Ogłoszenie




#1 2015-01-28 10:53:55

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Backstage Segment: Stone Cold & CM Punk

Backstage Segment

Stone Cold Steve Austin & CM Punk

Ostatnio edytowany przez LUqi (2015-01-28 10:54:04)


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#2 2015-01-29 21:58:19

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Backstage Segment: Stone Cold & CM Punk

Drzwi do biura GM'a. W środku siedzi Stone Cold, poobijany po wczorajszych zajściach, podtrzymywany stabilizatorami. Nagle słychać pukanie, a wręcz walenie. Gość bez zaproszenia wchodzi. Okazuje się być nim CM Punk, rzucający kpiące spojrzenie w stronę Stone Colda. Steve zdenerwowany tak grubiańskim zachowaniem chciał coś powiedzieć, jednak Phillip od razu mu przerwał.

What? What? What? What? What? What?

To doprowadziło już wręcz do furii Stone Colda, chcącego naskoczyć na Chicago Made'a. Ten jednak ponownie wszedł mu w paradę, wypowiadając swoją frazę.

What? What? Wh... Nie, nie mogę już więcej? Powiedz mi Steve, jak wytrzymywałeś powtarzać "What?!" przez prawie ćwierć wieku, gdy mnie mdli już po kilku sekundach? Chyba, że byłeś tak pijany, że nic innego nie przechodziło ci przez gardło?

Stone Cold jakby na te słowa odchylił się lekko w krześle, starając się dosięgnąć dwie puszki piwa, mieszczące się w kartonie pod biurkiem. Nie udało mu się to, więc gestem poprosił Phillipa, by mu pomógł. CM Punk spełnił prośbę GM'a, pochylając się i wyciągając jedną dawkę trunku. Przymilnie otworzył aluminiowe opakowanie i podsunął pod nos Austina. Ten wyciągając dłoń po puszkę minął się z zamiarami Brooks'a, który szybko odsunął rękę i przekręcając ją, wylał piwo na podłogę, następnie rzucając puszkę w kałużę utworzoną z alkoholu i gniotąc ją butem.

To jedyne co mogę zrobić z tym "napojem bogów" przytłaczającym tylko myśli. Jestem czysty. Nigdy w życiu nie mam zamiaru choćby łyknąć piwa. Tobie też nie radzę już więcej pić sztywniaczku. Patrząc na ciebie wydaje mi się, iż twoje ostatnie ostro zakrapiane imprezy chyba ci nie posłużyły... Więc lepiej przestań chlać i weź się w garść, bo na RAW panuje istny bałagan, zupełnie jakby przeszło tędy tornado. Zrób z tym porządek, bo rzeczy które się tu dzieją są nie do pomyślenia. Przykładowo dajmy na to Corey Graves. Ten szczyl chciał mnie dziś zaatakować. Tylko dlatego, że nie mam go za godnego przeciwnika. Za rządów Ravena takie rzeczy nie miały miejsca, stary alkoholiku. Chociaż, sądząc po wczorajszej akcji ty też masz z tym jakiś problem, co? Więc idąc mi na rękę, polepszysz także swoją sytuację.

Phillip powstał z krzesła, zbierając się do wyjścia...


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#3 2015-02-03 12:02:56

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: Backstage Segment: Stone Cold & CM Punk

...jednak Stone Cold nie zamierzał pozostawić tak tej sytuacji. Ku zdziwieniu Punka, Austin zagrodził mu drogę i spojrzał głęboko w oczy. Brooks instynktownie cofnął się o dwa kroki, gdyż w oczach Managera ujrzał coś, co przekonało go, iż za chwilę może stać się coś złego. Na ten widok publiczność zareagowała głośnym cheerem, widząc jak ich dwaj ulubieńcy skaczą sobie do gardeł. Obaj zastygli w tej pozie, aż wreszcie na twarzy Steve'a pojawił się szyderczy uśmieszek. Punk próbował robić dobrą minę, ale miał świadomość tego, że za chwilę może pożałować słych słów. Po dłuższym okresie milczenia, Stone Cold w końcu przemówił.



