Ogłoszenie




#1 2018-12-08 19:12:41

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

~Segment na zapleczu: Tommaso Ciampa /w. Johnny Gargano ~

~Segment na zapleczu: Tommaso Ciampa /w. Johnny Gargano ~


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#2 2018-12-12 22:21:02

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: ~Segment na zapleczu: Tommaso Ciampa /w. Johnny Gargano ~

Przerwy pomiędzy walkami tradycyjnie opierały się na przygotowaniach poszczególnych zawodników do nadchodzących wydarzeń jak walki, czy ustalonych przez menadżera segmentami. Całkowicie odciętym od tej pięknej rzeczywistości był Tommaso Ciampa, skurwiel wrócił i ze swoimi buciarami rozpycha się wszędzie gdzie mu się podoba. Czemu tak? Czemu jeden zawodnik może być ponad prawem? Większość widząc zachowanie zarówno w walach jak i na zapleczu zadawało sobie to pytanie. Odpowiedź była zawrotnie prosta. Ciampa od początku kreował się jako samotnika, arogancka postawa pomagała mu w osiągnięciu celu, zdobył wszystko, pieniądze, sławę, wygląd i co? Jedna kontuzja skreśliła całe wystrugane przez niego plany. NIE WAŻNE JAK JESTEŚ DOBRY, ZDROWIE ZAWSZE Z TOBĄ WYGRA! Tak było teraz. Władza przeminęła, sława i pieniądze zostały i co z tego? Skoro jedno i drugie znów się przelewało się przez palce, nie wiedząc nawet kiedy. Tommaso wspinając się po marzenia chciał zbudować swoją legendę, wspomagając się pięści ami, wszędzie gdzie tylko to było możliwe. Ciampa mając zupełną kontrole nad sobą, stwarzał jednak pozory normalnego jednak gdy wchodził do ringu zamieniał się bestię. Uwielbiał gdy świeża jucha spływa po ustach jego przeciwników, każdy bał się go, ale czy chciał by to tak wyglądało? W praktyce był zapaśnikiem globalnego formatu, ale po za pracą był człowiekiem, szukał przyjaciół, chciałby Johnny zrozumiał że on wybrał go na tego, który go zrozumie. Johnny "FREAKiNG" Gargano gdzie jesteś? Najlepsze w tym było to niżeli jedna już z komentatorek Renee Young podbiegła do byłego komendanta #RAW Ciampy i przytykając mu mikrofon do ust odczekiwała odpowiedzi na swoje pytanie...

Renee Young: Proszę państwa, pierwszy raz udało mi się złowić taką gwiazdę. Przed wami "The Blackheart" Toooommmassooo Ciaaaaampaa. Tomku jedno pytanie, czemu?

Po dłuższej chwili milczenia, Ciampa odpowiedział...

Tommaso Ciampa: Renee kocha ma blondynko, znałaś kiedyś człowieka, może głęboko wierzyłaś że dosięgnie tego tego o czym marzy i w co gra. Byłem tym człowiekiem, w którego wierzyłaś... mając władzę i pieniądze torowałem sobie drogę po najlepsze. I zobacz. Teraz to nie jest nic warte, pastor wygrał test i on został ochrzczony najlepszym. Wówczas został tym mistrzem! Teraz jego legenda minęła, a moja nadal jest żywa i chce swego momentu.  Johnny jest tyko przypadkową ofiarą. Zrozum to Garganoooo, jesteś tylko przykładeeee....

Tommaso nie zdążył dokończyć ponieważ poczuł na plecach, oddech kogoś obcegoo....


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#3 2018-12-15 23:12:48

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: ~Segment na zapleczu: Tommaso Ciampa /w. Johnny Gargano ~

Tommaso Ciampa i piękna Renee Young mieli nieprzyjemność ze sobą rozmawiać, a wszystko to pod obecność jedynego na świecie przewodnika, za którym podążają tłumy młodych, wiernych i lojalnych osobowości. Gargano nie zamierzał wysłuchiwać obelg na swój temat, on nawet nie miał ochoty słyszeć głosu tej kanalii, dlatego nie zwlekał ani sekundy. Gdy tylko z ust jego wroga wypłynęło jego imię, to postanowił złożyć mu bardzo nie miłą wizytę. Johnny pojawił się w mgnieniu oka w ich towarzystwie, a oczy Renee Young mało co nie wypadły. Wiedziała, że atmosfera zrobiła się bardzo gorąca, dlatego zrobiła dwa kroki w bok, aby nie narazić się na cokolwiek ze strony obu zapaśników. W każdej chwili mogło dojść do bójki, w której najprawdopodobniej nie chciałaby brać udziału.

Johnny Gargano: PRZYKŁADEM CZEGO? CIĘŻKIEJ PRACY?! Ciampa, co Ty chcesz wszystkim udowodnić? Że jesteś wart uwagi wszystkich osób, które obracają się w tym biznesie? Miałeś swoją szansę, i jej nie wykorzystałeś, a teraz starasz się wspinać po moich plecach na sam szczyt, bo wiesz, że jestem jego bliski. Pamiętaj... władzę miałeś, ale to czas przeszły. Teraz jedynie możesz głośno szczekać i starać się mnie gryźć amstafie, ale nie zapominaj, że Twój czas przeminął. Jestem na fali, oni chcą widzieć mnie na samym szczycie łańcucha pokarmowego, oni chcą żebym to ja chodził po zapleczu z tytułem mistrzowskim. Dostaniesz taki łomot, że wszystkie Twoje kości będą łamały się na pół... przykładzie atencji. Szukasz jej i mi nie wmówisz, że nie!

Johnny Gargano zacisnął zęby i złowieszczo spojrzał prosto w oczy Ciampy, który również nie próżnował. Nie odwrócił wzroku, a wpatrywał się wprost w źrenice Gargano. Renee chciała ostudzić zapał obydwu zapaśników, ale Ciampa podniósł rękę, oznajmiając tym samym, aby się uciszyła.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#4 2018-12-18 02:42:37

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: ~Segment na zapleczu: Tommaso Ciampa /w. Johnny Gargano ~

Tommaso zawsze w zanadrzu miał plan "b", nieważne czy przyszło mu mierzyć się w zwarciu fizycznym, czy sytuacja przydarzyła się spontanicznie. Ten człowiek zawsze miał asa w rękawie, mówiąc zawsze śmiem twierdzić iż czasami potrafił wykorzystać milisekundę nieuwagi swego przedmówcy by kierować inicjatywę zgodnie ze swoją wizją. Cóż, jak nazwać uczucie, gdy osoba którą uważasz za niegodną spojrzeć na swój majestat, ma czelność odpowiedzieć na twoje zaczepki broniąc przy tym swojego zdania? Wściekłość? Strach? Adrenalina? Czy może podniecenie? W końcu ktoś stanął twarzą w twarz ze swoim własnym "ja" i zauważył iż nie jest godny być obrażanym i poniżanym. Ciampa widząc agresywną postawę Gargano, delikatnie uśmiechnął się, gdyż poczuł znów to samo uczucie, gdy Triple H wskrzesił z popiołu organizację. To samo uczucie, które towarzyszyło mu budując swoją legendę, budując swoje wojsko w postaci dyrekcji, wszystko pod dzielnym okiem opaczności. Władza, pieniądze, żądza zwycięstwa. Teraz po burzliwej przygodzie z kontuzjami, to uczucie ponownie w Blackheartcie odżyło! Czyżby Gargano był brakującym ogniwem? Czy to właśnie ta ignorowana postać, ten pionek, jest tym który będzie w stanie stać się fundamentem triumfalnego posagu Ciampy?   Patrząc na swego przeciwnika, Tommaso Ciampa zamknął oczy, starając się w głowie poukładać wypowiedź.

- Jesteś tylko pionkiem Johnny, pionkiem w grze wielkich ludzi! Kogoś kim nigdy nie będziesz. Zostałeś przyjęty do organizacji by spełnić swoje zadanie i powinieneś być dumnym iż jesteś fundamentem mego łuku triumfalnego. Pomyśl sobie, twoje marne życie, durna kariera, śmieszna żona. Jesteś przegranym! Johnny Wrestling to projekt z góry sprzedany. Żyjesz tylko po to by przegrywać, żyjesz by być fundamentem! Dziwisz się że nie wytłumaczyłem się z mego aktu ataku na Ciebie? A kim ty jesteś? Odpowiem Ci! Jesteś nikim! Jesteś nolem profesjonalnego wrestlingu. Mam nadzieje że nigdy nie będziesz miał dzieci, szkoda by musiały patrzeć na to co czeka ich ojca, lecz wówczas już od małego wiedziałby po co są stworzone. Tak jak ty Johnny Gargano, zostałeś stworzony by się poświęcić w imię wyższych racji. I co z tym zrobisz? NIC! Ponieważ ludzie tacy jak ty zawsze będą tylko i wyłącznie robakami...

Wypowiedz Ciampy została przerwana, przez Johnnego Gargano, samozwańcze czarne serce przekroczyło wszelkie granice. Teraz Johnny Wrestling trzymający dłoń na mikrofonie Ciampy miał swoje pięć minut, czy dobrze je wykorzysta? Wiedział już tylko on...


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#5 2018-12-21 19:40:49

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: ~Segment na zapleczu: Tommaso Ciampa /w. Johnny Gargano ~

Konwersacja Ciampy i Gargano nabrała barwnego tempa, które utrzymywało się od początku aż do tej chwili. Wszystko oparte było na agresji słownej, krzykach i groźbach większych, jaki i mniejszych. Renee bardzo bała się tego, co może się wydarzyć, dlatego cofnęła się i opuściła ich towarzystwo, ponieważ panowie mieli ewidentnie sobie coś do wyjaśnienia przed galą, na której to również staną oko w oko, aby udowodnić swoje racje. Gargano wydał się bardzo nabuzowany, a Ciampa dolewał tylko oliwy do ognia i liczył na to, że ten płomień wznieci się najwyżej jak tylko potrafi, i spali wszystko co go otacza. Johnny najprawdopodobniej wyczuł intrygę Ciampy, dlatego wziął dwa głębokie wdechy i opanowanym głosem przystąpił do dewastacji swojego przeciwnika.

Johnny Gargano: Za kogo Ty się uważasz? Naprawdę myślisz, że jesteś kimś, kto może wydawać rozkazy i wyroki? Myślisz, że możesz nas oceniać? Nic nie wiesz o mnie, a tym bardziej mojej rodzinie. Pamiętaj, że nie szata zdobi człowieka i to właśnie udowodnię Ci w naszym pojedynku. To, co dla Ciebie wydaje się być oczywiste i cały Twój światopogląd runie jak domek z papieru... Stracisz swój sens bytu, a z tym stracisz również swoją wygórowaną pozycję. Spadniesz na sam dół... jak wtedy, gdy Pasto... Ajć, to chyba zbyt drażliwy temat, co Ciampa?

Kwintesencją wszystkiego był szeroki uśmiech Gargano, który niemalże wymalowany był od ucha do ucha. Johnny obrócił się na pięcie, a Ciampa zacisnął zęby i ze złości zrobił się czerwony jak burak. Widać było wyraźnie, że słowa Gargano były naprawdę bolesne. Tomasso stał jak wmurowany, ale tylko przez chwilę. Gargano chciał ruszyć do przodu, ale po chwili na jego barku wylądowała dłoń Ciampy, który wyhamował swojego przeciwnika.

Ciampa chciał ruchem ręki odwrócić Gargano, ale ten wyrwał się i intuicyjnie posłał swoją nogę w kierunku rywala, który zdezorientowany otrzymał kopnięcie w szczękę, po którym z impetem runął na stoliku z żywnością. (Super Kick) Stolik pod naporem ciała, połamał się, a na truchło Ciampy spadły różnego rodzaju owoce i inne pyszności. Johnny nie ukrywał swojego zadowolenia - uśmiechnął się, a następnie odszedł w swoim kierunku, zostawiając Ciampę. Obiektyw kamery zbliżył się do niego, ukazując jego twarz...



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alupang Beach Tower, UPGRADED units www.hotelstayfinder.com