Ogłoszenie




#1 2016-01-19 22:29:34

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

-=-


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#2 2016-01-19 22:43:25

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Jestem w ringu po segmencie oczywiście.

Ostatnio edytowany przez eronics (2016-01-19 22:44:50)


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#3 2016-01-20 09:52:32

Tadeusz Norek

Gość

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Całą arenę ogarnęła ciemność, wrzawa jaka panowała nagle ucichła a widzowie byli zdziwieni. Wszystkie rozmowy ucichły, panowała grobowa cisza. Nagle ową ciszę przerwał wybuch skromnej ilości pirotechniki tuż przy telebimie, kibice nieco się ożywili. Po niespełna dziesięciu sekundach w tym samym miejscu zaczął powoli wyłaniać się dym, aż niespodziewanie na hali zaczęło grać nie znane dotąd theme "Sleeping Giant"


You Have Awaken A Sleeping Giant Beware !
Your God Can't Save You ...
From A People Who Have Walked The Moon.
You'll Be Gone Soon ,
And The World Will Go On Without You.

Beware...You've Awaken A Sleeping Giant
Beware...You've Awaken A Sleeping Giant

I Am But One Of Many
Our Bat-Like Bombers Will Fill Your Skies
Eyes Wide Open You Are Now In Our View.
Satilites Up In The Stars Are
Peering Down On You
Beware...You've Awaken A Sleeping Giant
Beware...You've Awaken A Sleeping Giant

Beware...You've Awaken A Sleeping Giant
Beware...You've Awaken A Sleeping Giant



Zza telebimu wyłonił się zapomniany już przez każdego Matt "The Blueprint" Morgan. Kibice byli bardzo zdziwieni, nie mogli uwierzyć, że olbrzym powrócił do federacji. Matthew przystanął na rampie i chwycił za płaszcz, który na nim się znajdował. Energicznym ruchem poderwał go do góry i odrzucił za siebie, zaś za nim ponownie wybuchła pirotechnika charakterystyczna dla jego postaci.

http://stream1.gifsoup.com/view7/3419951/matt-morgan-entrance-o.gif


Gigant powolnym krokiem zaczął kierować się w kierunku miejsca gdzie stoczy swą bitwę. Kierując się w stronę pierścienia, Matt mijał tłumy ludzi na których nie zwracał nawet uwagi. Stając przed krawędzią ringu, wysunął swe łapska do przodu i pochwycił za najwyżej zawieszoną linę, z której pomocą wdrapał się na ów krawędź. Będąc w tym miejscu popatrzył w kierunku stołu komentatorskiego po czym przekroczył pomiędzy drugą a trzecią liną i przystanął już w ringu. Spokojnym krokiem podszedł do jednego z czterech narożników i wszedł na jego szczyt po czym zaprezentował swoją muskulaturę. Następnie oparł się o corner i wyczekiwał rozpoczęcia walki...

 

#4 2016-01-21 14:13:23

 Arktos

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

54783942
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2015-03-28
Posty: 342
Punktów :   

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Dobra muszę przeprosić, ale jakąś godzinę temu dowiedziałem się że znów mnie od poniedziałku nie ma więc nie będę się podejmował tej walki. Sory ;/

Ostatnio edytowany przez Arktos (2016-01-21 17:36:38)


http://1.bp.blogspot.com/-igWYNpNHjMY/VLLF4GAHYyI/AAAAAAAAXFE/xSrs8n_-M-M/s1600/Celebration%2Bwith%2Bthe%2BAmerican%2BFlag.gif

Character Cards:
Jack Swagger

Achievments:
2# Contender for Divas Champion

Streak:
0/0/0

Last Match:


http://25.media.tumblr.com/f3caa2d7bcc856673421e98b3ca3d844/tumblr_mk7qcbMaBG1s9s3fmo1_500.gif

Offline

 

#5 2016-01-21 20:07:51

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Poczułem w swoim sercu tę iskrę raz jeszcze. Te dźwięki towarzyszące najlepszemu uczuciu na świecie dopełniają wszystko to co chciałbym dostać. Stanąłem w ringu po tak długiej przerwie. Rozglądnąłem się wokół i dostrzegłem tysiące fanów, którzy zdzierają swe gardła, aby podarować mi największy prezent z możliwych. Nic bowiem nie kocham bardziej niż wsparcia moich wiernych kompanów, którzy rzuciliby się za mnie w ogień, a ja rzuciłbym się także za nich w rozpalone płomienie. Dokładnie takim stanem nazywamy poświęcenie. Będąc na szczycie, jeden błąd sprawił, że spadłem na samo dno. Moja pogoń za wyznaczonymi celami zamazała obraz, który powinien mieć przed oczami każdy realista. Spoglądnąłem na flagę meksyku rozwieszoną na ogromnym obszarze. Poprawiłem maskę i zacisnąłem pięści. "Let's go Rey!" to magiczne słowa niszczące łańcuchy, którymi byłem obwiązany. Wszedłem do kwadratowego pierścienia i poczułem się wolny jak ptak, który nie musi  szukać swego gniazda...

Usłyszałem dźwięk gongu.  Podniosłem wzrok i zobaczyłem olbrzyma. Nie przejąłem się - zachowałem spokój. Miałem świadomość swojej wartości. Byłem niski, lecz szybki i dużo bardziej doświadczony od mego rywala. Postanowiłem to wykorzystać. Ówże cechy są cechami luchadorów. Nieustępliwość, waleczność i pasja - oto nasze motto.


"Nawet najwięksi padają do stóp mniejszych osobników. Wiesz dlaczego Matt? Bo to ciężka praca, mądrość i waleczne serce wyznaczają tor drogi wygranym."


Słowa przeze mnie wypowiedziane dały do myślenia memu przeciwnikowi. Szybki rzut oka pozwolił mi ocenić sytuację. Zauważyłem szerokie rozstawienie nóg rywala i dynamicznym ślizgiem przeszedłem między opisywanymi kończynami za jego plecy. Morgan odwrócił się, ale było już za późno. Szybkim Enzuigiri zamroczyłem wielkoluda. Nie tracąc czasu, odbiłem się od lin i powaliłem Matta za pomocą Inverted Tornado DDT. Morgan złapał się za twarz, a ja niemal natychmiast podjąłem decyzję o kolejnej ofensywie. Od razu po podniesieniu się z maty, wskoczyłem na narożnik. Oponent wstał po krótkiej chwili, jednak od razu został sprowadzony na dno, wskutek Diving Hurricanrana'y. Olbrzym leżał teraz u mych stóp. Wzniosłem rękę ku górze, a fani eksplodowali z radości. Audytorium było zachwycone moją hegemonią, a ja uśmiechnąłem się szeroko. Uwielbiałem słuchać ich głosu. Za cel obrałem sobie przekonanie fanów do luchadorów bowiem są moją rodziną. Wygląda na to, że mi się udało. Dziś najbardziej ceni się oddanie ostatnich kropli krwi dla sportu, a nie walkę czysto dla pieniędzy.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#6 2016-01-21 20:45:42

Tadeusz Norek

Gość

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Cały weekend zmagałem się z tym cholernym uczuciem, lecz teraz to wszystko przemija, bowiem wraz z kolejnym wydaniem czerwonej tygodniówki na mej drodze stanie następny śmiałek z rosteru, któremu z uśmiechem na ustach skopię dupsko! Oparty o jeden z czterech kątów ringu wzrok swój wlepiłem w postać mego rywala. Nazywany największym z najmniejszych Rey Mysterio na nowo chcę napisać swą historię w federacji tego dupka McMahona, i właśnie dlatego postanowił wrócić w progi WWE. Niestety muszę go zmartwić, jego powrót nie będzie należał do udanych, każdy kto stanie ze mną twarzą w twarz dobrze wie, iż spotkanie to nie skończy się dla niego zbyt dobrze!

GONG!

Wraz z trzykrotnym uderzeniem technicznych wybudziłem się ze snu i myśli swe skupiłem tylko i wyłącznie na walce. Pewien swego wykonałem kilka kroków w głąb ringu stając tuż przed Oscarem. Spoglądając na niego z pewnej wysokości zaśmiałem mu się prosto w twarz, zacisnąłem przed jego mordą pięść a po chwili ją zacisnąłem. " Zgniotę Cię jak małego robaczka, pieprzony luchadorze!" - skierowałem ku niemu po czym pchnąłem go wprost na liny. Mysterio słynął ze swej zwinności dzięki czemu dwukrotnie uniknął mej szarży przebiegając pod mym łapskiem. Widząc jak ponownie zwiększa swój impet odbijając się od naprężonego sznura, wykonałem obrót dookoła własnej osi, który sfinalizowałem potężnym Discus Clotheslinem. The Ultimate Underdog jeszcze przed samym spotkaniem z matą ringową wykonał ekwilibrystyczne salto a następnie przyłożył mordą o podłoże. Chcąc za wszelką cenę kontynuować ofensywę odepchnąłem sprawdzającego stan zdrowia rywala arbitra i przysiadłem na Meksykaninie. Inkasując kolejne ciosy zamkniętą ręką na głowie przeciwnika z każdą chwilą zyskiwałem nowych wrogów wśród tej bandy idiotów zasiadających tuż obok nas. Wracając do pionu stale spoglądałem w kierunku Gutierreza, który rękoma trzymał się za twarz. Będąc na kolanach Rey chciał szybko wrócić do ponownej akcji, na jego nieszczęście miałem już przygotowany solidny Ground Big Boot kładący go po raz kolejny na macie. " Może i nazywają Cię największym z najmniejszych, lecz w stosunku do mnie zawsze będziesz pieprzonym karłem" - wykrzyczałem w stronę Oscara. Następnie stanąłem w centrum kwadratowego pierścienia i zaprezentowałem swą muskulaturę oraz uniosłem wysoko rękę w geście tryumfu...

 

#7 2016-01-21 20:55:29

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Posty prawie że na równi. Ero jakoś tak słabiej niż zawsze, a Nole zaskakująco dobrze. Postawię dziś jednak na Nole. Dlaczego? Gimmick miał dość wyrazisty, choć może i popełnił tam dwa błędy i zapomniał o kilku przecinkach, ale od razu przeszedł do sedna sprawy. U Ero - sorry, ale to takie moje odczucie - za dużo lania wody o powrocie, o fanach, którzy dają Ci właśnie tą motywację - wiem, to część gimmicku, ale jak dla mnie trochę za bardzo skupiłeś się uczuciach, gdzie to właśnie w Opisie Sytuacji powinieneś się tym wykazać. Pewnie i tak będzie odwołanie, bo jak to Nole może wygrać z kimś lepszy, także niech ktoś tu już odpisze.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#8 2016-01-21 21:07:20

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Ero Twój post był dobry, ale tylko dobry. Jak Grand to napisał poszło Ci słabiej niż zawsze, pewnie dlatego, że to pierwszy post nowym zawodnikiem. Co prawda pojawił się gimmick, treściowo wypadło dobrze, ale post taki bez polotu. Za to Nole mnie zaskoczył. Napisał dobrego posta mimo tego, że jakieś błędy się napotkały. Nie muszę się jakoś bardziej rozpisywać, bo wszystko wymienił mój poprzednik. Podtrzymuję decyzję Granda.


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#9 2016-01-21 21:20:32

Tadeusz Norek

Gość

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Pewien swego stałem tuż obok spoczywającego na macie rywala i rozmyślałem nad dalszymi atakami. Mysterio nie kwapił się do wracania do stójki więc w końcu musiałem mu w tym jakoś pomóc. Zaciskając swą dłoń na jego szyi podniosłem go do pionu. Trzymając nadal za jego szyję przełożyłem jego rękę za mą głowę po czym podniosłem go do góry. Następnie z potężną siłą trzepnąłem nim o matę wykonując tym samym Chokeslam. Oscar ewidentnie zniesmaczony przyjęciem kolejnej akcji chwycił się za plecy, które już niedługo przyjmą kolejną dawkę solidnego bólu. Lecz zanim to nastąpi ten cholerny skrzat musi wstać by dalej walczyć. Lekceważąco oparty o jeden z narożników stale na niego spoglądałem i śmiałem się z jego cierpień, których dopiero jest początek. Zbliżając się do niego ponownie podniosłem go do stójki, tym razem zacisnąłem obie ręce w okolicach jego szyi, po czym ponownie wyniosłem nad siebie. Następnie znów trzepnąłem z całych sił rywalem o matę, wykonując tym razem Two Hand Chokeslam.

 

#10 2016-01-21 21:24:53

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Okej - udane i kontynuuj!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#11 2016-01-21 21:30:01

Tadeusz Norek

Gość

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Kolejne akcje z powodzeniem były przeze mnie wykonywane. Rey z każdą sekundą walki tracił chęci do dalszego jej toczenia, lecz jest on takim zawodnikiem, że na pewno się nie podda. Stojąc tuż nad nim w głowie narodził mi się plan, który już za chwilkę zamierza zamienić w czyny. Pora więc wziąć się do pracy, walka sama się nie wygra. Chwytając za tył głowy rywala podniosłem go do stójki, wcisnąłem ją między swe nogi po czym wyniosłem na swe barki. Odwracając się w kierunku środka ringu, zrobiłem kilka kroków po czym wykonałem potężny Powerbomb*. Korzystając z faktu, że po wykonanej akcji oboje byliśmy w samym środku pierścienia postanowiłem nieco utrudnić zadanie memu rywalowi. Siadając tuż przy nim, skutecznie zablokowałem jego rękę między swymi udami a ręce zacisnąłem na jego mordzie. Crossface miał za zadanie wykończenie tego gnojka i uczynienie mnie zwycięzcą!

* - Atomic Attack

 

#12 2016-01-21 21:51:07

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Udane i 4 szanse!


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#13 2016-01-22 11:17:43

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Sytuacja, która miała teraz miejsce doprawdy nie była najlepsza dla ulubieńca publiczności. Waleczny Meksykanin nie miał w zwyczaju się poddawać. Skierował wzrok w prawą stronę. Zobaczył chłopca, który na głowie miał jego maskę i niemal płakał ze zmartwienia. Chciał, by Rey uwolnił się spod opresji i przejął inicjatywę. Mysterio zacisnął pięści i wykluczył z głowy pesymistyczne myśli. Nie mógł zawieść fanów i rodziny luchadorów - to oni byli dla niego najważniejsi i to dla nich oddawał serce za każdym razem kiedy stawał w ringu. The Ultimate Underdog podciągnął prawe kolano pod swój brzuch, a następnie zrobił to samo z lewym kolanem. Mysterio znajdował się wówczas w pozycji klęczącej. Wówczas chwyt Morgana, który blokował nogami rękę Reya został rozluźniony, a luchador uwolnił z łatwością swoją kończynę. Następnie zebrał w sobie całe siły i przeniósł ciężar swego ciała na plecy. Przepchał wówczas Matta do tyłu, a ręką podciągnął nogę przeciwnika ku górze. Matt dotknął barkami maty. Nastąpiło przypięcie. Sędzia zaczął odliczać, a Matt musiał puścić głowę Reya!

Spoiler:

https://www.youtube.com/watch?v=WcFJUDydMYM - link z którego korzystałem, czas to 0:18


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#14 2016-01-22 15:09:20

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Zaliczam to wyjście, co więcej obaj powoli się podnosicie i tu następuje opis sytuacji.
Pokażcie na co was stać w 157 słowach


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#15 2016-01-22 15:47:43

Tadeusz Norek

Gość

Re: Triple Threat Match: Rey Mysterio vs. Big Show vs. Matt Morgan

Pewny swego postanowiłem wrócić na nogi. Powolne ruchy były wynikiem zmęczenia, którego doznałem dyktując tempo od samego początku starcia. Rozkojarzony starałem się przybrać pozę prawdziwego wojownika, by móc dalej kontynuować walkę. Kątem oka widziałem jak Mysterio takżę próbował powstać. Grymas bólu na jego twarzy wskazywał, że moje poprzednie akcje dały mu się we znaki. Był już prawie na nogach i gotował się do kolejnej ofensywy. Pochylił się nade mną, a ja nieco lekceważąco odepchnąłem go. Wykorzystałem moment przypływu adrenaliny i dopadłem do niego jak ogar spuszczony z łańcucha. Będąc kawałek przed nim wyprowadziłem potężnego puncha prosto w twarz Oscara. Wyraz mordy rywala nie był mi znany, bowiem wszystko skrywało się za tą jego cholerną maską. Mogłem się tylko domyślać, z jakim bólem zmaga się Gutierrez. Każda wyprowadzana przeze mnie akcja była dla mnie świeżym pokarmem - a zgodnie z powiedzeniem "Apetyt rośnie w miarę jedzenia" miałem ochotę na więcej. Miałem ochotę na kolejną ofiarę spoczywającą u mych stóp!

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tanie sianie konstrukcje dachowe radom