Ogłoszenie




#1 2012-05-18 16:29:55

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Speech Brocka Lesnara

Speech Brocka Lesnara


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#2 2012-05-18 16:46:42

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: Speech Brocka Lesnara

Chwilę po skończonym ataku na Kofiego, podchodzę do lin które są równoległe do stolika komentatorskiego. Techniczni natychmiast orientują się o co chodzi i podają mi mikrofon. Przechodzę na środek ringu aby zacząć przemowę. Jednak fani którzy na mnie buczą, nie dają mi dojść do słowa...

Zamknijcie się!

Spotkało się to z jeszcze większym heat'em, w moją stronę...

Czy możecie się wreszcie zamknąć?! Chcę tutaj coś powiedzieć...

Słysząc te słowa, fani zaczęli jeszcze bardziej buczeć... Po chwili jednak uspokoili się, więc kontynuuję...

Wreszcie! Do czego to doszło?! Abym ja, zwycięzca Royal Rumble Match'u, musiał prosić Was o ciszę?! Widząc mnie z mikrofonem w ręce, natychmiast powinniście się zamknąć i słuchać tego, czego Wasz Pan ma Wam do powiedzenia! Ironia losu, nie? Jeszcze wczoraj byłem Waszym ulubieńcem... Nie, nie, nie, wróć. Jeszcze przed chwilą byłem Waszym ulubieńcem, świętowaliście ze mną wygraną walkę z Kofim Kingstonem... Świętowaliście wygraną Royal Rumble Match'u... Smuciliście się razem ze mną po przegranej z Jeff'em Hardym, a teraz co?! Po jednym ataku na głupiego Murzyna, znienawidziliście mnie?! Powinniście oddawać mi należyty szacunek! Kto wygrał Royal Rumble Match?! Kofi czy ja?! No właśnie... Ale dość tego gadania o Was, pieprzonych fanatykach. Czas zacząć mówić o <w tym momencie wskazuję palcem na logo Wrestlemanii> o Wrestlemanii! To na niej Wasz prawdziwy mistrz sięgnie po złoto... Nie ważne czy będę musiał pokonać CM Punk'a, Chrisa Jericho, Jeff'a Hardiego, Rey'a Mysterio, Christian'a, Dolph'a Ziggler'a, Undertaker'a czy może ponownie Kofiego Kingston'a. Na Wrestlemanii, zdobędę to, na co zasługuję...

Po wypowiedzianych słowach, rzucam mikrofon i opuszczam ring przy akompaniamencie mojego theme songu





Edit. - Mały błąd

Ostatnio edytowany przez Brock (2012-05-19 18:06:52)


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Enter Amalie Apartment Hotel Oтeли Руст