Ogłoszenie




#16 2016-04-28 11:20:21

Tadeusz Norek

Gość

Re: Falls Count Anywhere Match for #1 Contender to NXT Title (Crazy

Czas działał cały czas na moją korzyść, Mantaur nie sprawiał żadnych problemów przez co mogłem spokojnie go obijać. Teraz przyszła pora by nieco bardziej uszkodzić jego czaszkę. Wyciągnąłem z pod jego głowy krzesło i odrzuciłem je ponownie na stos ułożony tuż obok nas. Następnie chwyciłem i podniosłem rywala do stójki i przeszedłem kawałek w bok, stając na leżących krzesłach. Głowę przeciwnika wcisnąłem między swe nogi, kibice chyba już wiedzieli do czego zaraz dojdzie bowiem od razu zaczęli gwizdać w moim kierunku. Ucieszony ich frustracją wykonałem Piledriver na stos stalowych przedmiotów. Nie zamierzałem na tym poprzestawać mimo, że sędzia powstrzymywał mnie przed kolejnymi atakami, jednakże ja sobie nic z tego nie zamierzałem robić. Ponownie uniosłem przeciwnika do pionu i momentalnie wykonałem Russian Leg Sweep. Rywal niemalże już odpłynął, koniec walki zbliżał się wielkimi krokami. Sędzia sprawdzał stan zdrowia mojego rywala, lecz nie miał na to za długo czas bowiem ponownie go odepchnąłem i postanowiłem zająć się przeciwnikiem. Tym razem podnosząc go miałem w głowie ułożony plan do samego końca walki. Odwróciłem przeciwnika plecami do siebie i po chwili wykonałem German Suplex ponownie na rzucone na macie krzesła.

 

#17 2016-04-28 11:36:55

Tadeusz Norek

Gość

Re: Falls Count Anywhere Match for #1 Contender to NXT Title (Crazy

Korzystając z nadarzającej się okazji rozejrzałem się po całej arenie po czym ponownie wzrok skierowałem na leżącego u mych stóp rywala, który był niemalże nieprzytomny. Ponownie postanowiłem go podnieść do stójki a następnie wcisnąć jego głowę pod swą pachę. Następnie wyniosłem go nad siebie a potem przytrzymałem go tak kilka sekund. Chwila minęła i agresywnym ruchem padłem w dół wbijając głowę przeciwnika ponownie w krzesełka za pomocą Brainbuster'a.

 

#18 2016-04-28 12:05:40

Tadeusz Norek

Gość

Re: Falls Count Anywhere Match for #1 Contender to NXT Title (Crazy

Chwilka odpoczynku jak najbardziej mi się teraz przyda. Spoglądając kątem oka na obolałego rywala czułem satysfakcję z wykonanej pracy. Gdy tylko poczułem przypływ energii postanowiłem ruszyć do ponownego ataku. Podniosłem truchło konkurenta i chwyciłem za jego rękę. Zasymulowałem chęć pchnięcia rywala w stalowe schodki lecz w odpowiedniej chwili zatrzymałem jego pęd i przyciągnąłem ku sobie od razu wykonując Scoop Powerslam. Rywal ponownie nie był w stanie nic zrobić, ma dominacja z każdą sekundą wzrastała co mnie cieszyło, lecz nie mogłem spoczywać na laurach musiałem walczyć dalej. Dlatego też od razu podniosłem rywala i momentalnie wykonałem Pumphandle Gutbuster ponownie sprowadzając rywala na matę.

 

#19 2016-04-28 12:09:12

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Falls Count Anywhere Match for #1 Contender to NXT Title (Crazy

Dalej


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#20 2016-04-28 12:55:47

Tadeusz Norek

Gość

Re: Falls Count Anywhere Match for #1 Contender to NXT Title (Crazy

Walka trwała już bardzo długo, wydawać by się mogło, że jej koniec już się zbliża lecz żeby tak było muszę jeszcze troszkę się namęczyć i wykończyć tego gnojka całkowicie. Podniosłem jego truchło spoczywające na macie i wcisnąłem jego głowę pod swą pachę. Założony uścisk zaciskałem z całych sił a już po chwili wykonałem podręcznikowy Snap Suplex. Rywal chyba już odpłynął, choć sędzia nadal nie przerywał tego starcia, to był dla mnie jasny znak. Znak, że czas posunąć się o krok dalej niż dotychczas. Ponownie uniosłem konkurenta do pionu i już któryś dzisiaj raz wcisnąłem jego głowę między swe nogi a po kilku sekundach wykonałem Piledriver na matę poza ringową. Głowa rywala bardzo mocno ucierpiała choć mi to nie sprawiało żadnego problemu, czułem jedynie satysfakcję z udanie wykonanego zadania.

 

#21 2016-04-28 21:13:16

Tadeusz Norek

Gość

Re: Falls Count Anywhere Match for #1 Contender to NXT Title (Crazy

Cała walka była pod moje dyktando, rywal nie był w stanie w ogóle zareagować, każda ma akcja kończyła się z pożądanym przeze mnie efektem. Teraz postanowiłem powoli zabierać się do kończenia tego jakże jednostronnego pojedynku. Mantaur był już praktycznie nieprzytomny, to dawało mi o wiele większe szanse do zakończenia tej walki już zaraz. Lecz najpierw jeszcze trochę zamierzam go osłabić i wyżyć się na nim. Zatem podszedłem do niego i podniosłem jego truchło i po chwili wykonałem kolejny już dzisiaj German Suplex. To był moment w którym moja pewność siebie była już w apogeum - musiałem to natychmiastowo wykorzystać. Podniosłem ponownie rywala lecz tym razem nie po to by kolejny raz trzasnąć nim o matę lecz po to by wrzucić go do ringu. Gdy już to uczyniłem zajrzałem pod ring, z którego najpierw wyciągnąłem stół, który wrzuciłem od razu do ringu a następnie kanister z benzyną oraz zapalniczkę. Z oboma przedmiotami wtoczyłem się do ringu. Rywal leżał w narożniku i nie okazywał żadnych znaków życia, uniosłem jego cielsko do góry i po chwili wsadziłem na szczyt narożnika. Rywal siedział na trzecim stopniu obrzeża ringu, natomiast ja rozłożyłem stół który przesunąłem bliżej narożnika i rozlałem po całej jego długości sporą ilość benzyny, którą po chwili podpaliłem. Cały stół stanął w ogniu, to był czas mojej chwały! Po chwili przeszedłem do rywala i również wdrapałem się na jego szczyt, od strony krawędzi ringu. Oboje znajdowaliśmy się na jego szczycie, kiedy to byczek zaczął odzyskiwać przytomność. Zaczął okładać mnie lecz po chwili znowu to ja byłem stroną dominującą. Kilkukrotne uderzenia w jego głowę ponownie otworzyły mi drogę do kończenia walki. Rywal stał na szczycie a ja podtrzymywałem jego ciało by nie upadł, zrobiłem krok w bok na liny i zeskoczyłem z narożnika tak, że znajdowałem się pod rywalem i od razu wziąłem go na swe ramiona od razu wykonując Sunset Flip Powerbomb na płonący stół. Kibice zamarli w jednej chwili, natomiast ja nie zwlekając ani chwili dłużej postawiłem stopę na klatce piersiowej rywala zmuszając sędziego do rozpoczęcia liczenia.

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Myślenice