Ogłoszenie




#1 2012-05-22 22:16:34

 Skilled

https://i.imgur.com/EmQpwZM.jpg

Skąd: znienacka
Zarejestrowany: 2012-01-19
Posty: 1532
Punktów :   118 

Segment GM'a i Brock'a Lesnara.

Segment GM'a i Brock'a Lesnara.


https://media1.tenor.com/images/f1401958eb69feb9782e6f3ed0aafb0d/tenor.gif

Karta Postaci:
> Kenny Omega <

Offline

 

#2 2012-05-24 18:06:19

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: Segment GM'a i Brock'a Lesnara.

Efektowne fajerwerki oraz theme gali Raw, otwierają tygodniówkę Czerwonego Brandu, ku ucieszy zgromadzonych na arenie fanów! Każda osoba na hali, unosi transparenty do góry i wyczekują na pierwszą walkę... To wszystko przerywa znane theme...



Tak, to on! Zwycięzca Royal Rumble Match'u otwiera show przy ogromnym heat'ie publiczności. Po krótkiej chwili, sam Brock powolnym krokiem wychodzi z backstage'u. Swoje kroki kieruje na środek rampy, skąd po uprzednim wykonaniu swojego słynnego tauntu, rusza w stronę kwadratowego pierścienia, nie zwracając uwagi na wygwizdującą go publiczność. Gdy dochodzi do miejsca walk, zatrzymuje się przed nim po czym wskakuje na apron gdzie ponownie widzimy ten sam taunt co poprzednio. Po chwili, Lesnar wchodzi między drugą a trzecią liną do ringu, skąd natychmiast rusza przed siebie, dochodząc do lin, przez które się wychyla dając sygnał że żąda mikrofonu. Po otrzymaniu go, zaczyna monolog...

A wy dalej to samo? Nie to że wywożą mnie do jakiegoś zadupia, gdzie muszę pierdolić o tym jaki jestem świetny, to jeszcze wy mnie tak traktujecie? Tak traktujecie przyszłego Championa? To dla was pojawiam się tu co tydzień, daję show najwyższej jakości pokonując innych idiotów, którzy chcieliby być jak Brock Lesnar. Ostatnio przeglądając różne fora na temat zawodowych zapasów, dowiedziałem się jakim jestem dzieckiem szczęścia, lamusem, idiotą czy rasistą. A przez co to wszystko? <Zostają pokazane urywki walki z zeszłego tygodnia, pomiędzy Brock'iem Lesnar'em oraz Kofi'm Kingston'em, oraz to co wydarzyło się po niej.> A no tak. Jestem bardzo złym człowiekiem... Nie powinienem atakować Kofiego, ponieważ jest czarny... Chyba powinienem okazać skruchę. Chyba... NIE! Jestem Brock Lesnar! Jestem zwycięzcą Royal Rumble Matchu! Jestem osobą która wyeliminowała najwięcej osób w w tej walce! Jestem... Przyszłym WWE Champion'em... Lub World Heavyweight Champion'em... I tu zaczynają się schody... Mam dwa pasy do wybrana. O jeden z nich mogę walczyć na największej gali roku. Oba pasy są idealne dla mnie, jednak ten którego wybiorę, uczynię najlepszym pasem w organizacji!









/Edit. Błąd przy filmie.

Ostatnio edytowany przez Brock (2012-05-24 18:12:34)


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 

#3 2012-05-24 20:46:22

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Segment GM'a i Brock'a Lesnara.

Po słowach Lesnara na rampę wychodzi Big Johnny. Ubrany zwyczajowo w swój garnitur, zmierza do ringu, podtrzymując w dłoni mikrofon. Po kilkunastu sekundach stoi już twarzą w twarz z Brockiem, po czym rozpoczyna przemowę.

John Laurinaitis - Witaj Brock. Czy wiesz, kim ja jestem? Eh, pewnie, że wiesz. Wszyscy to wiedzą. Jestem najpotężniejszą osobą na Ziemii. *Heat wymieszany z Popem* Jestem kimś, kim nikt z was, ludzie siedzący na trybunach, nigdy nie będzie! Jestem Generalnym Managerem RAW! I jestem też osobą, która może spełnić wszystkie twoje pragnienia Brock. Wystarczy tylko, byś powiedział mi, który pas wybierzesz... Wystarcz, byś dokonał... dobrego wyboru. Wystarczy, byś wygrał WWE Championship! Co ty na to mój zwycięzco? Pomogę ci dotrzeć do twojego upragnionego trofeum... Tylko pozostań pod moją opieką... A nie pożałujesz... A tymczasem, mam dla ciebie do zjedzenia pewną ofiarę. Pewnego mężczyznę... Humana Tornado. Powodzenia Brock. Wasza walka zaczyna się już teraz!

Big Johnny wyciąga do Lesnara rękę, którą ten ochoczo potrząsa! Następnie odsyła GM'a na Backstage, po czym czeka na początek walki!


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl