Ogłoszenie




#1 2020-06-30 22:07:45

hyppe

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2020-04-15
Posty: 65
Punktów :   

#1. Dolph Ziggler vs. Kevin Steen

#1. Singles Match:
Dolph Ziggler vs. Kevin Steen
Sędziowie: Rafi & Bydlak
Sędzia główny: Stif

Offline

 

#2 2020-06-30 23:07:57

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #1. Dolph Ziggler vs. Kevin Steen


KILL STEEN KILL



Muzyka wybrzmiała z głośników, a jej pierwsze słowa dokładnie poinformowały wszystkich przybyłych o tym kto za chwilę ukaże się na rampie. Publiczność objęta emocjami z niecierpliwością wyczekiwała brutalnego Kanadyjczyka będącego koszmarem profesjonalnego wrestlingu. Większości z trudem przechodziła przez gardło pochwała zawodnika, który właśnie zaszczycił swoją osobą wszystkich zgromadzonych. Powszechnie jednak wiadomo, że wytrawni koneserzy tego sportu widzą w nim kogoś więcej niż tylko brutala... Kevin stojąc na samym początku rampy wydawał się być zupełnie niewzruszony sytuacją, w której po raz kolejny musiał stawić czoła zapaśnikowi. Jakiemu zapaśnikowi? - wypadałoby zapytać. Otóż okazuje się, że ów pytanie jest zupełnie nie na miejscu. Steena nie interesują przeciwnicy. Widać to jak na dłoni. Rzucie gumy, kamienna twarz i ostre spojrzenie są ewidentnymi znakami skupienia oraz pewności siebie. Mr. Wrestling nie zwracał uwagi na bodźce zewnętrzne. Zamiast podziwiać wielkość areny oraz ilość oglądających go ludzi po prostu szedł przed siebie. Ubrany był w czarny t-shirt bez rękawów z nadrukowanym napisem KILL STEEN KILL. Trzy słowa, które wyrażają charakter oraz styl walki Kevina. Jest bezwzględny, brutalny i bezlitosny. Brak mu nawet  krzty szacunku do kogokolwiek wewnątrz areny, walczy dla tytułów. Wielu uważa jednak, że przy tym wykazuje się niezwykłą inteligencją, a zatem przemawiają za nim nie tylko walory fizyczne i nieprzeciętne umiejętności walki. Będąc przy ringu spoglądnął do jego wnętrza. Widział miejsce, w którym jego ręka zostanie podniesiona do góry, a tryumf Antychrysta dodatkowo stłamsi rywala. Kamerzysta zbliżył zoom ustawiając kamerę prosto na twarz Kevina. Widoczne było lekkie uniesienie prawego kącika ust Kanadyjczyka. Szelmowski uśmiech pomógł wejść w rytm Steenowi. W szybkim tempie pokonał stalowe schody, następnie po przejściu między drugą a trzecią liną znalazł się wewnątrz kwadratowego pierścienia. Przygotowując w głowie swój plan wszedł jeszcze na narożnik, aby napawać się swoją wielkością. Chociaż widownia jasno dawała znać do zrozumienia, że nie toleruje cwaniactwa Antychrysta to słychać było gdzieniegdzie okrzyki "KILL STEEN KILL". Ludzie od dawien dawna uwielbiali oglądać walki na śmierć i życie oraz kochali tych, którzy ów starcia wygrywali. Kevin wykańczał przeciwników z niespotykaną sztuką. Nie skupiał się na gracji, lecz na bestialskiej sile, pomysłowości i precyzji. Steen miał swoich zwolenników, ale zupełnie go to nie obchodziło. Byli dla niego tylko pieniędzmi wpływającymi do jego kieszeni. Prizefighter zeskoczył z narożnika myśląc o rozpoczęciu pojedynku. Zaraz znajdzie się w swoim żywiole. Gdy wybrzmi dźwięk hartowanej stali już nie będzie odwrotu. Steen będzie mógł zabijać.

I am the ANTICHRIST let them know the name


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#3 2020-07-01 19:16:42

 Marceli

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 1458
Punktów :   66 

Re: #1. Dolph Ziggler vs. Kevin Steen

Wchodzę


https://media1.tenor.com/images/4c40fe49dde3dcbd1545eb8e7d88d387/tenor.gif
Osiągnięcia: nWU sezon 1 jako Rey Mysterio
- 1 x US Champion
- 1 x Tag-Team Champion - with Jeff Hardy (Maricha)
- 1 x Cruiserweight champion
- 1 x WWE Champion
- First nWU Triple crown champion

nWU sezon 3 jako Dolph Ziggler
- 1x Intercontinental Champion

Offline

 

#4 2020-07-02 21:03:27

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: #1. Dolph Ziggler vs. Kevin Steen

Stif jest na liście spamerów xD

Info od niego: Zacznie ktoś walkę steen vs i ziggler KŁ początkowe na max 350 słów



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#5 2020-07-05 00:46:11

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #1. Dolph Ziggler vs. Kevin Steen

Przekraczając próg największej federacji pro-wrestlingu na świecie spodziewałem się trudnego wyzwania, które pozwoli mi osiągnąć jeszcze wyższy poziom. Dzień, w którym posłałem legendę na emeryturę ugasił ten płomień nadziei. Stojąc naprzeciwko Dolpha Zigglera nie odczuwałem zagrożenia. Przeżuwając gumę z litością spoglądałem na pewnego siebie blondyna. Jego mowa ciała zupełnie nie zdradzała strachu. Show-Off rzucił się więc do lekkomyślnej ofensywy. Ten człowiek nie wyrażał ani krzty inteligencji dlatego zastosowałem grę psychologiczną już na samym początku pojedynku. Kiedy przeciwnik szarżował ja upadłem na matę i opuściłem kwadratowy pierścień.

"Dawaj Kevin! Zabawmy się!"

Słowa, które usłyszałem były żałosne. Prawdziwy łowca wie kiedy zaatakować, aby skutecznie zneutralizować wroga. Publiczność nie była zadowolona z faktu, że lekceważę przeciwnika. Dopingowali go jeszcze głośniej. Uwielbiałem grać na nerwach wszystkich idiotów, którzy dają mi pieniądze za spuszczanie łomotu. Odwróciłem się więc plecami do Dolpha i zacząłem iść w kierunku backstage'u. Sędzia zaczął liczyć. Ziggler nie pozwoli sobie na zwycięstwo bez walki - jego żałosna duma mu to uniemożliwia. Jak przeczuwałem tak się stało, gdyż po kilku sekundach blondyn uderzył rękoma w tył mojej głowy. Amerykanin sprawił, że przez chwilę straciłem koncentrację, lecz to nie wpłynęło na mój plan objęcia inicjatywy. Nie robiłem nic, a Showoff wrzucił mnie do ringu. Rzecz jasna sam również do niego wszedł, a sędzia zakończył liczenie. Gdy wstałem na nogi Ziggler natychmiast zaatakował kolejny raz ukazując swoją gwałtowność. Running Clothesline nie doszedł do celu, ponieważ w odpowiednim momencie wykonałem unik. Wykorzystując przewagę wyprowadziłem precyzyjny Lariat, po którym Showoff upadł na matę. Wewnętrznie poczułem chęć, aby zupełnie zniszczyć rywala. Chodziło o zdeptanie jego marzeń, pasji do uprawiania tego sportu i oczywiście ego. Pragnąłem, aby wyszedł stąd otarty ze złudzeń jakoby miał być lepszy ode mnie. Dlatego niemal natychmiast złapałem swoją ofiarę za włosy sprowadzając ją do pozycji stojącej. Oczywiście sędziemu zaistniała sytuacja się nie spodobała wskutek czego zainterweniował.

"Zamknij się kretynie!"

Musiałem dać pasiastemu idiocie do zrozumienia, że nikt nie będzie pouczał Kevina Steena! Niestety mój wybuchowy charakter spowodował, iż przeciwnik otrzymał czas na regenerację. Zainkasowane Enzuigiri sprawiło, że zobaczyłem mroczki przed oczami. Uklęknąłem na jedno kolano, a Dolph postanowił złapać mnie za głowę i sprowadzić do stójki. Dzięki tej chwili otrzeźwiałem. Będąc na nogach wyprowadziłem kopnięcie w brzuch rywala, a całą akcję zwieńczyłem poprzez DDT. Nikt nie zdoła mnie powstrzymać.

Spoiler:

378 słów według tego licznika.

EDIT: Dodanie kolorków

Ostatnio edytowany przez eronics (2020-07-05 00:47:05)


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#6 2020-07-06 00:38:39

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: #1. Dolph Ziggler vs. Kevin Steen

Booking na dowolną ilość słów, niech będzie to przewaga wypromowanego bardzo mocno Zigglera, jakaś kontra i szybkie wykończenie obecnie jednego z najlepszych zawodników federacji. Najlepiej jakby było to jakieś brudne zagranie. Gratulację!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#7 2020-07-07 15:22:25

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #1. Dolph Ziggler vs. Kevin Steen

Publiczność obecna na arenie zupełnie nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Początek walki wydawał się być rzeczą jak najbardziej nieprawdopodobną bowiem Dolph Ziggler stał się absolutną gwiazdą federacji. Kanadyjczyk natomiast dopiero stawia pierwsze kroki w wielkim świecie pro-wrestlingu, a jego jedynym doświadczeniem jest obijanie zawodników na szczeblach federacji niezależnych. Steen wbił głowę swojego przeciwnika w matę i nie pozostawiał już żadnych wątpliwości co do tego, że jest kimś o wyjątkowych umiejętnościach. Stał się również definicją ignorancji względem swoich rywali. Kolejnym już przykładem na potwierdzenie tej tezy stało się jego zachowanie podczas opisywanego starcia. Kevin z nieskrywanym zadowoleniem splunął na Showoffa gumą! Następnie strzepał pot ze swoich włosów imitując charakterystyczny taunt swojego przeciwnika dodatkowo go poniżając. Blondyn natychmiast się otrząsnął - był gotowy do ataku, aby wymierzyć sprawiedliwość. Wstał niemal w ułamku sekundy i rzucił się na Antychrysta. Mr. Wrestling przyjął kilka silnych uderzeń w tułów i głowę. Szarża Zigglera spowodowała, że obaj zawodnicy znaleźli się w narożniku. Dolph stał się agresorem, a Kevin jego wrogiem numer jeden dlatego bestialsko zaczął wyprowadzać kopnięcia w tułów Kanadyjczyka wbijając go w corner. Sędzia rozpoczął liczenie, a Ziggler dopiero przy doliczeniu arbitra do czterech zaprzestał serii ataków. Steen siedział w narożniku i zastanawiał się jaki może być jego kolejny krok. Dolph jakby z automatu znał swoje kolejne kroki. Wiedziony nienawiścią do rywala złapał go za głowę i sprowadził do stójki. Prizefighter próbował wyprowadzić zaskakujący Clothesline, natomiast Dolph wykonał sprytny unik i przeszedł za plecy przeciwnika, aby następnie wykonać piękny Back Suplex. "It's time to show-off the world!" - krzyknął nabuzowany blondyn, który przy akompaniamencie dopingu wprowadził kolejną fazę swojego planu. Złapał Kevina za rękę i wykonał Irish Whip w stronę lin. Steen odbił się od nich i biegł prosto w stronę swojego przeciwnika. Dropkick powalił Kanadyjczyka, a Ziggler postanowił spróbować przypięcia. 1...2.. kick out! Nie było zaskoczeniem, że Kevin w tym momencie starcia poderwał barki. "Wstawaj grubasie! Kończmy tę zabawę!" Blondyn po zdobyciu znaczącej przewagi nabrał pewności siebie, posiadał ogromne pokłady energii, które chciał wykorzystać do zakończenia walki. Steen przy wykorzystaniu lin wstał. Wyglądał na zamroczonego dlatego nie zdołał wykonać kontry i zainkasował przepiękne Jumping DDT. Tym razem to Showoff włożył swe dłonie we włosy i strzepał pot prosto na zmagającego się z trudnościami przeciwnika. "Ziggler! Ziggler!" publiczność jednoznacznie wskazywała kandydata do zwycięstwa. Dolph wiedziony żądzą tryumfu przeszedł do narożnika i naśladując Shawna Michaelsa zaczął uderzać nogą w matę czekając, aż Kevin po raz kolejny się podniesie. Gdy Steen wstał słaniając się na nogach wyglądało na to, że walka zbliża się ku końcowi. Superkick jednak nie doszedł do celu! Mr. Wrestling zrobił unik ustawiając się tyłem do sędziego będącego po drugiej stronie kwadratowego pierścienia zakrywając mu swoim ciałem pole widzenia. Eye Poke sprawiło, że Dolph złapał się za oko tracąc zupełnie to co wypracował sobie we wcześniejszej fazie starcia. Steen w oszałamiająco szybkim tempie wyprowadził kopnięcie w brzuch rywala i ustawiając go w odpowiedniej pozycji wykonał brutalny Package Piledriver! Fani obecni na arenie zamarli. Cisza spowiła cały budynek, a Antychryst rzucił się do przypięcia. 1...2...3! Kevin Steen odniósł kolejne znaczące zwycięstwo w drodze po tytuł.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl