Ogłoszenie




#1 2015-12-19 13:53:00

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

Normal Match:
Matt Morgan vs. Pentagon Jr.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#2 2015-12-19 14:08:53

 Arin

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

46078632
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 1348
Punktów :   48 
WWW

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.



Przy akompaniamencie nieznanej nikomu pieśni, światła zgasły tworząc niezwykły klimat, oznajmiający nadejście mrocznej persony. Rampa została rozświetlona oraz otoczona sporą ilością dymu. Nagle wyłoniła się nieznana nikomu postać, trzymająca w dłoni mikrofon. Zamaskowany człek miał na sobie biały płaszcz ze sporą ilością cekinów, które tworzyły świetlną oprawę wokół tejże istoty. Patrząc prosto przed siebie, krok po kroku znajdował się coraz bliżej kwadratowego pierścienia. Spokojnie przekroczył jego krańce i stanął w centrum ringu.




1st SEASON
nxt champion(davey richards)

tag team champion(kane & jimmy jacobs)


k y l e  o ' r e i l l y

Offline

 

#3 2015-12-19 14:28:35

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

Całą arenę ogarnęła ciemność, wrzawa jaka panowała nagle ucichła a widzowie byli zdziwieni. Wszystkie rozmowy ucichły, panowała grobowa cisza. Nagle ową ciszę przerwał wybuch skromnej ilości pirotechniki tuż przy telebimie, kibice nieco się ożywili. Po niespełna dziesięciu sekundach w tym samym miejscu zaczął powoli wyłaniać się dym, aż niespodziewanie na hali zaczęło grać nie znane dotąd theme "Sleeping Giant"


You Have Awaken A Sleeping Giant Beware !
Your God Can't Save You ...
From A People Who Have Walked The Moon.
You'll Be Gone Soon ,
And The World Will Go On Without You.

Beware...You've Awaken A Sleeping Giant
Beware...You've Awaken A Sleeping Giant

I Am But One Of Many
Our Bat-Like Bombers Will Fill Your Skies
Eyes Wide Open You Are Now In Our View.
Satilites Up In The Stars Are
Peering Down On You
Beware...You've Awaken A Sleeping Giant
Beware...You've Awaken A Sleeping Giant

Beware...You've Awaken A Sleeping Giant
Beware...You've Awaken A Sleeping Giant



Zza telebimu wyłonił się zapomniany już przez każdego Matt "The Blueprint" Morgan. Kibice byli bardzo zdziwieni, nie mogli uwierzyć, że olbrzym powrócił do federacji. Matthew przystanął na rampie i chwycił za płaszcz, który na nim się znajdował. Energicznym ruchem poderwał go do góry i odrzucił za siebie, zaś za nim ponownie wybuchła pirotechnika charakterystyczna dla jego postaci.

http://stream1.gifsoup.com/view7/3419951/matt-morgan-entrance-o.gif


Gigant powolnym krokiem zaczął kierować się w kierunku miejsca gdzie stoczy swą bitwę. Kierując się w stronę pierścienia, Matt mijał tłumy ludzi na których nie zwracał nawet uwagi. Stając przed krawędzią ringu, wysunął swe łapska do przodu i pochwycił za najwyżej zawieszoną linę, z której pomocą wdrapał się na ów krawędź. Będąc w tym miejscu popatrzył w kierunku stołu komentatorskiego po czym przekroczył pomiędzy drugą a trzecią liną i przystanął już w ringu. Spokojnym krokiem podszedł do jednego z czterech narożników i wszedł na jego szczyt po czym zaprezentował swoją muskulaturę. Następnie oparł się o corner i wyczekiwał rozpoczęcia walki...

Ostatnio edytowany przez Nole (2015-12-19 14:29:32)

 

#4 2015-12-19 14:30:39

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

gong, kł max. 300 słów. powodzenia!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#5 2015-12-19 20:51:23

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

Pittsburgh, Pensylvania. Miasto hrabstwa Allegheny, miasto, które nigdy nie śpi. Nie inaczej było dzisiejszego wieczora. Tłumy rozbudzonej gawiedzi przybyły do areny, by na własne oczy ujrzeć dominatora Matta Morgana. Niezwyciężony, Głodny i Niebezpieczny Blueprint ponownie wkracza na wrestlingowy szlak by walczyć o najwyższe cele.

GONG!

Gdy techniczny nakazał rozpocząć walkę, wrzawa na trybunach osiągnęła nieopisaną siłę. Przez moment nie słyszałem własnych myśli, ponieważ ryk publiczności zagłuszał wszystko. Ani ja, ani ten zamaskowany dureń nie spodziewaliśmy się takiego przyjęcia. Cóż, widać ten plebs nauczony doświadczeniem, zaczął w końcu doceniać prawdziwą potęgę. Tym lepiej dla nich, bo wiedziałem, że będą świadkami niewyobrażalnego mordobicia oraz piekła, które zamierzam zgotować Pentagonowi. Zbliżając się do centrum ringu przystanąłem przed przeciwnikiem i z góry na niego spojrzałem. Strach w jego oczach był widoczny na odległość, widać było, że mój rozmiar zaczął go przerastać. Czując ogromną pewność siebie odepchnąłem z całych sił konkurenta do tyłu, ten pod wpływem mej siły padł niczym rażony piorunem. Jego przerośnięte ego sprawiło, iż momentalnie chciał się odkuć i zaatakować mnie. Jednakże gdy tylko wstał do pionu ja natychmiastowo sparaliżowałem to chucherko dewastującym Discus Clotheslinem. Po udanej akcji zbliżyłem się do lin i napiąłem swe mięśnie prezentując imponującą muskulaturę. Narastające buczenie ze strony widzów sprowokowało mnie do wypowiedzenia kilku słów w ich kierunku "Zamknijcie się, to dopiero początek, ten gnojek nie ma tu nic do szukania!". Czując oddech wstającego przeciwnika za mymi plecami w jednej chwili wróciłem ku niemu by kontynuować ofensywę. Silnym Irish Whipem posłałem tego opryszczka na liny a gdy do mnie powrócił pokazałem mu, że może latać jeszcze wyżej niż dotychczas to robił. Flapjack wykonany z tak ogromną siłą niewątpliwie wykluczył tego gnojka na jakiś czas, mogłem teraz cieszyć się chwilą i szykować do dalszej fazy starcia.

Ostatnio edytowany przez Nole (2015-12-19 20:51:42)

 

#6 2015-12-19 21:11:43

 Arin

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

46078632
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 1348
Punktów :   48 
WWW

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

Hadesowy przedstawiciel zawitał po raz drugi na czerwoną tygodniówkę. To było zaledwie miejsce początku rozsławiania kultu. Te zbiorowisko ludzkie miało stać się świadkami kolejnego aktu zbawczego, dokonanego przez marionetkę Agesandrosa, znaną pod pseudonimem Pentagón. Áidēs widział w swym poddanym Charona, którego celem było dostarczanie kolejnych dusz na Pola Elizejskie, do Erebu tudzież do Tartaru. Tam miała miejsce ostatnia egzekucja...


Stąpając nerwowo po kwadratowym pierścieniu meksykański luchador ponownie poszukiwał planu na dany pojedynek. Drugi raz z rzędu dane było mu stanąć naprzeciw typowej bestii, istocie ludzkiej o jedynym mankamencie. Słabe dolne kończyny, powtórka z rozrywki sprzed tygodnia.
"La muerte viene el hijo" - wypluł ów słowa w stronę Morgana, po czym oddając cześć Hadesowi, wsłuchał się w metaliczny dźwięk gongu. Po upływie kilku sekund nastąpiło spotkanie dwóch istot w centrum oktagonu. Meksykanin nie wchodząc w pojedynek siłowy, czmychnął pod ramieniem oponenta. Stawiając małe kroki przy ich dużej częstotliwości, gwałtownie znalazł się przy krańcu ringu. Wykorzystując elastyczność białych lin, odbił się i korzystając z praw fizyki, wracał ku oportuniście ze zdwojoną prędkością. Starający się przechwycić luchadora Matthew, musiał się schylić, co było zgubną czynnością. Nieznajomy przewidział ów zachowanie, albowiem szybko objął czaszkę Amerykanina, po czym "ściągnął" ją na kolana < Front Lungblower >. Pentagón momentalnie podniósł oblicze, a następnie odwrócił się w stronę kamer. Wysunął przedramiona w przód i złożył dłonie, przez co publika mogła dojrzeć napis "Cero Miedo". Zachowanie Meksykanina zostało skarcone głośnymi gwizdami, ale nie przejmując się losem przedstawicieli gatunku ludzkiego, powrócił do Morgana...
Śmiertelnik ten powoli się podnosił, choć to nie stanowiło problemu. Nieznajomy odbił się od pobliskiej liny i wykorzystując swą niezwykłą technikę, wbił stopy w czaszkę Bestii < Running Low Dropkick >
https://49.media.tumblr.com/2a72a60f5a5099dd7abcc97a00550c56/tumblr_nsroqbIrGr1sng9jbo1_500.gif




1st SEASON
nxt champion(davey richards)

tag team champion(kane & jimmy jacobs)


k y l e  o ' r e i l l y

Offline

 

#7 2015-12-19 23:31:01

 Arin

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

46078632
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 1348
Punktów :   48 
WWW

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

Kierowany dozą zemsty i siłą zbawczą wręczoną od Agesandrosa, meksykański luchador wsłuchiwał się w dźwięk upadającego oponenta. To dodawało mu siły oraz nadziei powiązanej z sukcesem procesu zbawienia. Meksykanin złapał za rękę Matta, szarpnął nią mocno i przy pomocy nóg, wbił ją w matę < Arm - Hold Leg Drop >. Akcja ta poskutkowała, albowiem Amerykanin gwałtownie złapał się za obolałą rękę. Nieznajomy, chcący dać upust swej złości i gniewu, splunął w stronę publiki, po czym zaprezentował charakterystyczny gest... ZERO FEAR - taunt w towarzystwie głośno wypowiedzianych słów wywołał wielki hate pośród tłumów. Samozwańcza bestia powoli podnosiła się, lecz ów zachowanie było zgubne. Obróciwszy się o 180 stopni, enigmatyczna postać dojrzała próbę powstania w wykonaniu Morgana. Ten został ukarany przez Zbawiciela poprzez kopnięcie w czaszkę < Grounded Superkick >. Wszystkie te zdarzenia miały miejsce w centrum oktagonu, gdzie aktualnie znajdował się Matthew. Po kopniaku leżał na brzuchu, co było idealną sytuacją dla Pentagona. Przedstawiciel stylu Lucha Libre, szybko złapał za rękę przeciwnika, po czym przyklęknął na jego biodrze i ramieniu, jednocześnie ciągnąc do góry, rękę znajdującą się w uchwycie. Druga kończyna górna Amerykanina została zablokowana poprzez ciężar ciała Meksykanina, albowiem to stopy znajdowały się na ręce Bestii < Fujiwara Armbar >.
http://2.bp.blogspot.com/-m_HmbYPsNyQ/Vd1kdk0YH8I/AAAAAAAARvM/RxqbzXoW_Yk/s1600/ModifiedFujiwaraArmbar.gif




1st SEASON
nxt champion(davey richards)

tag team champion(kane & jimmy jacobs)


k y l e  o ' r e i l l y

Offline

 

#8 2015-12-19 23:31:21

 Barni

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

39198286
Skąd: z zaskoczenia
Zarejestrowany: 2014-02-13
Posty: 1116
Punktów :   32 

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

4 szanse


https://78.media.tumblr.com/403c633db2b779d071f04607aaabaebe/tumblr_oca430arzY1to7kpmo1_500.gif
» 1x Tag-Team Championship (as Kingston, with Nole)
» 1x United States Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» 1x WWE Universe Championship (as Ted DiBiase Jr.)
» First champion of the WWE Universe

________________________________

Tyler Breeze

Offline

 

#9 2015-12-20 11:26:54

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

Czując uciekającą szansę zniszczenia kolejnego przeciwnika na swej drodze, musiałem momentalnie jakoś zadziałać by wydostać się z dźwigni zapiętej przez rywala. Jedna z mych rąk była naciągana ku górze natomiast druga była zablokowana przez stopy przeciwnika. Rywal prawą mą rękę starał się naciągnąć do granic możliwości do góry tak by zmusić mnie do poddania. Gdy ją naciągał czułem straszny ból lecz gdy tylko troszkę luzował uchwyt wiedziałem, że to może być moja szansa. Gdy znów to zrobił wszystkie siły zebrane w ów ręce postanowiłem wykorzystać i z całych sił przeciwstawić się przeciwnikowi. Siła jest mą główną cechą, którą demoluje swych przeciwników a już w szczególności takiego knypka. Czując buzującą w żyłach adrenalinę począłem zginać trzymaną rękę w pół by choć delikatnie zachwiać rywala. W pewnym momencie wykonałem gwałtowne szarpnięcie zgiętą ręką do przodu tak, że uniosłem delikatnie ku górze ciało rywala. Wykorzystując moment że jego stopy powędrowały kawałek do góry wyszarpałem lewą rękę z pod jego stóp i mogłem choć troszkę odetchnąć. Jednakże nadal moja prawa ręką była w jego łapskach. Toteż wykonując kilka mocniejszych szarpnięć zgiętą ręką do przodu sprawiłem, że przeciwnik przeleciał przez moje ciało. Mając wolną lewą dłoń momentalnie postanowiłem ją zaangażować. Wykonując uderzenia z pięści obiłem całą czaszkę rywala potężną lawiną ciosów, która nie tylko pomogła uwolnić mi się z submissiona lecz także dać szansę na natychmiastowy atak na rywala.

 

#10 2015-12-20 14:50:45

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

wg mnie udane

Matt trzyma się za rękę odczuwając nadal ból, a Pentagon lekko zamroczony poturlał się do lin i również wstał

Nole atakuj

potwierdzam #rafi

Ostatnio edytowany przez Haris88 (2015-12-20 16:17:02)


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#11 2015-12-20 15:04:45

 Arin

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

46078632
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 1348
Punktów :   48 
WWW

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

Nah, proszę jeszcze jednego bardziej doświadczonego sędziego o napisanie werdyktu, albowiem śmiem twierdzić iż owe wyjście nie jest prawdopodobne




1st SEASON
nxt champion(davey richards)

tag team champion(kane & jimmy jacobs)


k y l e  o ' r e i l l y

Offline

 

#12 2015-12-20 17:40:52

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

Udało mi się wydostać z zabójczej dźwigni rywala, przez co mogłem chwilkę odpocząć i dojść do siebie. Lecz nie miałem na to zbyt wiele czasu bowiem Pentagon po przyjęciu ode mnie kilku ciosów przy pomocy lin również wracał już na nogi, dlatego też musiałem jakoś zapobiec jego szarży by zyskać więcej czasu na zregenerowanie wszystkich swych sił. Momentalnie dopadłem do rywala i umieściłem jego łeb pod swą mniej obitą ręką, by nie przemęczać tej drugiej. Czując przypływ energii zacisnąłem uścisk jeszcze mocniej a gdy poczułem, że już ten moment natychmiastowo padłem na matę razem z rywalem inkasując mu dewastujące jego czaszkę DDT. Korzystając z okazji, iż rywal leży na macie wyciągnąłem prawą dłoń do przodu starając się ją rozciągnąć i załagodzić ból by móc również i jej używać do następnych akcji. Po kilku chwilach poczułem ulgę i postanowiłem kontynuować dalszą ofensywę, walka przecież sama się nie wygra. Zbliżając się na niewielką odległość do tego zamaskowanego opryszczka chwyciłem za jego czerep i uniosłem do stójki. Kilkukrotnie go policzkując okazałem swe nie zadowolenie a następnie pchnąłem go w narożnik. W ów miejscu wyprowadziłem kilka ciosów w jego brzuch a następnie złapałem za jego głowę i począłem uderzać nią o narożnik. Ataków zaprzestałem dopiero gdy arbiter spotkania doliczył już do 4. W tym właśnie momencie chwyciłem leciutkie ciało rywala od tyłu w odpowiednim chwycie i rzuciłem je daleko za siebie przy pomocy German Suplex. By nie poprzestawać ataków gwałtownym ruchem wstałem znów do stójki i podbiegłem do zwłok leżących na środku ringu. Ręce rywala rozłożone na boki stały się dla mnie idealnym materiałem na to by skutecznie je zablokować. Toteż przyklęknąłem na obu dłoniach rywala swymi kolanami, lewą ręką chwyciłem głowę przeciwnika i zacząłem wyprowadzać potężne uderzenia z zamkniętej dłoni. Sędzia nalegał bym zaprzestał takich uderzeń, lecz ja nic sobie z tego nie robiłem, skupiłem się tylko i wyłącznie na zadaniu jak największej ilości obrażeń temu gnojkowi. W końcu jednak byłem zmuszony by odpuścić bowiem inna ma decyzja mogła by zakończyć się dyskwalifikacją a tego nie chciałem. Odszedłem na kilka kroków od tej zamaskowanej kreatury, a w tym momencie sędzia sprawdził jego stan. Nie trwało to długo, bowiem od razu wykonałem zwrot i powróciłem do przeciwnika, którego momentalnie zasypałem całą lawiną kopnięć po całym jego ciele. Na sam koniec podniosłem przeciwnika i chwyciłem jedną dłonią za górną część jego spodni natomiast drugą za kark. Nabrałem rozpędu i wepchnąłem przeciwnika z całych swych sił między drugi a trzeci stopień narożnika, przez co uderzyłem w stalowy słup stojący przy ringu. "TO DOPIERO POCZĄTEK!!"

 

#13 2015-12-20 17:42:02

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

dalej


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#14 2015-12-20 17:55:37

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

Walka z biegiem czasu wracała całkowicie pod mą kontrolę, czułem się coraz pewniej a to właśnie tego mi na początku brakowało. Teraz gdy rywal spoczywa głową wbity w narożnik mogę spokojnie przemyśleć dokładnie swój następny ruch. Tak właściwie to plan mam już przygotowany lecz mogę wykorzystać tę chwilę na przywrócenie sobie sił. W końcu jednak postanowiłem zaatakować dalej. Wyciągając rywala z narożnika za jego ubiór nie odwracałem go twarzą do siebie bowiem rękę zacisnąłem na tyle jego głowy. Momentalnie uniosłem go wysoko ku górze i potężnie spuściłem na dół przez co ten przyłożył mordą o materiałowe obicie narożnika. Neck Lifted Turnbuckle Facebuster skutecznie oszołomił rywala a mi otworzył furtkę do zadania następnego ciosu. Wynosząc przeciwnika na swe barki, trzymałem go tak, że mógł oglądać jedynie sufit hali. Przeszedłem na środek ringu i właśnie w tym momencie zacząłem zadawać największy ból rywalowi. Trzymając rywala z dwóch stron począłem podskakiwać przez co jego plecy otrzymywały sporą dawkę bólu, jednocześnie też uniemożliwiając mu skuteczne skontrowanie Torture Rack. Stale wykonywałem delikatnie podskoki by mieć pewność że zaraz będzie po wszystkim!

 

#15 2015-12-20 18:21:40

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Normal Match: Matt Morgan vs. Pentagon Jr.

początek walki to i cztery szanse


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl