Ogłoszenie




#1 2018-11-30 08:09:48

Ryse

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

Zarejestrowany: 2018-06-20
Posty: 277
Punktów :   

Wywiad na zapleczu: Triple H

Wywiad na zapleczu:
Triple H




Byli zawodnicy

Jeff Hardy
Streak:
11-1-8

Achievements
1x US Champion(22.07.2018- 16.09.2018)

As Willow:
2-0-1


Offline

 

#2 2018-12-18 01:51:38

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Wywiad na zapleczu: Triple H

Kamera przeniosła się na backstage. Tam w strefie wywiadów znajdowała się właśnie Renee Young. Obraz zbliżony na nią ukazał się wszystkim na arenie.

Renee Young: Z backstage'u wita ponownie Renne Young. Teraz moim gościem będzie nasz CEO - Triple H. Była to pana pierwsza poważna walka od powrotu, jak się Pan z tym czuję?
Triple H: : Skarbie, od mojego powrotu już dwukrotnie pokazałem Takerowi kto pociąga za sznurki w tej organizacji. Dzisiaj dowiedział się o tym Cody. W planach na przyszłość do eliminacji przeznaczeni są kolejni zawodnicy w których organizacja nie widzi szans na profit. Musimy zrobić to co najlepsze dla biznesu, dlatego w najbliższym czasie możecie spodziewać się kilku pogromów i zwolnień.
Renee Young: A co z zeszło tygodniową walką. Jej końcówka wyglądała groźnie.
Triple H: : Za coś takiego Undertaker zostanie ponownie ukarany. W biznesie nie ma miejsca na takie zagrania. Na szczęście mamy najlepszych lekarzy w kraju, więc jak widać jestem w formie lepszej niż kiedykolwiek. Zapewniam Cię, że na PPV gdy spotkamy się ponownie odeśle Takera tam skąd przyszedł i ponownie zajmę się najważniejszymi sprawami dla biznesu. Bo tylko biznes się liczy, wszystko co robię napędza go dalej. Eliminując słabe jednostki czynie go silniejszym. Wszyscy powinni za to dziękować. Dziękuje.

Po tych słowach Hunter opuścił strefę wywiadów i udał się w strone swojego gabinetu.

Ostatnio edytowany przez Spajk (2018-12-18 01:51:48)






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Ciężkowice