Ogłoszenie




#1 2016-06-28 22:29:27

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Newspack #2 by Grand

Grand: Dzień dobry! Witam państwa w pierwszym odcinku show, w którym będziemy zajmowali się omawianiem sytuacji w świecie wrestlingu. Ostatnio wiele mówi się nie tyle o samych gwiazdach, co o osobach żyjących poza światłem kamer. Dzisiaj będziemy omawiali
między innymi:
- Co wydarzyło się na backstagu po ostatnim wydaniu RAW Supershow?
- Czy to prawda, że The Miz planuje odejść?
- Dlaczego Kevin Steen nie pojawił się na RAW Supershow?
- Czy dołączenie Boogeymana do federacji ma jakiś cel?

Najpierw zajmijmy się tym, co ujrzeliśmy z zapisu amatorskiej kamerki, która nakręciła bardzo ciekawe wydarzenie dziejące się na zapleczu federacji WWE. Na filmiku wyraźnie widać jak pomiędzy Sethem Rollinsem, a Romanem Reignsem dochodzi do poważnej sprzeczki, która prawie że kończy się rękoczynami! Seth miał sprowokować Romana swoimi docinkami na temat jego "wizerunku". Rollins uważa, że Roman jest "zbyt sztywny i ciężko będzie wykręcić mu najlepszy feud w tym roku. Oficjalna strona WWE skomentowała i zdementowała plotki, twierdząc że zdarzenie było czysto żartobliwe, a samej sytuacji nie ma co brać sobie do serca. Czyżby?

W mediach społecznościowych ostatnio ukazało się zdjęcie, na którym znajdował się The Miz i właściciel pewnej niezależnej federacji. Panowie znajdowali się w restauracji i wielu twierdziło, że ostatnie ostatni brak występów Miza ma właśnie związek z odejściem do niezależnej organizacji. Jednak sam The Miz zdementował te plotki w jednym z wywiadów, oto fragment:

Reporterka: Mizie czy to prawda, że niedawno podpisałeś kontrakt z inną federacją niż WWE?

The Miz: Absolutnie! Nie mam zamiaru odchodzić z WWE. Jest mi tam bardzo dobrze. Wiem, że w mediach pojawiło się moje zdjęcie z Erickiem Carlsonem, ale to jest jedynie mój stary, dobry znajomy i nic więcej. Było to koleżeńskie spotkanie.

Zatem wszyscy fani Miza nie mają co obawiać się o to, że ich ulubieniec opuści okręt. Miz jak widać ma się dobrze i raczej nie zapowiada się na to, jakoby miał opuścić federację. A może to tylko taka gra? Kto wie...

Większość fanów wrestlingu zmartwił brak obecności na gali RAW Supershow Kevina Steena pomimo, że był zapowiadany w walce wieczoru. Wyjaśnienia nie musimy szukać zbyt daleko, gdyż na instagramie wrestlera pojawiło się zdjęcie, gdzie siedzi ze smutną miną, a podpis brzmiał: "Gorączka dała o sobie znać. Niestety występ na #RAW Supershow jest niemożliwy ; (" Wielu spekulowało, że Kevin nabawił się kontuzji podczas Live Eventu, aczkolwiek były to bezpodstawne plotki. Kevin Steen najprawdopodobniej będzie obecny na następnej gali, lecz wszystko może się zmienić nawet w ostatniej chwili.

Oto na co czekał cały wrestlingowy świat - Boogeyman powrócił do federacji! Po odejściu zawodnika brakowało kogoś, kto siałby postrach. Federacja posiadała w swoim arsenale takich zawodników jak Kane, Abyss czy Finn Balor, ale żaden z nich nie spełniał ich oczekiwań. Na ratunek wysunął się Boogeyman, który sam otwarcie mówił, że chciałby powrócić do federacji i raz jeszcze spróbować swoich sił. Nie musiał długo czekać, ponieważ już po niecałym miesiącu został zaproponowany mu kontrakt, na który się zgodził! Boogeyman podobno przystąpić ma do feudu z sprzymierzeńcem publiczności Finnem Balorem i jest możliwe, tym bardziej że były między nimi już dwie konfrontację: solowa, którą wygrał Boogeyman i tag teamowa, której zwycięzcą był również "Siejący strach"! Spekuluje się, że za feudem stał sam Vince McMahon, więc wszystko w tej sytuacji jest prawdopodobne!

Co stało się z wielką bestią Brockiem Lesnarem? Jak już wiemy - nic strasznego. Wrestler po prostu
chciał odpocząć od tego wszystkiego i udał się na dość długie wakacje nad Teneryfą, ale już wiadomo, że pojawi się na następnym wydaniu RAW Supershow, o czym mówi ten wpis na Twitterze:

Brock Lesnar:
Wypoczynek - tego potrzebowałem, ale teraz czas wziąć się do roboty i pokazać, kto tu jest Bestią! #holidays #WWE #RAWSupershow

Co do samego Brocka. Było dla niego wiele pomysłów, ale większość i tak się nie spełniła. Rywalizacja z Finnem miała być czymś naprawdę wielkim, a wyszła z tego straszna klapa i można by rzecz, że był to tragiczny feud, który nawet nie miał swojego zakończenia. Padł i nie powstał, dlatego Brock otrzymał z pewnością wakacje. Teraz nastaje pytanie: Z kim mógłby rywalizować Brock? W federacji nie ma zbyt wielu osiłków, którzy mogliby na jakimś poziomie konkurować z Brockiem. Podobno do federacji powrócić ma John Cena, który miałby wejść do programu z Lesnarem. Mówi się, że Goldberg też byłby w stanie podnieść rękawice i stworzyć naprawdę ciekawą rywalizację z Bestią!

Jeżeli wpadliśmy już na Goldberga to warto przypomnieć, że zawodnik również powrócił niedawno do federacji podpisując z nią kontrakt. Współpraca ma trwać długo, a oficjele mają już na niego pomysł! Oprócz rywalizacji z Brockiem, widzą go również w rywalizacji z Brayem Wyattem, który podobnie jak Goldberg powrócił do federacji. Bray nie ma ze sobą swojej rodziny, a na portalach społecznościowych pojawiło się kilka plakatów, jakoby Bray zwerbował po wygranym feudzie do swojej rodziny Goldberga. Plan wydaję się naprawdę kuszący, ale co na to sam Goldberg i Vince?

"Najlepszy na Świecie" po nieudanym feudzie z Sethem Rollinsem ponownie ma powrócić do federacji, a jego wizyta ma być przypieczętowana już na kolejnym wydaniu RAW Supershow! CM
Punk nadal wierzy, że może coś osiągnąć i dlatego zdecydował się powrócić po zaproponowanym kontrakcie do gry! Punk przewidziany jest do pasa Interkontynentalnego, bo oficjele szukają godnego zastępce Randiego Ortona, który ostatnio nie ma się najlepiej. Żmija nie jest w formie, a chrapkę na ten tytuł ma kilku zawodników!

Zostając przy pasie Interkontynentalnym, to ostatnio dokonaliśmy ankiety, w której zadaliśmy pytanie: Kto zdobędzie pas Interkontynentalny? Oto rezultaty głosowania.

Boogeyman: 36 %
Christian: 28 %
Nakamura: 18 %
Masada: 18 %



Z wyników jasno wynika, że fani chcą ujrzeć Boogeymana w roli mistrza. Wszystko jest realne, bowiem po rzekomym zwycięstwie Boogy wszedłby w planowany feud z Finnem Balorem. W mid cardzie jest bardzo dużo zawodników, którzy mogliby utrzymać pas. Federacji nie podoba się to, że pas przechodzi z rąk do rąk i od pewnego czasu nie może utrzymać go stabilny zawodnik. Wszystko ma się zmienić w momencie, gdy przejmie go Boogeyman, ponieważ feud z Balorem ma mieć finał dopiero na wielkiej gali Wrestlemanii!

Ostatnio mało widoczny jest AJ Styles. Federacja podobno nie jest zadowolona z jego poczynań zarówno w ringu, jak i poza nim. Podobno Styles otrzymał ultimatum, które polegałoby na tym, że albo bierze się za siebie i daje z siebie 100 procent każdego dnia, albo będzie musiał szukać innego miejsca pracy! Vince jest wściekły, bo widział w AJ'u wielki potencjał, a pas który zdobył miał być wisienką na torcie, a wyszło jak wyszło - Kevin Steen został mistrzem. Bullet Club się rozpadło, a sam Styles wydaje się zagubiony. Co będzie działo się z tym zawodnikiem?

W naszym programie byłoby na tyle. Wszystkie plotki zostały przez nas rozpatrzone i mam nadzieję,
że w następnym show będzie ich jeszcze więcej. Na dziś z pewnością wystarczy. Dziękuję państwu za uwagę i życzę miłego wieczoru, Grand!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#2 2016-06-28 22:44:18

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Newspack #2 by Grand

Bardzo fajna forma newsów. Dużo plotek, właściwie wszystko to plotki i świetnie to wyszło. Widać, że się postarałeś i cieszy mnie to. Na forum potrzeba nowości, a to jedna z nich. Pojawiły się nawet plotki na temat Brocka. Zawsze fajnie jest poczytać newsy o swoim zawodniku. Również mam nadzieję, że rozpocznę jakiś ciekawy program. Nie będę komentował każdego newsa osobno, bo i nie ma po co. Całokształt jest bardzo dobry. Oby tak dalej!


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#3 2016-06-28 23:24:29

 Ahmed

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

23720338
Skąd: Iraq
Zarejestrowany: 2011-08-31
Posty: 838
Punktów :   45 

Re: Newspack #2 by Grand

Super forma, naprawdę fajnie mi się czytało


http://oi68.tinypic.com/4sh36h.jpg
KP - Suicide
---------------------------------------------------------------
Streak:
1 - 0 - 0
---------------------------------------------------------------
Osiągnięcia:

2 x Intercontinental Champion (jako Suicide / Boogeyman)
1 x World Heavyweight Champion (jako Tommy Dreamer)
1 x Tag Team Champion (jako Beard Generation)


http://i68.tinypic.com/ix9sg4.jpg

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
NabĂ­zĂ­me samonosnĂŠ betonovĂŠ nĂĄdrĹže vhodnĂŠ na Hotely Tivoli