Ogłoszenie




#1 2016-07-09 17:32:49

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

In the ring segment - M.V.P

M.V.P


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2016-07-11 21:24:19

 Ittam

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

12671395
Zarejestrowany: 2015-01-20
Posty: 506
Punktów :   

Re: In the ring segment - M.V.P

Czwarta odsłona nowej tygodniówki o nazwie RAW Supershow rozpoczęła się. Po dwóch niesamowitych walkach publiczność z niecierpliwością wyczekiwała, co zdarzy się następnie. Rozochoceni fani prawdopodobnie nie poznali nawet głosu, jaki w tym momencie rozniósł się po całej hali, jednakże wiedzieli, że coś się zaczyna dziać.

"I'm baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaack!"

Donośny okrzyk spowodował, że zgromadzeni w arenie entuzjaści teog wspaniałego sportu, jakim jest wrestling zamilkli, a tysiące par oczu były wpatrzone w rampę prowadzącą do ringu. Wszystkich nurtowało pytanie, do kogo należał ten głos oraz kto stanie za moment w tym miejscu, powracając jednocześnie do federacji. Na rampie, jednak wciąż nikt się nie pojawiał, jednak na arenie rozbrzmiał nieznany do tej pory themsong.




I'm back, everybody, I'm back!
Stronger than ever, here to make an impact!
I'm back, yeah, the baller is back!
Still Ballin all over the map!

https://cdn3.vox-cdn.com/thumbor/aMyV0y1oq8kngRZhSIkcNGBtnec=/70x0:778x472/1310x873/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/45899158/MVP.0.jpg

Po tych słowach wielu fanów domyśliło się już, jaki zawodnik za chwilę pojawi się. Montel Vontavious Porter - M.V.P, we własnej osobie, ku ogromnej uciesze publiczności stanął na rampie. Mężczyzna ubrany był w elegancki garnitur. Znajdując się na rampie przystanął na chwilę i począł rozglądać się po publiczności. Następnie wziął mikrofon i udał się do ringu, gdzie rozpoczął swój monolog.

Zgadnijcie kto wrócił... <cheer>
"The Ballin' Superstar", "Mr. 305", "The Number One Player", Former World Heavyweight Champion and Former Tag Team Champion, "Most Valuable Player in the World" - M.V.P... is back!
Dobrze jest stać w tym ringu po raz kolejny! <cheer>
Ale skończmy już to pierdolenie, bo nie wracam tu żeby was zabawiać. Całe życie ciężko pracowałem na swój sukces, starałem się w jakiś sposób wyrwać z pieprzonego getta, robiłem to SAM i przede wszystkim DLA SIEBIE. Dosięgnąłem szczytu, zdobyłem sławę i pieniądze, mogę teraz dumnie powiedzieć, że prowadzę bogate życie, mogę powiedzieć, że zaszedłem dalej od was! Większość z was siedzi teraz i objada się popcornem, patrząc jak niektórzy ludzie wypluwają sobie żyły i robią z siebie pośmiewisko przegrywając walki w jakimś marnym teatrzyku. To ja były mistrz World Heavyweight, najkrócej panujący mistrz World Heavyweight. Śmialiście się ze mnie, kiedy straciłem swój pas na rzecz Chrisa Jericho po 5 minutowym panowaniu. Ale spójrzcie na mnie, po prostu spójrzcie. Jak ja wyglądam? Z resztą jak wyglądałem zawsze? Tak wiem, to niecodzienny widok, ale przyzwyczajcie się, bo od dzisiejszego wieczoru będzie oglądać go coraz częściej. A teraz spójrzcie na siebie? Większość z was siedzących tu na arenie, to rozpieszczone bogate dzieci, które nie musiały się w życiu trudzić lub pieprzone tłuste białasy, których życie jest tak marne, że oglądanie wrestlingu to jedyna rozrywka. Ja musiałem ciężko pracować, żeby zostać Supergwiazdą i nic w życiu nie przychodziło mi łatwo, a jednak jestem tutaj, zdobyłem wszystko co chciałem i udowodnię wam, a także każdemu kto znajduje się na zapleczu, że nigdy nie wejdzie na mój poziom. Haaaa Get on my level... You Boys better get on my level... <MVP zaczął sobie podśpiewywać>. Tak to kiedyś nawijał Chamillionaire, ale no właśnie o czym ja w ogóle gadam, przecież pewnie nawet połowa z was nie wie kim był pier****ny Chamillionaire! Ten człowiek ze zwykłego czarnucha stał się pierdolonym bogaczem! Gość wiedział jak zarabia się pieniądze, powinniście wszyscy brać z niego przykład... <heat> Buczycie bo co? Bo wreszcie ktoś wyłożył wam prawdę? Zobaczcie, widzicie ten wielki naszyjnik na mojej szyi? Jest on zrobiony ze szczerego złota, ale nie o tym. Napis "Ballin" na naszyjniku przypomina mi o tym, że udało mi się, żyję tak, jak wielu chciałoby. Kiedy jakiś ziomek widzi mnie z tym naszyjnikiem i czyta ten napis, to wie, że mam dużo hajsu... dużo dziwek... dużo alkoholu i każdy ziomek na mojej dzielnicy wie, że skoro Montel dał radę to on też da radę. Stałem się inspiracją dla ludzi! A wy nawet nie potrafiliście mnie docenić... <chanty "Shut Up!"> Mam się zamknąć? Zamknijcie się wszyscy! Pierdolić was wszystkich, tak jak pierdolić Donalda Trumpa i całą resztę tego pieprzonego gówna, które nie pozwala nam być kim jesteśmy! Na szczęście, ja tu jestem, słyszeliście? Wróciłem silniejszy i jestem najlepszym Playerem w tej grze. Udowodnię wszystkim, że nikt nie może się ze mną równać... wiecie czemu? 'coz I'm STILL BALLIN' AND I DON'T GIVE A FUCK WHAT YOU THINK ABOUT ME! <heat>

Ostatnio edytowany przez Ittam (2016-07-11 21:31:21)

Offline

 

#3 2016-07-15 23:41:03

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: In the ring segment - M.V.P

Bardzo fajny segment, który przypadł mi do gustu. Postarałeś się i dokładnie przeanalizowałeś poczynania wrestlera przed tym, aż wziąłeś go Ty. Jak dla mnie zasłużyłeś na maksymalną ilość punktów, czyli 2!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl