Ogłoszenie




#1 2013-07-09 22:30:42

 Hardyz

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Poradek69
Call me!
Skąd: Biurko Poradka
Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1896
Punktów :   120 
WWW

WWE RAW Super Show 09.07.13 Detroit, Michigan

Dzisiaj jest ostatni przystanek przed niedzielną galą Money in the Bank. W związku z tym Vince McMahon postanowił zrobić wielkie WWE Raw Super Show, zamiast osobnych gal Raw i Smackdown. 

Michael Cole: Witamy widzów oglądających WWE RAW Super Show, które odbywa się w Detroit w Michigan. Za stołu komentatorskiego witają państwa Michael Cole

Jerry Lawler: i Jerry ''The King Lawler''

Michael Cole: W ciągu ostatniego czasu odbyło się wiele kontrowensyjnych rzeczy, w tym kłótnia Vincenta McMahona z Triple H o władzę w federacji.

Jerry Lawler: Jednak teraz zostawmy tą dwójke i skupmy się na najbliższej gali Pay Per View, a jest nią...

Michael Cole: Money in the Bank. Na tej ekstremalnej gali wszystko będzie toczyło się wokół walizki zawieszonej nad ringiem, która dla każdego jest przepustką do zdobycia pasa.

Jerry Lawler: I w tą niedziele poznamy szczęśliwą dwójke.

Michael Cole: a już wiemy, że Main Eventem dzisiejszej gali będzie starcie Tag Teamowe uczestników obu walk o walizkę Money In The Bank Daniel Bryan & CM Punk & Kane & Christian & Rob Van Dam & Randy Orton vs. Damien Sandow & Dean Ambrose & Jack Swagger & Antonio Cesaro & Fandango & Wade Barrett.

Jerry Lawler: To będzie się działo, ale teraz posłuchajmy co ma do powiedzenia  Alberto Del Rio, który jest już w ringu.

My Name... My Name is Alberto Del Riiiiioooooo, ale już to wiecie. Już w tą niedziele, ponownie udowodnie swoją wyższość nad żółtym pudlem, zwanym Dolph Ziggler. Dolph ostatnio jedyne co robi to bezczelnie atakuje mnie od tyłu, ale to jest typowe dla was amerykanów <heat> Jednak, gdy dochodzi do oficjalnej walki, to już nie jest tak kolorowo dla niego. Przypomnę wam, jak na Payback wymierzyłem mu serie destrukcyjnych kopnięc, po których przypiąłem go i zwyciężyłem. Mówiłem wam, zwycięstwo w tej walce było moim przeznaczeniem i spłeniło się. Mówiłem i teraz mówię, że na Money in the Bank obronię swój pas i tak się stanie, gdyż ja zawszę mówię prawde, a nie jak wy tłuści i w większości czarni amerykanie. Jeden tłusty amerykanin działa mi na nerwy, a jest nim przydupas Dolphina, Big E Langston. Jestem ciekaw co on by zrobił bez swojego pana, zapewne trafił by do kopalni, tam gdzie większość mu...

Nagle zabrzmiała muzyka Dolpha Zigglera, który wraz z AJ Lee i Big E Langstonem pojawił sie po chwili na rampie. Ziggler miał mikrofon w ręku i miał zamiar przemówić

Alberto... Alberto... Alberto... Nic się nie zmieniło, jak zwykle żyjesz w zakłamanym świecie, w którym to jesteś tylko ty i twój kochanek Ricardo Rodriguez. Big E, zarówno, jak i ja oraz AJ, słyszeliśmy co o nas powiedziałes i co miałeś zamiar powiedzieć. Mamy na to skuteczne rozwiązanie, które ucieszy i mnie i ciebie i tych wszystkich wspaniałych widzów <cheer>. Zmierzysz się za moment z Big E Langstonem !

Alberto przytkanął, po czym przygotowywał się do walki.

Alberto Del Rio vs. Big E Langston

...Del Rio już się podniósł, a Big E wciąż był na kolanach. Arystokrata z meksyku chciał do wykorzystać. Zaczął wymierzać bolesne kopnięcia w ciało czarnoskórego. Wymierzył tyle tych kopnięć, że aż publiczność zaczęła je liczyć i gdy doszło do dziesięcu, Meksykanin wymierzył Roundhouse Kick, po którym przypiął przeciwnika 1...2..KICK OUT ! Langstonowi zależy na zwycięstwie w tym starciu. Alberto był wściekły i ponownie przypiął rywala i ponownie Kick Out. Meksykanin zaczął w swoim stylu uderzać w rękę, to oznaczało jedno - Cross Armbreaker. Mistrz chciał wykonać ów akcję, ale podopieczny Zigglera odepchnął go, po czym wymierzył mu potężne Body Block. To nie koniec co przyszykował były Mistrz NXT, podniósł przeciwnika i chciał mu wykonać Big Ending, lecz Champ przeszedł za niego i wymierzył mu uderzenie w krocze. Low Blow - to musiało boleć. Sędzia wnet ogłasza dyskwalifikacje na korzyść Langstona, a do ringu już wbiegł Dolph Ziggler, który rzucił się z pięściami na rywala z PPV. Po chwili też Big E doszedł do siebie i obaj masakrowali odwiecznego rywala.


Ale co to... TO SHAD GASPARD ! To niemożliwe. Dolph i Big E byli zaskoczeni tym co ujrzeli, a czarnoskóry zawodnik wbiegł do ringu. Ziggy rzucił się na niego, lecz Shad ostudził jego zapał soczystym Big Bootem. Jeszcze na przeszkodzie był jego pomocnik, jednak były członek Crime Time przejął go i wymierzył mu STO. Fani nie wierzyli w to co się stało. Niszczyciel perfekcyjnej dwójki spojrzał się na także zaskoczonego Del Rio, po czym opuścił arene. Alberto uśmiechnął się, po czym ekran zgasł i nastał czas na reklamy.

*REKLAMY*

Na backstage'u widzimy Triple H'a i Stephanie McMahon.

Triple H: Wiesz co on znów zrobił ?! Pogratulował Shield ich brutalności na RAW. On jest psychiczny !
Stephanie McMahon: Paul uspokój się on ma już swoje lata i nie wie co robi.
Triple H: Ale gdy chcę ukarać tą trójke za te ataki w każdej walce to on im gratuluje sprytu, brutalności i taktyki. Chyba nawet największy idiota wiedział by co zrobić
Stephanie McMahon: Paul...
Triple H: W dodatku manipuluje Vickie, przez co popełnia straszne błędy. Co on sobie myśli ?!
Stephanie McMahon: Paul !!!
Triple H: A na domiar złego robi co chce, a teraz to ja tu rządze. Jak tak będzie robił dalej, to chyba mu coś zrobie
Stephanie MCMahon: Uspokój się i pomyśl, jak to łagodnie załatwić. Przypomnij sobie, jak bawił się nie dawno z naszymi dziećmi ? Jak je oprowadzał po zoo ?  Jak pilnował je, gdy nas nie było ?
Triple H: Ehhh.... Dobrze, nic mu nie zrobie z resztą mam plan i niebawem dowiesz się o co chodzi, bo wejdę do ringu i o tym powiem.
Stephanie McMahon: Tylko żeby było to coś, co mnie nie zdenerwuje.
Triple H: Spokojnie, a teraz idź i odpocznij, a ja się wszystkim zajme.

Mark Henry vs. Cody Rhodes

...Mark Henry ustawił Rhodesa pod pobliski narożnik. Chwycił się obu lin obok cornera, wszedł na drugą line i miał zamiar zmażdżyć swym ciężarem rywala, lecz to trwało tak długo, że Cody uniknął zgniecenia, po czym rzucił się na przeciwnika z punchami. Widział, że to nie skutkowało, więc odbił się od lin i zaaplikował na nim Beautiful Disaster, jednak czarnoskóry wciąż był na kolanach. Rhodes podjął kolejną próbę akcji, lecz tym razem World Strongest Man zareagował przytomnie i odepchnął Runnelsa. Młody zawodnik poleciał niczym dysk do rzucania. WSM był wściekły, podniósł opponenta i wykonał na nim World Strongest Slam, po czym pinował go 1..2..3 Wygrywa Mark Henry.

Mark i Cody wyszli już z ringu, a na arenie rozbrzmiała muzyka The Miza, a sam zawodnik po chwili pojawił się na stage'u i kierując się w stronę ringu, przemawiał.

Witaj Detroit ! Podczas niedzielnej gali wy, zarówno, jak i cały świat zobaczycie, jak pas interkontynentalny wraca do właściwego człowieka. Curtis Axel na Payback dopuścił się nie wybaczalnego czynu, wykorzystał to, że zapiąłem na Barretcie Figure Four Leg Lock i przygniótł swym ciałem nogi moje,  zarówno, jak i jego wygrywając niesprawiedliwie. Na szczęście na niedzielnym PPV będzie starcie jeden na jednego i Curtis nie uniknie konsekwencji, które go czekają, a dzisiaj rozgrzewką przed starciem z Axelem, będzie Ryback. Czas nakarmić wieloryba.

Promo walki Miza z Axelem

The Miz vs. Ryback 3/4 walki
...Miz wymierzał puncha Rybackowi, a ten mu oddawał i tak na przemian. W pewnej chwili Miz wskoczył na falę wymierzając więcej niż jeden punch, bowiem wykonał ich pięć, po czym odbił się i chciał powalić opponenta Clotheslinem, ale nadział się na potężnego Speara. To bolało z pewnością - takie wbicie w żebra bolało by najtwardszego człowieka na świecie. No nic, Mike musi wytrzymać ten okropny ból, a Big Hungry szykował się do kolejnej akcji. Chwycił niesamowitego za nogi i tułów, a następnie wbił go dwa razy w matę, poprzez Powerbomb. Pokazał fanom, że ma zamiar to skończyć, ale nagle zaczęła grać muzyka Chrisa Jericho. Fani zareagowali na to cheerem, a Ex Skip spojrzał się w kierunku backstage'u. Przez dłuższy okres nikt się nie pojawiał i wykorzystał to Miz przerolowując opponenta 1..2..3 Wygrywa Miz, który wnet uciekł z ringu. Ryback był wściekły, a zadowolony Awesome One opuścił arene przy popie fanów.



W szatni widzimy The Shield, których kamerzysta podgląda.

Dean Ambrose: Słuchajcie tak nie może być. Triple H jest dla nas przeszkodą, którą trzeba wyeliminować.
Seth Rollins: Faktycznie zagraża nam ostatnio i może popsuć nasze plany.
Roman Reigns: Trzeba go się pozbyć.
Seth Rollins: ale jak ?
Dean Ambrose: Słuchajcie mam pomysł.
Roman Reigns: Czekaj... Czekaj... Czeka...
Dean Ambrose: CO ?!
Seth Rollins: Tam ktoś jest
Dean Ambrose: Faktycznie ! Czego tu chcesz ? Nie ładnie tak podsłuchiwać, wyjdź, albo skończysz jak Bryan i reszta

Kamerzysta po rozkazie opuścił wielką trójke.

Curtis Axel vs. Sheamus (Steel Cage Match)

...Axel po obaleniu Sheamusa, ma dużą przewagę nad nim. Nie czekając dłużej postanawia to wykorzystać i wbija serie łokci w ciało Irlandczyka, a na koniec dodaje do tego Knee Drop. Kolejny wielki cios dla Rudego, z pewnością to nie wszystko. Curtis podniósł opponenta, po czym z całej siły wbił go w stalowe kraty klatki, a na dodatek dorzucił do tego Dropkick wprost w plecy Great White'a. Nie pozwolił mu odpocząć i ustawił go pod narożnik. Sam wspiął się na ów szczyt przez dłuższą chwilę na nim był, a moment później wyskoczył w górę, ale nagle Celtic Warrior powstał i wymierzył niesamowity BROGUE KICK !!! OH MY !!! Padnięty wojownik postanowił uciec z klatki, aby wygrać. Już był prawie na szczycie, lecz nagle... ZABRZMIAŁO THEME BROCKA LESNARA. Były mistrz UFC momentalnie pobiegł w stronę klatki i wspiął się na górę, aby zrzucić Sheamusa z powrotem do izolatki, w między czasie z drugiej strony uciekł Młody Perfect, który zwyciężył te starcie. Paul Heyman Guy wszedł do metalowej konstrukcji, spokojnym krokiem okrążał ofiare, po czym podniósł go i wymierzył mu F-5 !!! Czyżby Lesnar coś szykował ???


Kamera przenosi nas za Backstage, gdzie kłóci się John Cena, Dolph Ziggler i Chris Jericho z Vickie Guerrero

Dolph Ziggler: Vickie co to za Murzyn zaatakował mnie i Langstona ?!
John Cena: Vickie, Mark nachodzi mój dom, zrób coś z tym !
Chris Jericho: Vickie, chcę skopać dupsko Rybackowi już dziś !
Vickie Guerrero: ...
Vince McMahon: Panowie zostawcie Vickie i uspokójcie się. Mam dla was chyba rozwiązanie w którym wyładujecie negatywne emoncie. Za moment Dolph Ziggler, John Cena i Chris Jericho zmierzą się w Triple Threat Matchu !
Vickie Guerrero: Genialny plan szefie

Promo walki Ceny z Henrym

Dolph Ziggler vs. John Cena vs. Chris Jericho

...i mamy drugie proto bomb ! Dolph i Chris na środku ringu, a Cena odbija się od lin i Double Five Knuckle Shuffle ! Fani szaleją, a John szykuje się do kończenia tego starcia. Po chwili Chris zwraca się w jego stronę, zatem Jonathan wynosi go na barki, ale także i Dolpha. Czyżby podwóje Attitude Adjusment ?! Nie ! Dolph ześlizguje się i wymierza potężny, a zarazem efektowny Syper Kick w twarz Mistrza WWE, lecz to nie wszystko. Chris automatycznie spadł z barków Champa i dobił go akcją Codebreaker. Ale co to ?!  Ziggler czai się za plecami Kanadyjczyka i po chwili widzimy Zig Zag ! To musi być koniec. Pin to czysta formalność 1..2..3 Dolph Ziggler wygrywa tą walke !

Reklamy

W ringu był Triple H, który miał zamiar przemówić, ale nagle zabrzmiała muzyka The Shield i ów trójka pojawiła się na trybunach, lecz ucieszony HHH zaczął przemawiać.

Stójcie, stójcie. Wiedziałem, że przyjdziecie i chciałem tego. Od początku swojego debiutu dopuszczacie się czynów, za które dawno powinniście ponieść konsekwencje. Jednak zawsze, gdy chciałem was ukarać i mówiłem to Vickie, nagle wtrącał się mój teść Vince McMahon gratulując wam za to i upiekło wam się wtedy. Vickie za nie wykonywanie mych poleceń, jesteś zwolniona ! <cheer> A co do was, przygotowałem dla was pewną niespodzianke.

Triple wskazał na stage, a na przez dłuższą chwilę nikt się nie pojawiał. Nagle Chairmana od tyłu zaatakował Ted DiBiase, przez co na twarzach członków tarczy pojawił się uśmiech. Ted masakrował Huntera punchami i kopnięciami. Nagle Paul przebudził się, powstał i zaczął oddawać Milionerowi, po czym wymierzył mu kopnięcie w brzuch i Pedigree ! Ale do ringu wkracza The Shield i  cała trójka rzuca się na Ex Helmsleya. On nie ma szans, policjanci brutalnie go atakują. Roman zawył w swoim stylu, a Dean i Seth wynieśli do góry ofiarę na barki Reignsa i moment później widzimy Triple Powerbomb. To z pewnością bolało i będzie tego więcej. Dean wykręcił rękę członka DX w parterze, a Seth z wielkim impetem naskoczył na ową część ciała. Triple krzyczy wniebogłosy z bólu, ma złamaną rękę. Do kwadratowego pierscienia wchodzą lekarze i każą wyjść Shield. Co oni zrobili ?!

Promo Money in the Bank

Team MITB RAW vs. Team MITB SD (RVD'ego w starciu Tag Team zastępuje R-Truth)

...Daniel Bryan wykonuje serie kopnięć na Ambrosie, zakończone potężnym Roundhousem Kickiem.  Fani byli w niebo wzięci, podnieceni krzyczali ''Yes ! Yes ! Yes !''. Goat chciał powoli kończyć te starcie, ale nagle do ringu wszedł Jack Swagger, który objął Bryana i wykonał mu Gutwrench Powerbomb. Nie obojętny na to był partner Bryana - Kane, który wymierzył Swaggerowi Chokeslam. Zaś Kane'a zaskoczył Cesaro wymierzając mu Neuatlizer. Też swoje 5 groszy wtrącił R-Truth wykonując Lill Jimmy szwajcarowi. Czarnoskórego obalił Damien Sandow Side Slamem, a w długowłosego Spearem wjechał Christian. Captain Charisma obrócił się i zainkasował Bullhammer od Barretta. Szybko do ringu wskoczył CM Punk i wymierzył Go To Sleep anglikowi, a S.E.S Warriora zaskoczył Fandango akcją Swining Reverse STO. Tancerz był nie uważny i zainkasował RKO od Ortona. Bryan wrócił do siebie i kazał Ortonowi wyjść z ringu. Apex Predator przeszedł na apron, a brodacz wspiął się na narożnik, gdyż chciał wykonać Diving Headbutt, lecz Randall zrzucił go z narożnika, co wykorzystał Ambrose podnosząc Danielsona i zaaplikował na nim Headlock Driver, po którym Team SD zwyciężył. Amerykański smok był wściekły, a za razem zdziwiony zachowaniem Ortona, który z ironicznym uśmieszkiem opuścił arene, w ten sposób kończy się wydanie Raw Super Show.









Robiłem tylko końcówki walk, gdyż jest jeszcze do opisania Money in the Bank, na którym są dwa MITB matche, a to trochę roboty. Sry za krótkie segi, ale MITB jeszcze do roboty ;/ PS: Shad zmierzy się z Big E w pre show MITB. PS2: za każdy porządny koment, daje plusa.

Offline

 

#2 2013-07-10 22:20:36

 Poradek

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

9011588
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 744
Punktów :   27 

Re: WWE RAW Super Show 09.07.13 Detroit, Michigan

Pierwszy raz czytam twój twór wrestlingowy, związany z Diarami. Komentatorzy i komentarze są fajne. Nie za długie i co najważniejsze nie za krótkie. Moim zdaniem jeszcze trochę mógłbyś popracować nad ich wyrazistością ( chodzi mi o to, że bardziej zaznaczyć ich różnice charakterów).
Speech Albert'a Del Rio bardzo fajny. Dobre oddanie jego aktualnego gimmicku. Szybkie i trafne  streszczenie tego co było i się szykuje. Zigiego nie dam rady ocenić bo mało Go znam jako tego dobrego. Jednakże w tym zestawieniu zgadzało się. Wynik walki dobry, ponieważ to podbudowało ich feud i powrót Shad'a bardzo ciekawy i niespodziewany. jestem ciekaw co z tym zrobisz w przyszłości.
Rozmowa na BS która kontynuuje rywalizacje w rodzinie podbudowuje ich wewnętrzny konflikt. Wprowadź jeszcze bardziej coś od siebie, bo trochę mi to za bardzo przypominało WWE. Nie bój się podjąć ryzyka w tej kwestii.
Powiem tak dalsze walki dobre. Nieźle Ci wychodzi pisanie tych końcówek. Nie narzekam, że nie ma całości. Wybierasz trafnych zwycięzców. Widać, że masz plan na nadchodzące gale i dobrze. Nie ma tutaj chaosu. Jedynie co to postaraj się bardziej zaznaczyć przejścia pomiędzy walką, a jakimś segmentem. Może kolory?
Mam nadzieję, że w ME Orton przechodzi Heel Turn. jeżeli tak to plus dla ciebie. Obyś zrobił z niego takiego The Legend Killer'a jak za dawnych lat. Może Orton za czasów feudów z Ceną lub Tryplakiem?
Nie jest źle, wręcz przeciwnie. Dobrze Ci to wychodzi. Pisz więcej, rozwijaj się i kreuj własne WWE!



https://i.gifer.com/Db3B.gif

3/0/1

Osiągnięcia:

- WH Champion (1x, John Cena)
- US Champion (1x, Finn Balor)
- IC Champion (1x, Daniel Bryan)
- Divas Champion (1x, Alexa Bliss)

Offline

 

#3 2013-07-10 23:08:19

Tadeusz Norek

Gość

Re: WWE RAW Super Show 09.07.13 Detroit, Michigan

Cóż czas się wysilić. Ogólnie cała gala wypadła bardzo dobrze, segmenty bardzo dobre walki również były na odpowiednim poziomie i nie obniżały lotów tej gali. Na początku walka pomiędzy Big E a Alberto Del Rio. Cóż po tej walce spodziewałem się troszkę więcej lecz i tak źle nie było. Cieszy mnie że dałeś wygrać Langstowi mimo że w taki sposób lecz zwycięstwo to zwycięstwo. Alberto zmasakrowany i mam jakieś dziwne przeczucie że na PPV przegra z Dolphem lecz wszystko może się wydarzyć. Następnie bardzo ciekawa rozmowa na Backstage Hunter z Stephanie. Walka Henrego z Rhodesem też nie wypadła najgorzej. Szkoda że Cody przegrał ale może kiedyś go pokona Ciekawe promo Miza o walce na PPV. Tuż po tym jego pojedynek z Rybackiem. Jestem niesamowicie zaskoczony że Miz pokonał tego wielkoluda lecz nie takie rzeczy się widziało. Bardzo fajne promo The Shield. Batali Celtyckiego Wojownika z Axelem fajnie że Curtis wygrał. Bardzo ciekawa interwencja Brocka Lesnara i atak na Sheamusa. Czuję że ten atak rozpocznie ich feud którego część rozpocznie się już na najbliższej PPV czyli Money in  The Bank. Trzymająca odpowiedni poziom całej gali kłótnia na zapleczu. Triple Threat z bardzo dobrą obsadą i jestem niezmiernie zaskoczony tym że to Dolph wyszedł zwycięsko z tego pojedynku mimo że przeciwko niemu walczyli John Cena i Y2J. Następnie atak Dibiasego z zaskoczenia na HHH i dodanie 3 groszy od siebie The Shield którzy łamią rękę HHH. I na sam koniec tej niesamowitej gali dostaliśmy Team SD vs Team RAW. Tutaj jestem nieźle zaskoczony tym że to SD wyszło zwycięsko mając przeciwko sobie gwiazdy brandu RAW. Ogólnie gala wypadła bardzo dobrze wręcz zajebiście i już nie mogę się doczekać tego co przygotujesz na MiTB. Tak wogóle to świetnie wychodzi ci pisanie diary i masz w tym wielki potencjał więc tego nie spierdol i pisz dalej

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl