Ogłoszenie




#1 2014-08-23 18:18:10

 Yankess

https://i.imgur.com/Au6s1kv.png

Skąd: Paradise
Zarejestrowany: 2011-09-18
Posty: 1133
Punktów :   26 
WWW

Segment po walce Devin

http://37.media.tumblr.com/58e4fc6dac618a0c1748171cd6930052/tumblr_mzdwnoXRDz1rp79vqo3_250.gifPo walce Veronica dołączyła do Devin w srodku ringu i obie panie miały chyba jakiś ważny komunikat. Panna Taylor sięgnęła po mikrofon, czekając aż publika trochę ucichnie. Nie od dziś wiadomo że cieszą się dużą popularnością od czasu swojego debiutu w federacji i ta chwila to potwierdza.

Devin Taylor: Dziękuję, jesteście wspaniali. <fani jeszcze bardziej podkręcili swoje okrzyki> Jednak nie chodzi tutaj o wasz doping a o coś co dzięki niemu udało nam się osiągnąć. Jak pewnie wiecie, wielu ludzi stawia nas obok LayCool jako najbardziej spektakularny Tag Team po naszym debiucie i naprawdę dziękuję za tak fantastyczne porównanie, bo to wiele dla nas znaczy. Ze zwycięstwa na zwycięstwo twoje oczekiwania rosną i chcesz jeszcze więcej. Tak już niestety... lub stety jest. Jednak ja mam zupełnie inne oczekiwania. Jak wszyscy wiemy Natalya będzie, a raczej miała walczyć na Wrestlemani o WWE Divas Championship! Kontuzja która spotkała ją na treningu niestety wyeliminuje ją na dłuższy czas i... będzie musiał opuścić największą galę roku. <"We want Nattie"> Wiem że chcielibyście jej powrotu, ja także bym tego chciała lecz życie to nie gra komputerowa, tu nie możesz uleczyć swojej postaci kiedy coś jej się stanie. Wracając jednak do meritum! Obecnie wiemy że AJ ma na pieńku z każdą Divą chodzącą po tym budynku i... wpadłam na pewien pomysł. <Devin spogląda w obiektyw kamery> AJ! Jeśli mnie słyszysz.. Rzucam Ci wyzwanie. <pop na arenie> Jako mistrzyni musisz walczyć na największej gali w roku, więc zmierzmy się. AJ Lee versus Devin Taylor.. <chwila ciszy> WWE Divas Championship! <ogromny pop> Co ty na to?

Po tych słowach na arenie panował haos, wszyscy skandowali imię brunetki, a ona sama stała nieruchomo czekając aż AJ pojawi się na arenie!


https://i.imgur.com/Q836ea7.png

2 | 0 | 1

Offline

 

#2 2014-08-23 19:03:01

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Segment po walce Devin

"Let's Light It Up"



Na arenie rozbrzmiał theme song obecnej mistrzyni dywizji kobiecej #WWE. Po chwili, ku uciesze męskiej części publiczności, na rampie pojawiła się Aj Lee z pasem mistrzowskim na ramieniu.  Stojąc przez chwilę na rampie uniosła pas div w górę, po czym wyjęła mikrofon i pokazując gest ręką dała do zrozumienia iż za chwilę przemówi, a do tego potrzebna była cisza...



AJ Lee: Kim ty w ogóle jesteś? Drogie dziecko? Przybyłaś, zadebiutowałaś i od razu chcesz dostać title shot? Twoja koleżanka słysząc to zareagowała śmiechem, a ja? Ja postawiłam na nogi tą dywizję, stałam się fundamentem podupadającego sportu! Wzniosłam ją na wyżyny upokarzając każdą divę jaka stanęła mi na drodze! Wszystkie divy mogą mnie nienawidzić, gdyż dzięki mnie wyszło na jaw to co już dawno powinno zostać wyjaśnione. Żadna diva nie może równać się z potęgą kobiety! Zapaśnicza, która tkwi we mnie rozdziera me ciało, widząc dwie małe sierotki w ringu i niczym głodne psy szczekają głośno. Rozdziera mnie nie ze strachu, tylko ze śmiechu, jak ktoś takiego pokroju może myśleć o dotknięciu pasa, a co dopiero zdobyć go? Jeśli chcesz to mogę zdobyć kaganiec dla swojej koleżanki, knebel dla Ciebie i smycz dla Natalki! Jesteście niczym Yorki, małe, kudłate, bezbronne, lecz zbyt głośno szczekające. Po spotkaniu z większym przeciwnikiem po prostu milczycie zamykając się w sobie, stajecie się ofiarami własnego ego. Być mistrzynią to nie tylko wymalowane paznokcie, sesje dla magazynów czy występy w durnych programach telewizyjnych! Bycie mistrzynią to odpowiedzialność, której nigdy żadna z was nie doświadczy! Natalka jest kontuzjowana? Bezbronny piesek zerwał się z łańcucha i został pogryziony przez większego psa? Jakie to przykre! Na Wrestlemanii miałam zaplanowaną walkę właśnie z Natalką, jeśli ona jest kontuzjowana to nic, ale to absolutnie nic nie stoi mi na przeszkodzie aby zrobić sobie wolne! Ty droga...jak się nazywasz...Taylor? Nie ważne, możesz powąchać woń tanich perfum swej koleżanki, bo tego pasa nawet nie do tchniesz. Takie są realia...

AJ rzuciła mikrofon i dumnym krokiem ruszyła w stronę ringu, podskakując przy tym w klasyczny dla siebie sposób. Zrobiła jedno kółko wokół ringu i gdy już chciała wycofać się na zaplecze rozbrzmiał theme song Stephanie McMahon. Pani prezes, z mikrofonem w ręce wyszła na arenę i stając na ramię rozpoczęła swój monolog.



Stephanie McMahon: Wszyscy zgromadzeni na arenie, zapleczu mają już dość samo zadowolenia ze strony AJ. Dlatego postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i powiadomić Cię o pewnym fakcie. Publiczność domaga się walki div na #Wrestlemanii więc chcesz czy nie będziesz bronić tego pasa, albo zostanie Ci on odebrany. Zmierzysz się z...Devin Taylor! Radzę Ci się przygotować do walki AJ bo możesz potem tego gorzko pożałować!

Stephanie patrzyła na zdenerwowaną AJ i ruszyła na zaplecze! Devin ciesząc się niemiłosiernie uściskała się z Veronicą. Nie zauważyła jak Aj wpadła do ringu, zaczynając okładać bezbronną Devin! Jej koleżanka tylko cofnęła się do tyłu i niby przestraszona nie ruszyła z pomocą koleżance! Taylor próbowała jakoś kontrolować, jednak bardziej doświadczona AJ odsunęła się do narożnika, czekając aż przeciwniczka się podniesie i Shining Wizard, po czym na bezbronnej rywalce zapięła Black Widow. Trzymając przez chwilę w uścisku AJ puściła dźwignie i dumnie podnosząc pas mistrzowski w górę opuściła ring, cały czas patrząc się na wystraszoną Veronice!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#3 2014-08-23 19:39:10

 Yankess

https://i.imgur.com/Au6s1kv.png

Skąd: Paradise
Zarejestrowany: 2011-09-18
Posty: 1133
Punktów :   26 
WWW

Re: Segment po walce Devin

... masakra jaką urządziła w ringu Aj była poważna. Wszyscy na arenie nie byli zadowoleni z faktu, że jej koleżanka stoi nieruchomo i przygląda się swojej przyjaciółce jak zbiera baty od panny Lee. Dwie akcje kończące które zostały użyte na kobiecie bardzo ją wykończyły. AJ zebrała potężny heat ze strony fanów, po czym opuściła ring. To wydarzenie pokazuje, że Devin wkracza do gry. Nie był to zwykły atak a pokaz słabości psychicznej AJ. Dobrze byłoby to wykorzystać przeciwko niej. Kiedy tylko Lee opuściła ring, Devin leżała nieruchomo na macie. Veronica natomiast stała nad nią przyglądając sie całej sytuacji. Z trudnym do określenia wyrazem twarzy rozglądała się dookoła. Dlaczego jej nie pomogła? - to pytanie nasuwało się na języki każdemu. Po pewnym jednak czasie Taylor wstała na nogi i podeszła do Lane stojąc z nią oko w oko.

Devin Taylor: Dlaczego jej nie powstrzymałaś?
Veronica Lane: To ty walczysz na Wrestlemanii, nie ja, po co miałabym Ci pomagać?
Devin Taylor: Bo do cholery jesteś moją przyjaciółką i... tag team partnerką?

Devin stała i przyglądała się Veronice czekając na odpowiedź, ta jednak zmarszczyła tylko twarz i jej wyraz twarzy wyglądał jakby chciała powiedzieć "przepraszam" jednak tego nie zrobiła. Devin szturchnęła ją barkiem po czym opuściła ring przybijając piątki z fanami przy barierkach i zyskując przy tym ogromny pop. To wielka chwila dla Devin. Jedzie biletem pośpiesznym na Wrestlemanię!

... REKLAMY!!!

Ostatnio edytowany przez Yankees (2014-08-26 00:29:30)


https://i.imgur.com/Q836ea7.png

2 | 0 | 1

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl