Ogłoszenie




#1 2017-02-13 12:01:44

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

TOP 5 - RAW #5

5. The Miz/Tommy End

Dwaj zawodnicy rywalizujący ze sobą zajmują ostatnie, najniższe miejsce w tym zestawieniu. Feud obu panów dopiero się rozpoczął, jednak nie można powiedzieć by była to nuda, a wręcz przeciwnie - pomiędzy wrestlerami sytuacja jest już bardzo, ale to bardzo napięta. Nic, tylko obserwować dalszy rozwój wydarzeń!


4. CM Punk

Brooks po raz kolejny na ustach wszystkich. Wygrywając walkę Tag Teamową na piątym wydaniu RAW potwierdził plotki krążące po sieci - przegrana w walce o pas InterNational to nie przypadek, a celowa zagrywka zawodnika, celującego zdecydowanie wyżej. Chicago Made być może jeszcze nie wyraził chęci walki o najwyższe trofeum w WWE, jednak z czasem na pewno się to zmieni.


3. The Nameless

Nowo powstała frakcja, złożona z Brauna Strowmana, Kevina Owensa oraz Drew Wooda rozpoczęła ostre wojaże. Z przytupem weszli w świat wrestlingu jako stajnia, niszcząc Prince'a Devitta, a tuż przed tym cały świat mógł zobaczyć, jak wielką bestią jest Strowman, gdy zawodnik zniszczył Generalnego Managera RAW Shane'a McMahona. Co jest celem tego ataku i zachowania zawodników? To się jeszcze okażę.


2. Dolph Ziggler

Show Off wypowiedział wojnę WWE, a konkretnie osobom odpowiadającym za kierowanie federacją. Przez to został postawiony w nieciekawej pozycji, musząc zmierzyć się z dwoma rywalami - Randym Ortonem oraz Markiem Henrym - w jednej walce! Ziggler poradził sobie jednak, wychodząc z walki z tarczą. Ciekawe jak dalej rozwinie się sytuacja pomiędzy zawodnikiem a oficjelami!

1. The Undertaker

Grabarz pogrzebał kolejną duszyczkę! Taker miał ciężki orzech do zgryzienia. Wydawać by się mogło że niedoświadczony w porównaniu do Umarlaka Gargano nie będzie sprawiał problemów, jednak były z nim większe problemy niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Callaway obronił jednak pas, pozostając w jego posiadaniu i przedłużając swoje rekordowe panowanie!


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#2 2017-02-14 09:54:54

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: TOP 5 - RAW #5

TOPka jest od wczoraj, ale w dniu wczorajszym nie miałem czasu i pewnie też za bardzo chęci, aby ocenić, ale robię to dziś i - o dziwo - będę pierwszy. ;> Na początek co rzuciło mi się w oczy, to słaba oprawa graficzna. Taka zwykła. Zostałem przyzwyczajony do obrazków, skromnych napisów postaci itp. Rozumiem, że pewnie nikt jeszcze nie dostarczył Ci tych obrazków, więc na dniach pogadam z Norbim, żeby coś wykombinował. ;p Ogólnie wydaję mi się, że TOP 5 jest racjonalnym wyborem. Gdybyś miał zrobić TOP 15, to pewnie musiałby się tu pojawić cały roster. Co do samych pozycji danych postaci, to wydaję mi się, że również są one dobrane adekwatnie, co do wydarzeń w naszym WWE. Powiem szczerze, że nawet nie wiedziałem, że Ziggler wytoczył jakiś konflikt przeciwko władzy. ;o Pewnie dlatego, że ostatni czasy totalnie zlałem czytanie segów innych. Kurdę muszę się poprawić. Bo odkąd zszedłem z władzy, to nie wiem co tu się dzieję. Opisy mogły by być dłuższe, skoro jest to już tylko TOP 5. Fajna TOPka, przyjemne opisy, choć oczekuję kapkę dłuższych. Dzięki i pozdrawiam!

Edit: A przypomniało mi się. Jakie "zniszczył"? Hahah. To był delikatny wpierdziel, ale nie zniszczenie. xd Ale za to rewanż teraz na RAW, co nie? ;> 

Ostatnio edytowany przez Lord Grand (2017-02-14 09:56:04)



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Hotele Namibia