Ogłoszenie




#1 2012-01-29 14:09:22

Piers

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 989
Punktów :   20 

Segment Teamu Ortona i Teamu The Rocka


Segment Teamu Ortona i Teamu The Rocka

Offline

 

#2 2012-01-30 20:45:32

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Segment Teamu Ortona i Teamu The Rocka




Do You Smell What.....


Chwila, chwila to nie The Rock pojawia się na rampie tylko RANDY ORTON.Orton spokojnie, z usmiechem na twarzy, nie zważając na publiczność staje na rampie a po chwili zza BS wyłaniają sie zawodnicy którzy zawalczą u boku Killera na Survivor Series.Cała piątka powoli wchodzi do ringu przy nadal grającym themie Rocka.Gdy już wszyscy sa w ringu Randy bierze mikrofon, theme wycisza sie i Legend Killer przemawia
-Ciesze sie ze chcecie mnie posłuchać lecz ja nie bede opowiadal jak to swietnie jest wygrywac z Rockiem i ze pokonam tego starego dziadyge, bo wszyscy o tym mówią, pewnie słyszeliscie już ludzi którzy opowiadali o mnie jako o wielkim zwyciezcy więc przejde do rzeczy ROCK,PRZYJDZ I PRZEDSTAW NAM LUDZI KTÓRYCH POKONAMY NA SURVIVOR SERIES głośno powiedział Randy czekając na The Rocka i jego bande






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#3 2012-01-30 22:06:05

Fighter ;x

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-10-22
Posty: 823
Punktów :   10 

Re: Segment Teamu Ortona i Teamu The Rocka


Gasną światła, a publiczność zaczyna cheerować. Po jakimś czasie światła się zaświecają, kamera pokazuje przerażonego Orton'a. Mija jeszcze parę sekund, po czym zaczyna grac nieznajome theme



Publiczność skierowała swoje oczy w stronę backstage'u, po jakimś czasie na arenie pojawia się The Rock!! The Rock podchodzi bliżej ringu, następnie mówi

Witaj Randy, widzę, że nie możesz się doczekać, aż przedstawię Ci moich partnerów, ale jeszcze sobie poczekasz. Wrócę do poprzedniego RAW kiedy walczyłem z Batistą i to ty ze swoimi partnerami zaatakowaliście nas.

Na titantronie ukazuje się filmik, w którym to Randy Orton wraz z jego partnerami zaatakowali The Rock'a i Batistę

Hmm... Wiesz Randy, zastanawia mnie po co nas zaatakowałeś, może boisz się przegranej na Survivor Series i chcesz nas skontuzjować? Nie wiem, atakujesz nas w czasie walki kiedy jesteśmy zmęczeni i bezbronni.. Co chcesz przez to udowodnić?! Ale dobra, mniejsza z tym co się wydarzyło przed tygodniem. Ważne jest to co się wydarzy na Survivor Series! A teraz poznaj moich partnerów którzy pokonają was na Survivor Series!

The Rock pokazuje palcami na Backstage, po czym zaczyna grac theme Batisty! Oto pierwszy partner The Rock'a. Batista uśmiechnięty idzie w stronę ringu, następnie wchodzi do niego, po czym czeka na wszystkich partnerów. Czas na... Booker'a T! Booker T powracający do ringu! Can You Dig That ?! Booker rozgladą się po publiczności, a jego fani zaczynają krzyczeć jak najgłośniej. Booker wchodzi do ringu, następnie staje koło The Rock'a i Batist'y. Oto kolejny partner.....Goldberg! Niesamowite, sami byli mistrzowie! Goldberg wchodzi do ringu. I został ostatni zawodnik... Zaczyna grac "Written In My Face", publiczność zaczyna głośno cheerować. Sheamus szczęśliwy uderza się w klatę, następnie krzyczy, po czym wchodzi do ringu i staje koło swoich partnerów. Przerażony Orton patrzy się na wszystkich przeciwników, następnie The Rock przykłada mikrofon do ust po czym mówi

Tak wiec to jest moja drużyna! Ej Randy, coś dziwnie wyglądasz.. Chyba się nie boisz? jak widzisz nie tylko ty masz najlepszych zawodników w drużynie, ja mam o wiele lepszych. Randy, chciałbym ci coś jeszcze powiedzieć przed spotkaniem na Survivor Series...

The Rock rzuca mikrofon o matę, następnie The Rock wraz ze swoimi partnerami zaczynają atakować team Orton'a. Wywiązuje się wielki brawl, z którego o dziwo wychodzimy zwycięsko bez większych problemów! W końcu nasi zawodnicy są bardzo silni! Batista podnosi AJ Styles, po czym wykonuje Batista Bomb. Teraz czas na Booker'a, który wynosi Setha Rollinsa, a następnie wykonuje Book End. Rollins padł na mate. Goldberg mówi coś do partnerów, następnie Goldberg cofa się do narożnika. Sheamus i Booker podnoszą Abyssa, następnie Goldberg biegnie w jego stronę i wykonuje Spear!! , Sheamus od razu podnosi Brocka Lesnara, odbija się od lin i następnie wykonuje Brogue Kick. Wróg pada na matę. Teraz został tylko The Rock, Rock zaczyna tauntować nad leżącym Randallem, bierze rozbieg i mamy People's Elbow!. Po wszystkich atakach na Team Orton'a, The Rock podnosi mikrofon po czym mówi

Randy, na Survivor Series dostaniecie za swoje! Hmm...? Orton... Boots To Ass...! Davey... Boots To Ass...! Abyss... Boots To Ass...! Seth... Boots To Ass...! Brock... Boots To Ass...! Team Orton... BOOTS TO ASSES! If Ya Smelllllll... What TEAM THE ROCK IS... COOKING !!!

The Rock i jego partnerzy opuszczają ring i kierują się w stronę BackStage'u. Cóż za przedsmak emocji w walkach pomiędzy członkami drużyny! Wow!

Ostatnio edytowany przez The Great One (2012-01-31 17:42:03)


http://i427.photobucket.com/albums/pp360/stormdrifterX2/StoneColdSignature.jpg

Character Card
>> "Stone Cold" Steve Austin

Record
>> 0/0/0

Last Fight
>> ===

Achievements
>> ===



"Kreatywnie oceniam"

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rppc.pl Tres Ojos in Sabadeco