- Posłuchaj mnie pizdeczko. Po pierwsze, to im Ty do cholery jesteś, by włazić do mojego biura jak do chlewa? Zamknij się. To było pytanie retoryczne, jeżeli w ogóle wiesz, co to jest " panie abstynent" <chher> Po drugie, nigdy więcej nie dotykaj moich rzeczy, a tym bardziej nie waż się marnować mojego piwa. Powinienem Ci teraz przycisnąć mordę do podłogi i kazać wszystko zlizywać, tak jak robiła to Twoja matka, gdy tatuś na Twoich oczach zabawiał się z sąsiadką, a ona mogła tylko sączyć resztki alkoholu z dywanu. Sam miałeś niezłą rozlewnie w chałupie, prawda? Co, wspomnienia bolą? Oj jak mi przykro.

Publiczność zareagowała bardzo mieszaną reakcją. Z jednej strony, poruszanie takich spraw było nie godne tak wysoko postawionego człowieka, ale z drugiej strony była to niesamowicie skuteczna riposta. Punk błyskawicznie się zagotował. Jego dłonie zacisnęły się w pięści, a nogi automatycznie wykonały krok do przodu. Teraz obaj niemal stykali się nosami. Atmosfera była niesamowicie napięta.



- Czego Ty kurwa dziecko chciałeś? Radzę Ci trzymać rączki przy sobie, bo prędko sobie nie uprzyjemnisz samotnych chwil w toalecie. <cheer> Z tej paplaniny, którą raczyłeś mnie poczęstować, zrozumiałem tyle, że masz jakiś problem. Bardzo ciekawe...Wiesz, nazywasz mnie starym, a wydaje mi się, że mam więcej odwagi niż całe Twoje nędzne pokolenie. Za moich czasów, gdy ktoś miał z kimś problem, to po prostu umawiał się z nim na polanie, i jedne drugiemu spuszczał wpierdol, o jakim nigdy nie zapomniał. Bo tak mój drogi, swoje sprawy załatwiają prawdziwi faceci. A takie...miękkie faje jak Ty, obrażają się na cały świat, wchodzą pod spódnicę mamusi i żądają, by ktoś im zmienił pieluszkę, bo gówno aż przelewa im się przez nogawki. <cheer> O mnie nie musisz się martwić. Ja poradzę sobie ze wszystkim. Czego niestety nie można powiedzieć o Tobie. Myślisz, że gdy będziesz promował piękne hasła i zdrowy tryb życia, to uciekniesz od przeszłości? Mylisz się mój drogi. To znamię będzie Ci towarzyszyło do końca Twojego pierdolonego życia.

Punk milczał wciąż nie odrywając wzroku od swojego szefa. Jego słowa wyraźnie przypomniały o przykrych chwilach, jednak Brooks za żadne skarby nie chciał dać Austinowi satysfakcji. Gdy wydawało się , że to już koniec, Stone Cold wziął ostatnią puszkę do ręki, otworzył ją na oczach Philipa wypił łyk i znów podjął rozmowę.



-Ahh....Pychota. Na pewno nie skosztujesz? Nie? Twoja strata. A, bym zapomniał. Skoro jesteś taki mocny w gębie, za tydzień będziesz miał okazję pokazać, co tak naprawdę potrafisz w ringu, bo dzisiaj, hmm....jakoś nie specjalnie Ci się udało, co? Tak bywa. Zatem teraz łaskawie zabierz mi sprzed oczu swój parszywy ryj, idź gdzieś w kąt, wypłacz się, staw się za tydzień na RAW i pokaż mi, że miękką fajkę masz tylko w spodniach. Jazda stąd.

Austin dopił resztę swojego ukochanego trunku, odrzucił puszkę w kąt i z uśmiechem na twarzy przyglądał się, jak zmieszany Punk opuszcza jego gabinet. Stone Cold nadal w formie.


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl