Ogłoszenie




#1 2013-01-19 11:58:20

 #Krzysztof2025

*Strażnik Parkingu™

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1771
Punktów :   27 
WWW

Speech CM Punka

Na arenie rozbrzmiewa theme song CM Punka, a już po chwili na arenie pojawia się sam CM Punk. Fani witają zawodnika wyraźnym heatem, a ten w pełni zadowolony wchodzi do ringu.

CM Punk:
Cóż mogę powiedzieć dzień po Bragging Rights, która przyniosła mi niepowodzenie, za które odpowiada każda z jednostek walczących w mojej drużynie? Jedyne, co mogę chyba powiedzieć to to, że... byłem ślepy. Inaczej tego nie określę, bowiem jak mogłem ślepo wierzyć w tych nieudaczników?! Goldust? JTG? I w końcu ten, który zawiódł mnie najbardziej.. Chris Jericho? Byłem pewien, że to on obok mnie jest najsilniejszym punktem tej ekipy... Myliłem się. Wszyscy byli beznadziejni! Każdy z nich nie był godzien walczyć u mego boku. Nie mogę teraz sobie tego pomieścić w głowie, jakim cudem walczyłem w drużynie z Jericho i zdobyłem z nim pasy Tag-Team. Chodzi mi tu o sam fakt, że się z nim zbratałem, bo pasy to naturalnie moja zasługa. Jednak Y2J teraz leży w szpitalu nie mogąc wykonać najprostszego ruchu, więc... co z pasami Tag-Team? Ja znam już odpowiedź na to pytanie, Wy nie, bo nie jesteście na tyle ważni, jak ja. Byłem dziś z rana w biurze Vince'a, bowiem miał mi coś do przekazania. Poprosił mnie - jako tą lepszą część mistrzów Tag-Team, jako tą jedyną jednostkę mistrzów Tag-Team mogącą poruszać się na własnych nogach o to, abym coś Wam powiedział. Nie zastanawiałem się nad tym jak Wam to przekazać, powiem Wam to tak po prostu... Dywizja Tag-Team z dzisiejszym dniem zostaje usunięta z WWE, a ja jestem ostatnim Mistrzami Tag-Team w historii! Jednak nie tylko Vince docenia moje umiejętności. Taką osobą jest również Johnny Laurinaitis, który ustalił, że zawalczę w dzisiejszej walce wieczoru, a moim rywalem będzie... No właśnie. Sam go sobie wybiorę. Nad wyborem nie zastanawiałem się długo. Chcę jak najszybciej ukarać jedną z jednostek walczących ze mną ramie w ramię podczas Bragging Rights za to, że oblali mnie hańbą porażki. Ta jedna jednostka będzie symbolem zemsty nad całą resztą ekipy, za porażkę RAW podczas Bragging Rights. Osobnikiem, który będzie pokazany za przykład dla całej reszty jest... GOLDUST! Do zobaczenia w Main Evenvie, panie Goldust <uśmiech>

CM Punk opuszcza ring przy swoim theme songu, który jest zagłuszany przez wyraźny heat.


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl