Ogłoszenie




#1 2019-02-26 19:43:56

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

#4. Singles Match: Finn Balor vs. Tomasso Ciampa

#4. Singles Match:
Finn Balor vs. Tomasso Ciampa 
Sędziowie pomocniczy: Stif & Nole
Sędzia główny: Spajk

Offline

 

#2 2019-02-27 15:37:50

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: #4. Singles Match: Finn Balor vs. Tomasso Ciampa

Jes

(tu ma być segment więc Spajk olej sędziowanie )

Sędzia już w ringu, konferansjerka ogłosiła wszystkim zebranym na arenie iż kolejnym starciem będzie walka Finna Balora z Stone Cold Heart - Tommaso Ciampa.

Spiker: Panie i panowie rozpoczynamy klasyczne starcie, wychodzący do ringu....FINN BAAAAAALOR!!!!

Zaczęła grać muzyka wejściowa zapaśnika z Irlandii, jednak mimo różnorakich próśb publiczności nikt się nie pojawiał. Sędzia ponownie rozkazał zapowiedzieć tego zawodnika, ponownie po chwili leciała muzyka wejściowa i znów nikt się nie pojawił. Arbiter nie wiedząc co się dzieje, powiedział uroczej konferansjerce by ta zapowiedziała drugiego uczestnika tego spotkania.

Spiker: Powitajmy więc drugiego zawodnika, który bierze udział w tym pojedynku. Panie i panowie "BlackHeart" Tommaso Ciaaaaaaaaampa!

Ku zdziwieniu każdej osoby zebranej na arenie, zaczął grać zupełnie nowy i nieznany theme song.

*No One Will Survive*



Wszyscy momentalnie skupili się na rampie, złote napisy przepięknie wpasowywały się w bordową oprawę sceniczną. Aż w końcu doszło do czegoś, co każdy chciał zobaczyć. Na arenie pojawił się Tommaso, ciągnący za sobą "zwłoki" Finna Balora! Niewidziany od czasu sromotnej porażki z Johnnym Gargano, ponownie pojawia się chcąc zamaskować swoje błędy. Ostatnia przypadkowa ofiara stała się jego obsesją, a całkowicie przypadkowe starcie przerodziło się w rywalizację na tle osobistym. Czyżby tym razem miało być podobnie? To co siedzi w głowie Ciampy wie tylko on. Porzucając obitego Balora przed ringiem, brodacz samotnie udał się do środka pierścienia i prosząc o mikrofon zaczął swój monolog:

Tommaso Ciampa: Obiecywałem sobie że po powrocie będę najbardziej drapieżnym skurwysynem, który kiedykolwiek pływał w tym biznesie. Porażka z Gargano była tylko dodatkowym bodźcem, który pragnę wykorzystać w swojej dalszej karierze. Brawo Johnny! Brawo! W końcu pokazałeś że plemnik z jakiego powstałeś był coś tam warty i nawet jest cień szansy że twoje dzieci również będą z Ciebie dumne! Przy okazji. Pozdrów żonę. Mam nadzieje że uda Ci się zdetronizować Dreama, chociaż nieważne czy posiądziesz to trofeum czy nie, pamiętaj że jeszcze ze sobą nie skończyliśmy. Widzisz Johnny tego tutaj o to człowieka, który pragnie się nazywać "królem demonów"? Leży teraz przed ringiem, niczym skarcony pies. Wygląda znajomo Johnny? Pewnie że tak! Przez ostanie miesiące też tak wyglądałeś. W porównaniu do... właśnie.. ty gościu jak ty się w ogóle nazywasz pajacu?

Publiczność zaczęła momentalnie krzyczeń imię dzisiejszego przeciwnika, a Ciampa widząc tą euforię tylko się uśmiechał.

Tommaso Ciampa: A więc Finn, czy ty myślałeś że od tak wrócisz sobie do federacji, którą od samego początku budowałem i staniesz twarzą w twarz z majestatem? To ja ustalam z kim będę walczył, nie Shane, przekonał się o tym Gargano, Sandow i reszta kociej bandy plastikowych mistrzów. Dziś pokazałem Ci dokładnie gdzie jest twoje miejsce. Zapytaj kogo chcesz. Zapytaj Johnnnnneeeegoooo. To ja ustalam zasady...

Po tych słowach Ciampa rzucił mikrofon na ziemie i wyszedł z ringu, mijając podnoszącego się Balora postanowił jeszcze trochę go poobijać. Zaczynając od lekkich kopnięć na pobudzenie przeciwnika, kończąc na sromotnym High Knee. Pojawili się i sędziowie, którzy chcieli odgonić psychopatycznego zawodnika, aż w końcu całą hegemonie przerwał pewny theme song...


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#3 2019-03-07 15:30:36

Remik

https://i.imgur.com/BajV2HR.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 1588
Punktów :   

Re: #4. Singles Match: Finn Balor vs. Tomasso Ciampa

HERE COMES THE MONEYYYYY!
HERE COMES THE MONEY! MONEY, MONEY, MONEY
MONEY, MONEY, MONEY, MONEY, MONEY, MONEY!


https://gmsrp.cachefly.net/images/18/07/20/c15eb51c67de2a685889793a784e6b05/960.jpg

Na rampie pojawił się Shane O'Mac z mikrofonem w ręku, który wszedł w swoim stylu z charakterystycznym dla siebie uśmiechem na twarzy. Mimo tego, że walka ostatecznie nie doszła do skutku jest lekko rozbawiony tym właśnie powiedział Ciampa. Blackheart utkwił swój wzrok w postaci Shane'a i bezczelnie się śmiał, zadowolony, że to on dyktuje warunki. Ale czy na pewno?



Shane McMahon: Hooooooold on, boy! Widzę, że jesteś z siebie bardzo zadowolony, nieprawdaż? *boo!* Wydaje Ci się, że jesteś panem sytuacji, to Ty rozdajesz karty, Ty ustalasz zasady i decydujesz nie tylko o sobie, ale i wszystkich innych w tym biznesie... mam rację? Wielki Tomasso Ciampa znowu wygrał! *boo!* Przechytrzył wszystkich, postawił na swoim i ponownie będzie mógł robić wszystko co mu się tylko spodoba... otóż nic bardziej mylnego! *na arenie zapadła cisza, a uśmiech zniknął z twarzy Blackhearta* Niczego nie wygrałeś, a poniosłeś porażkę, tak samo jak na Hell in Cell. To koniec Tomasso, Johnny już nie wróci, pokonał Cię czysto i ruszył do przodu zostawiając niepotrzebny balast za sobą. Rozumiem, że Finn to trudny przeciwnik i mogłeś obawiać się kolejnej porażki, ale to jest biznes kolego, a biznes wymaga robienia rzeczy, które są dla niego najlepsze. A ta walka zdecydowanie taka była. Tylko spójrz na nich wszystkich. Chcecie zobaczyć walkę Finn Balor vs Tomasso Ciampa? *cheer* Sam widzisz, że nie mam wyjścia. Chcesz tego czy nie, zmierzysz się z Finnem Balorem! *cheer* Jednak ten pojedynek nie odbędzie się dzisiaj... a dopiero 11 listopada, na Survivor Seires i będzie to walka drużynowa 3 vs 3! *mega cheer* Możesz już zacząć zbierać drużynę, powodzenia. A i jeszcze jedno. Twoje protesty, tłumaczenia i żale w niczym Ci nie pomogą. Ta decyzja jest ostateczna i nieodwracalna. Jeżeli myślałeś, że jesteś większy niż WWE... to grubo się pomyliłeś.

Całkowicie zszokowany Ciampa złapał się za głowę i przez chwilę wykrzykiwał coś w stronę zaplecza, na którym zniknął już Shane. Blackheart nie był w stanie opanować emocji, był wściekły i postanowił rozładować swoje emocje na dzisiejszej ofierze. Ledwo przytomny Balor najpierw zainkasował kolejną serię kopnięć, po czym Tomasso zdecydował się go podnieść i wrzucić w barykady oddzielające ring od fanów, po czym powtórzył akcję, a następnie wrzucił "truchło" na stalowe schodki! Irlandczyk oparł plecy głowę o stal, znajdował się w pozycji siedzącej... znajdował się w idealnym miejscu, aby przyjąć kolejny cios kończący, tym razem w dużo bardziej agresywnej wersji! Publika była zrozpaczona, wszystko wskazywało na to, że to koniec Króla Demonów...



Seth Freakin' Rollins! Nie kto inny jak Seth Freakin' Rollins! Zawodnik wbiegł na arenę na pełnej prędkości i wśród ogromnej owacji ze strony fanów z marszu powstrzymał Blackhearta. Najpierw poczęstował go soczystym Jumping Clothesline'em, a następnie dołożył potężny Superkick, po którym Ciampa uoadł na kolana. "Burn it down!" - wykrzyczało WWE Universe, a Rollins wykorzystał sytuację, aby uspokoić agresora na dłuższą metę - Blackout zostało zaaplikowane! WWE Universe dosłownie oszalało z zachwytu, a sam Crossfit Jesus pomógł wstać Balorowi i zarzucając jego rękę na swoją szyję pomógł zejść na Backstage, gdzie Finn otrzymał stosowną pomoc medyczną.


http://bankfotek.pl/image/1980093
Achievements:
2x WWE Champion (1x as Batista, 1x as The Undertaker)
2x Tag Team Champion (1x as Kane /w. Maricha; 1x as Adam Cole /w. Jakub ;x & LUqi)
1x WWE Intercontinental Champion (as The Miz) [57 dni]
#1 contender for WWE Championship (as Finn Balor)

https://i.imgur.com/0m7Ht2f.png


https://orig00.deviantart.net/94f1/f/2016/222/f/4/nwu_good_referee_v1_by_nwu5years-daddjmv.png


https://orig00.deviantart.net/e913/f/2016/222/d/0/nwu_good_referee_v2_by_nwu5years-daddjrf.png

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Zakopane Oтeли Руст