Ogłoszenie




#1 2012-02-28 18:45:06

 #Krzysztof2025

*Strażnik Parkingu™

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1771
Punktów :   27 
WWW

Speech New Order

Na arenie rozbrzmiewa utwór Saliva - Badass, a już po chwili - po wybuchu fajerwerków - widzimy na rampie odwróconego tyłem do publiczności, z rozłożonymi rękoma na boki Y2J'a a ku jego boku stojącego Mr. Andersona. Po chwili Jericho odwraca się w taki charakterystyczny dla siebie sposób i razem z Andersonem nie zwracając uwagi na fanów zmierzają w stronę ringu.

Chris Jericho:
Welcome to... RAW.. is.. New Order <heat>! Haha.
Mr. Anderson: Ach.. Survivor Series. Kolejna gala, kolejni przeciwnicy i kolejna ich porażka, a nasz czas glorii. Tak krótko można opisać wczorajszą galę, masz coś do dodania, Chris?
Chris Jericho: Hm.. Może tylko się zapytam: Kto? Jaka drużyna ma odwagę stanąć przeciwko nam, najlepszemu Tag-Teamowi w historii WWE i stanowić dla nas realne zagrożenie? Bo pojedynkować się z takimi idiotami jakimi są R-Truth i Miz, to żadna przyjemność.
Mr. Anderson: Dobre pytanie, Chris.. Swoją drogą słyszałem, że Vince McMahon ma na następnym RAW desygnować jakieś dwa teamy, które zmierzą się o prawo walki z nami na zbliżającej się gali TLC.
Chris Jericho: Vince, you stupid, stupid son of a bitch! Mam nadzieję, że wybierzesz kogoś, z kim będziemy się pojedynkować dłużej niż <spogląda na zegarek ziewając> pięć minut.
Mr. Anderson: Chris, przecież doskonale wiesz, że ludzie tacy na tej planecie nie istnieją, ponieważ Jericho + Anderson = New Order, co jest kosmiczną...
Chris Jericho: Niezwykłą..
Mr. Anderson: Niedopojęcia świetną..
Chris Jericho: Niekontrolowaną..
Mr. Anderson: .. I najlepszą na świecie w tym co robi drużyną Tag-Team! From NEW WWE UNIVERSE... Neeeeew Order!

Ponownie rozbrzmiewa theme New Order, a zawodnicy udają się na Backstage.


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Schweiburg Porto-Vecchio