Ogłoszenie




#1 2016-02-29 15:45:39

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

AJ Styles vs ???

Move-set:
Styles Clash || Superman 450 Splash || Spiral Tap
Stylin' DDT || Pelé Kick || Superkick

Flying Armbar || Stylin' Crab || Calf Killer || Figure-4-Leglock || Cloverleaf || Crossface || Guillotine Choke || Cross Armbreaker || Ankle Lock || Sharpshooter || High Angle Boston Crab || DDT Followed By Floatover Guillotine Choke

Delayed Vertical Suplex || Snapmare || Shoot kick to back || Double Leg Inverted Atomic Drop || Vertical Suplex || Standing Falcon Arrow || Leg Fed Enzuigiri || Pop-Up Low Blow || Step - Up Enzuigiri || Dragon Screw || Cornered Dropsault || Jumping Knee Drop || Jumping Corner Clothesline || Snap Suplex || Diving Crossbody || Headscissor Hotshot || Scoop Powerslam || Pendulum Backbreaker || Single Arm Swinging Neckbreaker || Legdrop Bulldog || Hurricanrana || DDT || Tilt - a - Whirl Headscissor Takedown || Repeated Forearm Strikes || Springboard Crossbody || Jumping Enzuigiri || Back Crescent Kick || Apron Run Somersault Senton || Nothern Lights Suplex || Superkick || Slingshot Guillotine Legdrop || Butterfly Suplex || Suplex Neckbreaker || Dropkick || Roundhouse Kick || Diving Legdrop || Tornado DDT || Rope Hung Swinging Neckbreaker || Slingshot Somersault Senton || Powerbomb || Repeated Half Nelson Kne Strikes || Diving Splash || Tilt - a - Whirl Double Backbreaker || Running High Angle Sommersault Senton || Discus Lariat || One Armed Powerbomb || Avalanche Facebuster || Belly - In - Back Inverted Mat Slam || Handspring Headscissor Takedown || Backdrop Lift Neckbreaker || Backdrop Lift Wheelbarrow Facebuster || Springboard Missile Dropkick || Pumphandle Gutbuster || Slingshot Handspring Lariat || Springboard Splash || Somersault Plancha || Snap Backdrop Suplex || Firemans Carry Backbreaker || Bridging German Suplex || Springboard Forearm Smash || Spinebreaker || Slingshot Corkscrew Splash || Springboard Somersault Senton || Asai Moonsault || Powerbomb Backbreaker || Torture Rack Facebreaker || Avalanche Sunset Flip powerbomb || Avalanche DDT || Springboard Hurricanrana || Kip - Up Rana || Sitout Powerbomb || Avalanche Release German Suplex || No Hands Somersault Plancha || Military Press One Armed Powerbomb || Brainbuster || Cradle Piledriver || Frog Splash || Double Powerbomb || Torture Rack Bomb || Starmaker || Cliffhanger || Swinging La Reienera || Shooting Styles Press || Styles Suplex Special || Apron Brainbuster || Fosbury Flop || Superman Splash || Reverse frankensteiner || Running swinging neckbreaker || Standing senton bomb


Move-set pożyczony od Stifa

Ostatnio edytowany przez Sedol (2016-02-29 19:20:10)


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#2 2016-02-29 19:25:46

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: AJ Styles vs ???




Awesome One!


The Miz x October 8, 1980 (age 35) x Parma, Ohio, United States x 6 ft 2 in (1.88 m) x 221 lb / 100 kg x Heel x Brawler x Dirty Move & Fury






Move-set
Reality Check // Skull Crushing Finale
Mizard of Oz // Awesome DDT // Awesome Clothesline
Camel Clutch // Figure-Four Leglock // Fujiwara Armbar // Dragon Clutch // Double Chickenwing Camel Clutch // Boston Crab

Single Arm DDT // Belly To Back Suplex // Decapitator // Russian Leg Sweep // Hangman's Neckbreaker // Flapjack // Gutbuster // Electric Chair Drop // Dropkick // Double Knee Gutbuster // Running Lariat // Diving Clothesline // Arm Stunner // Alley Op // Powerbomb // Sit-Out Powerbomb // Big Boot // Diving Crossbody // Electric Chair Facebuster // Leg Stunner // Low Angle Big Boot // Argentine Backbreaker // Knee Lift // Half Nelson Facebuster // Side Effect // Running Turnubuckle Bulldog // Leaping Rope Cutter // Backbreaker/Reverse DDT Combo // Backbreaker Neckbreaker Combo // Suplex // Snap Suplex // Neckbreaker // Diving Elbow Drop // Superplex // Snapmare Driver // Discus Punch // Diving Double Axe Handle // Springboard Bulldog // Springboard Leg Drop // Jaw Breaker // Legdrop // Swinging Neckbreaker // One Handed Bulldog // 


Theme: "I Came to Play"



Roster: RAW!
Osiągnięcia:
United States Championship

Gimmick:
"Awesome!" - Emerytowana gwiazda Hollywood. Egocentryk, który nie widzi świata poza sobą ani jego muzą- piękną CJ. Uważa się za nadczłowieka, który jest lepszy od każdego zawodnika tej federacji. Jest arogancki i uwielbia być w centrum uwagi. Otaczają go piękne kobiety, ale on nie zostawi swojej pięknej nimfy. Walczy przebiegle. Jest zwinny, oraz cwany. Używa niedozwolonych ruchów i gdy tylko arbiter nie patrzy, w każdy sposób sprowokuje swego rywala. 
Streak:
Wins; 2 Draws; 0 Losses; 1


RAW | Wind; 2 Draws; 0 Losses ; 1
Smackdown | ???
PPV | Wins; 0 Draws; 0 Losses; 0

Match History:
The Miz def. Sting via Skull Crushing Finale
The Miz def. Ted DiBiase Jr and John Morrison via Dragon Clutch
Eddie Edwards def. The Miz


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#3 2016-02-29 19:38:52

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: AJ Styles vs ???

Kto Ładniej max. 300 słów!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#4 2016-02-29 20:29:23

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Re: AJ Styles vs ???

"The Phenomenal One podpisał kontrakt z WWE!"- Na każdej gazecie sportowej widniał taki nadruk. Gdy tylko podpisywałem kontakt moja radość osiągała apogeum. Największe marzenie właśnie się spełniło. Otrzymałem szansę, doceniono me umiejętności i wreszcie po tylu cholernych latach stało się to czego każdy fan oczekiwał- należę do największej federacji wrestlingowej! Dalej nie mogę uwierzyć, że to się stało, bo było to niemalże niemożliwe. Ale nie jest to tylko moja zasługa, do tego przyczynili się moi najlepsi przyjaciele- ludzie, którzy oglądają mnie z fascynacją, ludzie, którzy wierzyli we mnie od samego początku. Bez nich byłbym teraz nikim, a z nimi mogę góry przenosić! Jestem im naprawdę wdzięczny i udowodnię wszystkim niedowiarkom, że jestem tutaj nie bez powodu, udowodnię, że jestem fenomenalny!

Bramę do pierwszej "Victorii" otworzył mi dźwięk bitej stali. Poczułem jak moje serce bije kilkakrotnie szybciej niż zwykle, krew mi wrzała, przez chwilę czułem strach, ale natychmiastowo zanikł, gdy zadufana w sobie gwiazda Hollywood wykonała pierwszy krok. Zaczęliśmy okrążać kwadratowy pierścień dokładnie patrząc sobie w oczy. Po chwili spotkaliśmy się w samym centrum. Natychmiastowo weszliśmy w zwarcie siłowe. Jest wyższy, oraz masywniejszy, ale to nie znaczy, że zwinniejszy! Tylko gdy wyczułem moment zaatakowałem prawe kolano oponenta! Puścił mnie, a ja rozpocząłem serię uderzeń w czaszkę Miza. W tle było słychać eufoniczną reakcję fanów, wciąż krzyczeli moje imię, to dało mi niewiarygodny zastrzyk adrenaliny! Powaliłem nemezis wykonując Low Dropkick'a! Nie pozostało mi nic innego jak przypieczętować cały atak przy pomocy Standing Senton Bomb!
"To wy daliście mi wiarę w siebie!"- Wykrzyczałem, co spowodowało przepiękną falę dopingu...


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#5 2016-03-01 19:27:49

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: AJ Styles vs ???

Ten tego, Rafeusz mówi że dziś chyba nie odda posta XD jakieś +12 na SA chce brać debil


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com/