Ogłoszenie




#1 2016-08-07 22:30:08

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

The MizTv

The Miz  (/wMaryse) & Christian


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2016-08-13 20:49:13

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: The MizTv

Czas na napisanie to 24 h od tego postu.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#3 2016-08-14 19:12:07

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: The MizTv

Earlier: Przed przejściem do reklam na titatronie zobaczyliśmy wjazd na arenę. Otwarte drzwi i nic poza tym. Wreszcie oczom telewidzów i kibiców zasiadających na arenie ukazała się czarna limuzyna. Bardzo drogi samochód wjechał na "parking" hali i zatrzymał się. Z limuzyny wysiadł elegancko ubrany szofer. Prawdopodobnie służący kogoś kto jest w środku eleganckiego "samochodu gwiazd". Mężczyzna w garniturze powoli i z gracją otworzył drzwi, a z limuzyny wysiadła Maryse! Olśniewająca blondynka poprawiła grzywkę i zrobiła krok w przód. Ubrana była w bardzo drogą czarną suknię i czarne szpilki. Za nią wyszedł The Miz! Fani zareagowali na ich powrót mieszanymi uczuciami. Mike założył biały garnitur, czarne spodnie i czarne buty. Oczom publiki ukazał się pocałunek Miza i Maryse. Wtedy nastąpiły reklamy.

http://www.waysintomedia.de/anna/News/MizTV01.jpg



Po reklamach w ringu pojawił się The Miz oraz Maryse. Razem prezentowali się naprawdę nieziemsko. Barwa maty ringowej zmieniła się z białej na elegancką czerń. Na titantronie pojawiło się wielkie logo "MizTV". W kwadratowym pierścieniu znajdowały się wygodne krzesła, które również były koloru czarnego. Mike ubrany był w bardzo drogi biały garnitur, czarne spodnie oraz czarne buty. Maryse z kolei postawiła na czarną sukienkę i czarne szpilki. Widać było, że są zamożną parą - razem wyglądali wspaniale. Miz i Maryse stanęli na środku ringu. W dłoniach trzymali specjalne mikrofony z odwróconym znakiem "W". Główny prowadzący show zaczął mówić.

Wystrój show + ubiór Miza i Maryse:

Spoiler:

http://s1.dmcdn.net/Za3OB/1280x720-7Vg.jpg

Spoiler:

http://www.wwe.com/f/all/2016/07/083_SD_07122016dg_1843--347fa20191b5d5ce4c9bb65dee9e1dd7.jpg

The Miz: Witajcie w najczęściej oglądanym show w historii WWE! Witajcie w... <część fanów odpowiedziała: MizTV> ... MizTV. Na ostatnim PPV poznaliśmy nowego mistrza Interkontynentalnego. Zwyciężył on starcie czterech rywali. Ten człowiek jest w tej federacji od początku, a nadal ma się świetnie! Powitajcie mojego dzisiejszego gościa - jednego z najbardziej doświadczonych zawodników w historii pro wrestlingu, przed wami mistrz Interkontynentalny - Christian!


Fani natychmiast zaczęli wiwatować. Kamera przeszła na Miza i Maryse, którzy siedzieli już na krzesłach obok siebie. Bili brawo i patrzyli się w kierunku rampy. Christian wyszedł na stage i wykonał charakterystyczny dla siebie taunt. Rozglądnął się po arenie, a następnie pewny siebie  z uśmiechem na twarzy poszedł do ringu. Wszedł do kwadratowego pierścienia i usiadł na krześle. Jego muzyka przestała grać. Czas na dobre rozpocząć pierwsze od bardzo dawna MizTV!

The Miz: Dziękuję ci, że zgodziłeś się tutaj przyjść. Powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem jak długo jesteś w tej federacji. Właściwie walczysz tu od początku. Mimo swojego wieku znów dzierżysz mistrzostwo. Chciałbym jednak przybliżyć ci coś co od zawsze mnie inspirowało. Zobaczmy na bilans walk Kapitana Charyzmy!

Mike wskazał na ekran, a na nim pojawił się streak Christiana.* Białe liczby na czarnym tle oddzielone pauzami. Wszyscy byli odwróceni w kierunku titantronu. Gdy mistrz Interkontynentalny zobaczył te liczby zaczął się śmiać po cichu. To samo zrobiła Maryse i większość fanów zasiadających na arenie. Miz zachował powagę.

The Miz: Trzydzieści osiem - dziesięć - dziewięćdziesiąt siedem. Legenda Christian we własnej osobie! Powiem ci, że naprawdę wiele tutaj osiągnąłeś. Od mistrzostwa WWE po mistrzostwo Interkontynentalne. Masz również inne sukcesy - jak porażki z największymi jobberami WWE albo na przykład najszybsza porażka w walce. Ewentualnie też najwięcej razy zremisowałeś poprzez No Contest, ponieważ nie wszedłeś do pojedynku. Te liczby wykazują, że jesteś na minusie jakieś pięćdziesiąt dziewięć starć. Myślę, że nawet Adam Rose nie jest aż takim przegranym jak ty.

Miz zrobił charakterystyczną dla siebie minę. Wyrażała ona coś pomiędzy średnią powagą, a okazaniem politowania względem Christiana.

Christian: Bardzo zabawne... Prawda jest taka, że ja zdobyłem pas i mam go na własność, a ty na razie nie jesteś mistrzem i pewnie długo nim nie będziesz. Na TLC pokonałem Boogeymana, Masade i Jeffa Hardy'ego, a twoja walka na tym ppv nawet się nie odbyła.

Maryse: Miz nie wszedł do walki, ponieważ Punk nie chciał walczyć. Zanim coś powiesz staruchu lepiej zastanów się dwa razy. Twój mózg nie pracuje już tak jak kiedyś więc potrzebujesz chyba więcej czasu na myślenie, hm?

Kapitan Charyzma wiedział, że to wszystko może się tak potoczyć. Postanowił, że nie będzie odpowiadał kobiecie, lecz jej mężowi. Słowa Maryse uznał za słowa Miza. Christian wstał z krzesła, to samo zrobił Mike oraz jego żona. Christian i Miz stanęli ze sobą twarzą w twarz.

Christian: Słuchaj Miz... Działam w tym biznesie dłużej niż ty. Nie pozwolę sobie, abyś mnie nie szanował. Od początku działałeś mi na nerwy, ale teraz przegiąłeś. Stoimy ze sobą twarzą w twarz. Lepiej żebyś uważał co mówisz, bo to może skończyć się źle. Jako mistrz mam zamiar dać ci lekcję, którą zapamiętasz na całe życie. Chodzi o lekcję szacunku do lepszych od ciebie.

Miz stał spokojnie i patrzył się Christianowi prosto w oczy.

The Miz: Stoi przed tobą model, największa amerykańska gwiazda filmowa i milioner. To ja zamierzam dać ci lekcję. Lekcję na temat tego jak bardzo się od siebie różnymi i jak bardzo się mylisz. Jako mistrz masz się za nie wiadomo kogo, a jedyne racjonalne wyjaśnienie zwycięstwa przez ciebie tego tytułu to czyste szczęście. Vince nie zwolnił cię jeszcze tylko z litości, bo wie, że gdy tylko to zrobi zostaniesz na bruku. Ciesz się, że pozwalam ci na to, abyś w ogóle ze mną rozmawiał. Nikt nie jest godny, aby patrzeć mi w oczy, a co dopiero...

Christian złapał mikrofon Miza, a swój wcześniej wyrzucił. Przytknął sobie to urządzenie do ust i zaczął mówić. Maryse zrobiła minę, która sygnalizowała jej zdziwienie.

Christian: Słuchaj kundlu. Nikt nie będzie do mnie mówił w ten sposób. Masz się za kogoś kim nie jesteś. Wyimaginowałeś sobie swój świat, z którego wszyscy wokół się śmieją. Ja również miałem z ciebie niezły ubaw, który teraz zmienił się w nienawiść do twojej osoby. Jeśli jeszcze raz spróbujesz mnie obrazić, skrzywię tę twoją "piękną" twarzyczkę.

Kapitan Charyzma po tej wypowiedzi uderzył mikrofonem w klatkę piersiową Miza oddając mu go w ten sposób. Mike popatrzył się z pewnością siebie we wzroku na swojego dzisiejszego gościa i odpowiedział mu. Mówił powoli i z przekonaniem.

The Miz: Jeśli jeszcze raz wyrwiesz mi z rąk ten mikrofon obiecuję, że...

Christian znów wyrwał mikrofon z ręki Awesome One'a.

Christian: Obiecujesz, że co?!

Mistrz Interkontynentalny rzucił mikrofonem o matę i jeszcze bardziej przybliżył się do Miza. Wyglądał jakby zaraz puściły mu nerwy - chciał uderzyć prowadzącego MizTV. Mike zachował jednak trzeźwy umysł i cofnął się o krok, a następnie podniósł prawą rękę ku górze i otworzył swoją dłoń tym samym ją prostując. Maryse złapała go z gracją za rękę i trzymając się za nie oboje dotarli do lin. Miz rozszerzył sznury otaczające ring, a Maryse przeszła pod nimi z gracją. Jej mąż zrobił to samo, ale po niej. Blondynka zeszła po schodkach, a Mike zeskoczył z apronu na podłogę. Miz oraz Maryse szli w kierunku backstage'u trzymając się za ręce. Christian natomiast został w kwadratowym pierścieniu patrząc się za nimi. Ewidentnie był zdenerwowany.

***********************************************************************************************************

* Ten streak jest oczywiście wymyślony. Chodzi tutaj o to, że Christian często wchodził do walk i nawet nie wyprowadził jednego ciosu w stronę przeciwnika.

Rafi napisał mi, że całe MizTV mam napisać sam więc tak też zrobiłem. Spajk nie brał w tym segmencie udziału - ja pisałem wszystko sam tak jak miało być.

Ostatnio edytowany przez eronics (2016-08-14 22:44:25)


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#4 2016-08-15 11:43:55

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: The MizTv

2 punkty, bo nawet wyszło Mizowsko.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ambele.pl BetonovĂŠ JĂ­mky LanĹĄkroun