Ogłoszenie




#1 2016-08-17 18:17:54

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Raw Supershow - Denver, Colorado - 29.12.2013

http://i.makeagif.com/media/4-12-2015/jiIyRh.gif


Tydzień temu zobaczyliśmy fenomenalne starcia, które rozpoczęły na dobre nową erę wrestlingu. Przed rozpoczęciem show mieliśmy jeszcze możliwość zobaczenia co wydarzyło się w zeszły poniedziałek. Rozpoczęliśmy show mocnym starciem o pas NxT gdzie mistrz pokazał wyższość nad pretendentem. Po walce Kidd spotkał się z Dario, a ten obiecał mu szansę i tylko od Tysona będzie należeć jak ją wykorzysta. Następnie walki petendentów do zwakowanego pasa Stanów Zjednoczonych oraz fenomenalne starcie o pas Interkontynentalny. Całą śmietankę spił brat El Jeffego "The Monster" Matanza wbił ostatni gwóźdź do trumny Teda Dibiasego dumnie broniąc swoje trofeum. Gala godna statusu Per Per View, zaserwowana nam niczym obiad w wykwintnej restauracji. Kamera przenosi nas do pokoju Komisarza RawSupershow - Dario Cueto, który rozmawiał z dwoma gwiazdami swojej tygodniówki. Był to oczywiście AJ Styles oraz jego przeciwnik Seth Rollins. Uśmiechnięty Rollins, chciał coś powiedzieć jednak przerwał mu komisarz.

http://17r1l63fshd52dy9yakdizhkog.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2015/04/Dario-Cueto-645x370.jpg



Dario Cueto: Bardzo dobry pojedynek, jestem pod wrażeniem jaką robotę zrobiliście tydzień temu, lecz zwycięzca mógł być tylko jeden i zostałeś nim ty Seth, moje gratulację. Cóż ty Styles przegrałeś i na Royal Rumble wejdziesz z numerem jeden rozpoczynając cały pojedynek. Ale spokojnie to tez się ceni, może będziesz jednym z tych co rozpoczynali show i wygrali całą walkę? A może po prostu odpadniesz i tak zakończy się twoja kariera? Kto wie, kto wie. Jednak dziś jesteśmy na ostatnim Raw w roku i przydałoby się to jakoś uczcić. Czy możesz nas zostawić we dwóch Seth? Chciałbym porozmawiać z panem Stylesem sam na sam.

Rollins spojrzał na komisarza i z lekkim grymasem na twarzy wykonał polecenie, nie miał żalu do Dario. W końcu to Seth wygrał starcie osiągając to co chciał, czyli upokorzenie byłego mistrza wagi ciężkiej. To bardzo motywowało Rollinsa w marzeniach o powrót na szczyt. Gdy w gabinecie zostało już tylko dwóch członków tej konwersacji Styles postanowił wyrzucić z siebie flustracje.

AJ Styles: Myślisz ze pozwolę abyś tak po mnie jeździł? Wprowadziłeś stypulację, do której nie byłem przygotowany psychicznie...

Dario Cueto: Przestań się mazać, jedni wygrywają drudzy przegrywają. Jesteś przegranym i tego przemienia tak łatwo nie zrzucisz na mnie. Pogódź się z tym jesteś oficjalnie największym przegranym...przegranym...przegranym w organizacji. Jednak jako dobry szef rozumiem ze możesz popełnić błąd, każdy miewa gorsze dni. Dlatego pozwolę Ci dziś odpokutować twoje winy. Dziś zawalczysz w main evencie, jeśli wygrasz będziesz mógł wylosować inny numerek wejścia w Royal Rumble. Jednak jeśli przegrasz, to numerek, z którym wejdziesz będzie twoim najmniejszym zmartwieniem.

Dariusz na początku próbował wejść do głowy swego pracownika, jednak po chwili zauważył iż Styles jest na tyle załamany że zrobi wszystko by tylko nie wchodzić jako pierwszy do Royal Rumble. Podobało mu się to. Lubił gdy pracownicy chcą go zabić, wtedy wiedział że wszystko co robią, robią na sto procent. Zaciekawiony AJ nie miał innego wyjścia i tylko ironicznie spytał.

AJ Styles: Kto będzie moim rywalem?

Dario Cueto: Mało to ważne, wystąpisz dziś w Main Evencie, przygotuj się.

Zadowolony Styles powoli wstał z krzesła, po czym zadowolony opuścił pokój komisarza.

Dario Cueto: On chyba nie myślał ze uda mu się tak łatwo mnie przekonać? Zrobisz dziś dokładnie to samo z co DiBiasem. Po walce będziesz mógł się nad nim poznęcać jeszcze, obojętnie co z nim zrobisz, nikt Ci tego nie przerwie. Nie zawiedź mnie...

El Jeffe przestał na chwilę rozglądając się po pokoju, wydawało się z nikogo nie było. Jednak wówczas z cienia wyszedł jego młodszy brat WWE  Undisputed Champion Matanza. Pokiwał on głową w stronę Dario po czym opuścił pomieszczenie. Na titantronie wyświetliła się karta na dzisiejsze show.


..::#1. Fatal Four Match for the United States Championship::..
*Przy stoliku zasiądzie "NxT Champion" Tyson Kidd*
Jeff Hardy versus Massada versus Finn Balor versus The Miz (/w Maryse)

..::In ring segment::..

Dario Cueto & Tyson Kidd & New United States Champion

..::Interview::..

Martty Scurll

..::Return in ring segment::..
Goldust

..::#2. Normal Match::..
Marty Scurll versus Goldust

..::Backstage segment::..
Seth Rollins & CM Punk & " Intercontinental Champion" Boogeyman

..::#3. Non Title Triple Threat Match::..
Boogeyman (c) versus Seth Rollins versus CM Punk

..::Interview::..
Noam Dar

..::In ring segment::..
Stalker Ichikawa

..::#4. Normal Match::..
Noam Dar versus Stalker Ichikawa

..::Interview::..
Dolph Ziggler

...::Ace Boom-Boom::..

Enzo Amore

..::Interview::..
Christina Von Eerie

..::#5. Divas Non Title Normal Match::..
Paige versus Christina Von Eerie

..::#6. Main Event: Normal Match:
Matanza (c) versus AJ STYLES

..::In ring segment::..

Wydarzenia po walce wieczoru



http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in www.ehotelsreviews.com