Ogłoszenie




#1 2011-08-31 21:13:32

DrafiK

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 130
Punktów :   

Segment Shawn'a Michaelsa i Vince'a McMahona

W tym temacie odbędzie się: Segment Shawn'a Michaelsa i Vince'a McMahona


http://fc09.deviantart.net/fs44/f/2009/096/8/d/Stone_Cold_by_RateD09.png
Kliknij w powyższy obrazek, aby zobaczyć moją Kartę Postaci.
» Rekord :
2 - 0 - 0

» Last Fight :
SCSA def. Edge - Normal Match

» Moves :
"Stone Cold" Stunner
Delayed Spinebuster, Texas Piledriver
Boston Crab
Back Body Drop, Gutwrench Suplex, Hollywood and Vine, Lou Thez Press, Mudhole Stomp,
Pointed Elbow Drop, Powerbomb, Stun Gun, Suplex, Superplex, Swinging Neckbreaker

Offline

 

#2 2011-09-06 16:35:14

 #Krzysztof2025

*Strażnik Parkingu™

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1771
Punktów :   27 
WWW

Re: Segment Shawn'a Michaelsa i Vince'a McMahona

"Sexy boy" Rozbrzmiewa theme znienawidzonego przez prezesa - HBK'a Shawna Michaelsa, a ten we własnej osobie pojawia się na rampie, na co fani reagują gigantycznym cheerem. Shawn jest już w ringu, prosi o mikrofon, czeka, aż publika się uspokoi i zaczyna mówić:
Shawn Michaels:
Witajcie! Może od razu przejdę do sedna sprawy, do tego co mnie boli, ok? A więc po kolei. Co mi się nie podoba? Vincent mi się nie podoba! Ten stary, pieprzony dupek chce mnie wyrolować, jak wcześniej Breta Harta? Chce mnie zastąpić największym "grzesznikiem" w historii, federacji, ale ten wątek już ominę, jednak nie omieszkam dodać, że jest pieprzonym zdrajcom! Jednak to, gdy patrzę na Vince'a dostaję kompletnego kopa do skopania komuś tyłka. Mam nadzieję, że pan Vincent Kennedy McMahon jak najszybciej zmądrzeje i się uspokoi, bo inaczej załatwię mu podróż w jedną stronę bez biletu powrotnego - pi****cenzura*olnięcie w kalendarz <cheer>! A jeś...

*Przemowę Shawna przerywa Vince McMahon, który bardzo zdenerwowany idzie z mikrofonem w strone ringu*

Vince McMahon: Shawn!...
Shawn Michaels: <przerywa mu> Holla, holla, Vince... Nie ładnie to tak przerywać, ale skoro już jesteś w ringu to chciałbym Ci powiedzieć, że wpierw dokończę dokończę to co miałem do powiedzenia. A, więc..
Vince McMahon: <teraz to Vince przerywa HBK'owi> Nie, Shawn... Nie pozwolę Ci na jakieś pieprzenie na mój temat, zwłaszcza takimi słowami i takim tonem! Rozumiesz, chłopczyku?
Shawn Michaels: Chyba się nie rozumiemy, Vince. Ja tylko wyrażam swoje zdanie i chcę teraz je uzupełnić. <Vince schodzi z ringu każąc odłączyć HBK'owi mikrofon> Nie podoba Ci się to, że wprost mówię o tym, że chciałbym Twojej śmie... <w tej chwili mikrofon został wyłączony>
Vince McMahon: Jak śmiesz!?
Shawn Michaels: <Shawn coś mówi, ale nikt go nie słyszy>
Vince McMahon: Daruj sobie, Shawn, i tak nikt Cię nie słyszy... Twoje zachowanie jest nie do zniesienia, poniżej jakichkolwiek przepisów, dlatego oświadczam Ci, że na Night of Champions zmierzysz się z Christianem! Ale nie będzie to zwykły pojedynek... <Vince przedłuża, by rozbudzić ciekawość fanów> Ale o tym dowiesz się tuż przed walką! A jeszcze dziś zmierzysz się z jednym z "moich chłopców" - Curtem Hawkinsem, życzę powodzenia... <Vince już opuszczał ring, jednak w ostatniej chwili się wrócił> A, i jeszcze jedno: Jeśli nie wstawisz się na Night of Champions, wykrzyknę Ci prosto w twarz: "Youre Fiiiired!"

Vince zadowolony i pewny siebie schodzi z ringu przy swoim theme i udaje się na Backstage


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
thc-thc odbiór osobisty nasion marihuany