Ogłoszenie




#1 2012-07-27 10:58:52

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Wywiad z Alberto Del Rio

Wywiad z Alberto Del Rio !!

Offline

 

#2 2012-07-29 21:13:36

 Dipsy

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2012-01-29
Posty: 166
Punktów :   

Re: Wywiad z Alberto Del Rio

Kamery przenoszą się do pomieszczenia w którym czeka Josh Matthews, a towarzyszy mu Alberto Del Rio. Josh nie czekając zaczyna mówić:

Josh: Witaj, Alberto.

Del Rio: Witaj, Joshu.

Josh: Cóż... wygląda na to, że powróciłeś. Poprzednim razem nie pobyłeś tu zbyt długo.

Del Rio: Tak, ale tym razem, wiem, że osiągnę sukces w tej federacji. Są tu sami nieudacznicy, tak więc nie będzie to zbyt trudnym wyzwaniem, dla takiego kogoś, jak ja.

Josh: Jesteś strasznie pewny siebie.

Del Rio: Ta pewność siebie oparta jest na niesamowitych umiejętnościach. Dojdę na sam szczyt, w końcu to moje przeznaczenie, a przecież przeznaczenie zawsze się spełnia.*arogancki uśmiech Del Rio
Tym razem zniszczę każdego kto stanie mi na drodze do zdobycia złota, tym razem... zabawię tu na dłużej. Bo w końcu jestem Alberto Del Rio i to jest moje przeznaczenie.

Josh: Dziękuję za wywiad Alberto.*Matthews wyciąga dłoń w stronę Del Rio, lecz ten, tylko spojrzał na ową wyciągniętą dłoń, a po chwili odszedł.

Obraz powoli gaśnie, a kamera przenosi się w inne miejsce.




... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
"TRZEBA MYŚLEĆ GŁOWA NIE DUPĄ." - Bonzo
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

                                                                                 

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pozycjonowanie wisła linki parakord