Ogłoszenie




#1 2013-01-27 17:39:49

 Hardyz

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Poradek69
Call me!
Skąd: Biurko Poradka
Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1896
Punktów :   120 
WWW

Rozmowa Miza i Rocka na BS

Rozmowa Miza i Rocka na BS

Offline

 

#2 2013-02-06 19:36:36

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: Rozmowa Miza i Rocka na BS

Kamera pokazuje idącego korytarzem The Rocka, nagle ten zatrzymuje się i spogląda w lewo. Kamera nieco oddala się i widzimy stojącego obok niego The Miza. Mizanin poprawił pas na ramieniu i uniósł brodę do góry.

TM: Czy mogłbyś zejść mi z drogi? Jestem zmęczony po kolejnym zwycięstwie. Nie wiem czy widziałeś jak przed chwilą twój stary przyjaciel, otrzymał ode mnie solidne lanie. Lepiej się zastanów zanim po raz kolejny odważysz stanąć się ze mną w ringu.

People’s Champion uniósł brew do góry.

TR:  - Oh... shut your damn moutch and know your damn rule, Miz. Każdy wie, że to The Rock jest najlepszy, a Twoje zwycięstwo było tylko nędznym przypadkiem. Każdy to widział, każdy to wie. Brahma Bull następnym razem nie da Ci zwyciężyć, because The Rock is awesome.

TM: Really? Really? Really? Serio uważasz, że moje zwycięstwo było przypadkiem. Wygrałem Elimination Chamber match, pokonałem ciebie i pokazałem, że jestem lepszy niż jakakolwiek legenda pokonując dzisiaj Micka Foley'a. Uważasz, że jesteś niesamowity? Tak nie jest! Nie każdy zasługuje na to miano, jedyną osobą która może tak o sobie mówić jestem ja... because... I'm The Miz.... and I'm.... AWESOME!

TR: What do you think?! It doesn't matter what you think. The Rock zna całą prawdę, dzisiejszą walkę wygrałeś tylko dzięki Heymanowi, Ty głupi Jabroni.

W tym momencie The Miz uderzył Rocka w twarz, People’s Champion lekko się pochylił. Mizanin dołożył kopnięcie w brzuch i kilka ciosów, jednak wkrótce to Rock przejął inicjatywę. Wymierzył kilka łokci w brzuch rywala po czym dowalił mu też w twarz a następnie wepchnął w ścianę. Chwilę potem widzieliśmy jak The Miz zostaje wrzucony Irish Whipp’em w jakieś kartony. Rock szykuje się do wykonania Rock Bottom ale nagle pojawia się Paul Heyman który zasłania drogę do The Miza. To nie powstrzymuje mistrza i chwilę potem Heyman otrzymuje Rock Bottom!




***

Made by Axron & Hikaru

Ostatnio edytowany przez Axron (2013-02-06 19:37:30)


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
piosenka o skakaniu uslugi informatyczne warszawa