Ogłoszenie




#1 2017-02-20 20:46:43

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Backstage Segment - Prince Devitt & Anderson Cho

Prince Devitt & Anderson Cho


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2017-02-22 17:25:07

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Backstage Segment - Prince Devitt & Anderson Cho

Mr. Lau: W zeszłym tygodniu nie pokazałeś nic, zupełnie. Nie dałeś z siebie ani procenta w ringu. Nie przejmuj się jednak, to nie była twoja wina - odgłosy rozchodziły się po korytarzu, po którym ze spokojem przechadzało się dwóch Azjatów. Był to znany publice duet - Mr. Lau i jego podopieczny Anderson Cho. Starczy z mężczyzn odziany jak zwykle w garnitur prowadził monolog skierowany do swego ucznia. Cho słuchał tego z jak zwykle kamiennym wyrazem twarzy - Pamiętaj, aby się rozwijać musisz walczyć, pokazywać się w ringu. Co ci ze zwycięstwa, skoro nie zadałeś ani jednego ciosu? Nic. - tu na chwilę przerwał, gdyż obydwaj zatrzymali się przy tablicy z rozpiską walk.
Mr. Lau: Widzisz to? - skazał ręką na tablicę - To jest Twoja szansa, nie tylko na zwycięstwo, ale też na wyrobienie sobie marki. Masz szansę na pokonanie tych pozbawionych honoru oprychów. Tak jak cię uczyłem - "Honor i zasady moralne muszą zwyciężyć". Pokażesz im, czym jest Chińska szkoła walki i dokonasz tego, co nie udało się twojemu dzisiejszemu partnerowi. Pokonasz tę włochatą bestię i jej grubego przyjaciela. Tak, dasz radę.

Gdy Pan Lau toną w swoim mowie motywacyjnej oderwał się całkowicie od świata, zatracił się w myślach, które chciał przekazać swemu uczniowi. Natomiast sam Anderson patrzył na to trochę przez palce - wiedział jak wygląda sytuacja z jego dzisiejszymi rywalami. To były bestie gotowe rozszarpać każdego bez względu na wszystko. Widział, że musi stanąć na wysokości zadania i pokonać ich. Nie będzie jednak tam sam. Co prawda wiedział, jak skończyła się zeszłotygodniowa walka jego dzisiejszego partnera i to napawało go lekkim niezdecydowaniem. Był pewien, że Devitt będzie głodny zemsty i chętny do walki, ale nie wiedział, czy to nie przysłoni mu całkowicie umysłu. Miał tylko nadzieję, że obydwaj dadzą radę pokonać samozwańczych niszczycieli i porządnie nadepnąć im na ego.

Wtem Anderson poczuł czyjś wzrok na sobie. Nie zwracając uwagi na dalszą przemowę mentora powoli odwrócił głowę, aby stanąć twarzą w twarz z nim z nieznajomym....


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#3 2017-02-23 11:29:46

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Backstage Segment - Prince Devitt & Anderson Cho

Tego wieczora siedziałem w ciemnym korytarzy odizolowanym od wszystkiego i od każdego, zatracając się we wspomnieniach nie tylko tych ostatnich, ale i z dzieciństwa, czasów dorastania i wczesnego dorosłego życia. Byłem w melancholijnym nastroju, siedząc zwinięty niczym kulka z głową włożoną w kolana. Z zamyślenia wyrwały mnie odgłosy dochodzące z zewnątrz. Składnia tych osób nie była idealna, a więc liczyłem się z tym, że zapewne są to obcokrajowcy. Wszystko było by w porządku, gdyby nie fakt, że w pewnym momencie usłyszałem swoje nazwisko. Oderwałem się ze świata marzeń i powróciłem do rzeczywistości, wsłuchując się w słowa rozmówców. Wstałem i udałem się w ich kierunku... w idealnym momencie.

- O proszę, kogo my tu mamy! (klasnąłem, zacierając ręce) Wielki mentor, najlepsza osoba do motywacji pan Lau. (pstryknąłem palcami, wskazując na niego) Podobno prawdziwych przyjaciół poznajemy wtedy, gdy słyszymy co o nas mówi, nie w naszym towarzystwie. I widzę, że te słowa mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. No panie Lau, gdzie pana uśmiech? Gdzie się on podział? Przed chwilą był pan rozpromieniony... radosny... szczęśliwy! Oj, chwila.. chwilka. Czyżby obleciał pana strach? Ależ przed czym? (śmiech) Aaa, chyba przed tym. (wyciągnąłem nóż ze swojej kieszeni) Spokojnie, ja pana jedynie uszczęśliwię. Chce pan być uśmiechnięty do końca życia?



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#4 2017-02-25 10:54:54

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Backstage Segment - Prince Devitt & Anderson Cho

Nagle Devitt został stratowany. Wpadł na stojący w pobliżu stół bufetowy, rozwalając znajdujące się na nim jedzenie. Nim Cho zdążył choćby odskoczyć, został staranowany przez drugą osobę, lądując na skrzyni z zaopatrzeniem. The Nameless zaatakowali! Braun podniósł Prince'a i trzykrotnie uderzył jego głową w stół, następnie posyłając go w ścianę. Kevin w tym czasie okładał Andersona pięściami, by po chwili wrzucić go na Irlandczyka. Zawodnicy zderzyli się głowami, po czym upadli na posadzkę. Dwaj brutale jednak nie skończyli. Strowman podniósł Jokera i po schwyceniu go za szyję, wyprowadził Chokeslam, wprost na stół który złamał się pod ciężarem zawodnika. Po chwili uniósł do góry również drugą z ofiarą i cisnął ją na Balora! Lau niewiele myśląc chciał czmychnąć z miejsca zdarzeń, jednak na to nie pozwolił KO. Schwycił uciekającego mężczyznę i po Gut Kicku schwycił go w odpowiedniej pozycji, wykonując Package Piledriver! Po chwili wstał i biorąc mocny rozbieg, wpadł na Cho oraz Devitta z Cannonballem! Na ratunek przybiegł cały sztab ochroniarzy, zamierzający odciągnąć oprawców od swoich ofiar. Ci wyrwali się jednak i Kevin wymierzył Pop-Up Powerbomb wstającemu Irlandczykowi, a Cho przyjął Wrecking Slam!


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl