Ogłoszenie




#31 2015-04-03 10:45:23

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

Wsuwając się do ringu nie zdawałam sobie większej sprawy z tego co robię. Po chwili jednak dotarło do mnie, iż ten czyn otworzył przede mną drogę ku kolejnej konfrontacji z Maryse. Dwie pozostałe rywalki nie były nawet warte mojego czasu, który musiałam poświęcić w całości na pokonanie mistrzyni! Co prawda nigdy zbytnio nie pragnęłam pasa mistrzowskiego, uważałam że to tylko zbyteczny dodatek dla Najlepszej Divy w federacji. Tym razem jednak moje pragnienie zostało rozpalone, w zasadzie tylko i wyłącznie z jednego powodu - by przywrócić dobre imię Kanadzie! Dopóki panna Ouellet dzierży czempionat, cała Ameryka patrzeć będzie na Kanadyjczyków przez jej pryzmat. Nie mogę do tego dopuścić, muszę podreperować wizerunek Kanady, który z czasem - kto wie - być może całkowicie naprostuję! Jeśli mam jednak zwyciężyć, muszę włożyć w to całe serce!

Odwróciłam się w kierunku opierającej się o dolną linę "Królowej". Publiczność doskonale odczytując moje zamiary, wybuchła ogromnym cheerem! Zmotywowana ich reakcją, postawiłam więc pierwszy krok w jej stronę, nucąc cicho pod nosem:

O Canada ! Our home and native land!
True patriot love in all thy sons command!*


_________________________

150/150
27/30

*Początek Hymnu Kanady.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#32 2015-04-03 21:35:00

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

TY PODŁA SUKO! ZAPŁACISZ MI ZA TO! Wściekłość, która aż odbierała mi oddech, zaczynała we mnie eksplodować. Każda kolejna sekunda upokorzenia, była jak zapalnik uruchamiający następujące po sobie wybuchy. Przyspieszone tętno, chcące rozerwać mi żyły, sugerowało w jak podłym nastroju się znajdowałam. Zwycięstwo było już na wyciągnięcie ręki. Zamykając oczy, czułam zmysłem węchu słodki zapach Victorii i dokonanej zemsty. Złudzenie pękło jak bańka mydlana wraz z moim gruchnięciem na matę. Nikki wykorzystała mój moment roztargnienia w najlepszy możliwy sposób. Czarę goryczy przelał fakt, że do ringu jak gdyby nigdy nic wsunęła się Natalya. Samozwańcza obrończyni Kanady z szelmowskim uśmiechem na ustach była najdosadniejszym przykładem mej niedołężności. Nie potrafiłam skutecznie wyeliminować jej z tego starcia, choć włożyłam w to wszystkie siły...

"Ochłoń kobieto. Upadek, to dobry powód do tego, by powstać." Moje sumienie. Najlepszy doradca. Przecież nie mogło być już gorzej. Choć czułam się jak zwierzyna zapędzona w kozi róg, to jeszcze nie złożyłam broni. Łapiąc się górnej liny zachęciłam swe ciało do jeszcze jednej próby. My trzy, jeden cel. Każda chciała wygrać, ale Królowa nigdy się nie poddaje...


177 słów


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 

#33 2015-04-03 22:43:59

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

"CHODŹ KOCHANA. DOPIERO TERAZ ZOBACZYSZ NA CO MNIE STAĆ!" Wyzwolona z własnego obłędu i pozbawiona skrupułów, powróciłam do gry. Stając mocno na nogach dałam znać rywalce, że nie złożyłam jeszcze broni. Nikki chwilowo się dla mnie nie liczyła. Ten moment to wojna kanadyjsko - kanadyjska. Na ziemiach Ameryki dwie "siostry" walczyły o najcenniejsze trofeum w federacji. To był mój czas. Czas powrotu Królowej.

Natie zaatakowała pierwsza. Zwabiona mym szyderczym uśmiechem ruszyła w moją stronę. Tylko na to czekałam. Rozpędzona przebiegłam pod jej pachą, by następnie odbić się od lin i staranować ją poprzez wykonanie potężnego Spear'a! Fani zajęczeli, a ja nie zastanawiając się dłużej, przeszłam do przypięcia. 1!...2!...KICK OUT! Publiczność eksplodowała histeryczną euforią, a ja ze zdumienia złapałam się za głowę. Nie dowierzałam temu, co się stało. Ta suka wciąż chciała mi się opierać. Miałam tego dość. Ze złości trzepnęłam dłońmi o matę, zarzuciłam swą bujną czupryną, po czym wstałam na równe nogi. Chwytając rodaczkę za kudły, pociągnęłam ją za sobą. Następnie mocnym Irish Whipem posłałam ją na liny. Gdy wracała, wykonałam efektowny przeskok nad jej głową! Szybko wyciągnęłam rękę, lecz ona po ponownym odbiciu od gum zrobiła zwinny unik. Całkiem nieźle, jak na jej posturę. Natka wciąż była w biegu, więc chciałam ją jakoś zatrzymać. Padłam na kolana i znienacka wyprowadziłam...Low Blow!! Była członkini Hart Dynasty odczuła skutki tego uderzenia. Zgięta w pół, była dobrym celem do ataku. Chciałam jak najszybciej wykorzystać jej chwilową niemoc, więc poderwałam się z maty, objęłam jej głowę i wykonałam perfekcyjne French Kiss!

Przez chwilę obie spoczywałyśmy na deskach. Poza ringiem inne rywalki okładały się po gębach, a wewnątrz kwadratowego pierścienia odbywała się prawdziwa, narodowa wojna domowa. Kątem oka dostrzegłam Natalye zupełnie pozbawioną życia. Mogłam ją teraz przypiąć, bez ryzyka niepowodzenia. Tamte dwie idiotki nie zdołałyby nawet wsunąć się do ringu...Inaczej Maryse. Rozwiąż to inaczej. Niech ta wywłoka cierpi. Moje sumienie po raz kolejny o sobie przypomniało. I miało rację. ona powinna cierpieć. Dlatego korzystając z faktu, że byłyśmy na środku ringu zapięłam na niej mocny i niewygodny Kneeling Inverted Sharpshooter! To był mój czas. Musiałam to wygrać...


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 

#34 2015-04-03 23:33:31

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

"Jak to możliwe?!"- takowe pytanie nękało moją głowę, dałam się podejść jak małe dziecko! Ten błąd może mnie kosztować więcej niż mi się wydaje, jednak nadal muszę walczyć o swoje. W głębi duszy wiem, że jestem w stanie odrobić straty i zdobyć to co mi się należy! Już nie raz udowadniałam, że potrafię się podnieść i odnieść zwycięstwo, dziś będzie podobnie. Po otrzymanym combo od Nataly, powoli podnosiłam się, czując  jak cała drżę. Byłam wypełniona złością, adrenaliną i nienawiścią. W moich oczach zebrały się krople łez! Z całej siły zacisnęłam zęby i pragnęłam kontynuować zaciętą batalię, aby wyjść z hali z tytułem na biodrach. Rzuciłam wzrokiem na ring i ujrzawszy leżącą na linach Nikki, postanowiłam zaatakować tym samym powracając z twarzą do pojedynku. Natychmiastowo ruszyłam w jej stronę, po czym chwyciłam ją za kłaki i wytargałam po za kwadratowy pierścień. Miałam już w głowie plan, który zamierzałam zrealizować. Usadziłam Belle na metalowych schodkach, zaś sama wycofałam się, tylko po to, aby wziąć rozpęd i Low Dropkickiem zmiażdżyć jej nogi. Jedna z bliźniaczek zawyła z bólu i padła na zimną matę. Gestykulowała- to oznaczało, iż coś się jej stało. Po ów geście do zapaśniczki podbiegł lekarz medyczny, który najwyraźniej stwierdził kontuzję. Nim się obróciłam na hale wjeżdżały nosze, na których umieścili mą byłą już rywalkę. Pozbyłam się już jednej rywalki, pozostały jeszcze dwie! "Do dzieła!"-pomyślałam.

https://38.media.tumblr.com/5ada9901cd0c41d3c690ec727419ab1c/tumblr_nbvm6nIvII1qh3ncxo2_400.gif



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#35 2015-04-04 12:58:58

Tadeusz Norek

Gość

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

Tysiące myśli błądzących wewnątrz mnie przyprawiało mą postać o nie lada ból głowy, pewna siebie wkroczyłam dzisiaj do ringu z jednym jasno przez siebie określonym celem. Chciałam zaprezentować się z jak najlepszej strony, a tymczasem działo się zupełnie inaczej. Tak jakby wszystkie lekcje zapasów, które odbyłam nagle wyparowały pozostawiając mnie na pożarcie przez inne rywalki. Odczuwając stale narastający ból we wszystkich mych kończynach stawiałam coraz to śmielsze kroki wiedziałam bowiem, że nie wszystko jest jeszcze stracone. Musiałam tylko uwierzyć w siebie i zaprezentować swój styl tak jak robiłam to kilka tygodni temu. Odepchnąwszy się od narożnika zaczęłam dość powolnym krokiem przemieszczać się po macie ringowej, jednocześnie wbijając swe spojrzenie w postać Sashy Banks. Czułam, iż właśnie w tej chwili mogą nadrobić wszystko co utraciłam w ów walce, a dobicie Amerykanki będzie tego idealnym początkiem."Jeszcze nie wszystko stracone, ten tytuł będzie jeszcze mój" - pomyślałam, i momentalnie ukazałam na swej buźce szyderczy uśmiech skierowany w kierunku Mercedes... Czas na rewanż!

 

#36 2015-04-05 16:34:21

Tadeusz Norek

Gość

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

Z biegiem czasu zaczęłam odzyskiwać przewagę jaką sobie wypracowałam, czułam że mogę wygrać jeszcze tą walkę... Muszę się tylko wystarczająco mocno skupić, by znów nie popełnić jakiegoś głupiego błędu. Sasha była dosyć świeża jeszcze musiałam więc ją troszkę osłabić, pora działać. Mercedes zmierzała już w mym kierunku toteż gdy była dość blisko mnie nachyliłam się przez co ta przebiegła za mnie, jednakże teraz postanowiłam zaatakować. Chwytając za jej włosy powaliłam ją na matę wykonując Hair Whip. Po mej rywalce widać było, iż także celuje dzisiaj wysoko musiałam jej jak najszybciej wybić to z głowy, dlatego też podniosłam ją do stójki i wykonałam Bitch Slap który na wystarczającą chwilkę rozkojarzył rywalkę. Wykorzystując to wykonałam Roundhouse Kick.

 

#37 2015-04-06 15:29:36

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

Byłam w nieciekawej pozycji, jednakże wszystko było do odwrócenia. Oparta na twarzy, wbijałam si nosem w matę. Było to bardzo niewygodne, dlatego też wsparłam się na rękach i podniosłam na nich lekko. Dołożyło mi to trochę bólu, jednak był on do wytrzymania. Nogi trzymane przez Maryse próbowałam ściągnąć do dołu, przez co wymusiłam na "siostrzyczce" wykorzystanie większej ilości siły. Gdy tylko Ouellet spróbowała przyciągnąć moje nogi, pomogłam jej w tym, co wywołało zachwianie w jej postawie, z powodu impetu z jakim moje nogi uderzyły w jej pierś. Jednocześnie odepchnęłam się od maty zewnętrzną ręką, dociskając nogi do ciała Mistrzyni. Tym samym przewróciłam ją na plecy, a sama obróciłam się o 180 stopni. Moje nogi pozostały na ciele Maryse, dlatego przycisnęłam ją nimi i w tak pokraczny sposób przeszłam do próby przypięcia!


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#38 2015-04-06 17:16:33

Tadeusz Norek

Gość

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

Inicjatywa w mych rękach dodawała mi tylko otuchy i większej chęci oraz woli walki. Chciałam jak najszybciej zamazać me początkowe niepowodzenia w tej walce, jedynym sposobem by całkowicie zapomnieć o swym nieudanym początku jest wygranie ówże starcia. Dobrze wiem, iż potrafię tego dokonać muszę tylko uwierzyć w siebie. Niejednokrotnie pokonywałam każdą z mych dzisiejszych rywalek więc dlaczego nie mogę uczynić tego także i dzisiaj? Pora więc na to zapracować. Widząc powoli podnoszącą się Sashę do stójki dopadłam do niej gdy ta była już na kolanach. Objęłam silnym chwytem jej głowę i zainkasowałam wykonane z dużą siłą DDT. Żądza zemsty pałająca we mnie była ogromna, chciałam zrewanżować się Mercedes za wszystkie krzywdy które mi wyrządziła, toteż chwytając jej kudły uniosłam do stójki gdzie spoliczkowałam ją poprzez Bitch Slap. "I co teraz suko, nie jesteś taka cwana jak kilka minut temu..." - moje słowa nie spotkały się z zachwytem ze strony widzów, lecz mi to nie przeszkadzało bowiem szybko wykonałam na Sashy kolejną akcję z swego cudnego arsenału, tym razem był to Snap Suplex.

 

#39 2015-04-07 14:37:22

Tadeusz Norek

Gość

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

Zignorowana, odstawiona na drugi plan przez kibiców powstałam w tymże starciu niczym feniks z popiołów. Z biegiem czasu zaczęłam pokazywać jak powinna wyglądać prawdziwa mistrzyni. Skazywana od samego początku na porażkę, wykazałam się nieustępliwością oraz wielką ambicją jakiej na pewno brakuje tym trzem sukom. Mimo swego wysiłku, kibice nadal nie dostrzegali we mnie nic pozytywnego, fala buczeń i gwizdów leciała w mym kierunku, jednocześnie też dodając mi większych chęci. W dzieciństwie nauczyłam się pokonywać różnego rodzaju przeciwności, treningi
sprawiały, iż zaczęłam nabierać większej pewności siebie. Dzisiejsza noc jest idealną by przypomnieć sobie stare lata, i zaprezentować swoje prawdziwe oblicze. Kierując wzrok zarówno na Maryse jak i Natalyę czułam, że najbliższe chwile są najważniejszymi w mej karierze, musiałam więc postawić wszystko na szali. Dlatego też ruszyłam w kierunku Ouellet. Jak na blondynkę przystało, mistrzyni nie zareagowała zbyt szybko na mój sprint. Jakakolwiek reakcja z jej strony nastąpiła dopiero po wykonaniu przeze mnie Single Leg Dropkick'u. Szybko wracając do pozycji stojącej dostrzegłam biegnąca w mą stronę Natalyę. Wiwatujący tłum był, pewien powodzenia szarży mej konkurentki, otóż wielkie spotkało ich zdziwienie kiedy to zwinnym schyleniem w dół zapobiegłam zainkasowaniu ciosu. Szybkość była jedną z mych domen, więc prostując swe uwodzicielskie ciało ku górze pochwyciłam w dłoń blond włosy rywalki. Za sprawą swej siły, wyniosłam Neidhart na barki dzięki czemu skutecznie wykonałam Rack Attack.

 

#40 2015-04-07 16:32:49

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

Publiczność zawiedziona moją porażką przycichła, święcie przekonana o tym, iż moja szansa właśnie przeminęła. Postanowiłam więc zagrać na zwłokę i przez kilka chwil udawać zamroczenie, by nabrać więcej sił na atak. W normalnym stanie rzeczy, nigdy w życiu nie uciekłabym się do tak podstępnego zagrania, stając do walki z podniesionym czołem. Tym razem jednak sytuacja była nader wyjątkowa - stawką walki było Divas Championship. Pas sam w sobie nie stanowił o byciu najlepszą divą na świecie. Posiadaczka tego tytułu była jednak reprezentantką wszystkich innych. A Maryse nie była tego godna. Co więcej uwłaczała ona swoją osobą ojczyźnie, którą jest Kanada. Moja ukochana Kanada! Uciekłam się więc do sprytnego zagrania, powoli wstając przy pomocy lin, pozwalając tym samym na kontakt moim dwóm rywalkom! Nikki po kilku chwilach zdominowała Maryse, jednakże popełniła znaczący błąd - odwróciła się do mnie plecami! Publiczność widząc moje zamiary wybuchła głośnym cheerem! Długim susem dopadłam do Belli i obejmując ją w pasie wykonałam Bridging German Suplex!

-W imię Kanady!

1...
2...
3..!

-NIE! NIE! NIE!

Nie mogłam w to uwierzyć - Nikki jakimś cudem przetrwała mój atak! Musiałam jednak wziąć się w garść, ponieważ do pionu powracała Maryse. Zdeterminowana ruszyłam w jej kierunku, po drodze robiąc obrót dookoła własnej osi! Po chwili Discus Clothesline sprowadził Mistrzynię do parteru! Po tym ataku trybuny wręcz eksplodowały z radości! Ja natomiast, padając na "truchło" rozpoczęłam przypięcie, jednocześnie szepcząc rywalce do ucha.

-Nie jesteś prawdziwą Kanadyjką!


228/230


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#41 2015-04-07 20:27:33

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

Znowu dałam się podejść jak sztubak! Co się ze mną do cholery dzieje?! - Walka z własnymi myślami przyprawiała mnie o dodatkowy zawrót głowy. Zaślepiona swym pragnieniem, po raz kolejny zapomniałam o zasadach tego starcia. Dziś każda z nas walczyła tylko i wyłącznie dla siebie. Dotknięta ciosem znienacka, poczułam się jak na prawdziwym polu bitwy. Królowa, udając się na wojnę, zawsze ma przy sobie wierny oddział, który ją chroni. Ja, byłam dziś tu sama, odsłonięta na każdy atak. Publiczność nie darzyła mnie sympatią. Każde moje udane zagranie było kwitowane porcją gwizdów. Czym ja sobie na to zasłużyłam? Swoją pasją? Koniec z tym.

Brakowało mi sił, ale musiałam walczyć. Ten ostatni podryw. Nikki i Natalya. Ta pierwsza przerwała dźwignię. Ona mi za to zapłaci. Jednak rodaczka nie chciała odpuścić. Rzuciła się na mnie w dzikim szale, ale ja zadziałałam szybciej. Wykorzystując sąsiedztwo lin, naciągnęłam górną i pozwoliłam "siostrze" opuścić moje królestwo. Sasha nie była zagrożeniem, więc w walce pozostałyśmy tylko ja i Bellaska. Fani dopingowali rywalkę, ale nie potrzebowałam ich pomocy, by wygrać. Napędzana swoimi emocjami rozpędziłam swoje ciało i powaliłam pretendentkę na matę potężnym Spearem! Koniec był bliski. Brakowało sekund, by tytuł wrócił ze mną do domu. Uderzyłam pięścią w matę i wykonałam ostatni zryw. Nie wiem kiedy obie znalazłyśmy się na nogach, ale byłam na tyle trzeźwa, by wykonać ostateczny cios - French Kiss. Przypięcie było formalnością.


228 słów


Aaron zajebię Cię za ten limit -_-


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 

#42 2015-04-10 15:27:47

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

"JAKIM CUDEM?! RAZ, DWA, TRZY! TRZY ROZUMIESZ! ONA JEST JUŻ MARTWA!"



Nie miałam pojęcia, co się ze mną dzieje. Ból, który promieniował w całym ciele uniemożliwiał mi jakikolwiek ruch. Nawet podniesienie powiek w tym stanie było dla mnie niezwykle uciążliwe. W pełni działał tylko zmysł słuchu. Zmęczenie jednak, odpowiedzialne było za całkowitą dekoncentrację. Niemiłosierny hałas rozsadzał mi bębenki, nasilając ból jeszcze bardziej. Każdy odgłos był w znaczeniu niemy. Każdy, poza jednym. Rozwścieczona Natalya nie mogła zrozumieć, dlaczego nie jest jeszcze mistrzynią. Miałam pewność, że tylko mój wrodzony instynkt przetrwania automatycznie poderwał me barki, przedłużając tę epicką batalię. Tylko...co z tego? Czułam się jak zbita kurtyzana. Moja szlachetność, wdzięk i aspiracje do bycia najlepszej, uleciały na wietrze w raz z moją godnością. Mata była moim sacrum, lecz nie na długo.

Nabuzowana rywalka podniosła me bezwładne ciało, by następnie upokorzyć mnie jeszcze bardziej, wymierzając mocny slap w twarz. Publiczność zarechotała ze szczęścia, utwierdzając mnie w przekonaniu, iż pozostałam sama na tym okręcie. Tylko to, że nie byłam w pełni świadoma tego, co robię, uchroniło mnie przed załamaniem psychicznym. Poczułam jedynie jak za pomocą Irish Whip wylądowałam na linach, a potem doświadczyłam najgorszego. Morderczy Discus Clothesline ściął mnie z nóg. Runęłam na deski jak znokautowany bokser. Czyżby mój czas się skończył? Natie stała nade mną oddychając bardzo ciężko. Błagam...Ten ostatni raz. Wróć do gry. To nie był jej głos. To było moje sumienie. Nie wiem jak, ale wykrzesałam z siebie resztki sił, by zaciągnąć ją do dołu i skontrować na Small Package. Czy to możliwe?


250 słów


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 

#43 2015-04-10 15:31:50

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 2. Divas Championship Fatal 4 Way Match

Głuchy jęk zawodu wypełnił całą halę. Byłam tak blisko! Sekundy dzieliły mnie od wygranej, gdy Maryse w ostatniej chwili uniosła bark! To niemożliwe! Właśnie dziś miałam rozpocząć odbudowę dobrego wizerunku Kanady, jednakże mój misterny plan został zniweczony! Plułam sobie w brodę z powodu głupio straconej szansy. Wszystkie znaki na niebie i na ziemi podpowiadały mi jednak, iż to wciąż mój dzień!

Spróbowałam się podnieść. Mięśnie odmawiały mi posłuszeństwa, a ból rozprzestrzeniający się po dolnych partiach pleców skutecznie ostudził mój zapał. Musiałam być ostrożna by nie przeholować. Podparłam się więc o matę i na klęczkach przeszłam w kierunku lin, podnosząc się przy ich pomocy. Ouellet również próbowała wstać, jednak jej nieudolne próby wiązały się z okropnym bólem, który przed chwilą odczuwałam. Uśmiechnęłam się pod nosem, widząc iż moja główna rywalka nie jest w stanie kontynuować pojedynku. Musiałam się jednak upewnić, iż Bella oraz Banks nie staną już więcej na mej drodze. Spojrzałam na leżące ramię w ramię zawodniczki. Nie było mowy o tym, aby któraś z nich mogła mi przeszkodzić. Powoli odwróciłam się więc w kierunku Mistrzyni, która wykiwała mnie podstępem, teraz próbując zaatakować! Instynktownie uchyliłam się, stawiając trzy szybkie kroki do przodu. Momentalnie stanęłam prosto, by ujrzeć odbijającą się od lin przeciwniczkę! Natychmiastowo obróciłam się dookoła własnej osi i powracającej rywalce wymierzyłam Discus Clothesline!

Padając na kolana przypomniałam sobie słowa wuja Breta, które usłyszałam przed walką. "Po prostu spraw, by kraj który Cię wychował, był z Ciebie dumny." Przypinając rywalkę czułam, że spłaciłam swój dług wobec ukochanej ojczyzny, najlepiej jak potrafiłam!


249 słów.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CabaĂąas Santa MarĂ­a