Ogłoszenie




#1 2020-06-17 17:10:58

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

~Segment otwierający: Stone Cold Steve Austin ~

~Segment otwierający:
Stone Cold Steve Austin


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#2 2020-06-17 17:57:54

Uniwersalny Admin

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 33
Punktów :   

Re: ~Segment otwierający: Stone Cold Steve Austin ~




                   
Michael Cole: Witamy wszystkich państwa przed telewizorami oraz publiczność w słonecznej Kalifornii. Ja jestem Michael Cole, ze mną jest piękna Renee Young oraz Corey Graves. Pora rozpocząć pierwszą niebieską galę.

Renee Young: Pięknie mnie przedstawiłeś Michaelu, rozpoczął się właśnie najgorętszy okres w życiu każdego zagorzałego fana wrestlingu.

Corey Graves: Dokładnie został już tylko jeden przystanek przed największą galą zapasów na świecie, mowa tu oczywiście o Wrestlemanii! Trudne wyzwanie rzucone zostało aktualnym mistrzom, ponieważ udział w Elimination Chamber już niejednemu zniszczył marzenie o wystąpieniu na największej z gal.



Rozmowę komentatorów przerwał dźwięk tłuczonego szkła, po chwili na całej arenie rozniósł się warkot motocykla. Wszyscy zebrani fani żywiołowo zareagowali na pojawiającego się czterokołowca. Tego pana nie trzeba było przedstawiać, zawsze gdy się pojawiał coś się działo. Elektryzujące wejście powodowało uśmiech na twarzach starszych fanów. Stone Cold Steve Austin! Legendarny zawodnik ery attitude pojawił się w Kalifornii i wydawało się że to on będzie tym głośnym ogłoszeniem, które miało się tego wieczoru ukazać. Robiąc rundkę wokół ringu, Austin zaznaczył swoją obecność. Zdejmując z bagażnika czteropak markowego piwa, zabrał ze sobą skórzany worek. Tajemniczy przedmiot zarysowywał swoje kształy w torbie, a pozbawiona jakichkolwiek emocji kamienna twarz Stone Colda, w żaden sposób nie naprowadzała na jakiś trop. Wchodząc do pierścienia uśmiechnięty zawodnik, poprosił o mikrofon i głośno się przywitał z publicznością. Otworzywszy puszkę z piwem Hall of Famer złapał głębokiego łyka, po czym rozpoczął wypowiedź:



- Jeśli chcecie się dowiedzieć co mam wam do przekazania dajcie mi - Hell Yeah! Wrzasnął do mikrofonu rozjuszając publiczność Stone Cold. Publiczność bezapelacyjnie wykonała rozkaz swojego mówcy, po czym oczekiwała na to co miał przekazać im Steve Austin. Zawodnik zadowolony z osiągniętego celu, postanowił się z nimi pobawić zadając im różne pytania, na które jednogłośnie odpowiadali - What!? W końcu skierował swój wzrok ku wcześniej wspomnianym przedmiotom.

- Chcecie wiedzieć co znajduje się w tej torbie? Nie czekał nawet chwili, a publika nagrodziła go głośnym aplauzem. Dumny z osiągniętego celu zawodnik, zaczął otwierać torbę, wyjął pas. Przypominał mistrzostwo WWE, lecz różnił się tylko kolorem skóry. Ów tytuł zdobił się niebieskim odcieniem skóry. Stone Cold słysząc że publiczność głośno skanduje słowo - What!? Zaczął tłumaczył o co chodzi i po co jest ten nowy pas.



Przedstawiam wam mistrzostwo Universal! Jest to szansa dla gości niemogących się do tej pory przebić. Dziś wprowadzony został drugi najważniejszy tytuł w organizacji. A mistrzem zostanie osoba, która wyjdzie zwycięsko z…….ELIMINATION CHAMBER MATCHU!!! Uczestników starcia poznacie już w najbliższych DNIACH! Tytuł Universal we własnej osobie wręczę zwycięzcy. Jeśli komuś coś nie pasuje to chętnie skopie mu dupe. And that's the bottom line cause Stone Cold said SO!!! Publiczność oszalała, komentarzy zamilkli, ponieważ na ich oczach tworzyła się właśnie historia. Stone Cold zostawiając tytuł na środku ringu, samemu wskoczył na narożnik gdzie częstował się przyniesionym przez siebie piwem...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Коломбо