Ogłoszenie




#1 2018-08-02 17:32:45

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

#1. Matt Hardy vs Aleister Black vs Kofi Kingston - MitB Qualifying

#1. Money in the Bank Qualifying Match, Triple Threat Match:
Matt Hardy vs Aleister Black vs Kofi Kingston
Sędziowie pomocniczy: Nole & Ittam
Sędzia główny: Eronics


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#2 2018-08-02 20:30:40

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: #1. Matt Hardy vs Aleister Black vs Kofi Kingston - MitB Qualifying

KOFI KINGSTON IS HERE!

Offline

 

#3 2018-08-02 20:49:38

 tobog1

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2018-04-25
Posty: 51
Punktów :   

Re: #1. Matt Hardy vs Aleister Black vs Kofi Kingston - MitB Qualifying

Jestem


https://media.giphy.com/media/l0HUk3XWstjKCnvuo/giphy.gif


>> STREAK
1/0/2

>> ACHIEVEMENTS
---

Offline

 

#4 2018-08-04 11:35:54

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #1. Matt Hardy vs Aleister Black vs Kofi Kingston - MitB Qualifying

36h minęło zatem czas zabić w gong. Zarządzam kł na maksymalnie 500 słów. Pomysł + walka + gimmick, reakcja publiczności zbytnio mnie nie interesuje. Powodzenia!


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#5 2018-08-06 23:15:20

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: #1. Matt Hardy vs Aleister Black vs Kofi Kingston - MitB Qualifying

Początek starcia zaczynam bardzo agresywnie, szybciutko podbiegam do rywala obijając jego twarz punchami. Z łatwością sprowadzam go do narożnika, przechodząc z uderzeń do low kicków w jego nogi. Arbiter musi w końcu interweniować, po ostrzeżeniach i liczeniu, udaje mu się odsunąć mnie od przeciwnika. Po chwili ponawiam próbę ataku, bez zastanowienia podbiegam do przeciwnika, który odpycha mnie od niego prostym kopnięciem w twarz. Wówczas zamroczony przechodzę na środek ringu, daję się ponownie zaskoczyć i otrzymuję clothesline, który ścina mnie z nóg. Sytuacja na razie nie wygląda dobrze, Hardy w dziecinny sposób wraca do walki, szykując w głowie plan walki. Chwilę później inkasuje na mnie stompy w brzuch, próbując potem sprowadzić mnie na nogi. Teraz mam okazję do niespodziewanego powrotu! Nagle częstuję podbrzusze Matta uderzeniami z łokcia, przez co puszcza mnie z uchwytu na mojej głowie. Hardy trzyma się za swój korpus i nawet nadstawił twarz, żeby dostać ode mnie liścia w twarz. To musi być dla niego bardzo znieważające, rozumiem, że mi nie odpuści. Szybciutko uciekam od konkurenta na narożnik, co prowadzi mnie do wykonania akcji. Po chwili wyskakuję z narożnika, łatwo inkasując na nim tornado ddt! Obaj padamy na dechy, ale na ja nie zamierzam długo spoczywać na macie...

Na ten moment muszę się uspokoić, złość wprowadza chaos, który zaburza mój rytm walki i tracę inicjatywę w dziecinny sposób. Na szczęście się nie poddaję, walczę do końca, moim zadaniem jest stworzyć emocjonujące widowisko. Nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby doprowadzać do zakończenia starcia, to nie w moim stylu. Jako ulubieniec publiczności, generał Boom Squad oraz dziki kocur, kocham kreować niezapomniane widowisko i zaskakiwać wszystkich swoimi akcjami. Teraz nie zamierzam odpuszczać dalszej potyczki, muszę wciąż dominować. Przybijam oponenta do maty kilkoma stompami, potem rzucam się na sprężyste liny, wskakuję w powietrze i zaliczam miękkie lądowanie na jego ciele poprzez jumping splash. Dumny, turlam się w kierunku lin, aby za ich pomocą powstać do stójki. Hardy znajduje sie na dolnych kończynach, otumaniony otrzymuje jeszcze kilka uderzeń z łokcia, które kończę precyzyjnym spinning heel kickiem! Matt znów chwyta się za swój brzuch, w tym samym czasie zachodzę go od tyłu, siłą sprowadzam do pionu i dopinam serie akcją hangman's neckbreaker.

Jestem niesamowity, daję z siebie sto procent, ale to jeszcze nie koniec... - Pomyślałem w głowie, wracając na nogi. Mimo to czuję się pewniej, istnieją szansę, że zwyciężę upragnione miejsce w walce o walizkę.

Offline

 

#6 2018-08-07 11:51:18

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #1. Matt Hardy vs Aleister Black vs Kofi Kingston - MitB Qualifying

Czas na napisanie kł minął niestety dlatego:

Kevin - dobry post w Twoim wykonaniu. Widać znaczący progres, idź tą drogą. Nie popełniasz znaczących błędów językowych, wszystko czyta się dość płynnie, natomiast jeszcze nie jest to tekst idealny i można go skorygować. Na przykład:

"Hardy w dziecinny sposób wraca do walki, szykując w głowie plan walki." -> Unikaj takich powtórzeń. Słowo "walki" można zastąpić na przykład jako: starcie, pojedynek, potyczka, batalia.

No i tych powtórzeń jest dość dużo takich. Walka została przez Ciebie bardzo dobrze opisana co tylko świadczy o tym, że nad tym aspektem nie musisz zbytnio pracować, bo jest tak jak ma być. Gimmick z kolei jest według mnie niewidoczny w tym poście. Co to znaczy, że Twój Kofi robi widowisko akcjami z narożnika? To nie jest gimmick. Tak jak już nie raz pisałem - gimmick ma wyróżnić Twoją postać spośród pozostałych. To, że Kingston uszczęśliwia fanów akcjami wysokiego ryzyka to żadne wyróżnienie postaci dlatego gimmickiem tego nazwać nie można. W kryteriach zawarłem również "pomysł". Tego pomysłu też tutaj nie było, niestety. Zwracaj uwagę na to czego chce od Ciebie sędzia, bo to bardzo ważne - od  niego zależy kto wygra, ale również od Ciebie.

Poproszę o booking na minimum 400 słów. Niech Kofi wygra czysto, walka nie musi być bardzo wyrównana.

Gratuluję miejsca w Money in The Bank matchu, obyś dobrze sobie w nim poradził.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#7 2018-08-07 20:20:00

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: #1. Matt Hardy vs Aleister Black vs Kofi Kingston - MitB Qualifying

Hardy nie ma już sił na dalszą walkę, spoczywa na macie, wyczekując ode mnie jak najszybszego zakończenia pojedynku. Nie... To nie jest w moim stylu, ja jestem afrykańskim wojownikiem, walczę z moimi rywalami do upadłego, wtedy mogę pokazać swoje umiejętności, akcje wysokiego ryzyka oraz wolę walki. Tak też uczynię z Mattem, którego na początek obijam stompami, aby jeszcze bardziej przytrzymać go na deskach. To jednak mi nie wystarcza i dopadam współzawodnika w parterze, zasypując jego twarz gradem punchy. Odpuściłem dalszy atak, uważnie spoglądając na personę rywala. Na arenie rozlega się głośny doping członków Boom Squad, są bardzo zadowoleni z poczynań ich najlepszego generała. Szybko wracam na nogi, dziękując im swoim charakterystycznym tauntem, chwilę potem próbuję sprowadzić konkurenta na nogi. Dziwnym trafem Hardy próbuję w ostatnich chwilach meczu kontrować, stwarzać sobie sytuację, które sprowadzą go na drogę dominacji. Zaczyna częstować mnie łokciami w podbrzusze, przechodząc punchami na mój czerep. Na szczęście pojawia się okazja do szybkiej kontry, mowa o wysłaniu mnie irish whip'em prosto w narożnik. Daję mu wykonać tą akcję, spokojnie wyczekując jego nadejścia. W końcu Matt bierze rozbieg w moim kierunku, wykonuje szybką kontrę w twarz w postaci kopnięcia. Od jakiegoś czasu podczas tej walki, jestem opanowany, a także pozytywnie nastawiony do zwycięstwa. Wiem, że mogę zwyciężyć, zależy mi na dostaniu się do wymarzonej walki o walizeczkę. Dopiero teraz, za trzecim razem zmotywowany na sto procent stanąłem do walki przeciwko Hardy'emu, dając mu do zrozumienia, iż to ja jestem tym prawowitym uczestnikiem walki, nie on. Należy mi się to, w ostatnich tygodniach dawałem z siebie wszystko i mimo porażek, wychodziłem z podniesioną głową i przy wielkim aplauzie widzów.

Teraz nadszedł moment do ostatecznego zakończenia potyczki, jak zawsze staram się nie stresować się. Widząc zamroczonego rywala, podbiegam do niego, mocno chwytam jego rękę i korpus, prowadzi to do wymierzenia S.O.S! Obaj padamy na matę, długo na niej nie zamierzam leżeć, chciałbym utrzymać się przy głosie. Stoję nad ciałem oponenta, chwilę integruję się z widzami, po czym wykonuję swój taunt, któremu towarzyszą słowa: Boom! Boom! Fani powtórzyli za mną, oni dobrze wiedzieli co się szykuję... To efektowny boom drop ujrzał światło dzienne, prowadzi też do akcji kończącej. Podnoszę się z maty, ustawiając się w narożniku, ponownie tauntując w swoim stylu. Przeciwnik po jednej z moich akcji, nieświadomie podnosi się z maty i idzie wprost pod... Trouble in paradise! Odważnie przypinam oponenta, radosny ze swego osiągnięcia... Dzisiejsza walka była wiadomością dla pozostałych uczestników, którzy uważają mnie za najsłabsze ogniwo. Pewnie wszyscy są teraz zaskoczeni zwycięstwem Kingstona. Walizko nadchodzę!

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
położna warszawa