Ogłoszenie




#1 2011-12-04 14:17:07

 Rafael

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Skąd: ta kupa?!
Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 308
Punktów :   

Regulamin Hyde Park'u.

Regulamin Hyde Parku:



1. Twórca gry jest panem i mistrzem swojego tematu. Jeśli on da wam zakaz wstępu do danej gry niestety musicie się temu poddać. Dlaczego? Bo to jego gra i on sobie nie życzy, żeby ktoś spamował mu w temacie z grą.

2. Posty nie powinny składać się z 1 wyrazu. Jeśli ktoś napisze krótszego niż 2 zdania bądź 1 zdanie złożone (oczywiście w tych tematach, gdzie trzeba coś oceniać) to otrzyma warna.

3. Nie wolno odpowiadać w tematach częściej niż co 2 post (oczywiście nie dotyczy tematów w którym się dyskutuje lub jest jego twórcą.) Chodzi o to, że jeśli napisałeś posta to musisz poczekać, aż 2 userów odpowie, wtedy dopiero będziesz mógł odpowiedzieć.

4. Każdy post nie mający minimum trzech zdań będzie uznawany za spam a to równa się z warnem.

5. Nie przezywamy żadnego gracza w grach ani postach Hyde Parku. Jeśli jest to zabawne a on sam nie ma urazu będziemy przymykać na to oko.

6. Zakaz ale to definitywny zakaz jakiegokolwiek bezsensownego spamu typu: Czy Hardyz powinien mieć moda, takie zachowania będą karane warnem. Są możliwości jednak ulgowe ale pytanie typu czy powinien mieć czy nie należy do Administracji.


By móc świetnie się bawić w Hyde Parku trzeba przestrzegać pewnych zasad, które chyba każdy dobrze już zna....






Time to create new world...






,,Expose yourself to your deepest fear; after that, fear has no power, and the fear of freedom shrinks and vanishes. You are free"

Offline

 

#2 2013-03-29 03:05:37

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Regulamin Hyde Park'u.

Lekko go edytowałem...


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl