Ogłoszenie




#1 2016-08-07 22:18:42

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

WWE RAW SUPERSHOW - #Redemption

http://i.makeagif.com/media/4-12-2015/jiIyRh.gif
Gorące Sand Diego zapłonęło gdy arenę przeszył theme song gali WWE na jaką tak bardzo czekali. Pokaz pirotechniczny doskonale potwierdził nas w przekonaniu co właśnie się zaczęło, ostatnie gale przed drogą do Wrestlemanii! Począwszy od Royal Rumble tuż po RoadBlock, a wszystko zakończone na największej ze scen Wrestlemanii. Każdy szanujący się zapaśnik doskonale wiedział czym jest ta droga, do czego prowadzi walka wieczoru na ów gali, dlatego każdy, chciał się tam znaleźć. Wydarzenia na TLC mogły być spojlerem wydarzeń, które będą miały miejsce. W ringu stał już obecny komisarz Monday Night Raw - Dario Cueto. Trzymający na barku pasy mistrzowskie organizacji, które na właśnie ostatniej dużej gali w roku dostały się w ręce jego brata - Matanzy! Jak zwykle uśmiechnięty przyłożył mikrofon do ust i że spokojem rozpoczął swą wypowiedź:

Dario Cueto: Witam was wszystkich serdecznie na Raw. Ostatni raz gdy się widzieliśmy spędzałem ciepłe wakacje na statku Smackdown, które pod moją banderą pływające wypłynęło na głęboką wodę odzyskując utracony blask. Tak. To bardzo świetne uczucie móc niczym Bóg stworzyć coś z niczego. Dlatego dziś stoję tu jako Komisarz Raw. Jako wspólny brand dla zawodników Smackdown i Raw został przekazany mnie, bym ponownie wyprowadził go na głęboką wodę. Swe rządy rozpocząłem od zemsty. Przez Kevina Steena spędziłem dłuższy czas w domu oglądając jak coś co stworzyłem tonie, a ja nic nie mogłem zrobić. Rosła we mnie żądza krwi, chciałem za wszelką cenę zniszczyć Steenowi resztę życia jak to on zrobił mi. I wtedy narodził się pomysł ponownego przejęcia władzy. Jeden telefon do Vincenta McMahona wystarczył, by na TLC zrobić prawdziwe piekło. Dzięki mnie Steen przegrał walkę, a mistrzostwo nie zostało w rękach kogoś kto na nie nie zasłużył. Dziś nie ma z nami Steena, nie ma z nami Dibiasego. Jestem przed wami ja i nowy niekwestionowany mistrz WWE mój brat Matanza! Zjaw się tu mój bracie i odbierz coś co należy do Ciebie...


(Rozpoczyna grać strasznie spokojna muzyka, która po dłuższym czasie wprowadzała w stań agonii, nadchodził Matanza)

Dario Cueto: Stało się bracie, jedną noc rozpieprzyłeś wszystko co było dotychczasowym fundamentem czerwonego brandu. Złamałeś ich mistrza oraz zabrałeś ich trofeum. Zostałeś mistrzem wagi ciężkiej oraz mistrzem federacji. Stałeś się pierwszym niekwestionowanym mistrzem nowej ery. Jednak te pasy przypominają mi o porażce prowadzenia czegoś co tak długo budowałem, dlatego również muszą zostać zniszczone i zapomniane.

El Jefe zdjął najważniejsze trofea dotychczasowych brandów po czym wrzucił je do śmietnika, całe dziedzictwo Smackdown oraz Raw znajdowało się w śmieciach. Pokazał wówczas Cueto w niebo, a tam na haku wisiał nowy pas WWE zastępujący dwa poprzednie.



Dario Cueto: Większy, droższy bardziej prestiżowy. Nowy pas, nowy mistrz, nowa era ku odkupieniu! Dziś każdy przegrany z TLC będzie mógł zrewanżować się swemu przeciwnikowi. Czają nas walki o pasy, oraz jeszcze jedna duża zmiana, nie będzie już więcej nikt oglądał dywizji divas, ponieważ ona z dniem dzisiejszym przestaje istnieć, zastąpi ją wówczas powrót do wrestlingu kobiet. Nasze panie postarają się udowodnić ze to nie tylko sport dla facetów. A o to nowy pas nowo powstałej dywizcji, której mistrzyni Christina Von Erie będzie bronić swego nowego trofeum...



Dario Cueto: Pamiętajcie tu chodzi tylko o dobry biznes..
Powiedział El Jefe opuszczając wraz ze swoim bratem ring, za nim na titatnronie wyświetlona została karta na dzisiejsze show.

..::#1. Nxt Championship Normal Match::..
Tyson Kidd (c) vesus John Morrison

..::Backstage Segment::..
Dario Cueto & Tyson Kidd

..::In ring interview::..
Jeff Hardy

..::#2. #1 Condenter Normal Match for United States Championship::..
Jeff Hardy versus Sami Zyan

..::#3. #2 Condenter Normal Match for United States Championship::..
Masada versus Enzo Amore versus Kane

..::Backstag interview::..
Masada

..::The MizTv:
The Miz  (/wMaryse) & Christian

..::#4. Intercontinental Championship No Count Out Match:
Christian (c) versus The Boogeyman

...::Backstage Interview::..
The Miz & Maryse

...::Backstage Interview::..
Dolph Ziggler

..::#5 #3 Condenter Normal Match for United States Championship::..
The Miz (/w Maryse) verus Dolph Ziggler

..::Return Segment::..
AJ Styles

..::Backstage Interview::..
Seth Rollins

..::#6. Normal Match::..
(Przegrany tego starcia zajmuje miejsce z numerem 1 w nadchodzącym Royal Rumble)

AJ Styles verus Seth Rollins

..::#7. #4 Condenter Normal Match For United Stage Championship::..
Dean Ambrose versus Finn Balor

..::Interview::..
Christina Von Erie

..::Promo::..
Bray Wyatt

..::8. WWE Woman Championship Normal Match::..
Christina Von Erie versus Brooke Tessmacher
(Przy stoliku komentatorskim Paige)

...::Return Segment:::..
Adam Cole & CM Punk

..::#9 Normal Match::..
Adam Cole versus CM Punk

...::#10. Triple Threat Match::...
Nevil versus Suicide versus Goldberg

..::Backstage Segment::..
Dario Cueto

..::#11. WWE  Undisputed Championship Grave Consequences Match::..
"The Monster" Matanza (c) versus Ted Dibiase

(Co do tego wszystkiego to oczekiwałbym uczestników walk o pretów do US o spoglądanie na segment Dario & Kidd)


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Bologna