwo? Być może. Wiem mało, albo i jeszcze mniej, poza jedną rzeczą. Będzie to niezapomniany wieczór, zarówno dla nich jak i dla was! <cheer> <Austin spogląda w stronę stage'u> Christian, Punk, Batista, Okada - ruszcie tu w tej chwili swoje pie*****ne tyłki i pokażcie mi, że zasługujecie na miejsce w tej walce. Udowodnijcie mi, że macie jaja.

Po tych słowach Steve uśmiechnął się szeroko, cofnął do okolic stołu i czekał na pojawienie się głównych aktorów tego momentu.


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 

#3 2015-03-17 19:37:34

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Main Event Segment Podpisanie kontraktu na walkę o Mistrzostwo WWE

Fani z napięciem wyczekiwali momentu, w którym na arenie pojawi się pierwszy z ich ulubieńców. Podniecone rozmowy, huk skandowanych imion zawodników - tak właśnie wyglądała otoczka tego wydarzenia. SCSA zniecierpliwiony poruszał tylko rytmicznie głową, w takt okrzyków nadchodzących z trybun, czekając na pojawienie się jednego z wezwanych zawodników. Gdy przez kilka sekund nic się nie wydarzyło, zdenerwowany Manager uniósł mikrofon do ust, by ponownie zawezwać swoich "podopiecznych".



Wtem jednak przerwało mu nadejście Brooksa! Zawodnik powoli wyszedł na arenę, ubrany w dżinsowe spodnie i szarą bluzę z kapturem - najwidoczniej już zdążył odświeżyć się po walce. Powolnym krokiem wyruszył w kierunku ringu, docierając do niego przy akompaniamencie ogłuszającego ryku publiczności skandującej "CM PUNK! CM PUNK!". Phillip uśmiechnął się lekko, wtaczając się do "kwadratowego pierścienia" pod dolną liną. Zmierzył Stone Colda przeciągłym spojrzeniem, po czym skierował się ku pierwszemu z brzegu krzesełku, z którego to podniósł mikrofon. Pomachał nim teatralnie przed twarzą, przez kilka sekund zastanawiając się co powiedzieć. W końcu podrapał się lekko po brodzie i spojrzał na GM'a, unosząc przedmiot nagłaśniajacy do ust...



CM Punk: Steve, Steve, Steve... Kiedy ty się w końcu nauczysz? Tydzień w tydzień rzucasz mi coraz wymyślniejsze wyzwania, w nadziei że potknie mi się noga i potwierdzę swoją przegraną... No właśnie Steve? Co potwierdzi moja przegrana? Że nie zasługuję by być w tej federacji? A może to, że nie zasłużyłem na zostanie pretendentem do WWE Championship? A może pójdziesz jeszcze o krok dalej i zarzucisz mi to, że nie jestem Najlepszy na świecie? Nie, chyba nie. W końcu nie jesteś taki głupi. To prawda że moje zdanie o tobie nie zawsze było jak najlepsze... I nadal nie jest... Ale chyba nie byłbyś na tyle głupi by starać się udowodnić niemożliwe? Jeśli tak jest, to posłuchaj uważnie co mam ci do powiedzenia. Możesz udowadniać co chcesz i jak długo chcesz. Jednak nic na tym nie zyskasz. Sądzisz, że przypadkowa przegrana mogłaby sprawić, że przestałbym być Najlepszy? Niestety Steve - jedna jaskółka wiosny nie czyni. Każdy dążący na szczyt zawodnik potyka się nie raz, nie dwa... Potyka się wielokrotnie... Jednak wiesz co jest domeną najlepszych? To, że po każdym upadku wracają jeszcze silniejsi. Jeśli tak bardzo ci zależy - proszę, postaw przede mną zadanie niemożliwe. Ale uwierz mi - gdy się podniosę, będę zdeterminowany o wiele bardziej niż teraz. Poświęcę każdą chwilę swojego życia, by udowodnić ci po raz kolejny, że niemożliwe nie istnieje i po wielu trudach i mękach w końcu przełamię granicę, która wcześniej by mnie zatrzymała. Więc odpowiedz mi na pytanie Steve - czy jest sens bym cokolwiek ci udowadniał? Potrzebujesz dowodu na to, że zasługuję na tą walkę? Z przykrością - bądź też nie - odmówię. Nie jestem niczyją pacynką by tańczyć pod takt muzyki. Każda kolejna przeszkoda zostanie prędzej czy później pokonana. Nie istnieje nic, co mogłoby mnie powstrzymać. Jeśli mam walczyć z całym rosterem RAW - proszę bardzo. Przegram sto razy, lecz za sto pierwszym będę na tyle silny, by zamazać poprzednie porażki. Jednak najpierw - odzyskam to, co do mnie należy. I potwierdzę regułę - jeśli przegram na Fatal 4 Way, na Money in the Back powrócę silniejszy i zdobędę ten tytuł. A jeśli i to mi się nie uda, to znajdę sposób by odzyskać go na Summerslam. Ten tytuł był i zawsze będzie moją własnością. Nie ważne, kto aktualnie go dzierży - WWE Championship przeznaczone jest dla Najlepszego Wrestlera na świecie. I prędzej czy później po wielu upadkach powrócę na tyle silny, by odzyskać to co straciłem.

Po skończeniu przemowy Chicago Made pozostał jeszcze chwilę w tej samej pozycji, wpatrując się uporczywie w Generalnego Menadżera. Po chwili odłożył jednak mikrofon, zasiadając w pobliskim krzesełku i w dłoń chwytając długopis. Wszystkie te czynności wykonał jednak niemal na oślep, ponieważ wciąż przeszywał wzrokiem Stone Colda. Nadal nie spuszczając z niego wzroku, Punk złożył na kontrakcie podpis, deklarujący o jego uczestnictwie w walce wieczoru Fatal 4 Way PPV. Po machnięciu swojej parafki Phillip odłożył długopis, rozsiadając się wygodnie w krześle. Musiał tu przesiedzieć jeszcze do momentu, w którym reszta jego przeciwników podpisze kontrakt. Noc zapowiadała się na baardzo długą.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#4 2015-03-17 20:29:57

Remik

https://i.imgur.com/BajV2HR.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 1588
Punktów :   

Re: Main Event Segment Podpisanie kontraktu na walkę o Mistrzostwo WWE



Nagle na arenie rozbrzmiewa theme song Batisty! Zawodnik spokojnie pojawia się na rampie klepiąc się otwartą dłonią w klatę. Tym razem widzowie nie mogą podziwiać pokazu fajerwerków, które zwykle cieszy ich oczy podczas wejścia tego zawodnika, gdyż skupiony na "kwadratowym pierścieniu" Zwierz pewnie kroczy w jego kierunku nie odrywając od niego wzroku. Z rozpędu wślizgnął się do ringu pod linami, po czym wszedł na jeden z narożników i ku uciesze nieustannie wiwatującej publiczności napiął w ich kierunku mięśnie z dzikim rykiem na piersi. Następnie ponownie uderzył się otwartą dłonią w klatę, a drugą ręką wskazał na logo WWE oznajmiając co niedługo znajdzie się na jego ramieniu. W końcu Dave wziął jeden z mikrofonów do ręki i spokojnie przemówił.

Batista: Może i jesteś Najlepszy na Świecie... ale ring to nie jest zwykły świat, który znasz. To dżungla, której to ja jestem jedynym królem i tylko ja jestem w stanie z niej wyjść wynosząc na tarczy każdego potencjalnego agresora. Myślisz, że kiedy nie trójka, jak ostatnio, lecz czwórka zawodników znajdzie się w jednym ringu to kocioł, który się w nim zrobi będzie zwykłą walką na normalnych zasadach? Obudź się Phil, to będzie dzicz. Nie wystarczyć pstryknąć kogoś w nos, żeby wygrać, tak jak robiłeś to ostatnio, ale dosłownie rozszarpać na strzępy... a to właśnie ja tak rozprawiam się z każdym kto wejdzie mi w drogę. Stoję na szczycie łańcucha pokarmowego, a Wy jesteście tylko marnym pokarmem, który przepuszczę prze układ trawienny. W przeciwieństwie do Ciebie nie potrzebuje jakiejś głupiej błyskotki żeby poprawić swoje poczucie wartości, ale skoro już mam okazję zdobyć złoto to na pewno po nie sięgnę i z przyjemnością patrzę jak topisz się w kałuży własnej krwi żałując głupoty swych słów... jak Twój mit, który sam stworzyłeś topi się i słowa, którymi się okłamujesz tracą sens. Jeszcze przed chwilą mogłeś sobie oszczędzić bólu, ale skoro już podpisałeś ten świstek, to już nic Ci nie pomoże. *Batista chwyta za długopis i parafuje dokument* A to jak Twoje marne ciało będzie dusić się w smrodzie porażki, a Twoje kruche kości będą pękać łamiąc serca okłamywanych fanów, że jesteś "Najlepszy". A Twoje długie męki, zanim Cię pożrę, będą przestrogę dla tego grubasa, który przez cały czas za mną lata. Będzie wiedział, że z Bestią się nie zaczyna, bo nie wraca się cało z terenów łowieckich szczytowego drapieżnika!

W końcu Drapieżnik przerwał swoją przemowę i tym razem to on rozsiadł się wygodnie na krześle, które było dla niego przygotowane. Odkłada mikrofon, lecz wciąż nie spuszcza wzroku z Brooks'a, jakby czekał na prowokujące zachowanie gotowy do ataku. Jednak ten na razie nie reagował.

Ostatnio edytowany przez Remik (2015-03-17 20:30:41)


http://bankfotek.pl/image/1980093
Achievements:
2x WWE Champion (1x as Batista, 1x as The Undertaker)
2x Tag Team Champion (1x as Kane /w. Maricha; 1x as Adam Cole /w. Jakub ;x & LUqi)
1x WWE Intercontinental Champion (as The Miz) [57 dni]
#1 contender for WWE Championship (as Finn Balor)

https://i.imgur.com/0m7Ht2f.png


https://orig00.deviantart.net/94f1/f/2016/222/f/4/nwu_good_referee_v1_by_nwu5years-daddjmv.png


https://orig00.deviantart.net/e913/f/2016/222/d/0/nwu_good_referee_v2_by_nwu5years-daddjrf.png

Offline

 

#5 2015-03-18 22:42:38

Pan Depil

http://i.imgur.com/AP3v7An.png

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 327
Punktów :   

Re: Main Event Segment Podpisanie kontraktu na walkę o Mistrzostwo WWE



Gdy pojawiała się na titantronie znajoma twarz, a w tle spadające banknoty, to oznaczało wejście milionera! O to on, Kazuchika Okada w swoim przejrzystym i lśniącym ubranku, który wszedł na rampę. Niestety, publika nie zobaczyła "czarnego konia" w akcji, gdyż był skupiony na wchodzeniu do ringu. Powolnym krokiem przedostał się do kwadratowego z 4 narożnikami w drugiej linii tradycyjnym sposobem. Popatrzył na Batistę oraz CM Punka, którzy specjalnie nie zwracali na uwagę do The Rainmakera. Podszedł po jeden z tych mikrofonów znajdujących się na danym krześle. Wziął do ręki i się zastanawiał nad przetłumaczeniem w swoim ojczystym języku na angielski:
RKO: Dziękuje za miłe i kulturalne przywitanie, panie Steve. Szczególnie jak dla pana Szanownego należało wypadać grzecznie, bo długo pan nie zarobi do końca życia ani emeryturki. *Okada skierował wzrok do Batisty* Dave....Ledwo wyszedłem z twojej dżungli na dzisiejszym RAW, ale także byłeś blisko do przegranej. I w tym właśnie będziesz ponosił w Fatal 4 Way, zastanów się, sympatyczny zwierzaku. Co jest lepsze, kasa czy polowanie na ofiary? Wystarczy, że ja kupię te twoje rzeczy, co zyskałeś swoje "trofea" o 75% mniej wartości, niż za normalna cenę. I w tym problem, komu to sprzedasz za dobrą cenę? Właśnie, nikomu. I zauważ, gdy taka sytuacja nastąpi w przyszłej walce...Kasa się kreci *pokazuje gest pocierania palcami o siebie i się uśmiechnął z grymasem twarzy* Oj, było gorzej, panie Zwierzaku. *Okada zmienił kolejny cel na CM Punka* Ty? Najlepszy? Na? Świecie? Zapomniałeś o prawilnym człowieku, który jest legendą. On wiedział DOSŁOWNIE we wszystkim. W ringu, przy mikrofonie, nawet przy biznesie. Niestety tego człowieka nie pokonałeś, wiec nie jesteś godny mienia "bycie najlepszym na świecie", szanowny Brooksie. Również ja mogę tak powiedzieć, że jestem najlepszy na świecie w robieniu biznesów! Może jeszcze przegrałem z Tobą, ale to ty jednak będziesz zbankrutowany przeze mnie w nadchodzącej batalii. *Okada przemawia w stronę publiczności* Popatrzcie na moją rękę. *KO uniósł rękę do góry i ustawił, jakby trzymał miskę* Wiecie, co trzymam? *A BOWL!* Brawo! Naprawdę jestem z Was dumny, moi klienci! *cheer* I w tej misce jak zawsze trzymam te wspomnienia. A następna to moje sekretne zwycięstwo...*Półuśmieszek* *Okada odkładał mikrofon na stole i przestawił okulary przeciwsłoneczne na głowie, a potem wyjął z złotej marynarki diamentowe pióro wieczne pisane czarnym kolorem. Podpisał na kartce na ślepo, gdyż cały czas skupiał się na obydwóch rywali. Włożył ponownie pióro wewnątrz marynarki i usiadł na krześle zarezerwowanym dla niego. Wtedy cała trójka czekała niecierpliwie na mistrza całej federacji nWU - Christiana.*

Ostatnio edytowany przez Depil (2015-03-19 15:01:52)



http://i.imgur.com/hbyAOVj.png
Jobber
http://bankfotek.pl/image/1936249.jpeg
4/0/10

Offline

 

#6 2015-03-22 10:37:12

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Main Event Segment Podpisanie kontraktu na walkę o Mistrzostwo WWE



I tak oto na arenie rozbrzmiało "Just Close Your Eyes" a oznaczało to tylko jedno - mistrz WWE Christian właśnie pojawił się na rampie. Wyraźnie zdenerwowany obecną sytuacją zmierzał prościutko w stronę ringu, nie przybijał żadnych piątek z kibiacami, nie zwracał uwagi na ich transparenty. Ze swym mistrzostwem na barku Kapitan Charyzma obszedł dookoła cały ring przemierzając wzrokiem rywali, a gdy znalazł sobie kawałek miejsca wspiął się po linach do kwadratowego pierścienia gdzie wszyscy na niego czekali.

Christian: Wszyscy gadacie tak jakbyście zapomnieli, że tytuł mistrza WWE wciąż należy do mnie, więc przypominam wam:  to właśnie ja spędzając długie lata w tym biznesie i ciężko trenując zapewniłem sobie możliwość zdobycia czegoś o czym wy aktualnie możecie pomarzyć. To czyni mnie od was lepszym - to, że sam wywalczyłem sobie przywilej bycia mistrzem. Nie jest to zasługa trenera, fanów ani nikogo innego - wszystko zawdzięczam tylko sobie....


Fani nie zareagowali na te słowa najlepiej, skończyli swoje chanty i schowali swoje transparenty a w ich miejsce pojawiło się tylko buczenie. Ale nie wzbudziło to żadnych emocji w zawodniku - on kontynuował.

Christian: A wy mimo wszystko próbujecie wmówić mi, że to tylko wy zasługujecie na posiadanie tytułu mistrza. Powiem wam prawdę, jesteście tylko bandą wieśniaków, którzy na siłę próbują udowodnić swoją rację. Czas żeby ktoś pokazał wam gdzie wasze miejsce. *Nagle Christian wstrzymał się na chwilę i odwrócił w stronę Batisty* Mięśniaku, lepiej już teraz wracaj do dżungli bowiem na Fatal 4 Way obronię to mistrzostwo co uczyni mnie najdłużej panującym mistrzem w tej federacji. Nie dam sobie tego *Christian powiedział wskazując na pas* wyrwać tak łatwo. Przygotujcie się na porażkę panowie i pamiętajcie jedno - drugiej szansy już nie dostaniecie....

Zawodnik wygodnie rozłożył się w fotelu i złożył swój podpis na papierze. Christian całkowicie olewał rywali narażając się na atak, a przynajmniej oni myśleli, że może się to powieść. I tak oto wkurzony Batista ruszył w stronę Mistrza, jednak ten zachowując nad wszystkim kontrolę odsunął się co spowodowało, że Mięśniak wyleciał poza ring. Została tylko trójka z tych którzy walczyć będą na Fatal 4 Way. Okada wykorzystując chwilę nieuwagi rywali rzucił się w stronę Punka, ale ten szybko skontrował cios rywala zamieniając to w Go To Sleep po którym Japończyk dosłownie odleciał. Wtedy to całą sytuację wykorzystał aktualny mistrz który zdekoncentrowanemu Punkowi wykonał Spear. Zadowolony Kanadyjczyk podniósł się z maty myśląc, że pokonwaszy wszystkich wygrał brawl, lecz to właśnie wtedy do walki włączył się generalny manager Raw. Zaatakował on bowiem mistrz wykonując mu Stone Cold Stunner. W taki sposób zakończył się segment główny, a widzowie przed telewizorami ujrzeli reklamy.

Ostatnio edytowany przez Spajk (2015-03-22 10:38:03)






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl