Ogłoszenie




#1 2018-08-24 09:47:20

Nole

http://i.imgur.com/mS3mjdl.png

Zarejestrowany: 2016-06-07
Posty: 3531
Punktów :   

#4. Seth Rollins vs Randy Orton (c) - WWE UK Championship match

https://i.imgur.com/CDPNqyi.png
#4. Singles Match for the WWE United Kingdom Championship:
Seth Rollins vs. Randy Orton (c)
Sędziowie pomocniczy: Grand & Spajk
Sędzia główny: Szelton


Mark Henry!




Osiągnięcia:
2# Tag Team Champion (Bully Ray, Big E)
1# NXT Champion (Tyson Kidd)
1# US Champion (Tyson Kidd)




https://iv.pl/images/cf911301993df67038199469218a318e.png
https://iv.pl/images/d08b7b327b3cca0025aca4957fe706a7.gif
https://iv.pl/images/aac97d164b7523538f60c80b04265de7.gif



JOHNNY GARGANO JEST PRAWOWITYM MISTRZEM IC

Offline

 

#2 2018-08-24 18:30:34

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #4. Seth Rollins vs Randy Orton (c) - WWE UK Championship match






BEHOLD THE KING THE KING OF KINGS...


Muzyka wejściowa najbardziej wpływowych ludzi w tym biznesie sprawiła, że oczy całej areny zostały skupione w jednym punkcie. Najważniejsze osoby całego rosteru nagle pojawiły się na rampie ku niezadowoleniu publiczności. Pierwszy wyszedł sam prezes WWE - Triple H ubrany w garnitur podkreślający jego elegancję i stanowisko jakie obejmuje. Za nim pojawiła się trójka najbardziej niebezpiecznych i bezlitosnych bestii. "A Monster Among Men" Braun Strowman, "Blackheart" Tommaso Ciampa oraz "The Viper" Randy Orton. Prezes zebrał u swego boku armię, która ma stanowić o jego sile. Paul od zawsze chciał władzy, a kiedy ją dostał, postanowił rządzić twardą ręką. Cała czwórka zatrzymała się na początku rampy. Kamerzysta ukazał twarz Triple H'a, która wyrażała nieskrywane poczucie wyższości. Lekki uśmieszek świadczył o pewności siebie, którą wprost emanował. Jego żołnierze natomiast nie ukazywali żadnych emocji. Ich skamieniałe twarze powodowały jeszcze większy strach u przeciwników dyrekcji. Heat publiczności przerwała amerykańska konferansjerka.

On the way to the ring - COO of WWE "The King of Kings Triple H, "A Monster Among Men" Braun Strowman, "Blackheart" Tommaso Ciampa and The United Kingdom Champion "The Viper" Randy Orton - The Authority!


Uśmiechnięta JoJo była ewidentnie zadowolona z wykonanej pracy. Chciała to zrobić jak najlepiej, w końcu zapowiadała samego prezesa WWE i jego wiernych przyjaciół. The Authority było już w drodze do ringu. W poszczególnych częściach areny można było dojrzeć fanów, którzy kłaniali się przed Celebral Assasinem. Widocznie miał również swoich zwolenników - ich było jednak dużo mniej. Większość była przeciwna władzy totalitarnej, która stopniowo jest wprowadzana do największej federacji wrestlingu na świecie. Widać było, że Triple H wszystko idealnie ukartował. Zdobył zaufanie najsilniejszych i najbardziej niebezpiecznych zawodników. Z nimi u boku mógł zrobić dosłownie wszystko, ponieważ nikt nie był w stanie im się przeciwstawić. Przeciwnicy traktowali dyrekcję jako zło konieczne - wiedzieli, że muszą się podporządkować, ale ich wola walki nie dawała za wygraną. Dlatego zmagali się z potężnym strachem, który nakazywał im dołączyć w szeregi niezwyciężonej grupy, do której niestety dostęp mieli tylko wybrańcy. Nie tylko Triple H czuł wyższość. Strowman, Ciampa i Orton także wiedzieli, że mając tak ogromne przywileje mogą robić praktycznie co tylko sobie wymyślą. Mieli świat wrestlingu u swych stóp - federacja stała się ich placem zabaw. Nie mogli jednak zawieść swojego szefa i chcieli zrobić wszystko, aby spełnić jego wymagania. Dlatego kroczyli za nim krok w krok. Byli jego żołnierzami w walce o to co dobre dla biznesu. HHH wziął do ręki krzesło i zajął miejsce obok komentatorów, natomiast Tommaso Ciampa i Braun Strowman stanęli obok niego. Randy Orton wszedł do kwadratowego pierścienia i zajął miejsce w jednym z czterech narożników. Rywal Vipera był przerażony, ale zewnętrznie nie mógł pokazać swojej słabości. Król spoglądał na swoje królestwo, a armia miała pokazać poddanym, że należy być posłusznym w stosunku do swojego władcy...


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#3 2018-08-24 23:23:30

 Poradek

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

9011588
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 744
Punktów :   27 

Re: #4. Seth Rollins vs Randy Orton (c) - WWE UK Championship match




https://thumbs.gfycat.com/IncompleteVictoriousBrant-size_restricted.gif

Na arenie panowała istna grobowa atmosfera. Stłumione odgłosy publiczności przerywały od czasu do czasu ciszę panującą na całej arenie. Wszyscy fani spoczywali na swych miejscach obserwując główną rampę. Nagle na telebimie pojawiły się pewne napisy, a dokładniej trzy wyrazy przez które cała zgromadzona publiczność powstała z miejsc i na przemian poczęła skanować nazwę nadchodzącego zapaśnika, inni zaś wręcz ze zdwojoną siłą poczęli przybierać charakterystyczną pozę dla tego zapaśnika, okazując w ten sposób swe zadowolenie i zarazem podniecenie. Kiedy kamera w końcu swój obiektyw skierowała na wielki ekran widniały tam dane ulubieńca i zarazem zagrożenia innych gwiazd WWE. Po upływie kilku sekund z głośników wybrzmiało dobrze znana ścieżka dźwiękowa. Odgłosy krzyczanego tekstu zaparły powietrze w piersiach niejednego krytyka. Niespodziewanie wśród publiczności pojawiła się długo wyczekiwana persona, a jest nią Seth Rollins! Fani WWE od razu zareagowali na jego przybycie solidnym sloganem "Seth, Seth Seth". Freakin`, jak gdyby nic począł powoli zbiegać po schodach w kierunku barykady, nad którą to płynnie przeskoczył. Następnie po wykonanym obrocie przez bark powstał i pozdrowił jego sympatyków charakterystyczną dla niego pozą. Później prześlizgnął się po dolną liną i tak oto zameldował się w ringu.



https://i.gifer.com/Db3B.gif

3/0/1

Osiągnięcia:

- WH Champion (1x, John Cena)
- US Champion (1x, Finn Balor)
- IC Champion (1x, Daniel Bryan)
- Divas Champion (1x, Alexa Bliss)

Offline

 

#4 2018-08-25 05:15:22

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: #4. Seth Rollins vs Randy Orton (c) - WWE UK Championship match

Obaj zawodnicy już w ringu, więc mamy gong! Niech będzie, że walka już się zaczęła, a starcie jest wyrównane. Opiszcie jak wracacie do walki i odzyskujecie inicjatywę. Można używać sygnatur, ale jeszcze nie finisherów. Chce zobaczyć wszystko to co na pojedynek mistrzowski przystało czyli gimmick, walkę, emocje i swoje przemyślenia. Limit niech będzie 600 słów powodzenia.


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#5 2018-08-26 17:26:52

 Poradek

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

9011588
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 744
Punktów :   27 

Re: #4. Seth Rollins vs Randy Orton (c) - WWE UK Championship match



Zmęczony toczeniem nierównej walki z całą dyrekcją leżałem nieopodal lin. Mistrz, jak można było się spodziewać, wspierany był od samego początku przez inne pionki Tryple H`a. Ta sytuacja wymagała ode mnie ogromnego skupienia i opanowania. Musiałem przez ten cały czas mieć „oczy do około głowy”, ponieważ w sytuacji podbramkowej do akcji wkraczał ktoś nieproszony czy też ku temu nieupoważniony. Nie mniej jednak udawało mi się toczyć wyrównaną walkę ze żmiją, ponieważ nie mogłem zawieść wiernych mi fanów. Ci, tłumnie zgromadzeni na widowni dosłownie od wybrzmienia gongu energicznie mi dopingowali. Głośno klaskali, czy wykrzykiwali me imię, chcąc przeto dodać mi niezbędnego animuszu. Dzięki ich obecności uwierzyłem w siebie i w swoje możliwości. Czułem, że byłem w stanie przekroczyć dotąd nieosiągalne granice. Byłem gotowy zawierzyć im całe swoje życie. Nie zważałem na potencjalne kontuzje czy rany. Chciałem zrobić wszystko, aby uchronić tą całą fantastyczną społeczność przed łapskami paskudnej i bezkarnej dyrekcji...

Z trudem obróciłem się na bok. Moje żebra płonęły żywym ogniem, zaś płuca nie otrzymywały wymaganej ilości drogocennego tlenu. Mięśnie z minuty na minutę słabły, a oczy traciły na ostrości widzenia. Bardzo powoli złapałem się prawą dłonią za najniższą linę. Następnie równie ostrożnie lewa kończyna powędrowała na środkową linę. Próbowałem się podciągnął, lecz w pierwszej chwili udało mi się tylko usiąść. Na mej zarośniętej twarzy można było dostrzec ogromny grymas pod postacią zaciśniętych zębów. Mistrz UK w międzyczasie zdołał szybciej podnieść się na nogi, wskutek czego był na uprzywilejowanej pozycji. Pewny siebie zmierzał w mym kierunku. Przez cały ten czas spoglądał na mnie z zażenowaniem. Krzyczał coś do mnie, lecz ja nie byłem w stanie usłyszeć co takiego miał mi do przekazania. Niespodziewanie uniosłem swe ręce na wysokość mej twarzy i w akompaniamencie oklasków zaprosiłem charakterystycznym gestem Ortona do walki. Żmija bez namysłu zaatakowała mnie frontalnym kopnięciem w głowę. Upadłem, lecz ten nie zamierzał przestać. Podniósł mnie z niewielkimi problemami i wykonał kilka uderzeń prostych. Coraz bardziej chwiałem się na nogach, ale ostatecznie wpadłem w objęcia narożnika dopiero po zainkasowaniu ciosu podbródkowego. Randy z niewielkiego rozbiegu próbował przyszpilić mnie do wspomnianego przedmiotu swoim ciałem, ale udało mi się w ostatniej chwili temu zaradzić. Cóż takiego uczyniłem? Otóż zrobiłem krok w przód i w tej samej chwili jedną ręką przechwyciłem jego głowę, drugą zaś złapałem za bokserki i pociągnąłem go tak, aby za sprawą przeciwwagi uderzyć jego makówką o narożnik. To mógł być moment zwrotny w tej jakże wyrównanej walce. Starałem się ze wszystkich dostępnych mi wówczas sił powstać i ruszyć na podnoszącego się rywala. Z trudem zaatakowałem go akcją o nazwie Stinger Splash. Na tym jednak nie koniec, gdyż był to początek sekwencji, jaką miałem w zanadrzu. Odstąpiłem wroga dosłownie na dwa kroki, by ten mógł „okleić” się od wspomnianego przedmiotu konstruującego ring. Gdy mistrzu ledwo ruszył nadział się na efektowne Enzuigiri. Orton upadł, co wywołała na twarzach tych krążących wokół kwadratowego pierścienia hien niemałe przerażenie. Zdenerwowani uderzali dłońmi o krawędź pola walki, co mnie jeszcze mocniej nakręciło. Adrenalina niczym szalona wypełniała moje żył. Klęcząc rytmicznie ruszałem na boki swoją głową, zaś dłońmi uderzałem się po klatce. Fani WWE w tle wtórowali mi okrzykiem „Burn It Down". Pomyślałem sobie, że trzeba dobić tę cholerną żmiję. W tym celu poderwałem się do stójki i ruszyłem wtedy, gdy ten haniebny wróg powstał do pionu. Wpadłem na niego tak, aby móc swobodnie wykonać manewr zwący się Skywalker. Po wylądowaniu przystąpiłem do przypięcia. Słyszałem, jak cała widownia poczęła ze wszystkich sił odliczać wraz z arbitrem pojedynku. 1...2... czy padnie 3 klepnięcie. Miałem taką nadzieję, lecz szansa była na to tak mała...



https://i.gifer.com/Db3B.gif

3/0/1

Osiągnięcia:

- WH Champion (1x, John Cena)
- US Champion (1x, Finn Balor)
- IC Champion (1x, Daniel Bryan)
- Divas Champion (1x, Alexa Bliss)

Offline

 

#6 2018-08-27 16:28:19

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #4. Seth Rollins vs Randy Orton (c) - WWE UK Championship match

Kolejna walka dobra ze złem miała być swojego rodzaju odbudową królestwa. Myśl o wzmocnieniu fundamentu utrzymującego nas u władzy ani na moment mnie nie opuszczała. Kiedy leżałem obok mych przyjaciół między oczami pojawiła mi się gęsta mgła, a przedmioty wokół wydawały się zanikać. Dziś jako żołnierz najpotężniejszej armii poszedłem na wojnę z człowiekiem, który pragnął naszego końca. To on stał się moim największym wrogiem i zakałą - marzyłem, aby urządzić rzeź, która spowoduje jego upadek. Triple H był spokojny o naszą przyszłość, a przyjaciele złapali mnie za rękę i sprowadzili do pozycji stojącej. "Zwyciężymy bracie, jak zawsze. Pamiętaj o tym, a zatrzymasz przy sobie złoto, które jest dla nas równie ważne co dla ciebie." - Tommaso dał mi do zrozumienia, że zawsze będą mnie wspierać. W jednej chwili wszystko wróciło do normy, te słowa przemówiły nie tylko do psychiki, ale sprawiły, że moja forma fizyczna została ulepszona. Przez żyły przeszła nieskazitelna dawka adrenaliny, która pogłębiła nienawiść względem oponenta wstającego w ringu za pomocą lin. Zacisnąłem zęby i oddychałem głęboko. Poczułem siłę, której nie da się opisać prostymi słowami. Z upadłego człowieka stałem się głodnym drapieżnikiem - marzyłem o złocie i wiecznej sławie. Pozycja dominatora była stworzona dla mnie. Stałem się lwem, który posiadał pełnię energii do spożytkowania, aby zdemolować bezbronną owieczkę. Seth Rollins był sam, znikąd pomocy... Wykorzystując swą dynamikę wkroczyłem między liny. Ring stał się moim placem zabaw i miejscem tortur dla Architekta. Potwór dopadł swoją ofiarę.

Pobiegłem w stronę przeciwnika opierając się na swoim zwierzęcym popędzie. Poczułem krew, którą pragnąłem pokryć swe dłonie. Kiedy znalazłem się wystarczająco blisko wroga zacząłem wyprowadzać potężne uderzenia, które lądowały przede wszystkim na  jego czaszce. Będąc w transie biłem bez opanowania. W ogóle nie czułem zmęczenia, a każdy kolejny cios wydawał się być coraz mocniejszym. Defensywa rywala nie miała znaczenia, a więc po chwili znaleźliśmy się w narożniku gdzie kontynuowałem bestialskie ataki. Sędzia zareagował niemal natychmiast i zaczął odliczać. Wtedy do gry włączył się Strowman. Wystarczyło, żeby stanął na apronie, a arbiter odskoczył od razu z powodu strachu. Rollins leżał u mych stóp - znów stałem się jego panem, od którego zależało jak długo będzie cierpiał. Wstawał za pomocą moich nóg kładąc na nich dłonie. Gdy stanął wyprostowany natychmiast odepchnąłem od siebie szkaradę. Seth trafił plecami w narożnik, a ja wyprowadziłem European Uppercut. Huk miażdżonej szczęki rozszedł się po arenie, a ja poczułem wyzwalającą siłę, która przeszła przez me wnętrze wskutek zadawania bólu bezbronnej ofierze. Zamknąłem oczy i rozkoszowałem się nirwaną. To był błąd, za który zapłaciłem niemałą cenę. Raz jeszcze stałem się poddanym człowieka, który nie powinien stanowić dla mnie żadnego zagrożenia.

The Architect wyprowadził kilka trafnych ciosów prosto w moją głowę. Atak oszołomił mnie na tyle, że nie byłem w stanie przewidzieć kolejnego ruchu pretendenta do mojego tytułu. Słyszałem tylko publiczność skandującą imię bohatera, który miał odmienić na zawsze obliczę federacji. Niestety nie mogłem ich uciszyć choć bardzo tego chciałem. Rollins sprowadził mnie bowiem do parteru poprzez celny Roundhouse Kick. Upadłem najpierw na kolana, a następnie uderzyłem ciałem o matę. Wszystko wokół szumiało, lecz wbrew pozorom czułem się bezpieczny. Rollins nie miał tego komfortu. Odwracał się we wszystkie strony, a jego oczom ukazało się dwóch żołnierzy niezwyciężonej armii. Ciampa i Strowman weszli do kwadratowego pierścienia, a sędzia nie mógł nic na to poradzić. Marzyciel nie myśląc zbyt długo ruszył do ataku na moich przyjaciół. Jeden cios od Brauna sprawił, że wróg został na moment oszołomiony. Wykorzystałem zamieszanie i niczym wąż przeszedłem do duszenia ofiary. "Nie odbierzesz nam władzy, rozumiesz?!" - po tych słowach wykrzyczanych do ucha ofiary wykonałem Inverted Headlock Backbreaker. Moi przyjaciele zaczęli bić brawo, a ja padłem na matę i zacząłem bić w nią pięściami. Byłem gotów do wstrzyknięcia jadu, który odbierze wszelkie nadzieje na ucieczkę dla owcy rzuconej wśród wilki...


Ilość słów: 622


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#7 2018-08-28 12:59:46

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: #4. Seth Rollins vs Randy Orton (c) - WWE UK Championship match

Czytając Wasze posty, będę na bieżąco je analizował i wytykał błędy. Zacznijmy więc:

Seth Rollins - na początek zaczynamy od głupiego błędu, ponieważ na początek oznajmiasz, iż toczysz nierówną walkę z dyrekcją, by później napisać, że toczycie wyrównaną walkę - to w końcu jaka jest? No i literówka w zdaniu "oczy do około głowy", gdzie jak wiadomo powinno być "dookoła". Oj, było po drodze kilka literówek ale to już drobiazgi, także nie miałem już zamiaru ich tutaj umieszczać. Jeśli mam być szczery, to post nie porwał mnie w jakiś specjalny sposób. Był poprawny. Brakowało mi w nim tego, co tak naprawdę znaczy dla Ciebie zwycięstwo w tym starciu. Może był to środek walki, ale jakaś wzmianka chociażby w pierwszym akapicie byłaby mile widziana. Niby gdzieś ten gimmick był ukazywany w postaci widowni, i temu sprytowi (powiedzmy, że tak nazwę akcję pod narożnikiem). Ale czytając Twój gimmick w KP, a post, to mało co trzyma się kupy. No i miała być wykorzystana dyrekcja, Ty jedynie wspomniałeś, że toczyłeś (nie)równą walkę z nimi.

Randy Orton - post naprawdę na bardzo wysokim poziomie, który trzymasz od początku gry Ortonem. Wykorzystałeś wszystko, co mogłeś i zrobiłeś to bardzo dobrze. Podobało mi się wszystko w Twoim poście, począwszy od tego, jak działa na Ciebie Triple H i przyjaciele, po ukazanie gimmicku, a skończywszy na walce. Nie wiem czy jest to Normal Match, bo atak Brauna na Seth'ie znaczyłby dyskwalifikację, ale nie znam stypulacji walki, także zostawię to głównemu sędziemu tego pojedynku. I jedyne do czego mogę się przyczepić, to do tej "ulepszonej" formy fizycznej, bardziej poprawie brzmiałoby "polepszonej".

Moim zdaniem Ero napisał jakąś o jedną klasę lepszy post. Zawarł w nim wszystko, co chciał zobaczyć sędzia główny, na dodatek lepiej ukazał gimmick, chęć zwycięstwa i atak w ringu również był fajnie podzielony. Użył swoich przyjaciół, nie popełnił zbyt wielu błędów i jego post był przyjemniejszy w odbiorze. Głos ląduję na koncie Ero.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#8 2018-08-29 17:48:31

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #4. Seth Rollins vs Randy Orton (c) - WWE UK Championship match

Najważniejsze załatwmy na początku. Doliczając mój głos mamy 2-0 dla ero.

Teraz trochę bardziej to rozbudujmy.

Seth - post dobry i to jest jego problemem. Jest dobry i tyle można o nim powiedzieć, nie ma żadnego efektu "wow" co mogło by wyrównać szansę. Oprócz błędów przytoczonych przez Granda to walka jest zawarta, jednak brakuje mi może delikatnie bardziej rozbudowanego opisu wykonywanej akcji. Gimmick był okej, do niego nie mogę się przyczepić.

Orton - gimmick I uwzględnienie story wyszło całkiem dobrze, do walki nie mogę się przyczepić. Drobne błędy nie wpływają na ocenę końcową, widać, że dobrze czujesz się w swojej postaci. Gratuluję.






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#9 2018-08-30 02:18:53

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: #4. Seth Rollins vs Randy Orton (c) - WWE UK Championship match

Pojedynek mamy ustalony, wygrywa Eronics. Moi przedmówcy już w zasadzie wypisali większość, ale jako przykładny sędzia oczywiście również napiszę krótką ocenę waszych postów.

Poradek: wstęp taki w sumie bez fajerwerków. Ogólnie tak trochę wg mnie tam "lałeś wodę" w sensie pisałeś dużo tekstu zawierając stosunkowo mało treści. Ogólnie na plus, że odniosłeś się do "Authority", opisałeś udział widowni oraz chęć zemsty na grupie trzymającej władzę. W drugim akapicie akcja troszkę powoli się rozkręcała. Czytając to miałem wręcz przed oczami scenę z filmu "Chłopaki nie płaczą", gdzie "Bolec", syn "Szefa" mówi do kolegów pokazując film gangsterski "Spokojnie, zaraz się rozkręci". Opis próby podniesienia się rozbity na najdrobniejsze szczegóły, choć nie wiem czy to był dobry pomysł. Ostatecznie jak zaczął się w końcu opis walki zrobiło się jednak ciekawiej. Randy Cię dominował, tak jak to przystało w starciu heel vs face, a potem sukcesywnie zacząłeś przejmować inicjatywę, jak na fejsa przystało. Gimmicku i publiczności było całkiem sporo. Na plus, że opisałeś ataki Ortona, nie tylko swoje. Językowo w dużej mierze było ok, choć było kilka mniejszych błędów. "pionki Tryple H`a" zamiast "pionki Triple H'a"; "Nie mniej jednak" zamiast "Niemniej jednak"; "Próbowałem się podciągnął"; "Adrenalina niczym szalona wypełniała moje żyły" (ostatniej literki zabrakło); Więcej błędów chyba nie wychwyciłem. Ogólnie to widzę, że starasz się pisać takim oficjalnym, mało przystępnym językiem. Czyta się to dość opornie, gdyż momentami miałem wrażenie, że czytam jakieś pismo procesowe, w którym to właśnie taki ciężki i oficjalny język się znajduje. Powinieneś wg mnie postawić na to, żeby post w przyszłości był łatwiejszy do odbioru, czyli pisany bardziej przyjaznym dla czytelnika językiem. Żeby mógł go zrozumieć w całości i przebrnąć przez niego szybko i przyjemnie każdy, nie tylko eksperci językowi typu Remik . Dalej było też zdanie "(...) ale udało mi się w ostatniej chwili temu zaradzić. Cóż takiego uczyniłem? Otóż zrobiłem krok w przód (...)" Chodzi mi tutaj o to pytanie "Cóż takiego uczyniłem?". Raz, że jak już mówiłem taki zwrot jak "uczyniłem" brzmi nienaturalnie, jakoś wzniośle i oficjalnie, jakby to było wyjęte z jakiegoś Pisma Świętego czy coś. Mógłbyś napisać zamiast tego "Co takiego zrobiłem?" Poza tym według mnie takie zwroty ogólnie troszkę zabijają dynamikę posta, na przyszłość radziłbym Ci tego unikać, choć może to być moja subiektywna opinia.


Eronics: Fajny wstęp. Czegoś takiego oczekiwałem. Fajnie zbudowałeś napięcie i wprowadziłeś czytelnika w atmosferę walki z perspektywy Twojej postaci. Opisałeś udział Authority oraz Twoje problemy z powrotem do walki. Twoja rosnąca siła i chęć wyrządzenia krzywdy rywalowi bardzo na plus. Według mnie nawet troszkę przesyciłeś swój post tymi określeniami mającymi na celu ukazanie gimmicku, choć nie wyszło to źle. Np. zdanie "Zwyciężymy bracie, jak zawsze." wypowiedziane przez Tommaso wręcz trochę zabrzmiało, jakby Authority było jakąś sektą XD. Dalej walka w miarę fajnie poprowadzona. Czuć było niepohamowanego furiata, którym był Orton. Przyczepię się chyba tylko do tego, że nie wiem czy od uderzenie European Uppercut'em byłoby słychać na całej arenie "huk miażdżonej szczęki". Na plus, że Seth też zyskał inicjatywę i coś pokazał. Dobrze, że opisałeś publiczność, choć jak wiadomo, cheerowali oni Rollinsa. Językowo i interpunkcyjnie bardzo dobrze, nie zauważyłem żadnych błędów. Nie rozumiem tylko po co Ciampa i Strowman wchodzili do ringu, a dodatkowo Braun zaatakował Setha. Zdajesz sobie sprawę, że to powinno być za to DQ bo to jest normalnie singles match? I jeśli nie ogarniesz jakoś tego w bookingu, to oficjalnie przegrasz pojedynek przez dyskwalifikację, ale zachowasz pas.

Swój głos oddaję na Eronicsa. Mamy w punktacji 3-0, tak więc Randy mógłby wygrać poprzez RKO znikąd. Problemem jest tylko końcówka kto ładniej, gdyż tak jak mówiłem, za interwencję Brauna i uderzenie Rollinsa jest DQ. Więc Eronics jak chcesz to jakoś to rozwiąż, może, że Triple H odwrócił uwagę sędziego i tego nie widział, albo jeśli chcesz, to sobie ogłoś DQ i wykończ Rollinsa. Ogólnie widziałbym najlepiej wygraną Ortona poprzez Jumping Cutter w wyniku odwrócenia uwagi Setha przez Authority, choć Twój booking z "kto ładniej" trochę średnio na to pozwala. Dlatego też daję Ci wolną wolę. Skończ pojedynek jak Ci pasuje, byleby to miało wszystko ręce i nogi i układało się w logiczną całość. Bez minimalnego limitu słów. Gratulacje Eronics i Poradek za bardzo dobry pojedynek!


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#10 2018-08-30 18:45:26

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #4. Seth Rollins vs Randy Orton (c) - WWE UK Championship match

W momencie wejścia obu moich przyjaciół do ringu, Triple H szedł właśnie w kierunku kwadratowego pierścienia. Sędzia od razu zauważył tę sytuację. Jego wzrok natychmiast skupił się na prezesie, który bacznie obserwował jego pracę. Paul dał nam wolną rękę, ponieważ arbiter szedł w jego kierunku. To właśnie ten moment spowodował przejęcie mojej inicjatywy. Chwilę potem Strowman wyprowadził uderzenie, a Seth zainkasował jedną z moich firmowych akcji. Gestem ręki rozkazałem obu członkom naszej grupy, aby opuścili ring. Posłuchali, a ja wpatrywałem się prosto w cel. Sędzia po odbytej rozmowie z prezes federacji powrócił do wykonywania swojej pracy. Uderzałem pięściami w matę coraz mocniej, byłem zmęczony, ale wiedziałem, że pojedynek zbliża się ku końcowi. Marzyciel był już na tyle poobijany, że zapewne porzucił wszelkie nadzieje na odebranie nam władzy. Czułem już ten wspaniały smak zwycięstwa i widziałem przepiękny blask złota, które powędruje znów w me ręce. Sytuacja ringowa wyrwała mnie z przemyśleń. Rollins podniósł się za pomocą lin i sunął w moim kierunku. Poczułem szansę i wyskoczyłem ku górze, aby dokończyć dzieła zniszczenia. Niestety Seth był na to przygotowany - jednak nie doceniłem jego woli walki. W dogodnym ku temu momencie odepchnął mnie, a ja upadłem uderzając plecami o matę. Odruchowo przekręciłem się na brzuch i podniosłem swój tułów. Klęczałem, a Architect w mgnieniu oka wystartował i wyprowadził Avada Kedavra. Niemal natychmiast pojawiły mi się mroczki przed oczami. Upadłem i próbowałem jak najszybciej zregenerować siły. Przez szum spowodowany zainkasowanym kopnięciem w głowę przedzierał się okrzyk publiczności - wszyscy skandowali imię swojego bohatera, natomiast Triple H rozmawiał z Ciampą i Strowmanem. Rollins leżał obok - zmęczony i poobijany zupełnie tak samo jak ja. Nagle z mojej przewagi nic nie pozostało, a walka zaczęła się od początku. Musiałem pokonać wszystkie swoje słabości, aby zachować tytuł mistrzowski i swoją pozycję. Seth wstał wcześniej ode mnie mi się natomiast nie spieszyło. Wolałem zaufać swojemu instynktowi i poczekać na dogodną okazję do wbicia kłów w jego miękkie ciało. Musiałem zachować się jak prawdziwy drapieżnik, potrzebowałem jego siły, ale potrzebowałem również dynamiki i sprytu żmii. Wszystkie te cechy sprawią, że będę dumnie dzierżył złoto, które pasuje do mnie idealnie. Dlatego cierpliwie czekałem, aż wreszcie Rollins złapał mnie za dłoń i szarpnął ku górze. Staliśmy naprzeciw siebie, ale to ja zaatakowałem szybciej i mocniej - zupełnie tak jak planowałem. Wyprowadziłem kilka uderzeń w czaszkę rywala, które powodowały stopniowo coraz większe oszołomienie. Pretendent do mojego tytułu w jednej chwili wykonał unik. Cały plan znów posypał się jak domek z kart. Zainkasowałem precyzyjny Super Kick. Spadłem na plecy, a Architect niemal od razu rzucił się do przypięcia. 1...2... poderwałem barki. Cała dyrekcja wstrzymała oddech, a fani przeliczyli jeśli myśleli, że się poddam. Wojownik, który przelewał krew w imię nowych praw przeszedł do narożnika i oczekiwał na odpowiedni moment. Strowman i Ciampa wręcz rwali się do pomocy, ale Triple H ich uspokajał. Gestem ręki rozkazał, aby nie angażowali się w ten pojedynek - na to przyjdzie czas. Paul uwierzył we mnie, dlatego nie mogłem polec. Rollins pobudzał publiczność, która krzyczała coraz głośniej. Nie wiedzieli, że mam plan, który wręcz da mi kolejne zwycięstwo. Przeszedłem na nogi i podparłem się rękoma o kolana zginając się w pół. Była to idealna pozycja, aby mnie wykończyć. Seth postawił na lekkomyślność i rozpoczął bieg. Próba wykonania Blackout została zakończona fiaskiem. Kiedy poczułem nogę Rollinsa na własnej potylicy, dokładnie w tym momencie z całej siły uniosłem tułów ku górze. Architect wyskoczył do góry pod wpływem wykonanej przeze mnie akcji, a ja wykonałem RKO.

https://fat.gfycat.com/VigorousThisGlassfrog.gif



Fani nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli i nagle na arenie stało się bardzo cicho. Nie zwracałem uwagi na to czy im się spodobało czy nie - miałem to daleko gdzieś. Po prostu przypiąłem rywala, a sędzia odliczył go do trzech. Kolejne zwycięstwo trafiło na moje konto - pierwsza obrona tytułu mistrzowskiego stała się faktem. Wówczas na arenie wybrzmiało "Voices", ale muzyka nie trwała zbyt długo. Nareszcie Braun i Tommaso otrzymali pozwolenie na wejście do ringu. Traktowali Rollinsa jako jednego z największych wrogów dyrekcji dlatego zupełnie tak samo jak ja chcieli dobrać mu się do skóry. Architect leżał nieprzytomny, ale oni chcieli go wprost zniszczyć. Po chwili otrzymałem od sędziego tytuł mistrzowski, który oddałem Triple H'owi. Ja również chciałem się zabawić - przecież nie ma nic lepszego niż spuszczenie manta komuś kogo się nienawidzi. Po celebracji obrony mistrzostwa i utrzymaniu tytułu w rękach dyrekcji stanęliśmy wszyscy w rzędzie. Niemal natychmiast Blackheart wystartował do truchła przeciwnika. Zaczął bestialsko okładać go po całym ciele potężnymi uderzeniami i kopnięciami. Strowman czekał na odpowiedni moment. Kiedy Tommaso znudził się już obijaniem twarzy Rollinsa wtedy do gry wkroczył olbrzym. Podniósł on byłego pretendenta do mojego tytułu i wrzucił na swój bark. Następnie z całą swoją zwierzęcą siłą wykonał Running Powerslam. Ja czekałem w narożniku, aby na zawsze zakończyć karierę bohatera publiczności. Złapałem się rękoma za obie ostatnie liny i wychylałem się raz po raz do przodu. Wyczekiwałem, aż Rollins uniesie lekko swoją głowę, abym mógł wyprowadzić kończące kopnięcie prosto w jego czaszkę. Nagle na arenie pojawiła się ochrona. Było ich bardzo wiele i bardzo szybko pojawili się w ringu. Próbowali odciągnąć nas od zdezelowanego Setha, ale nie radzili sobie. Nagle rozbrzmiała muzyka zawodnika, którego chyba nikt się nie spodziewał...


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#11 2018-08-31 00:08:06

 Poradek

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

9011588
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 744
Punktów :   27 

Re: #4. Seth Rollins vs Randy Orton (c) - WWE UK Championship match




http://4.bp.blogspot.com/-uqYf9-QxG3A/VIxmW9qvpfI/AAAAAAAATpc/kxNLcLDRqdE/s1600/Entrance%2B1.gif

Na arenie panowała istna grobowa atmosfera. Stłumione odgłosy publiczności przerywały od czasu do czasu ciszę panującą na całej arenie. Wszyscy fani spoczywali na swych miejscach obserwując wydarzenia w ringu, gdzie Dyrekcja maltretowała ich obrońcę. Tryumfujący mistrz przygotowywał się do wykonania swoje kończącego kariery kopnięcia. Nawet liczna ochrona nie była wstanie go powstrzymać. Nagle na telebimie pojawiły się pewne napisy, a dokładniej trzy wyrazy przez które cała zgromadzona publiczność powstała z miejsc i na przemian poczęła skanować nazwę nadchodzącego zapaśnika, inni zaś wręcz ze zdwojoną siłą poczęli przybierać charakterystyczną pozę dla tego zapaśnika, okazując w ten sposób swe zadowolenie i zarazem podniecenie. Kiedy kamera w końcu swój obiektyw skierowała na wielki ekran widniały tam dane ulubieńca i zarazem zagrożenia innych gwiazd WWE. Po upływie kilku sekund z głośników wybrzmiało dobrze znana ścieżka dźwiękowa. Odgłosy ciężkiej gitary i elektroniki zaparły powietrze w piersiach niejednego krytyka. Niespodziewanie na głównej rampie pojawiła się długo wyczekiwana persona, a jest nią Kevin Owens! Fani WWE od razu zareagowali na jego przybycie solidnym sloganem "Fight Owens Fight". Mr. Wrestling, jak gdyby nic począł powoli przemieszczać się w kierunku kwadratowego pierścienia. Przez cały czas patrzył na kwadratowy pierścień. Niespodziewanie prześlizgnął się pod dolną liną i ruszył w kierunku mistrza, który zgodnie z poleceniem Tryplaka wykonał odwrót. Cała dyrekcja aktualnie znajdowała się poza kwadratowym pierścieniem. KO popatrzył na pół przytomnego Rollinsa. Fani nie wiedzieli, czy ten mu pomoże, a może jednak okaże się jego katem. Jego twarz nie wyrażała żadnych emocji. To jeszcze bardziej komplikowało sprawę. Dopiero jego krok w kierunku lin pokazał, iż przybył on na ratunek. Przez cały czas przyglądał się dyrekcji. Nie zamierzał dać się zaskoczyć. W międzyczasie służby medyczne zajmowały się Sethem, którego fani WWE pożegnali gromkimi brawami.



https://i.gifer.com/Db3B.gif

3/0/1

Osiągnięcia:

- WH Champion (1x, John Cena)
- US Champion (1x, Finn Balor)
- IC Champion (1x, Daniel Bryan)
- Divas Champion (1x, Alexa Bliss)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://nasze-miejsce.waw.pl