Ogłoszenie




#1 2018-11-19 18:39:16

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Segment w ringu: Triple H /w. The Undertaker

Segment w ringu:
Triple H /w. The Undertaker

Offline

 

#2 2018-11-23 15:44:59

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Segment w ringu: Triple H /w. The Undertaker



Po zakończeniu 3. walki na dzisiejszej gali arenę rozgrzał dobrze znany im theme. Już początkowe nutki wywołały obrzydzenie i ogromny heat, a wyjście na rampę Triple H w towarzystwie żony jeszcze mocniej podgrzało atmosferę. Para ubrana w swoje biznesowe stroje zmierzała w stronę ringu. Na ich twarzach nie było uśmiechów, w pełnym skupieniu szli do kwadratowego pierścienia. Obelgi i buczenie ze strony widzów było ich najmniejszym problemem. Gdy małżeństwo dotarło już do celu Hunter pomógł Stephanie wejść do środka po czym uczynił to samo. Chwilę później Steph odeszła do narożnika aby zrobić miejsce mężowi, który dostał już mikrofon i mógł przejść do sedna sprawy.

Triple H: Gdy kilka miesięcy temu złożyłem kilku zawodnikom ofertę dołączenia do mnie wiedziałem, że wybieram ludzi którzy z moją pomocą są w stanie stać się najlepszymi. Chciałem dać im wszystko by byli najlepsi. Jedyne co musieli robić to trzymać się mnie, a wszystkie ich marzenia by się spełniły. Od tamtego momentu patrzyłem jak rosną w szeregach federacji, zaczęli stawać się kimś. Tylko po to by w pewnym momencie zacząć ponownie spadać w dół. Z tygodnia na tydzień patrzyłem jak zawodzą. Dałem im cały świat, a oni napluli mi w twarz. Ciampa, Orton, Strowman - żaden z nich nie podołał, wszyscy załamali się gdy presja wzrosła. Tak gdy Undertaker tydzień temu ośmieszył ostatniego z nich wiedziałem, że nie będę dłużej patrzył jak rozpada się moje dzieło. Do tej pory każdego dnia zakładałem garnitur, wziąłem krawat by być Stwórcą. Dziś jednak, po wydarzeniach z początku gali wiem, że czas aby ponownie przybrać stój Niszczyciela. Wiem, że gdzieś tam jesteś Powtorze z Death Valley. Wiedz, że nie odpuszczę dopóki nie wyślę Cie tam skąd przyszedłeś. Atakując dziś mnie i moją rodzinę popełniłeś największy błąd w swoim życiu....

Na trybunach buczenie przeplatało się z okrzykami wzywającymi Umarlaka, nie doszło jednak do tego dzięki czemu Hunter mógł kontynuować.

Triple H: Nie mogę doczekać się momentu w którym przestaniesz się ukrywać i staniesz ze mną twarzą w twarz. Jeśli więc masz wystarczająco odwagi to mam dla Ciebie starcie. W Main Evencie dzisiejszej gali, Triple H kontra Undertaker. Nie możemy jednak pokazać się w normalnym starciu. Niech nasza walka będzie czymś specjalnym.......Jeśli rzeczywiście masz nadludzką siłę to walka na ślepo nie powinna sprawić Ci najmniejszych problemów.
Korzystając więc z możliwości - Panie i Panowie, na zakończenie dzisiejszej gali dojdzie do walki HHH kontra Undertaker w Blindfold matchu. Jeśli tylko będzie miał on jaja by stawić mi czoło......


I wtedy stało się niespodziewane....









Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#3 2018-11-23 20:59:55

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Segment w ringu: Triple H /w. The Undertaker

Szanowany dotychczas prezes federacji niezwłocznie próbował odrzucić od siebie wszelkie aspekty boskości Pana Ciemności. Jego zdaniem mężczyzna, który zniszczył w pojedynkę całe Authority jest tylko człowiekiem, a jego umiejętności da się wytłumaczyć w racjonalny sposób. Widać, że Paul Lavesque doszukuje się logiki w wojnie, która rozpoczęła się z dniem zstąpienia na ziemię Żniwiarza. Zwykli śmiertelnicy mają prawo nie rozumieć, że ich świat właśnie zasilił Demon nie cofający się przed niczym, aby dopełnić swego zadania. Jednym z nich jest sam Triple H, uznawany za jednego z najinteligentniejszych strategów. W dzisiejszych czasach wiara ludzi w coś co jest ponad nimi po prostu niemal nie istnieje. Słowa nie wystarczą, potrzeba czynów...

Tej nocy nastąpił wybuch prywatnej limuzyny Celebral Assasina. Takie prymitywne i ludzkie zdarzenia wciągnęło go prosto w łapska Umarlaka. Paul nieświadomie wpadł w szpony Potwora, który w tym momencie próbuje zdobyć nad nim kontrolę. Z wszelkich przemyśleń i dywagacji grzeszników wyrwała ciemność. Jedynie dwie marne strugi światła padały na coraz bardziej zdezorientowane twarze dwójki władczych tego świata. Gawiedź podziwiająca dzisiejszy rytuał wzywała Demona po imieniu. Stało się według ich słowa. Dzwony zaczęły wybijać znajomy dla Triple H'a budzący grozę rytm.




Kiedy takty ucichły wokół ringu pojawiła się para wodna, a ring oświetliło ciemno-niebieskie światło. Triple H miał wciąż mikrofon w dłoni, czas leciał nieubłaganie, a Żniwiarz wciąż się nie odzywał. Cierpliwość śmiertelnika poniosła klęskę.

Triple H: Myślisz, że przestraszę się przebierańca?! Rzuciłem ci wyzwanie, a ty milczysz! Twoja misja jest nic niewarta jeśli nie potrafisz...

Grabarz zdecydował się zabrać głos kiedy Paul zaczął wypowiadać się na zdecydowanie niebezpieczne dla niego tematy. Mówił powoli i wyraźnie. Publiczność zareagowała na słowa Potwora z Death Valley bardzo żywiołowo.

The Undertaker: Te słowa są jak liście rzucone na wiatr. Jeśli uważasz, że będę podporządkowywał się woli tak marnej istoty jak ty to żyjesz w błędzie. Wiedz, że przyszedłem po ciebie, a strach, który ogarnia twoje wnętrze jest dla mnie ukojeniem - on mnie umacnia. Możesz myśleć, iż jestem człowiekiem zupełnie takim jak ty, ale wówczas coraz bardziej będziesz zataczał się we własnych złudzeniach.

Triple H: Wyjdź i mów to wszystko stojąc ze mną twarzą w twarz!

The Undertaker: Boisz się mnie Triple H'u. Straszne jest to co niewidoczne dla oka, ale jeszcze straszniejsze może wydać się kiedy stanie tuż przed tobą. Uważaj więc na to co wypowiadasz. Twój czas na ziemi jest już policzony. Przemijalność jest wliczona w cenę daru życia, a chwile mijają dla ciebie coraz szybciej. Rozkoszuj się momentami, które zostały ci dane albowiem z każdą sekundą zbliżasz się do tej ostatniej z nich. Wyrok śmierci w twoim przypadku jest tylko przedłużeniem cierpienia. Spoczniesz obok moich braci, którzy będą śmiać się podczas twojego płaczu, będą tańczyć przy ogniu kiedy ty będziesz próbował łapać ostatnie hausty powietrza, które będzie parzyło cię w gardło. Staniesz się prochem w procesie, który będzie toczył się aż do końca świata. Sam sobie wybiłeś pieczęć, którą naznaczyłeś swoją duszę wyzywając mnie do walki. Ziemia zamieni się w więzienie, a złoto stanie się twoim krzyżem...

W momencie gdy Umarły zakończył ostatnie zdanie nagle na początku rampy pojawił się krzyż Undertakera, który płonął żywym ogniem. Triple H wraz z małżonką wpatrywali się w ów symbol z twarzami przepełnionymi obawą. Pan Ciemności podpisał się pod słowami w najbardziej dobitny sposób. Ich dusze spali ogień, ale nie będą mogli się od niego uwolnić.

https://i.ytimg.com/vi/eaRA0Y7I__0/hqdefault.jpg



REST... IN.... PEACE.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kwidzyn