Ogłoszenie




#1 2013-01-27 17:34:06

 Hardyz

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Poradek69
Call me!
Skąd: Biurko Poradka
Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1896
Punktów :   120 
WWW

Rozmowa na backstage'u między Goldustem a Edgem.

Rozmowa na backstage'u między Goldustem a Edgem.

Offline

 

#2 2013-02-06 13:52:40

 Robert.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

18264347
Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 399
Punktów :   

Re: Rozmowa na backstage'u między Goldustem a Edgem.

Kamera zjawia się na BS, gdzie Goldust wyraźnie wyczekuje jakiejś osoby. Łapię się za głowę i obchodzi kilku krotnie swa oś. Nagle drzwi z hukiem się otwierają a w progu staje Edge, który z uśmiechem od ucha do ucha wita Pretendenta do tytułu US.
-Witaj - Powiedział Edge
- Tak, tak cześć - Odpowiedział. - Myślałeś nad moją propozycją? - ciągnął.
-Tak, myślę, że to świetny plan i wierze, że obu nam się uda. Na twarzy Goldusta zagościł uśmiech, wręcz idealnie taki sam jak na twarzy Edga. Obaj wymienili spojrzenia, po czym rozmowa toczyła się dalej.
- No więc Masters Manipulators? - Z entuzjazmem zapytał złoty.
- Tak. Świętna nazwa, dla świetnego Tag-Temu. Już widzę siebie... z pasem... na biodrach, no i oczywiście ciebie u boku. Wielka przyszłość przed nami - zasugerował.
- Też się cieszę, nie myślałem, ze po tak szybkim powrocie zostanę tak ciepło przyjęty. Pokażemy wszystkim, że ta Dywizja nie umarła , za naszych czasów powstanie z grobu - wypowiedział żartobliwie. Obaj się do siebie uśmiechnęli. Nagle za ich pleców wyłonił się Antonio Cesaro. Panowie pytająco spojrzeli na siebie i czekali na reakcje nowo przybyłego. - Słyszałem, że tworzycie Tag-Team? - zapytał. - Tak - odpowiedzieli obaj niemal jednocześnie. - Pewnie nie wiecie kim jestem, nazywam się Antonio Cesaro, nie jest łatwo się wybić, a współpraca z wami obojga, byłaby czymś niesamowitym, czymś co posłało by mnie na sam szczyt, oczywiście nie samemu. Leo uśmiechnął się od ucha do ucha, a Goldust i Edge przeszli kilka kroków dalej by porozmawiać na osobności:
- I co?
- Nie wiem.
- Przyjmujemy go?
- Zawsze dwie ręce więcej.
Oboje kiwnęli głowami i powrócili do Cesaro.
- Witaj w Masters Manipulators.
Antonio klasnął w ręce i rozporządził oględziny, czy przypadkiem z niego nie żartują, ale tak nie było. Nowy Tag-Team zawita na WAR.
- Ja już muszę lecieć , za chwilę mam walkę o Pas. - oznajmił Goldust, po czym przybił żółwika, z nowo przybyłem oraz pożegnał się z Edgem, a następnie udał się w otchłań ciemności.

Ostatnio edytowany przez Roman (2013-02-06 14:22:30)




http://fc07.deviantart.net/fs22/f/2009/249/5/f/Goldust_by_Altair57.png*KP*

Record:
» Wins: 24; Draws: 0; Losses: 6.

Achievements:
»1x United States Champion (Current 01.07.12 - 14.11.12)
»Pretendent do tytułu WWE

Last Match:
» Goldust vs Kurt Angle - Wygrana po Final Cut

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
centrum stomatologii piaseczno