Ogłoszenie




#1 2011-08-31 21:17:35

DrafiK

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 130
Punktów :   

Speech Stone Cold'a

W tym temacie odbędzie się: Speech Stone Cold'a


http://fc09.deviantart.net/fs44/f/2009/096/8/d/Stone_Cold_by_RateD09.png
Kliknij w powyższy obrazek, aby zobaczyć moją Kartę Postaci.
» Rekord :
2 - 0 - 0

» Last Fight :
SCSA def. Edge - Normal Match

» Moves :
"Stone Cold" Stunner
Delayed Spinebuster, Texas Piledriver
Boston Crab
Back Body Drop, Gutwrench Suplex, Hollywood and Vine, Lou Thez Press, Mudhole Stomp,
Pointed Elbow Drop, Powerbomb, Stun Gun, Suplex, Superplex, Swinging Neckbreaker

Offline

 

#2 2011-09-01 11:24:53

DrafiK

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 130
Punktów :   

Re: Speech Stone Cold'a

*W hali zaczyna rozbrzmiewać Theme "Stone Cold'a" Steve'a Austin'a!*



Wiem, że moje Theme już gra. Nawet je słyszę, ale jeszcze chwile siedzę w Szatni... Po 20 sekundach wstaję, wychodzę z Szatni zamykając za sobą drzwi na klucz. Kluczyk chowam do prawej kieszeni swoich spodni. Minęło 25 sekund muzyki, lecz ja się jeszcze na Rampie nie pojawiam. Spokojnym krokiem idę w stronę rampy. Wreszcie dochodzę do... Mojego Quada! Którym wjeżdżam do środka. Wchodzę po schodkach, ściągam swoją "narzutkę" na ramiona z napisem 3:16 i obrazkiem z Czaszką. Wchodzę na drugą linę i tauntuję w swoim stylu (podnoszę obie ręcę w górę). To samo robię na przeciwległym narożniku. Po tauntach chodzę wokół ringu rozciągając się za pomocą lin. Moje theme się skończyło. Słyszę jak moi fani skandują hasła: SCSA! itp itd ... Czekam, aż zgromadzona tu publiczność ucichnie.

Witam wszystkich moich fanów zgromadzonych w Bismarck !
* Słyszę aplauz od publiczności *
Jak się bawicie ? Fajnie ? Ja nie... Wcale, ani troszkę. Ani troszeczkę. Słuchajcie Panowie... Panie i dzieciaki. Ja tu nie przyjeżdżam dla was, żeby was zabawiać, żebyście dzięki mnie darli się na całą halę wniebogłosy po wykonaniu "Stunnera". Ja tu przyjeżdżam dla ... Wiecie dlaczego ? Nie powiem wam! Ja jestem "Stone Cold" Steve Austin i tylko ja wiem po co tu przyjeżdżam! Możecie sobie myśleć co chcecie. Pewnie myślicie, że przyjeżdżam tu aby kogoś sprać. Powiem wam, że nie. Chodź lanie ludzi to fajna sprawa. Dzięki mojemu staremu koledze i szefowi, który jest jedną osobą. Tak to Vince Kennedy McMahon!
* Aplauz publiczności *
Dzięki nie mu znów mogę bić się z tymi cieniasami jakie są w tej federacji. No proszę was ... Myślicie, że te kaleki, z którymi walczę są dobrymi zawodnikami ? Haha ! Jesteście w błędzie... Weźmy przykład z Ultimo Dragon'a, którego pokonałem tydzień temu... Spójrzcie.
* Na titantronie ukazuję się końcówka walki i kawałek po walce *
Widzieliście to ? Widzieliście ? Te dwa Stunnery. Przepiękne! Tylko ja, Teksański Grzechotnik, "Stone Cold", The Ringmaster STEVE AUSTIN! Tylko ja tak potrafię. HELL YEAH!


Stone Cold odkłada na chwilę mikrofon od ust i przez liny przemawia coś do jednego z komentatorów. Ten wstaję ze swojego krzesełka i podaję Steve'owi Piwo. Austin bierze parę łyków po czym kontynuuje przemowę.

O tak! Tego mi było trzeba. Piwo to moje Paliwo, jak ludzie mawiają ... O kim ja mówiłem ? Ach tak! O tych nieudacznikach, z którymi muszę przebywać w ringu. Dzisiaj przyjdzie mi się zmierzyć z ... Już nawet nie pamiętam.
* Publiczność skanduję imię: Edge, Edge, Edge !
Ach, Edge... No właśnie. Dobrze, że mi przypomnieliście, następny z serii "nieudaczników" do pokonania. Chodź podobno jest dobry, ale czy jest tak na prawdę? Tego dowiemy się za kilka minut gdy razem staniemy twarzą w twarz na tej macie. Walczymy nie o byle co! A o Pretendenta do najważniejszego tytułu w tej federacji. Tak, mowa o pasie WWE Championship. Jak wyobrażacie sobie mnie z tym pasem ? Wiem, wiem... Będzie do mnie pasował jak ulał. SCSA i pas WWE, może być coś piękniejszego ? Ehh. Po co ja się w ogóle was tego wszystkiego pytam... Przecież i tak mam was wszystkich głęboko w d***.


Po tych słowach SCSA rzuca mikrofonem o matę. Kończy swoje piwo po czym wychodzi z ringu i wsiada do swojego Quada, którym wyjeżdża na BackStage!


http://fc09.deviantart.net/fs44/f/2009/096/8/d/Stone_Cold_by_RateD09.png
Kliknij w powyższy obrazek, aby zobaczyć moją Kartę Postaci.
» Rekord :
2 - 0 - 0

» Last Fight :
SCSA def. Edge - Normal Match

» Moves :
"Stone Cold" Stunner
Delayed Spinebuster, Texas Piledriver
Boston Crab
Back Body Drop, Gutwrench Suplex, Hollywood and Vine, Lou Thez Press, Mudhole Stomp,
Pointed Elbow Drop, Powerbomb, Stun Gun, Suplex, Superplex, Swinging Neckbreaker

Offline

 

#3 2011-09-01 14:39:51

JariS

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Zarejestrowany: 2011-08-16
Posty: 203
Punktów :   

Re: Speech Stone Cold'a

Kiedy Austin wsiadł do qouada i zamierzał nim odjechać....



Rozbrzmiewa mój theme, a ja wjeżdżam na ring identycznym quadem Stone Colda, lecz z napisami "Rated R Superstar"! Uśmiechnięty przy cheerze publiczności wyjeżdżam na rampę i tam staje na krótką chwilę, ponieważ zaraz po tym podjeżdżam pod ring, blokując wyjazd Austinowi. Zgaszam quada i wychodzę z niego. Jestem ubrany w dżinsy, skórę, koszulkę najnowszą Edge'a Austin widząc mnie wraca do ringu patrząc na mnie, jego nie tęgim uśmiechem. Ja jeszcze podchodzę do lodówki z piwem Austina, rzucam mu jedno, po czym zabieram 2 ze sobą na ring.

- Witaj Steve. Widzę nie wiele się zmieniłeś, nadal jesteś tym samym idiotą przebrany w koszulkę z czachą. Jak widzicie jestem tutaj przed Wami i nie zamierzam się stąd zbyt szybko wynosić, po mojej kontuzji jestem cały i zdrowy i teraz nie zmarnuje szansy, wygrania walki o pretendenta z Austinem. Austin... Ty chyba naprawdę wierzysz w to, że mnie pokonasz? Co prawda jesteś dobrym wrestlerem, a raczej byłeś bo twoje lata powinny mówić Ci jedno "Koniec Kariery DEFINITYWNIE". A ja, jak sam wiesz jestem najlepszym zawodnikiem na świecie. Master Manipulator, The Ultimate Opportunist, Rated R Superstar nie zaprzeczysz, że obok Hogana, są to najbardziej znane przydomki. Co ludzi obchodzi "Never Give Up"? Co ludzi obchodzi "Rest In Piece" Undertakera? Co ludzi obchodzi "3:16", jak starcza im... SPEEEEEEEEAAAAAAR. Spear, do którego przejdziemy później. Każdy wie, że Edge to zawodnik jedyny w swoim rodzaju: utalentowany, przebiegły, przystojny i seksowny! Każda kobieta pragnie spędzić noc z moją osobą, ja tylko te kobiety mogę przeprosić i odmówić. Kobietą mojego życia nie była Vickie Guerrero... z nią publicznie brzydziłem się całować, była potrzebna mi do jednej sytuacji... Ale za to Lita... Lita to osoba, której mi brakuje, wspierała mnie w trudnych momentach, zabawiała mnie na ringu jak i poza nim, całowała jak nikt inny... Ale do cholery, wyszedłem z kontekstu. Dobra słuchaj Cold. Przed nami walka, której boisz się jak dziecko. Obrażasz mnie, że jestem nieudacznikiem? Nie ma sprawy....

*Otwieram piwo i pije kilka łyków, po czym wyrzucam butelkę pod nogi Stone Cold'a*


- Mów na mnie jak chcesz jest wolność słowa, ale każdy wie że jestem najlepszy zawodnikiem na świecie i ty tego nie zmienisz. Teraz jedyny Gimnick jaki pasuje do Ciebie to... Stara Łajza? Alkoholik? Żona zapewne woła Cie: "Obiaaad Stary Łysiejący pierdzielu!!"

Austinowi puściły nerwy i uderzył w twarz Edge'a! Edge złapał się za twarz i jak odwrócił się w stronę Austina zainkasował kopnięcie w brzuch, po którym się zgiął! Austin łapie Edge'a pod Stunner...!! Ale Edge odpycha Stone Cold'a, a gdy ten się odwróci... SPEEEEAAAAAAAR!!! Mamy Spear od Edge'a!! Rozbrzmiewa Theme Rated R Superstar'a Edge'a, a on otwiera puszkę piwa, wypija z niej trochę, a resztę wylewa na Stone Colda!


http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2010/004/4/9/Adam_Copeland___Edge___by_GxHB.png

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
centrum stomatologii piaseczno