Ogłoszenie




#1 2012-04-17 23:18:51

Piers

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 989
Punktów :   20 

Speech Booby'ego Roode'a


Speech Booby'ego Roode'a

Offline

 

#2 2012-04-18 21:41:14

Jeffix

Gość

Re: Speech Booby'ego Roode'a


Na hali zapanowała ciemność która nadała hali magicznej aury.Po rampie zaczynają prężyć się kłęby dymu które tworzą gęstą mgłę która spowija rampę.Tuż po chwili z owej mgły wyłania się dobrze znana wszystkim postać! Tak to Bobby Roode! Jest on ubrany w swój strój do walki(Taki jak na Lockdown 2012) oraz w swą czarną bluzkę ,dodatkowo w lewej ręce ,,wpółczynnika" znajduje się mikrofon.Robert staje na środku rampy oraz unosi swe ręce w górę co zostaje nagrodzone Cheer'em ze strony publiczności.Po chwili Roode rusza wzdłuż rampy w kierunku kwadratowego pierścienia przybijając przy tym piątki z publiką.Tuż po upływie 30sek Roode dochodzi do końca trybun tak więc skręca w bok oraz energicznie wskakuje na metalowe schodki po czym przechodzi na apron skąd wchodzi do ringu gdzie to uśmiechając się staje na środku ringu


Bobby Roode: W zeszłym tygodniu powróciłem do WWE!..Już na samym początku zostałem rzucony na głęboką wodę..Zmierzyłem się z Mistrzem Stanów Zjednoczonych Rey'em Mysterio! Już na samym początku zdominowałem przeciwnika..wykonałem kilka pięknych akcji po których zapiąłem dźwignię która była przeznaczona do tego by zakończyć tą walkę..jednak?..Jednak Rey Mysterio niczym pier****ny tchórz doprowadził do dyskwalifikacji! Teraz rodzi się pytanie..czy takie zachowanie przystoi mistrzowi? Jasne że nie! Hańbisz nie tylko siebie ale ten pas i ten piękny kraj jakim jest Meksyk! Nie zasłużyłeś na prawo nazywania siebie Meksykaninem! Straciłeś swój honor który kiedyś był dla ciebie priorytetem! Co stało się z tym Rey'em Mysterio który noc w noc dawał z siebie wszystko by dawać tym fanom niezapomniane Show? (Roode robi obrót wokół własnej osi pokazując swym palcem na publikę) Gdzie podział się ten Rey Mysterio który zaraz po moim przybyciu do federacji powitał mnie najgoręcej ze wszystkich i dał mi kilka wskazówek odnośnie walk? Gdzie do jasnej cholery jest ten Rey Mysterio który po każdej wygranej walce świętował wraz z swymi fanami?..Prawda jest taka że..Prawda jest taka że tego Rey'a nie ma..na jego miejscu pojawił się mały łysy Hobbit który nazywa wszystkich nazistami i niszczy dziedzictwo jakie stworzył prawdziwy Rey Mysterio! Ten mały cholerny skrzat niszczy pamięć o wielkim Rey'u Mysterio..Dzisiaj...już za chwilę stanę z tobą w ringu Rey i przypomnę ci kim tak naprawdę jesteś! And That's The Truth!

Po owych słowach Roode ciska mikrofonem o matę oraz ściąga swą koszulkę po czym rzuca ją w publikę która dosłownie wyrywa ją sobie z rąk

Ostatnio edytowany przez Jeffix ;x (2012-04-19 23:09:52)

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
piosenka o skakaniu uslugi informatyczne warszawa