Ogłoszenie




#1 2018-10-26 19:45:58

Ryse

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

Zarejestrowany: 2018-06-20
Posty: 277
Punktów :   

#1. Singles Match: Christopher Daniels vs. Christian

#1. Singles Match:
Christopher Daniels vs. Christian
Sędziowie: Marceli & Ryse
Sędzia główny: Axron




Byli zawodnicy

Jeff Hardy
Streak:
11-1-8

Achievements
1x US Champion(22.07.2018- 16.09.2018)

As Willow:
2-0-1


Offline

 

#2 2018-10-27 16:03:34

 Curix

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Cemetery Gates
Zarejestrowany: 2016-02-18
Posty: 396
Punktów :   

Re: #1. Singles Match: Christopher Daniels vs. Christian

Ostatnio edytowany przez Curix (2018-10-30 12:18:44)

Offline

 

#3 2018-10-27 17:14:23

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #1. Singles Match: Christopher Daniels vs. Christian

Wchodze






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#4 2018-10-28 13:57:45

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: #1. Singles Match: Christopher Daniels vs. Christian

GONG Poczatek walki max 380 słów


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#5 2018-10-30 12:44:33

 Curix

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Cemetery Gates
Zarejestrowany: 2016-02-18
Posty: 396
Punktów :   

Re: #1. Singles Match: Christopher Daniels vs. Christian

Wszystkie drogi prowadzą do... walki o pas mistrzowski. Trzeba jeszcze po drodze pokonać kilku frajerów, ale dlaczego ma być to dla mnie przeszkodą? Ostatnio szedłem jak burza, chociaż to mało powiedziane! Zrobiłem z wszystkimi porządki jak potężny huragan, który sieje spustoszenie w całej Ameryce! Teraz przede mną było kolejne zadanie do wykonania - musiałem pokonać Christian'a. Kapitan Charyzma stał już dumnie i bardzo pewnie w ringu, obserwując mnie ze spokojem. Publika zagrzewała go bardzo żywo do walki, a ten pozdrawiał ich z uśmiechem na twarzy. Na mnie zaś buczeli, a ja reagowałem podobnie jak mój rywal, unosząc jeszcze sprawnie brwi ku górze. Nastał czas walki! Oboje rzuciliśmy się na siebie mniej więcej w tym samym czasie, przepychając się dość energicznie. Przez krótki czas walczyliśmy o to, kto zdobędzie wygraną pozycję. Szybko okazałem się zwycięski. Umieściłem swojego przeciwnika w narożniku, zadając mu pierwsze obrażenia za pomocą kolana - High knee (to a cornered opponent). Po wszystkim wzniosłem tylko rękę ku górze, a następnie chwyciłem za dłoń mojego rywala, wypychając go sprawnie z miejsca, w którym się znajdował. Wtedy puściłem do na chwilę i zupełnie niespodziewanie powaliłem za pomocą nóg na matę - Dropkick. Publiczność była wręcz oburzona. Zachowywali się jakbym znęcał się nad jakimś ważnym politykiem i czerpał z tego radość, a przecież... To zwykły zawodnik - wielki Kapitan Charyzma, czy jak mu tam było? Czego można się po nim spodziewać? Przede wszystkim tego, że zawiedzie swoich fanów - zwyczajnie da przysłowiowej dupy. Chwila przerwy na uśmiech do kamery i wracamy do pracy! Trzeba się jeszcze trochę pobawić z naszym Kapitanem! Niespodziewanie zapiąłem dźwignię - Crossface! Bardzo niewygodne trzymanie, a do tego przeciwnik znajduje się przecież mniej więcej na środku ringu. Wyciągnął jednak po chwili dłoń, skierowaną w stronę lin i rozpoczął próby doczołgania się do nich. Czerwony Christian starał się jak mógł, a ja co chwilę próbowałem sprawić, że uścisk będzie jeszcze mocniejszy, odciągając go w tył - ten jednak nie zamierzał odpuszczać.

- Widzę, że jesteś bardzo twardy, bohaterze! Wystarczyło zadać Ci kilka ciosów na początku, teraz zapiąć dźwignię i wygląda na to, że już niedługo będziesz klepał. Czy właśnie za to ci wszyscy ludzie Cię lubią? Za to, że jesteś takim tchórzem, który nie ma w sobie za grosz charakteru i woli walki? Twój czas już za chwilę dobiegnie końca... Sukces jest blisko, tylko pomóż mi w nim.

Offline

 

#6 2018-10-30 21:08:50

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #1. Singles Match: Christopher Daniels vs. Christian

Ostatnie wydarzenia wyraźnie zostawiły swój ślad na mojej ogólnej postawie. Nie ucierpiała ona jedynie pod względem fizycznym, czułem się jak kłębek nerwów. Niestabilność psychiczna i upadająca masa mięśniowa zrobiła ze mnie chuchro. Być może jest to powód przez który z Main Eventu gali trafiłem do openera, nic nie znaczącego zapychacza gali  podczas którego każdy marzy by już się skończył a na scenę weszły już prawdziwe gwiazdy. Tym właśnie się stałem, nic nie wartym słabiakiem.

A wszystko już wyglądało tak pięknie, byłem mistrzem i miałem przed sobą świetlaną przyszłość. Jeden błąd ściągnął mnie na dno. Muszę się teraz mocno męczyć żeby się stąd wygrzebać. Pierwszym celem będzie wygrana w tym starciu. Potem małymi kroczkami zaczne odbudowywać swoją pozycję - jestem w stanie to zrobić i będę do tego dążył. Potrzebuje tylko czasu.

Ten z kolei powoli się kończył bowiem właśnie sędzia nakazał rozpoczęcie walki. Moje wszystkie schematy widocznie przestały działać, musiałem więc jakoś zaskoczyć przeciwnika, pokazać coś czego nikt do tej pory nie widział. Tak oto od razu ruszyłem w stronę przeciwnika. Nie liczyłem, że wszystko będzie się udawać, lecz nie przewidziałem także, że już teraz mój plan się spali. Daniels odskoczył w bok przez co poleciałem w stronę lin, po odbiciu się od nich musiałem przeskoczyć nad podcinającym mnie rywalem. Gdy po raz kolejny wracałem odbity od lin schyliłem się nad ręką Christophera i łapiąc się jego brzucha owinąłem za plecami co z kolei pozwoliło mi na przejście do wykonania Edge-O-Matic.

Dobry początek, teraz tylko to utrzymać. Podniosłem przeciwnika i aby podszykować go pod kolejne akcje zadałem pare uderzeń w twarz na kopnięciu w brzuch kończąc. Gdy miałem przed sobą schylonego rywala postanowiłem na zadanie mu Snap Suplexa. Daniels umiejętnie zablokował moją nogę po czym sam zadał mi uderzenie w brzuch i po chwili to on miał mnie w clutchu pod jego Snap Suplex. To także sie nie udało gdyż ja także zablokowałem nogę i powtórzyłem resztę ruchów przeciwnika by odzyskać inicjatywę. Odepchnąłem go pchnięciem w brzuch po czym zadałem Back Heel Kick. Mając rywala na macie mogłem zrobić wszystko, a pomyslów wcale mi nie brakowało.






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#7 2018-10-31 09:08:02

Ryse

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

Zarejestrowany: 2018-06-20
Posty: 277
Punktów :   

Re: #1. Singles Match: Christopher Daniels vs. Christian

Czas na moje pierwsze i mam nadzieję, że nie ostatnie sędziowanie na nwu

Zacznę od Curixa. Wielka szkoda, że nie dzielisz tekstu na akapity, utrudnia mi to płynniejsze czytanie i przechodzenie między etapami walki. Czytając Twój gimmick widzę, że Daniels ma być zadufany w sobie, ok. Aczkolwiek używanie zwrotu takiego jak frajerów uważam za prymitywne i użyłbym tu innego słowa, chociażby głupców/nieudaczników. W mojej ocenie brzmiałoby to po prostu lepiej. Interakcja z publicznością została pokazana we właściwy sposób, otrzymaliśmy typową konfrontację dobrego ze złym. Przejdę do opisu walki. Nakręcony ostatnimi sukcesami Chris zaczyna dominować, wkradała Ci się literówka ,,Wtedy puściłem do na chwilę" Poza tym jest to mocno jednostronne, a należy pamiętać o tym, że Christian był tutaj mistrzem, przez jeden dzień ale był. Przejdę do końcówki, której do końca nie rozumiem chyba ciąłeś posta, bo nie wiem czy mówisz to do Christiana, czy co tam robisz. Brakuje mi wstępu do tej wypowiedzi.

Spajk: Znacznie czytelniejszy post za co od razu leci mały plusik. Zacznę od błędów "Potem małymi kroczkami zaczne" , "kolejne akcje zadałem pare", oraz " a pomyslów wcale mi nie brakowało. " Dobrze zaznaczyłeś to, że ostatnio się nie układało i potrzebowałeś czegoś innego niż zwykle aby zaskoczyć przeciwnika. ,,lecz nie przewidziałem także" wydaje mi się, że słowo ,,lecz: było w tym momencie zbędne i pozbawiło zdanie płynności. ,,Gdy po raz kolejny wracałem odbity od lin" Było to użycie słowa lin po raz drugi w krótkim odstępie czasu, myślę że mogłeś napisać coś w stylu Po kolejnym odbiciu etc. Opis walki jest bardziej szczegółowy, starcie pozwala na próbę akcji rywala, ale jednocześnie jest tam więcej chaosu. Wygląda to jak pisane na odwal się, a nie tego oczekiwałem po kimś kto był w Main Eventach.

Podsumowując: Oba posty były na podobnym poziomie, za Spajkiem przemawia czytelność, ale liczba błędów jakie według mnie się pojawiły nie pozwala na przyznanie mu punktu. Tak więc mój głos ląduje na koncie Curixa, głównie ze względu na tylko jeden zauważony przeze mnie błąd, a także za wykorzystanie trybun ,bo co do czytelności to mam wiele zastrzeżeń. Niemniej jednak gratuluję obu panom wyrównanej walki.

Curix 1 - 0 Spajk

Ostatnio edytowany przez Ryse (2018-10-31 09:10:04)




Byli zawodnicy

Jeff Hardy
Streak:
11-1-8

Achievements
1x US Champion(22.07.2018- 16.09.2018)

As Willow:
2-0-1


Offline

 

#8 2018-10-31 17:28:03

 Marceli

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 1458
Punktów :   66 

Re: #1. Singles Match: Christopher Daniels vs. Christian

Czas na moje być może ostatnie sędziowanie na nWU.

Spajk - nie znoszę zaburzania proporcji między walką a tym co poza nią. Rozumiem nakreślenie emocji, historii itp. Ale nie jeśli zajmuje to połowę posta. Za to duży minus. Nie mniej wszystko zostało napisane w dobrym stylu.

Curix - Masa bardzo dziwnych sformułowań przez które dziwnie się to czytało. Nie bardzo rozumiem tego porównania do polityka? Podkreślasz że sprawnie podnosisz brwi, a można to robić nie sprawnie? Nie mówiąc już o monologu na koniec posta, który był okropnie nienaturalny. 

Głos zdecydowanie na Spajka, mimo mojego zastrzeżenia co do proporcji między samą walką a opisem sytuacji to jednak sam post był o wiele lepszy niż jego przeciwnika.


https://media1.tenor.com/images/4c40fe49dde3dcbd1545eb8e7d88d387/tenor.gif
Osiągnięcia: nWU sezon 1 jako Rey Mysterio
- 1 x US Champion
- 1 x Tag-Team Champion - with Jeff Hardy (Maricha)
- 1 x Cruiserweight champion
- 1 x WWE Champion
- First nWU Triple crown champion

nWU sezon 3 jako Dolph Ziggler
- 1x Intercontinental Champion

Offline

 

#9 2018-11-02 15:27:00

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: #1. Singles Match: Christopher Daniels vs. Christian

Post Danielsa bardzo chaotyczny, dużo w nim dziwnych sformułowań o których zresztą napisał Marceli. To trochę mało, żeby pokonać w sumie BYŁEGO a może i PRZYSZŁEGO mistrza WWE.

Curix staraj się czytać swoje posty zanim je oddasz, jeżeli robisz to raz, to weź przynajmniej z dwa, najlepiej na głos, bo takie zdania bardzo dziwnie brzmią i wiesz... niezaleznie od tego, jak fajnie opiszesz walkę, to gdy język jest nie za ciekawy, to trudno oddać na taki post głos.

Spajki więcej walki i wkrótce skopiesz Szeltonowi dupę, czego ci życzę ;v

Proszę o booking Kapitana Charyzmę

Ostatnio edytowany przez The Axron (2018-11-02 15:27:25)


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#10 2018-11-11 09:46:59

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #1. Singles Match: Christopher Daniels vs. Christian

Walka trwała w najlepsze. Do tej pory inicjatywa przechodziła z rąk do rąk, aktualnie będąc w posiadaniu Christophera Danielsa. Ten właśnie wpychał Christiana w narożnik za pomocą Irish Whipa. Gdy były mistrz odbił się od niego zainkasował Enzuigiri które po chwili przeszło w zadanie Snap Suplexa ze strony Danielsa. Sytuacja dla Charyzmy wyglądała bardzo nieciekawie, bowiem jego przeciwnik właśnie szykował się do zadania groźniejszej, akcji kończącej. Christopher podniósł swojego rywala, który wtedy to zaczął się niesamowicie szarpać. Christian postanowił pobiec w stronę lin i odbić się od nich. Gdy wracał w strone Danielsa chciał wykonać Spear, przed którym jednak Christopher dał radę uciec przeskakując nad Kapitanem Charyzmą. Jednakże, gdy Daniels odwrócił się w stronę przeciwnika otrzymał kopnięcie po którym Christian przeszedł za jego plecy, przekręcił go i wykonał Killswitch. I był to koniec starcia, były mistrz przeszedł do przypięcia a sędzia odliczył do 3.






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rppc.pl