Ogłoszenie




#1 2012-11-26 22:05:30

Jurass

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 14
Punktów :   

Takie moje bazgroły.

Witam, z góry uprzedzam, że osoby które nie zamierzają poświecić dłuższej chwili na ten post niech po prostu go zignorują i pójdą dalej zajmować się swoimi sprawami. Widząc toczącą się tu przemianę liczę, że nie przejdziecie obok tych propozycji obojętnie a składać ich innym "pbf'om" byłoby bez sensu.
   Zarówno z wrestlingiem jak i z pbf'ami a także całą ich otoczką i społecznością jestem raczej dość obeznany, dlatego liczę, że moje wypociny nie pójdą na marne i pomogą wam w utrzymaniu forum, na którym być może i ja zagoszczę na dłuższy czas.

1. Forum przystanęło, co słusznie zauważyli gracze jak i administracja (no przecież nie zauważyć się nie dało), powody są proste i chyba każdy z was mógłby je tu przytoczyć. Ja wymienię tylko dwa, te najważniejsze. Przede wszystkim (bo to również przez to powstał powód numer 2) - kreatywna jak dotąd administracja, chcąca udowodnić graczom, że nWU to naprawdę coś z czym trzeba się liczyć i co zasługuję na miano następcy WU straciła motywację i spoczęła na laurach. Czym to było spowodowane to nie wiem. Czy tym, że nie mieli już godnej konkurencji zmuszającej ich do rozwoju ? Czy po prostu myśleli, że swoje już zrobili i teraz mogą się po prostu "opierdalać", ponieważ są lubiani ? Powód tak na prawdę ważny nie jest, choć powinien skłonić obecną administrację do myślenia. Jaka jest moja propozycja na zwalczenie takiego rozwoju sytuacji ? Recepta jest prosta, ponieważ od zawsze uważałem, że proste sposoby są najskuteczniejsze. Wystarczy sobie uświadomić, że nikt nie jest święty i nikt nie jest nietykalny. Na co komu admin, który nic nie robi, z żadnych obowiązków się nie wywiązuje i wymiguje się od wszelkich prac ? Czy należy go zatrzymać, ponieważ jest miły i robi miłą atmosferę ? A czy zwykła ranga gracza nie pozwala mu na to samo ? Ale dobrze, przejdźmy do receptury. Sposoby są również dwa, w zależności od tego czy administracja zamierza prac własne brudy we własnym gronie czy publicznie. Jeśli we własnym, to niech wpierw zrobią temat z rozdzielonymi obowiązkami i niech wszystko będzie jasno określone - xxx robi to, zaś yyy robi to i to jest jego obowiązek. Oczywiście wiadomo, że to "tylko" forum internetowe i nie każdy ma czas, lecz co mu przeszkadza w poproszeniu o pomoc kogoś innego ? Kolegę z administracji, lub też któregoś z userów. Właśnie tym się charakteryzuje sprawna administracja, że pomagają sobie nawzajem a nie rywalizują o nie wiadomo co. Następnie niech w dziale wydzielonym jedynie dla administracji utworzą temat, gdzie każdy będzie raz w miesiącu sporządzał krótki raport z tego za co jest odpowiedzialny i jak to funkcjonuję oraz z innych dodatkowych obowiązków wypadających w danym miesiącu. To pozwoli określić kto na prawdę się angażuję, a kto jedynie świeci zajebistym kolorem nicku. Druga zaś metoda, czyli pranie publiczne - to popularny people power. Niech użytkownicy mają prawo oddawać co miesiąc głosy na najlepszego według nich członka administracji i najgorszego. Ten, który będzie się słabo prezentował w dwóch rankingach niech po prostu żegna się z posadą ; )
      Drugi powód popularnego zastoju to oczywiście brak młodych kotów. Jedynie nieliczni dołączyli w ostatnim okresie czasu na forum i stale prowadzą swoją postać. Jak już wspominałem, jest to również defekt "pracowitości" administracji, lecz nawet zwykły użytkownik ma możliwość pomocy forum w tym aspekcie. Zauważyłem, że nowi użytkownicy nie zawsze są traktowani poważnie/przyjaźnie, co już na dzień dobry może ich odrzucić od forum. Nikt nie mówi, że każdy ma każdego kochać i ubóstwiać, lecz pomoc przy wyborze postaci a następne zwykłe "Miłej gry" na prawdę może wiele zdziałać. Oczywiście jakoś tych nowych graczy trzeba na nWU skierować, oprócz tych pomysłów które już były licznie przytaczane, jak np. filmik na yt, co jest oczywiście świetnym pomysłem, aczkolwiek jakoś większej wiary w jego zrealizowanie nie pokładam. Moją propozycją jest lepsze wykorzystanie konta facebook'owego. Za pewne każdy z was widział jak na fb na stronach takich jak "Gimnazjalne dupeczki" czy inne duperele, admini innych stron proszą bądź też umawiają się z przykładowym Gd, które jest o wiele popularniejsze, aby ci udostępnili link do ich własnej strony co zapewnia całkiem niezłą reklamę. Można by spróbować tego samego, lecz z stronami poświęconym wrestlingu. Wszystko jest kwestią chęci. Pomysł z tym całym onet'em również jest zaskakująco dobry i mimo, że z pozoru błahy to jednak ktoś coś może się zainteresuję. Inną rzeczą jest dosyć oczywista (aczkolwiek tutaj tego brakuję) wymiana banerami/linkami cokolwiek, z forami dyskusyjnymi o wrestlingu, które cieszą się sporą popularnością.
      Podsumowując - starzy wyjadacze nie wystarczą, a wy nie możecie liczyć, że ktoś przyjdzie do was samemu ;p

2. Strasznie w oczy rzucają się rzeczy, których administracja się podjęła a które nie są aktualizowane. W głównej mierze mówię tu o ogłoszeniu (o zgrozo), które aktualizowane ostatnio było chyba z kilka miesięcy temu. Oczywiście rozumiem, że forum może nie mieć grafika/skryptera itp. itd. lecz zrobienie prostokątnego obrazka z napisem na prawdę nie wymaga wielkich umiejętności o.O Jeśli jednak jest to zbyt wiele, to po prostu to usuńcie, na prawdę będzie to o wiele lepiej wyglądać, jeśli zastąpicie to czymkolwiek czym będziecie się zajmować na bieżąco. Trochę kreatywności ludzie.

3. Dawniej widziałem propozycję jednego z byłych adminów, który zaproponował dodanie osiągnięć takich jak są np. na xbox'ie i ps3. I choć z początku byłem temu przeciwny to z czasem pomyślałem: Czemu by nie ? Sam jestem posiadaczem ps3 i te niby małe pierdółki na prawdę zachęcają mnie do dodatkowo poświęconego czasu nad daną grą. Nie raz wyklinałem w niebo głosy z powodu trudności zadania i słabości w jego wykonaniu. Lecz gdy w końcu udało mi się to zrobić to z bananem na ustach mogłem spokojnie wyłączyć grę nie mogąc się doczekać jej ponownego włączenia. Gracze uwielbiają wyzwania, a na tym forum są tylko dwa/trzy na brand i są to pasy, na które nie każdy ma szansę.

4. Zastanówcie się co jest najmocniejszym punktem tego forum. Atmosfera ? Być może, lecz czy to na prawdę odróżnia was od reszty ? Największym atutem nWU jest jego historia ! To, że ma już rok ! To, że od samego początku posiada rzeszę fanów ! I to, że mimo wszelkich konfliktów i spadków formy, zawsze ma wiernych graczy, którzy starają się mu pomóc (i nie zawsze są to członkowie administracji). Kalendarz gal robi na prawdę wielkie wrażenie, i to właśnie tym należy się szczycić. Tradycją, ambitnymi feudami i ilością graczy. Dlatego nie zrozumiałe jest dla mnie usunięcie streak'ów zawodników. Gdy było to spisane, to każdy nowy gracz wybierając postać widział to wszystko i myślał sobie: "O ten to musiał być kozakiem" , "Wezmę sobie xxx ma wiele walk, więc na pewno będę mógł wykręcić nim niezłe story". A teraz ? Nowi gracze są rzuceni na głęboką wodę. Chcesz znać jego przeszłość ? To czytaj wszystkie gale i wszystkiego szukaj se samemu.

Z moich trzech groszy to chyba tyle, a przynajmniej nic więcej co miałem do powiedzenia już mi się nie przypomina. Chciałbym jeszcze tylko napisać, że to co tu przedstawiłem to jedynie moje własne spostrzeżenia/przemyślenia, które oczywiście mogą się nie zgadzać w pełnym stopniu z prawdą z powodu jakiejś mojej nie wiedzy. Jeśli takowe błędy by były, to z góry przepraszam i proszę o napisanie mi tego a skoryguję tekst. Podkreślę jeszcze, że te wypociny nie miały na celu nikogo urazić, gdyż do nikogo żadnej urazy nie posiadam.
    Tak więc, jeszcze raz liczę, że w jakimś stopniu pomogę w "ożywieniu" forum i pokładam wielkie nadzieję w obecny, nowy skład administracji. Bądźcie kreatywni i aby to czego się podjęliście sprawiało wam radość, gdyż inaczej to wszystko nie będzie miało sensu : )
Powodzenia !

Offline

 

#2 2012-11-26 22:32:49

 Wróbel

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 1321
Punktów :   37 

Re: Takie moje bazgroły.

Świetny tekst. Żałuję, że nie pisałeś podania o adma. Na tym statku kapitan się zmienił, czy wyjdzie z tego dobry rejs- zobaczymy, jednakże uwierz mi. Od jutra zaczniemy widoczną pracę dla userów, bo dziś, ogłaszajac nowy skład CT o godz. 20, zdążyliśmy ustalić niewiele odnośnie Naszej pracy. Streaki zawodników był beznadziejne i hejtowane przeze mnie w osiągnięciach. Same osiągnięcia wystarczą, bo już teraz widać, który bł kozakiem, jednakże na dniach zostana też do pasów dodane dni posiadania owego pasa. Daj nam troszkę czasu i może zmienisz zdanie. Anyway... Zapraszam do stworzenia karty postaci i jeśli masz tyle pomysłów zachęcam do pomocy administracji. Razem możemy więcej!


http://img145.imageshack.us/img145/2674/tornadous.png

Achievements(Human Tornado):
1x United States Champion
29/01/12- 12/06/12
Obrona- 4x

Karta Postaci- Human Tornado
Karta Postaci- Triple H



http://www.picshot.pl/pfiles/342996/ajref.png

Offline

 

#3 2012-11-26 22:42:08

Jurass

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: Takie moje bazgroły.

Żałuję, że nie pisałeś podania o adma

Dziękuję za pochwałę, lecz z powodu licznych innych obowiązków, a także zwyczajnej niechęci do posiadaniu tego typu władzy (preferuję raczej zasadę, że każdy może pomóc przy odrobinie chęci i nie potrzebuję on do tego specjalnej rangi). Oczywiście, pozostaję jeszcze kwestia zaufania, którego raczej ze względu na krótki staż na forum bym raczej nie otrzymał.

Offline

 

#4 2012-11-26 22:49:36

 #Krzysztof2025

*Strażnik Parkingu™

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1771
Punktów :   27 
WWW

Re: Takie moje bazgroły.

Ja niekoniecznie w pełni zgodzę się z opinią pana Jurassa. Owszem, administracja może i opadła trochę na laurach i dlatego doskonale powinna zrobić zmiana head admina, którego wcześniej właściwie nie było. Osoba dominująca jest jednak ważna. Wróbel nadaje się na nią. Potrafi motywować, zarządzać, a przy okazji ma dobre kontakty z forum. Sądzę jednak, że większym problemem jest fakt powoli zaczynającej wychodzić na jaw upadającej popularności wrestlingu. Niegdyś więcej userów przybywało na forum, powstawało więcej konkurencji, a to też świadczy o tym, że PBF'y i wrestling jest popularny. Teraz... Czy mamy jakąś konkurencje? Jakąś poważną? Są bodajże jakieś dwa fora, lecz nie są one forami liczącymi się zbytnio. Czyli reasumując: jestem w stanie zgodzić się z tym, że administracja od pewnego czasu nie spełniała w pełni swych obowiązków. Niekiedy były jakieś małe powstania wśród administracji, kiedy to padała fala nowych pomysłów, jednak nic one nie dawały. Pomysł z eliminacją co miesiąc jednego z członków administracji moim zdaniem nie trafny... Zawsze może być tak, że każdy będzie jednakowo wypełniał swe obowiązki i nie będzie takiej potrzeby, ponadto zawsze ktoś może mieć jakiś wyjazd, brak internetu, może być chory czy tysiące innych przypadków, a wtedy każdy zagłosuje na tego osobnika jako najgorszego. Oraz ostatni argument, najważniejszy... W administracji powinna zapanować moim zdaniem stabilność, choć od czasu do czasu dobór nowej krwi nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie.

Do reszty z moją obecną rangą chyba nie mam jak się odnieść. Prosiłbym jedynie pana, aby pan ujawnił swe nazwisko, jeśli to możliwe.


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 

#5 2012-11-26 23:09:55

Jurass

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: Takie moje bazgroły.

Osoba dominująca jest jednak ważna. Wróbel nadaje się na nią. Potrafi motywować, zarządzać, a przy okazji ma dobre kontakty z forum.

Ani razu nie twierdziłem, że jest on nie właściwą osobą. Wręcz przeciwnie, widząc jego podejście postanowiłem poświecić swój czas na napisanie tego posta i być może pewnego rodzaju "nawrócenie" do tego typu rozrywki (?).

Niegdyś więcej userów przybywało na forum, powstawało więcej konkurencji, a to też świadczy o tym, że PBF'y i wrestling jest popularny

Hmm.. Być może, lecz ja mam inne zdanie na ten temat. Myślę, że teraz nie ma konkurencji, ponieważ po prostu nie ma ona żadnych szans na utrzymanie się. Po sukcesie nWU z tego co się orientuję to kilka for konkurencyjnych powstało (nawet na jednym rozpocząłem grę z myślą, że może jednak się uda), lecz zostały stłamszone przez giganta i upadły. Obecnie fora, które powstają to ledwie niedobitki graczy, którzy mają już dosyć przywództwa nWU, lecz są zbyt słabe aby móc z nim walczyć. Co do zmniejszającej się liczby graczy. Czemu jest tak a nie inaczej ? Przez fenomen tego właśnie forum, które trwając i nie mając sobie równych zwyczajnie odpycha od siebie niektórych, a przez brak jakiejkolwiek alternatywy muszą oni odejść na "wrestlingową" emeryturę.

Zawsze może być tak, że każdy będzie jednakowo wypełniał swe obowiązki i nie będzie takiej potrzeby, ponadto zawsze ktoś może mieć jakiś wyjazd, brak internetu, może być chory czy tysiące innych przypadków, a wtedy każdy zagłosuje na tego osobnika jako najgorszego.

W takiej sytuacji oczywiście nikt nie był by wyrzucony. A co do chorób i innych przypadków, to oczywiste przecież, że jesteśmy tylko ludźmi i każdemu może się zdarzyć i nie powinno to skutkować utratą stanowiska. Aczkolwiek, jeśli ktoś zgłasza nieobecność np. 2 miesięczną, to myślę, że nie ma potrzeby wtedy utrzymywać go na siłę, na tym stanowisku. Oczywiście po jego powrocie, mógłby on ubiegać się o powrotny awans.


Co do nazwiska, to staram się go nie podawać w internecie na żadnym portalu ; ) Mam nadzieję, że moje imię - Jurek w jakimś stopniu wystarczy.

Offline

 

#6 2012-11-27 14:32:31

 #Krzysztof2025

*Strażnik Parkingu™

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1771
Punktów :   27 
WWW

Re: Takie moje bazgroły.

Ani razu nie twierdziłem, że jest on nie właściwą osobą. Wręcz przeciwnie, widząc jego podejście postanowiłem poświecić swój czas na napisanie tego posta i być może pewnego rodzaju "nawrócenie" do tego typu rozrywki (?).

To było po trochu potwierdzenie Twych słów mówiących, że administracja obniżyła loty, plus dodałem, że Wróbel doskonale nadaje się na tę funkcję, jaką obecnie objął.

Myślę, że teraz nie ma konkurencji, ponieważ po prostu nie ma ona żadnych szans na utrzymanie się. Po sukcesie nWU z tego co się orientuję to kilka for konkurencyjnych powstało (nawet na jednym rozpocząłem grę z myślą, że może jednak się uda), lecz zostały stłamszone przez giganta i upadły. Obecnie fora, które powstają to ledwie niedobitki graczy, którzy mają już dosyć przywództwa nWU, lecz są zbyt słabe aby móc z nim walczyć.

Ja pomimo wszystko twierdzę, że brak graczy, jak i konkurencji jest spowodowane malejącym zainteresowaniem PBF'ami oraz wrestlingiem. Niegdyś też był pewien gigant - WWEOnline - a i tak wciąż i wciąż powstawały nowe fora, w większości niszowe. Teraz nawet takich już nie ma.

Co do zmian w administracji co miesiąc poprzez wyrzucenie najsłabszego. Nie sądzę, by to był dobry pomysł. Jeśli będą skargi, to dopiero wtedy można by robić zmiany w formacjach "pomarańczowych" jak i "szarych".

Co do nazwiska, to staram się go nie podawać w internecie na żadnym portalu ; ) Mam nadzieję, że moje imię - Jurek w jakimś stopniu wystarczy.

W żadnym wypadku nie chodziło mi o Twoje prawdziwe imię i nazwisko, a o nick pod którym występujesz/występowałeś na forach związanych z wrestlingiem, bo nie kojarzę nikogo o nicku "Jurass".


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 

#7 2012-11-27 15:08:12

Jurass

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: Takie moje bazgroły.

W żadnym wypadku nie chodziło mi o Twoje prawdziwe imię i nazwisko, a o nick pod którym występujesz/występowałeś na forach związanych z wrestlingiem, bo nie kojarzę nikogo o nicku "Jurass".

Nie przywiązywałem się do jednego nick'u i często używałem po prostu nazwisko wrestlera, którym grałem.

Offline

 

#8 2012-11-27 15:10:54

 #Krzysztof2025

*Strażnik Parkingu™

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1771
Punktów :   27 
WWW

Re: Takie moje bazgroły.

Rozumiem. Jeszcze tak odnośnie Twego wypracowania... Fajnie, że ktoś się interesuje i troszczy forum. I to ktoś nieznany. Fajnie też, że ktoś miał odwagę napisać dobrą pracę z odważnymi argumentami.


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 

#9 2012-12-05 09:16:01

Jurass

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: Takie moje bazgroły.

Robienie nowego tematu było by bez sensu, więc odświeżę ten : )

Ostatnio zauważyłem, że problemy z napisaniem speech'u/segmentu itp. mają osoby, które jednocześnie rozgrywają swoją walkę na tygodniówce. Dlatego więc, można by było dodać do regulaminu/systemu walk opcję, że osoba, która jednocześnie walczy i napisze speech/segment itp. dostaje dodatkowe 24h na napisanie posta w walce. Nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłem xd

Offline

 

#10 2012-12-05 13:52:04

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Takie moje bazgroły.

zawsze możesz napisać speech potem walczyć

- speech jeden post
- walka jakieś 30 postów więc sam zobacz

Dlatego bez sensu bo Speech możesz napisać kiedy masz czas


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging León