Ogłoszenie




#1 2020-06-23 16:36:07

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

#4. Rusev vs. R-Truth

#4. Singles Match:
Rusev vs. R-Truth
Sędzia: Curix & Axron
Sędzia główny: Grand


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#2 2020-06-23 17:23:19

hyppe

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2020-04-15
Posty: 65
Punktów :   

Re: #4. Rusev vs. R-Truth

Wbijam

Offline

 

#3 2020-06-23 18:57:33

Ryse

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

Zarejestrowany: 2018-06-20
Posty: 277
Punktów :   

Re: #4. Rusev vs. R-Truth

What's Up?!




Byli zawodnicy

Jeff Hardy
Streak:
11-1-8

Achievements
1x US Champion(22.07.2018- 16.09.2018)

As Willow:
2-0-1


Offline

 

#4 2020-06-23 21:30:55

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: #4. Rusev vs. R-Truth

Witam w ringu obu panów, z tej okazji chciałbym poinformować, że z tej okazji otrzymacie ode mnie początkowe kto ładniej na 350 słów. Macie świeże postacie, więc pewnie łatwiej będzie wam wyskrobać coś, co jest od samego początku, abyście mogli wczuć się w swoje postacie. Nie mam żadnych wymagań, lecz pamiętajcie, że w poście należy umieścić dwie akcję, o czym informuje nasz regulamin. Życzę powodzenia!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#5 2020-06-23 23:27:16

hyppe

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2020-04-15
Posty: 65
Punktów :   

Re: #4. Rusev vs. R-Truth

Nie tego spodziewałem się po swoim powrocie. Integracja z widownią jak zwykle była na tragicznym poziomie, ale najbardziej nie mogłem pogodzić się z faktem, iż podczas tego święta będę musiał mierzyć się z Truthem. Mierny z niego komediant, a co dopiero wrestler. Wyróżnia się wśród innych patałachów z tej federacji jedynie tym, że jest największym clownem z nich wszystkich. Mimo wszystko nie nazwałbym tego czymś pozytywnym, lecz u niego to wszystko możliwe. Cała otoczka w budynku budowała niesamowicie napięcie. Wrzeszczący fani, którzy powodowali u mnie szał oraz kpiące ze mnie spojrzenie Murzynka wzbudzało u mnie zirytowanie. Jestem jednak świadom tego, iż ja - Rusev, zdenerwowany potrafię niszczyć wszystko na swojej drodze po stokroć mocniej niż kiedykolwiek. Zerkając na moją cudowną kobietę, usłyszałem dźwięk gongu. Lana jedynie wykrzyknęła do mnie coś po angielsku, niezbyt byłem w stanie to zrozumieć, ale chyba kazała mi go rozszarpać. Tak też uczynię, dla chwały Wielkiej Bułgarii! Nie dałem ani chwili przeciwnikowi na zapoznanie się z ringiem i od razu na niego ruszyłem. Niczym jeden z najpotężniejszych bułgarskich czołgów wbiłem się w jego pustą głowę Headbuttem. Zamroczony oponent wyglądał, jakby miał upaść, lecz utrzymał się jeszcze na nogach. Paskudnie wyglądała jego sytuacja, a dopiero się rozgrzewałem. Elektryczne uderzenia w korpus R-Trutha natychmiast wybudziły go z tego chwilowego snu. Nie był wstanie jednak uniknąć mojej szarży, niech zapozna się ze smakiem tych ciosów. Moja kobieta Lana jednak domagała się ode mnie więcej w tym pojedynku, mimo że okładanie tego dowcipnisia było dla mnie satysfakcjonujące. Dla niej jednak zrobię wszystko. Wykrzykując wniebogłosy "Pokhvali bŭlgarite", co znaczyło "Chwała Bułgarii", rywal otrzymał kolejnego, soczystego Headbutta. Tym razem upadł już na deski. Szyderczy uśmieszek natychmiast pojawił się na mojej twarzy. Nadepnąłem jedną nogą na oponenta, jednocześnie unosząc rękę w górę. Zerkając na moją małżonkę, widziałem w jej oczach blask dumy. Napędzało mnie to do kontynuacji niszczenia mojego przeciwnika. Ciągnąc za włosy tego żałosnego Amerykanina, wsłuchiwałem się w dźwięki gwizdów. Nawet najprawdziwszy kwiat lotosu nie zastąpiłby piękna tego harmidru. Uwielbiam irytować tych oszołomów na trybunach. Jeszcze bardziej mogło ich zdenerwować to, że ich ulubieniec ponownie wylądował na macie, po tym, jak wykonałem na nim Saito Suplex. Jego żałosne, tak samo i on cały, ciało wylądowało z hukiem na podłogę. Ja natomiast mogłem cieszyć się tą chwilą, wymieniając spojrzenia ze swoją partnerką.

Ostatnio edytowany przez hyppe (2020-06-24 22:12:41)

Offline

 

#6 2020-06-26 18:49:47

Ryse

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

Zarejestrowany: 2018-06-20
Posty: 277
Punktów :   

Re: #4. Rusev vs. R-Truth

Niestety mój powrót do ringu, nie okazał się być udaną eskapadą, ale zgodnie z teorią, że szczęśliwi ludzie czasu nie liczą, postanowiłem, stanąć do kolejnej batalii. Chyba mam pecha, tydzień temu trafiłem na fanatyka subkultury, a dziś na nacjonalistę. Dont’t worry be happy, ależ to cudowna nuta, która teraz nie wiedzieć czemu krążyła po mojej głowie. Rywal od początku postanowił na mnie ruszyć, biegnąca kupa mięsa przypominała mi byka, z którego kilka godzin wcześniej jadłem stek. Czyżby biegł właśnie na mnie, kolejny świetnie wysmażony posiłek? Ale dlaczego on mnie kopie? Potężny Big Boot wybudził mnie z tego pięknego snu, a moje łopatki dotknęły sprężystej maty.

A więc tak chcesz się bawić jurny Bułgarze? Z tego, co wiem to Twoja żona, woli czarnych. Słowa te nieświadomie wypowiedziałem na głos, powodując salwę śmiechu na trybunach, oraz jeszcze większą frustrację u mojego oponenta. Ten momentalnie chwycił mnie w swoje niedźwiedzie łapska , ależ on ma siły, ciekawe czy Bear Grylss by się z nim uporał? Niestety nigdy nie byłem na obozie przetrwania, a teraz, znalazłem się w nieciekawym położeniu. Gdy misiowaty oponent trzymał mnie w uścisku, rozłożyłem szeroko swoje dłonie i potężnie uderzyłem nimi w uszy Ruseva, który został tym zamroczony i zaprzestał swego chwytu. Czas na superbohatera trutha, zawyłem w kierunku publiczności niczym wilk do księżyca będącego w pełni. Nacjonalista w tym czasie ponownie złapał kontakt z rzeczywistością i wykręcił moją rękę, posyłając mnie na liny. Gdy się od nich odbiłem, poczułem się jak podczas skoku na bungee. Moje ciało nabrało niesamowitego pędu, odbijając się od sprężystego elementu konstrukcji ringu. Wyskoczyłem tak wysoko ,jak tylko potrafiłem to zrobić i zaskoczyłem oponenta Jumping heel kick enzuigiri

Naoliwione ciało Ruseva dotknęło maty, spojrzałem w kierunku widowni. Dostrzegłem tam małego chłopca, który cały czas wykrzykiwał What’s Up, niestety nie spotykało się to z followem od innych. Tym razem to ja zdzierając swoje struny głosowe, wykrzyczałem dobrze znany slogan, powodując ogromną wrzawę na widowni. Ponownie podczas dzisiejszej batalii wykorzystałem liny i po odbiciu się od nich dołożyłem Leg Drop, który zabrał rywalowi sporo tlenu. Dzisiaj, nie będzie tutaj żadnego Rusev Day, ponieważ już wszyscy czują co się tutaj gotuje, R Truth ma ochotę na pieczeń z dzika, a moim upolowanym zwierzęciem, będzie nie kto inny jak Bułgar, znajdujący się teraz w nieciekawym położeniu.




Byli zawodnicy

Jeff Hardy
Streak:
11-1-8

Achievements
1x US Champion(22.07.2018- 16.09.2018)

As Willow:
2-0-1


Offline

 

#7 2020-06-26 19:26:43

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: #4. Rusev vs. R-Truth

Hyppe: "Mimo wszystko nie nazwałbym tego czymś pozytywnym, lecz u niego to wszystko możliwe." - moim zdaniem to bezsensu. Wiem o co chodziło, ale inaczej bym to opisał.

"Cała otoczka w budynku budowała niesamowicie napięcie. Wrzeszczący fani, którzy powodowali u mnie szał oraz kpiące ze mnie spojrzenie Murzynka wzbudzało u mnie zirytowanie. "  - to napięcie, szał czy zirytowanie. I też zwrot "murzynka" uważam jednak za niestosowny

"Niczym jeden z najpotężniejszych bułgarskich czołgów wbiłem się w jego pustą głowę Headbuttem" - nie wiem czy Bułgaria klepie własne czołgi. Wpisałem w google. Jak sprawdziłem, to tam mają głównie czołgi ruskie oraz niemieckie. Nie wiem czy jakieś bułgarskie są, niemniej to bez sensu. wystarczyło jak czołg, nie wiem czym miałby się akurat bułgarski charakteryzować.

Ogólnie nie podoba mi się za bardzo przesadne zeszmaczenie Trutha. Totalnie go łoisz, on się nawet nie broni, a to przecież sam początek walki.

Ortograficznie i interpunkcyjnie bez zarzutów.

Ryse:

A więc tak chcesz się bawić jurny Bułgarze? Z tego, co wiem to Twoja żona, woli czarnych. - zdaje się, że prowadzimy własną federację a nie odnosimy się do wydarzeń z wwe. Przecież u niego Lana jest z nim i nie zdradziła go z Lashley'em.

Dobra doczytałem do połowy i ogólnie dalej trochę bez sensu to czytać. Ryse ogólnie rozumiem twój zamysł z komediowym zagrywkami, ale to co piszesz jest totalnie z dupy. W sensie.. R-Truth jest postacią odklejoną, ale uważam, że da się to lepiej opisać. To znaczy pisać, że robisz jakieś głupie rzeczy, widzisz little jimmych itd. To co natomiast opisujesz jest totalnie bez sensu, niestety nie jest też zabawne. Radziłbym pisać sensownie, bo przecież potrafisz napisać naprawdę dobry pomysł. Ba! Nawet twój komediowy post Dude Lovem był nieporównywalnie lepszy. I co najważniejsze tamten był śmieszny niż cringe'owy.

Punkt dla hyppe'a.


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#8 2020-06-27 05:20:54

 Curix

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Cemetery Gates
Zarejestrowany: 2016-02-18
Posty: 396
Punktów :   

Re: #4. Rusev vs. R-Truth

hyppe

Twój post zapowiadał się z początku na dużo, dużo lepszy, niż pisałeś wcześniej, jako Kofi. Mimo wszystko czytając go w pewnym momencie, traciłem płynność całego posta. Musisz spróbować pisać troszkę wygodniejszym językiem, moim zdaniem - troszkę inaczej budować zdania ze względu na ciągłość. Gimmick został ukazany, ale ja chciałbym jeszcze więcej brutalności i zdecydowania od Ruseva. W końcu to taka bestia i brutal. Myślę, że musi się to czuć znacznie bardziej... Zbyt dużo koncentracji na rywalu, a nie na własnej postaci. Takie jest moje zdanie. Jednak mimo wszystko ta postać pasuje Ci dużo, dużo lepiej i prawdopodobnie z postu na post będzie widać jeszcze większe postępy.

Błędy główne doskonale wytknął mój poprzednik.

Ryse

Po pierwsze to ciężko w tych dwóch pierwszych częściach wyłapać konkretnie, że piszesz jako R-Truth. Niektóre zdania są takie mocno przeciągnięte i moim zdaniem nie pasują zupełnie do tej postaci. Dopiero tak pod koniec można skapnąć się, że to rzeczywiście on, ale z chyba wiadomych powodów. Gdyby wyrzucić poprzednie części tekstu, post wyglądałby znacznie lepiej.

Zabawne, bo znów muszę zgodzić się z moim poprzednikiem. Rozmawiałem nawet z pewną osobą o tym, jak bardzo podobało nam się wystąpienie na RR jako Dude Love. Myślę, że gdyby to typowo szło w tym kierunku, jak najbardziej mógłbyś czynić postępy. R-Truth w Twoim wydaniu jest chyba mocno ,,przekoloryzowany" i to wygląda tak... Niezbyt ciekawie. Momentami właśnie nawet odrzucająco.

Jakbym miał doradzić - Ryse proponuję zmianę postaci na kogoś pokroju Dude Love. Chodzą mi jednak po głowie wrestlerzy ze sceny niezależnej, jakbyś chciał się odezwać, mogę coś zaproponować, albo zupełnie zmienić styl pisania obecną postacią, bo główny problem wcale nie tyczy się Trutha.

Hyppe zaś powinien wziąć sobie moje uwagi do serca i z postu na post powinno być coraz lepiej.

W mojej opinii - 2:0 dla hyppe.

Offline

 

#9 2020-06-28 00:18:14

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: #4. Rusev vs. R-Truth

Sorki za zwłokę, ale usuwałem wiadomości prywatne xD Zajęło mi to w ch*j czasu, że tak brzydko to określę. Posty przeczytałem, pomimo że wszystko jest już przyklepane, że tak powiem.

hyppe - post wygląda przyzwoicie, na pewno lepiej niż Kofim, ale nadal nie jest to perfekcja. Nie podoba mi się to, że pojechałeś z Truthem jak ze szmacianą lalką, którą możesz rozstawiać po konice. Patrz na niuanse, bo "wstanie" to co innego jak "w stanie", pewnie spacji nie kliknąłeś, stąd błąd. Gimmickowo na pewno czuć Ruseva, ale to nie trudne przy takiej postaci. Pracuj, pracuj i pracuj. Czytaj posty czołówki forum i powinno być coraz lepiej. Najważniejsze to się nie zniechęcać i będzie miód.

Ryse - komediowy gimmick, jednak nie za bardzo to kupuję. Większość rzeczy traciło sens, adnotacja do tego, że Lana lubi czarnoskórych nie tyle co nie na miejscu, co jak Axron wspomniał, to taka sytuacja nie wydarzyła się w naszej federacji. Myślę, że jak będziesz miał wizję na swojego Trutha lepszą, to z pewnością będzie wyglądało to o niebo lepiej, bo przecież potrafisz pisać.

Ja również oddam swój głos na hyppe. Poproszę o końcowy booking, w którym to Truth ma inicjatywę (bo nieźle go szmaciłeś na początku) i Rusev kontruje finisher przeciwnika, po czym dokłada swoją akcję kończącą i wygrywa pojedynek.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#10 2020-06-28 14:53:17

hyppe

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2020-04-15
Posty: 65
Punktów :   

Re: #4. Rusev vs. R-Truth

Złe demony ponownie nawiedziły mój umysł. Czułem się okropnie stłamszony i ośmieszony tym, jak R-Truth poczynał sobie w kwadratowym pierścieniu. Wbity twarzą w matę wsłuchiwałem się w dźwięk trybun i rozmyślałem. Oszałamiające było to, jak wrestler pod wpływem widowni może się unosić ponad wyżyny swoich możliwości. Jeszcze za dawnych czasów mógłbym pozwolić sobie na porażkę, ale teraz już nie jestem tym samym słabym Rusev sprzed lat. Nie pozwolę aby moja kobieta była zawiedziona moimi porażkami. Nie pozwolę również na to, aby jakiś żałosny Amerykanin, plamił moje bułgarskie korzenie. Pod wpływem zmęczenia dałem unieść się w górę przez oponenta, który ciągnął mnie za włosy, niczym szmacianą lalkę. Stojąc na nogach, oberwałem kopniakiem prosto w brzuch. Nie mogąc złapać oddechu, lekko się pochyliłem, a rywal zawiesił mi się na szyi próbując wykonać What's Up. Cała moja żałosna przeszłość przeszła mi przed oczami, ale kiedy kątem oka zobaczyłem zmartwioną Lanę, doznałem natchnienia. Nie dając ściągnąć się na ziemię, trzymałem się twardo na nogach. Byłem twardy niczym skała, jaką zawsze planowałem być. R-Truth nie dowierzał, jak ktoś przemęczony trudami takiego pojedynku, mógł wciąż mu się sprzeciwiać. Rywal do tego momentu, nie był świadom jak twardy może być bułgarski charakter. Za chwilę jednak mógł się przekonać, inkasując Matchka Kick dosłownie znikąd, prosto w jego śmieszną twarzyczkę. Alkohol po tej batalii będzie przelewał się litrami, a moja kobieta w końcu będzie ze mnie dumna. Podziwiając jeszcze na chwilę zszokowaną widownię, przystąpiłem do przypięcia przeciwnika. Kiedy arbiter odliczył do trzech, bez zbędnych ceregieli opuściłem ring.

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl